Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2 Sognsvann Ø 30. april 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

24:35

+0:00

2.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

25:02

+0:27

3.

Charlotte Sanchis

FUGRO

27:42

+3:07

4.

Marianne Sandberg

Modum O-lag

31:44

+7:09

5.

Ida Vik Presterud

FuGRO

32:41

+8:06

6.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

38:37

+14:02

DSQ

Ragnhild Børke

PRIVAT

44:38

78

DSQ

Ingvild Hurlimann-Lindseth

PRIVAT

57:39

83 138

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Blindheim

Kjelsås IL

25:12

+0:00

2.

Elin Haugmo

OPIL

28:12

+3:00

I m

Elisabeth Natvig

Trygg Trafikk

DSQ

Eva Næss Karlsen

Østmarka OK

29:32

80 138 130 93 96 78 107 200

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

34:26

78

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sollie

Tieto Norway as

25:54

+0:00

2.

Mette Grimnes

SWECO GRØNER

26:04

+0:10

3.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

27:48

+1:54

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

24:23

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

24:28

+0:05

3.

Kjersti Tho

STABÆK IF

30:18

+5:55

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

30:47

+6:24

5.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

33:22

+8:59

6.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

35:15

+10:52

7.

Atie D Saugerud

VERITAS

37:01

+12:38

8.

Aud I Spjelkavik

FBI

41:10

+16:47

9.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

49:43

+25:20

10.

Anitha Olsen

NORGES BANK

57:01

+32:38

DSQ

Elle Melbye

Elle BIL

34:40

130

DSQ

Nora Ursin

Bærum Kommune

34:56

130

DSQ

Berit Børke

Ahus BIL

52:20

80 83 138 130 93 96 78 107

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

30:20

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

32:56

+2:36

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

33:16

+2:56

4.

Anne-Britt Nilsen

HIO

33:52

+3:32

5.

Unni Drage

AkerSolutions

35:00

+4:40

6.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

51:18

+20:58

7.

Astrid Kvamme

Heming/NJÅRD

55:04

+24:44

8.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

59:33

+29:13

9.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:03:03

+32:43

DSQ

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

38:57

130

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

37:35

130

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

BS-akustikk

22:48

+0:00

2.

Ola Fougner

VeiDEKKE

36:01

+13:13

3.

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

40:26

+17:38

4.

Rune Kristian Mork

Statnett BIL

46:59

+24:11

DSQ

Fredrik Nordland-Mathisen

TYRVING

33:26

118 85 88 81 83 109 96 79 95

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

22:08

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

23:43

+1:35

3.

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

24:14

+2:06

4.

Peder Natvig

NORGES BANK

24:24

+2:16

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

24:42

+2:34

6.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

24:54

+2:46

7.

Svein Nygård

NORGES BANK

25:03

+2:55

8.

Lars Grande

FBI

26:30

+4:22

9.

Knut Erling Øen

NORDEA

28:42

+6:34

10.

Steinar Øvreås

RBIL

28:49

+6:41

11.

Tor Ringstad

Tandberg

29:51

+7:43

12.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

30:36

+8:28

13.

Tor Haugset

SPT Group

31:44

+9:36

14.

Stein Mella

Veritas

34:40

+12:32

15.

Lars Onstad

JerNBANEVERKET

34:59

+12:51

16.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

35:07

+12:59

17.

Karsten Borge

AIMIT AS

42:32

+20:24

18.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

43:08

+21:00

19.

Dag Langseth

RINGNES

47:58

+25:50

20.

Torstein Schjelle

AIMIT

50:39

+28:31

21.

Espen Egner

SCANDPOWER

50:59

+28:51

DSQ

Martin Veastad

Thales

29:57

81

DSQ

Olav Eide

SKBO

35:44

95

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

20:46

+0:00

2.

Eivind Hoff

NORDEA

23:16

+2:30

3.

Roger Birkeland

Telenor

23:40

+2:54

4.

Roar Sigurdsen

RINGNES

24:16

+3:30

5.

Per Kaarby

BELLIT

26:17

+5:31

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

26:38

+5:52

7.

Børge Pedeersen

Nydalens Skiklub

28:11

+7:25

8.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

29:57

+9:11

9.

Trond Westgaard

REC

31:10

+10:24

10.

Harald Rikheim

Stabil

35:30

+14:44

11.

Knut Engebretsen

Aker Solutions

39:17

+18:31

12.

Geir Hanesand

Thales

42:39

+21:53

13.

Frode Johansen

Statoilhydro

43:45

+22:59

DSQ

Torgrim Engell

Ge Healthcare

27:13

107

DSQ

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

31:08

126

DSQ

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

33:17

92 137 126 87 107

DSQ

Carl Petter Tønseth

AMERSHAM

39:13

107

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

22:03

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

22:16

+0:13

3.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

24:39

+2:36

4.

Andreas Erichsen

COWI BIL

26:33

+4:30

5.

Ivar Refsland

ACCENTURE

27:25

+5:22

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

28:03

+6:00

7.

Harald Sverdrup-Thygeson

CSC

29:46

+7:43

8.

Bjørn Carlsson

BAC

30:15

+8:12

9.

Knud Bjørne-Larsen

NORSK FILMSTUDIO

30:31

+8:28

10.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

31:42

+9:39

11.

Terje Stensholm

TV2

32:18

+10:15

12.

Tom Andreassen

DNBNOR

32:43

+10:40

13.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

36:02

+13:59

14.

Tore Ringerike

DNB

36:16

+14:13

DSQ

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

85 83 92 137 126 109 87 79 107 200

DSQ

Richard Blom

FBI

29:01

79

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

18:37

+0:00

2.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

23:39

+5:02

3.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

25:23

+6:46

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

25:44

+7:07

5.

Helge Stenseth

Thales

36:10

+17:33

DSQ

Sverr Seeberg

Heming/NJÅRD

29:18

78

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

19:15

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett

19:54

+0:39

3.

Trond Wettergreen

ANDVORD

20:36

+1:21

4.

Einar Skåre

BREVPOST

20:40

+1:25

5.

John Thomas Petersen

NORDEA

21:21

+2:06

6.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

21:45

+2:30

7.

Jon Færden

KREDINOR

22:31

+3:16

8.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

25:27

+6:12

9.

Knut Møgedal

AkerSolutions

26:02

+6:47

10.

Sigfred Fagervik

Thales

26:47

+7:32

11.

Svein Eriksen

KS

28:07

+8:52

12.

Jon Tolgensbakk

GEOFORM

28:14

+8:59

13.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

28:36

+9:21

14.

Kaare Solhjell

PRIVAT

29:55

+10:40

15.

Arne Holmgren

OPIL

31:36

+12:21

16.

Torstein Østen

MAESTRO

34:48

+15:33

17.

Ivar Børke

SØRUM KOMM

38:26

+19:11

18.

Erik Kinsten

SCHENKER

48:04

+28:49

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

26:09

78

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

24:50

+0:00

2.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

25:16

+0:26

3.

Sverre Farstadvoll

PETEC

25:45

+0:55

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

26:18

+1:28

5.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeselskap

26:41

+1:51

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

28:05

+3:15

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

28:20

+3:30

8.

Sven Erik Rognes

UNIVERSITETET

28:28

+3:38

9.

Tom Ibsen

UBIL

30:11

+5:21

10.

Roar Gudding

VETBIL

31:17

+6:27

11.

Bjørn Elvevold

OSLO LÆRERNE

31:24

+6:34

12.

Ola Kjeldsen

NVE

31:27

+6:37

13.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

32:11

+7:21

14.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

32:30

+7:40

15.

Tor Sandby

SKATTEDIR

33:17

+8:27

16.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

34:05

+9:15

17.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

34:09

+9:19

18.

Hans Petter Jensen

Privat

35:30

+10:40

19.

Per Erik Sørensen

NORDEA

35:46

+10:56

20.

Arvid Ringerike

VIKEN ENERGINETT

43:49

+18:59

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

24:36

107

DSQ

Magne Fjeld

ELKEM

1:49:39

80 138 130 93 96 78

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

Kjelsås

23:31

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

24:35

+1:04

3.

Svein Kvalheim

BT

25:23

+1:52

4.

Arne Jordal

SAS

25:59

+2:28

5.

Bjørn Eckstrøm

NVE

26:30

+2:59

6.

Tor Drage

AkerSolutions

28:04

+4:33

7.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

32:56

+9:25

8.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

35:29

+11:58

9.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

35:49

+12:18

10.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

37:21

+13:50

11.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

40:49

+17:18

12.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

40:55

+17:24

13.

Bjørn Berre

UMB

41:27

+17:56

14.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

43:36

+20:05

DSQ

Kjell Saastad

GJENSIDIGE

1:06:56

80

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

22:49

+0:00

2.

Einar Hoff

NORCONSULT

26:49

+4:00

3.

Helge Kvaase

HIAK

32:57

+10:08

4.

Svein Forthun

HIO

33:40

+10:51

5.

Helge Monsrud

PRIVAT

34:12

+11:23

6.

Ole Sannes

PRIVAT

34:33

+11:44

7.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

36:16

+13:27

8.

Aage Mella

SKATTEDIREKTORATET

37:26

+14:37

9.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

39:00

+16:11

10.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

40:49

+18:00

11.

Magne Grande

FBI

42:40

+19:51

DSQ

Erling Bakken

Asker SK

1:01:37

78 107

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

33:26

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen

41:40

+8:14

3.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:04:32

+31:06

DSQ

Arne Kjell Svendsen

NORWELD

1:08:21

96

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernilla Ibsen

Statnett

30:21

+0:00

2.

Jørn Mjøster

Posten

31:01

+0:40

3.

Vigdis Hobøl

Østmarka OK

34:32

+4:11

4.

Svein Tryti

AIBEL

45:18

+14:57

5.

Hallvard Bjørgum

DNV

45:27

+15:06

DSQ

Ketil Jørstad

Bydel Vestre Aker

1:28:21

118 92 85 88 81 83 109 96 79 95

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn H Grandal

FINANSAVISEN

26:35

+0:00

2.

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

34:38

+8:03

3.

Rune Byrkjedal

Statoil Hydro Oslo BIL

40:25

+13:50

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roland Hurlimann

QUALITY BROKER

31:27

+0:00

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Solberg

AimIT AS

28:57

+0:00

2.

Niels Løw

AimIT AS

29:04

+0:07

3.

Martine Engebretsen

Heming/NJÅRD

32:14

+3:17

4.

Arne Kongsnes

Romerikes blad

33:59

+5:02

5.

Nina Hallenstvedt

SFT

35:22

+6:25

6.

Carl Kristian Johansen

MIC

44:37

+15:40

7.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

51:10

+22:13

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

53:07

119 105 82


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:19:04

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

197

Antall startet:

197