Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 2. november 2013

Den 32. utgaven av Berger og Svelvik O-Lags populære langdistanseløp Kneskjælven, ble arrangert lørdag 2. november. Løpet som er ca. 16 km langt går fra Stomeruddalen i Nesbygda og ut til Berger Skole.

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gabriel Slinger

Svelvik Sykleklubb

2:46:36

+0:00

10:28

2.

Joar Gjerdahl

BOS

2:58:41

+12:05

11:14

3.

Steffen Vedal

Svelvik SK

2:59:38

+13:02

11:17

4.

Jonas Oliver Berg

Svelvik Sykleklubb

3:13:22

+26:46

12:09

5.

John Galleberg

Sande Sportsklubb

3:29:00

+42:24

13:08

6.

Christian Hartz Mellin

Glassverket if

4:02:16

+1:15:40

15:14

7.

Sivert Liang

Svelvik Skli og Skalle

4:04:00

+1:17:24

15:20

8.

Erlend Steen

BOS

5:48:29

+3:01:53

21:55

DSQ

Haakon J Larssen

5:42:50

60 50 53 63 51 61 62 64 65 69 103 108 10...

DSQ

Sindre Nilssen

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Hartz Melling

Glassverket if

4:02:54

+0:00

15:16

2.

Oda Scheele

Nydalen SK

4:02:56

+0:02

15:16

3.

Frida Nelson

Moscow Team

5:05:25

+1:02:31

19:12

4.

Oda Gjerdahl

BOS

5:05:53

+1:02:59

19:14

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Stormo

Team Oslo Sportslager

2:05:24

+0:00

7:53

2.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

2:08:37

+3:13

8:05

3.

Lars Henrik Verde Thon

Sturla IF

2:08:41

+3:17

8:05

4.

Lars Erik Halvorsen

BOS

2:09:20

+3:56

8:08

5.

Erik Haare

Rambøll BIL

2:09:26

+4:02

8:08

6.

Ole Kr Haraldsrud

2:10:47

+5:23

8:13

7.

Stian Kristiansen

2:11:02

+5:38

8:14

8.

Espen Kristiansen

Skippertak atletichs

2:11:09

+5:45

8:14

9.

Tommy Borgen

Svelvik sk triatlon

2:13:49

+8:25

8:24

10.

Glenn Borgen

Svelvik Sykleklubb

2:17:15

+11:51

8:37

11.

Raymond Pedersen

2:17:18

+11:54

8:38

12.

Bjørn Skollerud

Tønsberg triathlon

2:17:34

+12:10

8:39

13.

Kristian Kullerud

Slevik IL/Konnerud IL

2:17:47

+12:23

8:39

14.

Gjermund Bolstad

2:33:23

+27:59

9:38

15.

Hans Gunnar Gravningen

Sande Sportsklubb

2:33:37

+28:13

9:39

16.

Knut Ole Thoreplass

BK Triathlon

2:44:37

+39:13

10:21

17.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

2:45:14

+39:50

10:23

49

18.

Hermann Slinger

BOS

2:46:37

+41:13

10:28

19.

Roman Potapenko

Moscow Team

2:47:07

+41:43

10:30

100

20.

Gjermund Galleberg

2:56:23

+50:59

11:05

21.

Oskar Næss

Svelvik skigruppe

2:56:40

+51:16

11:06

22.

Ole-Martin Foss

Studio90 O-lag

2:56:41

+51:17

11:06

23.

Fridtjof Aaserud

Sande Sportsklubb

2:56:47

+51:23

11:07

23.

Magnus Gravningen

Sande Sportsklubb

2:56:47

+51:23

11:07

25.

Erik Engløk

Svelvik IF

2:59:01

+53:37

11:15

26.

Ole Johan Morken

Skippertak atletichs

2:59:19

+53:55

11:16

27.

Kjartan Aukland

Thunder titans

2:59:24

+54:00

11:16

28.

Even Myhre

2:59:35

+54:11

11:17

29.

Gleb Levin

Moscow Team

2:59:50

+54:26

11:18

30.

Håkon Foss Andersen

Studio90 O-lag

2:59:51

+54:27

11:18

31.

Eivind Hellum

Guttas årlige

3:13:55

+1:08:31

12:11

32.

Kristoffer Hagen

Sande sportsklubb

3:14:17

+1:08:53

12:13

33.

Simen Lier Jensen

3:14:20

+1:08:56

12:13

33.

Carl Simen Bakken

3:14:20

+1:08:56

12:13

35.

Magnus Larsen

Skippertak atletichs

3:14:26

+1:09:02

12:13

36.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

3:25:21

+1:19:57

12:54

37.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon

3:42:17

+1:36:53

13:58

38.

Flemming P Paulsen

3:54:24

+1:49:00

14:44

39.

Torleif Bøhmer

3:54:35

+1:49:11

14:45

40.

Vladimir Kim

Moscow Team

4:05:31

+2:00:07

15:26

41.

George Levin

Moscow Team

4:09:05

+2:03:41

15:39

42.

Alexander Makarov

Moscow Team

4:09:19

+2:03:55

15:40

43.

Martin Dammen

Helan og Halvan O-Lag

4:11:23

+2:05:59

15:48

50 53

44.

Anders Johnsen

Skippertak atletichs

4:11:25

+2:06:01

15:48

50 53

45.

August Aaserud

Sande sportsklubb

4:15:36

+2:10:12

16:04

69 103

46.

Marius A. F. Pettersen

Strømsgodset IF

4:47:23

+2:41:59

18:04

47.

Syver Lier Jensen

4:58:52

+2:53:28

18:47

48.

Daniil Babiychuk

Moscow Team

5:08:30

+3:03:06

19:24

69 103 108 104

49.

Eivind-Andre N-Solberg

5:49:20

+3:43:56

21:58

Brutt

Alexander Tangen

Brutt

Lasse Dysvik

Skippertak atletichs

Brutt

Anders Rulnes

Brutt

Anton Bø

Guttas årlige

DNS

Harald Godø Gjerdahl

KRIK Villmark

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

2:43:11

+0:00

10:15

2.

Hege Kullerud

Konnerud IL

2:45:05

+1:54

10:22

3.

Marie Grepperud

Drammen Bandy

3:14:01

+30:50

12:12

4.

Silje Maurtveten

3:14:32

+31:21

12:14

5.

Hege Næss

Svelvik Sykleklubb

3:46:41

+1:03:30

14:15

6.

Heidi Fjeldstad

IL Sandvin

3:46:42

+1:03:31

14:15

7.

Katrine Vie Bråthen

Team Gamle Frithjoff

3:54:22

+1:11:11

14:44

8.

Carolin Sandström

Arsenal

4:40:46

+1:57:35

17:39

9.

Siri Sando

Team Pippi

4:41:03

+1:57:52

17:40

10.

Merethe Pettersen

4:47:22

+2:04:11

18:04

11.

Marthe Nissen

Høvik IF

4:49:17

+2:06:06

18:11

12.

Kjersti Nelson Levina

Moscow Team

5:06:12

+2:23:01

19:15

13.

Alla Suschevich

Moscow team

5:06:12

+2:23:01

19:15

14.

Hilde Borgen

5:06:16

+2:23:05

19:15

15.

Ingrid Krog Vinge

5:10:06

+2:26:55

19:30

16.

Maren Lier Jensen

5:10:22

+2:27:11

19:31

17.

Marita Brobakken

Skippertak atletichs

6:10:08

+3:26:57

23:16

Brutt

Line Gjerdahl

Team1000trappene

Brutt

Renate Thormodsrud

Team1000trappene

Brutt

Mia Wehler

Team1000trappene

Brutt

Julia Marsheva

Moscow Team

Brutt

Gunn Beate Rulnes

Team Pippi

DNS

Irina Neveynitsyna

Moscow Team

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Ekroll

BOS

2:05:23

+0:00

7:53

2.

Rune Scheele

Nydalen SK

2:06:48

+1:25

7:58

3.

Frode Nebell

BOS

2:09:13

+3:50

8:07

4.

Egil Furua

BOS

2:09:47

+4:24

8:09

5.

Erik Spangberg

Åskollen Sykkelklubb

2:10:38

+5:15

8:12

6.

Asbjørn Aarvik

Statoil OSLO BIL

2:16:52

+11:29

8:36

7.

Vegard Spiten

BK triathlon

2:16:56

+11:33

8:36

8.

Rune Fleischer

Eiker O-lag

2:17:15

+11:52

8:37

9.

Terje W. Pettersen

BOS

2:33:33

+28:10

9:39

10.

Stig Melling

Ringerike o-lag

2:33:35

+28:12

9:39

11.

Helge Høvik

Team Jensen

2:33:36

+28:13

9:39

12.

Kjetil Sælid

2:43:35

+38:12

10:17

13.

Espen Wagener

BK Triathlon

2:44:32

+39:09

10:20

47

14.

Nils Inge Brurberg

Sturla IF

2:45:06

+39:43

10:23

15.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

2:57:23

+52:00

11:09

16.

Magne Pedersen

Svelvik Sykleklubb

2:59:35

+54:12

11:17

17.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:59:40

+54:17

11:17

18.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:00:02

+54:39

11:19

19.

Roy Arne Hansen

3:00:17

+54:54

11:20

20.

Johan Galleberg

3:00:32

+55:09

11:21

21.

Bjørn Melling

BOS

3:12:34

+1:07:11

12:06

22.

Knut Arild Renstrøm

Guttas årlige

3:13:55

+1:08:32

12:11

23.

Svein Grepperud

Team Jensen

3:14:07

+1:08:44

12:12

24.

Otto Galleberg

Sande Sportsklubb

3:29:01

+1:23:38

13:08

25.

Karl Peder Nymoen

Svelvik sykleklubb

3:36:33

+1:31:10

13:37

26.

Håvard W. Pettersen

BOS

3:36:40

+1:31:17

13:37

27.

Bjørn Wessel

3:36:44

+1:31:21

13:37

27.

Runar Henricks

Springroad Nine

3:36:44

+1:31:21

13:37

29.

Hans Marius Nelson

Svelvik turn

3:45:01

+1:39:38

14:09

30.

Thomas Tollefsen

Hakkadalen

3:54:25

+1:49:02

14:44

30.

Steinar Bråthen

Team Jensen

3:54:25

+1:49:02

14:44

32.

Thomas Bingen

Helan og Halvan O-Lag

3:57:28

+1:52:05

14:56

50 53

33.

Anders Liang

Svelvik Skli og Skalle

4:04:00

+1:58:37

15:20

34.

Aage K. Østern

Arsenal

4:40:46

+2:35:23

17:39

35.

Rune Nebell

Arsenal

4:41:06

+2:35:43

17:40

36.

Geir Ofstad

4:41:09

+2:35:46

17:40

37.

Hans-Petter Pettersen

Team Jensen

4:47:31

+2:42:08

18:04

38.

Vidar Næss

Svelvik SK

4:50:06

+2:44:43

18:14

38.

Per Ivar Gjellum

4:50:06

+2:44:43

18:14

40.

Tormod Borgen

Svelvik Sykleklubb

5:06:11

+3:00:48

19:15

41.

Tom Ivar Borgen

5:06:33

+3:01:10

19:16

42.

Alf Christian Saasen

5:49:16

+3:43:53

21:57

DSQ

Per-Øivind Larssen

5:43:15

60 50 53 63 51 61 62 64 65 69 103 108 10...

DSQ

Geir Eidsmo

5:43:33

60 50 53 63 51 61 62 64 65 69 103 108 10...

Brutt

Ivan Marshev

Moscow Team

Brutt

Halvor Rulnes

Team Pippi

DNS

Pål Elvegård

BOS

DNS

Jan Åge Zakariassen

Mandal triathlon

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Havre

Berger IL

2:59:49

+0:00

11:18

2.

Vigdis Fuglevåg

3:14:20

+14:31

12:13

3.

Trude Hansen

BOS

3:57:26

+57:37

14:55

4.

Else Kari Nordli Scheele

Nydalen SK

4:03:44

+1:03:55

15:19

5.

Catharina H Melling

Glassverket if

4:03:51

+1:04:02

15:20

6.

Bente Hauglin Liang

Svelvik Skli og Skalle

4:05:22

+1:05:33

15:25

7.

Vigdis M Krohn-Hansen

Team Jensen

4:47:25

+1:47:36

18:04

8.

Liv Jebsen

Team Jensen

4:47:35

+1:47:46

18:05

9.

Maria Mørkassel

4:47:50

+1:48:01

18:06

10.

Nina Evanger

4:47:57

+1:48:08

18:06

11.

Grete Næss Nymoen

Svelvik sykleklubb

4:50:11

+1:50:22

18:15

12.

Hanne Steen

BOS

5:48:40

+2:48:51

21:55

Brutt

Anne Guro Nøkleby

Ringerike o-lag

DNS

Kirsten Gjermstad

BOS

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tibor Vári

IF Sturla

2:42:17

+0:00

10:12

2.

Trygve Bryhn

røyken o-lag

2:44:06

+1:49

10:19

3.

Even Knutsen

Åskollen Knutsen

2:45:07

+2:50

10:23

4.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

2:54:51

+12:34

10:59

5.

Arne Ivar Anfinsen

IF Sturla

2:54:56

+12:39

11:00

6.

Geir Førlie

Rambøll BIL

2:55:03

+12:46

11:00

7.

Egil Andreassen

BOS

2:59:35

+17:18

11:17

8.

Knut Pettersen

BOS

2:59:59

+17:42

11:19

9.

Sven Myhre

Team Lassen

3:13:30

+31:13

12:10

10.

Tor Engløk

Svelvik IF

3:13:31

+31:14

12:10

11.

Thor Bjørnstad

BOS

3:25:19

+43:02

12:54

12.

Trond Andersen

Leeds United

3:28:00

+45:43

13:04

13.

Odd Lieng

3:36:27

+54:10

13:36

14.

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

3:48:38

+1:06:21

14:22

15.

Erling Friedmann

BSK

3:50:55

+1:08:38

14:31

16.

Johnny Årnes

Svelvik IF

3:53:44

+1:11:27

14:42

17.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

3:54:24

+1:12:07

14:44

18.

Kjetil Christensen

Høvik Jogg

4:49:48

+2:07:31

18:13

19.

Harald Næss

Svelvik Sykkelklubb

4:50:13

+2:07:56

18:15

20.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

5:00:02

+2:17:45

18:52

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Morken

BOS

2:56:59

+0:00

11:07

51

2.

Kjersti Engløk

Svelvik IF

4:59:15

+2:02:16

18:49

3.

Gunhild Eide

5:10:17

+2:13:18

19:30

4.

Rita Aina Kvennejorde

5:47:15

+2:50:16

21:50

5.

Bente Stockler

5:48:12

+2:51:13

21:53

6.

Kari Lieng

6:10:10

+3:13:11

23:16

47 50 53

7.

Kristin Lier Jensen

6:10:17

+3:13:18

23:17

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

2:56:40

+0:00

11:06

2.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

3:14:02

+17:22

12:12

3.

Svein Landaas

Svelvik Sykleklubb

3:25:21

+28:41

12:54

4.

Morten Kravik

L`chaim

3:43:32

+46:52

14:03

5.

Rolf Christensen

BOS

3:48:37

+51:57

14:22

6.

Kjell Halvorsen

Team Jensen

3:54:21

+57:41

14:44

7.

Finn Berg

3:55:41

+59:01

14:49

8.

Hans Lyder Haare

Konnerud I.L.

4:01:41

+1:05:01

15:12

9.

Øivind Olafsen

Nesbygda

5:07:25

+2:10:45

19:20

10.

Petter Kongsli

5:09:58

+2:13:18

19:29

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Haare

Konnerud I.L.

4:01:40

+0:00

15:11

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales

4:09:03

+0:00

15:39

Brutt

Per J Kjus

Røyken O-lag


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2013, 16:38:15

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

193

Antall startet:

188