Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Open 2009Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open Sprint 8. mai 2009

Klasse: D -6N/Småtroll

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig, SPK

7:49

Mathea Spets Storhov

Freidig, SPK

5:15

Marie N. Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

6:37

Ella Sandstad

Freidig, SPK

7:32

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

7:31

Ingrid W. Benum

Byåsen IL

9:06

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

9:25

Klasse: D 7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Haugskott

Trollelg, OL

4:59

Klasse: D 9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

6:00

Kristin Rolseth Øygarden

Forra IL

8:56

An-Elise Kvam

Freidig, SPK

8:28

Startet

Elisabeth Solberg

Trollelg, OL

DNS

Hannah Gulema

Freidig, SPK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

9:07

Jorunn Leithe

Selbu OK

10:13

Ragnhild Eide

Byåsen IL

8:10

Hege Lien

Selbu OK

10:57

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

9:28

Marie Bakken Sørensen

Freidig, SPK

10:57

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ronja Kjelaas

Malvik IL

8:37

Line Sølberg

Leik, IL

7:58

Helga Stenvik

Byåsen IL

9:47

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK Trondheim

11:30

DSQ

Hilvi Emerense Hamar

Freidig, SPK

6:02

152 153

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Arnesen

Byåsen IL

10:21

Eldrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

34:53

Kjersti Dengerud

Steinkjer OK

12:56

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

13:11

Dina Evjen Røset

Byåsen IL

9:58

Tina Løvås

Freidig, SPK

16:14

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

17:58

Ingeborg Eide

Byåsen IL

11:07

Sigrid Vada Grønlie

Stjørdals-Blink Orientering

32:08

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Klock Fleten

Wing OK Trondheim

11:52

+0:00

1.

Sigrid Anna Jermstad

Steinkjer OK

11:52

+0:00

3.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

16:43

+4:51

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

8:24

+0:00

2.

Sigrid Moen Pedersli

Trollelg, OL

8:31

+0:07

3.

Gina Mølnvik

Freidig, SPK

8:41

+0:17

4.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

8:42

+0:18

5.

Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

8:59

+0:35

6.

Frida Sæther

Freidig, SPK

9:00

+0:36

7.

Anna Solberg

Trollelg, OL

9:28

+1:04

8.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

9:29

+1:05

9.

Pauline Bellingmo Røstum

Gaula, OL

9:46

+1:22

10.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

9:51

+1:27

11.

Magni Smedås

Nord-Østerdal OK

10:09

+1:45

12.

Rebecca Sætherhaug

Trollelg, OL

10:12

+1:48

13.

Sigrid Bratsberg

Wing OK Trondheim

10:27

+2:03

14.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

10:42

+2:18

15.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

11:15

+2:51

16.

Mari Kristine Overvik Gilde

Freidig, SPK

11:28

+3:04

17.

Martine Therese F. Kristiansen

Byåsen IL

13:37

+5:13

18.

Kaja Bø Timestad

Freidig, SPK

14:55

+6:31

19.

Ida Øien

Trollelg, OL

15:38

+7:14

20.

Ragnhild Vada Grønlie

Stjørdals-Blink Orientering

15:50

+7:26

21.

Karoline Wollan Benum

Byåsen IL

16:10

+7:46

22.

Ingrid-Therese Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

17:31

+9:07

23.

Maren Grande

Verdal OK

20:08

+11:44

DNS

Andrea Vindal

Wing OK Trondheim

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

Trollelg, OL

17:00

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig, SPK

17:54

+0:54

3.

Ingrid Morset

Wing OK Trondheim

20:55

+3:55

4.

Åsta Wibe

Frol IL

24:31

+7:31

5.

Camilla Lyngen

Skøynar, OK

25:08

+8:08

6.

Kjersti Midtbø

Wing OK Trondheim

32:39

+15:39

DSQ

Ida Rønning

Freidig, SPK

25:32

87

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

18:34

+0:00

2.

Julie Arnesen

Byåsen IL

18:38

+0:04

3.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

19:29

+0:55

4.

Marit Skoglund

Byåsen IL

19:48

+1:14

5.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

21:44

+3:10

6.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

22:46

+4:12

7.

Kjersti Denstad

Frol IL

23:19

+4:45

8.

Hege Døllner

Wing OK Trondheim

25:34

+7:00

DNS

Evelina Wallentin

Östersunds OK

DNS

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

DNS

Helena Olsson

Brunflo IF

Klasse: D 17-K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Chloé Blanc

NTNUI

22:45

+0:00

2.

Kirsten Marie Lynum

Skøynar, OK

25:49

+3:04

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

17:26

+0:00

2.

Synnøve Lofthus

NTNUI

18:30

+1:04

3.

Åsta Venås Flægstad

Steinkjer OK

19:18

+1:52

4.

Nora Kjørlaug

NTNUI

21:38

+4:12

5.

Guro Torpe

NTNUI

22:05

+4:39

6.

Sara Profors

NTNUI

22:17

+4:51

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Margrethe Hausken

Halden SK NORGE

13:18

+0:00

2.

Guro Flatekval

NTNUI

13:54

+0:36

3.

Elise Egseth

Wing OK Trondheim NORGE

14:00

+0:42

4.

Marianne Andersen

Konnerud IL NORGE

14:21

+1:03

5.

Signe Søes

IFK Lidingø DANMARK

14:31

+1:13

6.

Marte Reenaas

Wing OK Trondheim

15:01

+1:43

7.

Mari Fasting

NTNUI NORGE

15:02

+1:44

8.

Silje Ekroll Jahren

Sävedalens AIK NORGE

15:04

+1:46

9.

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL NORGE

15:13

+1:55

10.

Siri Ulvestad

Heming/Njård OL NORGE

15:21

+2:03

11.

Anne Johanne Lind

NTNUI

15:25

+2:07

12.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

15:30

+2:12

13.

Inger Liv Bjekreim Nilsen

Lillehammer OK

15:34

+2:16

14.

Emma Johansson

NTNUI

15:55

+2:37

15.

Line Hagman

NTNUI NORGE

16:10

+2:52

16.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

16:46

+3:28

17.

Lene Godager

Løten O-Lag

16:54

+3:36

18.

Ingunn Weltzien

Tyrving, IL NORGE

17:05

+3:47

19.

Katja Ekroll Jahren

NTNUI

17:11

+3:53

20.

Emma Lähdekorpi

Kalevan Rasti

17:37

+4:19

21.

Ingvild Helgesen

NTNUI

17:47

+4:29

22.

Kristin Haugskott

Trollelg, OL

17:56

+4:38

23.

Nina Smestad

Løten O-Lag

18:10

+4:52

24.

Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

18:13

+4:55

25.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

18:16

+4:58

26.

Sandy Hott

Kristiansand OK

18:25

+5:07

27.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Løten O-Lag

18:31

+5:13

28.

Natalie Egli

NTNUI

18:34

+5:16

29.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

18:46

+5:28

30.

Gøril Eide

Byåsen IL

19:17

+5:59

31.

Karen Marie Haug

NTNUI

19:32

+6:14

32.

Liv Klemetsaune

Trollelg, OL

20:14

+6:56

33.

Marianne Mellbye Larsen

Asker SK

20:19

+7:01

34.

Marit Isachsen

Asker SK

20:24

+7:06

35.

Siri Sjødin Drange

NTNUI

20:55

+7:37

36.

Margot Lynum

Freidig, SPK

21:03

+7:45

37.

Kirsten Vike

Wing OK Trondheim

22:03

+8:45

38.

Vibeke Falck

NTNUI

22:14

+8:56

39.

Marianne Bakken

NTNUI

22:44

+9:26

40.

Anna Hall

NTNUI

24:00

+10:42

41.

Gerit Pfuhl

NTNUI

25:08

+11:50

42.

Ingvild Emberland Lien

NTNUI

25:11

+11:53

43.

Ingerid Zeiner

NTNUI

25:57

+12:39

44.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

26:00

+12:42

45.

Sara Hobbel

NTNUI

26:49

+13:31

DSQ

Karianne Ruud

NTNUI

16:29

82

DSQ

Ida Marie Bjørgul

Halden SK NORGE

16:33

95

DSQ

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

16:33

82 94

DSQ

Emily Wall

Wing OK Trondheim

19:22

82

DSQ

Kine Sofie Sandstad

NTNUI

20:11

100

DSQ

Beate Wollen Steen

NTNUI

23:06

94 95 96 97 100

DSQ

Idunn Melnes

NTNUI

23:07

91

DNS

Kristin Ask-Henriksen

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

20:36

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

23:22

+2:46

3.

Elisabeth Sæthre

Freidig, SPK

24:47

+4:11

4.

Tone Almås

Leik, IL

25:13

+4:37

5.

Trude Olafsen

Freidig, SPK

25:44

+5:08

DSQ

Mona Mølnvik

Freidig, SPK

19:45

94

DSQ

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

21:09

94

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig, SPK

DNS

Kjersti Selmer

Freidig, SPK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

21:33

+0:00

2.

Magnhild Forseth

Frol IL

22:36

+1:03

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

23:39

+2:06

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:54

+8:21

DSQ

Ingrid Kvakland

Freidig, SPK

22:06

87

DSQ

Grete Berge Owren

Freidig, SPK

24:42

94

DNS

Kari Osmoen

Os IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig, SPK

23:56

+0:00

Klasse: H -6N/Småtroll

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Mølnvik

Freidig, SPK

5:47

Emil Grønli

Freidig, SPK

5:25

Klasse: H 7-8N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

10:19

Jonas Grønli

Freidig, SPK

4:18

Vegard Kittilsen

Freidig, SPK

6:11

Simen Spets Storhov

Freidig, SPK

7:36

Petter Eriksen

Byåsen IL

4:17

Einar Eide

Byåsen IL

7:52

Elias Gulema

Freidig, SPK

6:48

Martin Grande

Verdal OK

3:59

Matias Nissen

Freidig, SPK

4:52

Even Lien

Selbu OK

5:27

Lars Sandstad

Freidig, SPK

3:53

Startet

Jonas Vindal

Wing OK Trondheim

Klasse: H 9-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Are Lodgaard

Byåsen IL

5:36

155 100

Andreas Helland Eriksen

Wing OK Trondheim

5:45

Mats Eidsmo

Freidig, SPK

6:36

Kristian Fredrik Lynum

Freidig, SPK

12:00

Håvard Svorken

Wing OK Trondheim

9:24

Emil Thoresen

Kvikk

29:03

Åsmund Sandvik

Freidig, SPK

11:24

Julius Schjetne Stensen

Freidig, SPK

11:49

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Even Svegård Bye

Byåsen IL

10:39

Mathias Vindal

Wing OK Trondheim

7:22

Martin Selmer

Freidig, SPK

14:09

Oskar Spets Storhov

Freidig, SPK

6:37

Hans Jørgen Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

14:18

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

7:08

Anders Haugskott

Trollelg, OL

8:28

Håkon Grande

Verdal OK

7:39

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

8:56

DSQ

Eivind Myhren

Leik, IL

8:56

147

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Almås

Byåsen IL

6:59

+0:00

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kjetil Mølnvik

Freidig, SPK

9:05

Oscar Lyngen

Skøynar, OK

9:34

Martin Løvås

Nidarøst, OK

12:46

Brynjar Forseth

Trollelg, OL

15:53

Asbjørn Midtbø

Wing OK Trondheim

13:43

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

10:09

Odin Løvås

Freidig, SPK

18:18

Johannes Midtbø

Wing OK Trondheim

14:48

Sondre Korstad

Forra IL

12:16

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

10:27

Håvard Eidsmo

Freidig, SPK

10:27

Einar Keiserås

Leik, IL

10:46

Olav Remmen

Trollelg, OL

8:24

Eskild Avlesbug

Wing OK Trondheim

10:11

Nils Ola Kvam

Freidig, SPK

25:31

Hallvard Seim Grøvlen

Nidarøst, OK

9:12

Johan Bakken Sørensen

Freidig, SPK

11:47

Adrian Opheim

Freidig, SPK

24:01

DNS

Sivert Bellingmo Røstum

Gaula, OL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robin Kjelaas

Malvik IL

13:38

+0:00

2.

Petter Almås

Byåsen IL

14:06

+0:28

3.

Nils Einar Brandtzæg

Freidig, SPK

14:10

+0:32

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Haugen Furunes

Stjørdals-Blink Orientering

7:45

+0:00

2.

Rein Helle Mårdalen

Freidig, SPK

8:11

+0:26

3.

Andreas Sølberg

Leik, IL

8:35

+0:50

4.

Jonas Ressem

Frol IL

9:28

+1:43

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

9:28

+1:43

6.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

9:35

+1:50

7.

Vegard Ressem

Frol IL

9:43

+1:58

8.

Mikkel Hofsli Flått

Byåsen IL

9:55

+2:10

9.

Nils Anders Jermstad

Steinkjer OK

10:04

+2:19

10.

Øyvind Augdal Fløvig

Nidarøst, OK

10:35

+2:50

11.

Johannes Okkenhaug

Frol IL

11:12

+3:27

12.

Karl Aksel Jermstad

Steinkjer OK

11:19

+3:34

13.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

11:28

+3:43

14.

Ola Keiserås

Leik, IL

11:37

+3:52

15.

Torgeir Leithe

Selbu OK

11:45

+4:00

16.

Sivert Matberg

Frol IL

11:58

+4:13

17.

Vegard Hassel

Malvik IL

12:10

+4:25

18.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

12:25

+4:40

19.

Jon Arvid Haug

Freidig, SPK

13:01

+5:16

20.

John Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

17:10

+9:25

DNS

Ivar Aukrust Osmoen

Nord-Østerdal OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Malvik IL

14:59

+0:00

2.

Ola Morset

Wing OK Trondheim

15:54

+0:55

3.

Martin Rønning

Freidig, SPK

17:07

+2:08

4.

Brage Sæther

Freidig, SPK

18:29

+3:30

5.

Geir Inge Keiserås

Leik, IL

19:32

+4:33

6.

Paul Sirum

Frol IL

19:35

+4:36

7.

Ola Bellingmo Røstum

Gaula, OL

20:03

+5:04

8.

Terje Sørgård

Byåsen IL

20:36

+5:37

9.

Jonas Ledal

Trollelg, OL

21:09

+6:10

10.

Tore Gederaas Kanstad

Wing OK Trondheim

21:56

+6:57

11.

Fredrik Skjerve

Frol IL

24:24

+9:25

12.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

24:58

+9:59

13.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig, SPK

27:33

+12:34

DSQ

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:06

91

DSQ

Tormod Hovdenak Stenersen

Nidarøst, OK

19:39

82

DNS

Håkon Selmer

Freidig, SPK

DNS

Kristian Øien

Trollelg, OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

17:49

+0:00

2.

Sindre Sæther

Freidig, SPK

18:35

+0:46

3.

Mads Fornes

Wing OK Trondheim

18:59

+1:10

4.

Tor Håkon Skogstad

Gaula, OL

19:15

+1:26

5.

Per Harald Skogstad

Gaula, OL

19:36

+1:47

6.

Øyvind Witsø Jacobsen

Freidig, SPK

21:01

+3:12

7.

Magnus Overvik Gilde

Freidig, SPK

22:59

+5:10

8.

Martin Husbyn

Wing OK Trondheim

25:22

+7:33

DSQ

Lars Berge Owren

Freidig, SPK

19:16

94

DNS

Kristian Pedersen

Trollelg, OL

DNS

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

Klasse: H 17-K/Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Wing OK Trondheim

19:12

+0:00

DNS

Arild Heggeset

Freidig, SPK

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Rune Holberg

Skøynar, OK

17:57

+0:00

2.

Paul Jensen

Frol IL

18:04

+0:07

3.

Sigurd Hynne

Skøynar, OK

18:33

+0:36

4.

Hallvard Nordbrøden

Halden SK

19:11

+1:14

5.

Marius Døllner

Wing OK Trondheim

24:35

+6:38

DSQ

Jon Sivertsen

Verdal OK

20:24

150

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Pedersen

Halden SK NORGE

14:33

+0:00

2.

Anders Skarholt

Södertälje Nykvarn NORGE

14:38

+0:05

3.

Olav Lundanes

Halden SK NORGE

14:42

+0:09

4.

Francois Gonon

Paimion Rasti FRANKRIKE

14:43

+0:10

5.

Mathias Bjugan

Wing OK Trondheim

14:45

+0:12

6.

Espen Fiskum

NTNUI

14:46

+0:13

7.

Anders Tiltnes

Tyrving, IL NORGE

14:55

+0:22

8.

Lars Skjeset

NTNUI NORGE

14:56

+0:23

9.

Holger Hott

Kristiansand OK NORGE

14:58

+0:25

10.

Audun Weltzien

Tyrving, IL NORGE

15:03

+0:30

11.

Mikkel Lund

Bækkelagets SK DANMARK

15:08

+0:35

12.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

15:19

+0:46

13.

Christian Nielsen

IFK Göteborg DANMARK

15:20

+0:47

14.

Carl Waaler Kaas

NTNUI NORGE

15:21

+0:48

15.

Anders Einum

NTNUI

15:26

+0:53

16.

Vegard Brun Saga

NTNUI

15:27

+0:54

17.

Jonn Are Myhren

Lidingö SOK NORGE

15:32

+0:59

18.

Christian Bobach

Kristiansand OK DANMARK

15:38

+1:05

19.

Johan Ivarsson

Freidig, SPK

15:51

+1:18

20.

Tue Lassen

Bækkelagets SK DANMARK

15:52

+1:19

21.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

15:54

+1:21

22.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

15:56

+1:23

23.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

15:59

+1:26

23.

Tomas Eidsmo

Freidig, SPK

15:59

+1:26

25.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

16:00

+1:27

26.

Felix Breitschädel

NTNUI

16:06

+1:33

26.

Rasmus Djurhuus

Kristiansand OK DANMARK

16:06

+1:33

28.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

16:07

+1:34

29.

Rune Olsen

Pan-Kristianstad DANMARK

16:14

+1:41

30.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering NORGE

16:16

+1:43

31.

Ola Berger

Wing OK Trondheim

16:17

+1:44

32.

Andraz Hribar

Slovenia

16:20

+1:47

33.

Pål Kittilsen

Freidig, SPK

16:22

+1:49

34.

Lars Hol Moholdt

Wing OK Trondheim

16:30

+1:57

35.

Martin Hoset

NTNUI

16:33

+2:00

36.

Jørgen Fiskum

Frol IL

16:35

+2:02

36.

Trygve Olsen

Løten O-Lag

16:35

+2:02

38.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

16:43

+2:10

39.

Vegard Ruttenborg

Løten O-Lag

16:50

+2:17

40.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

17:03

+2:30

41.

Jostein Nørbech

NTNUI

17:06

+2:33

42.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

17:16

+2:43

43.

Rasmus Søes

Pan-Kristianstad DANMARK

17:18

+2:45

44.

Wolfgang Kampel

NTNUI

17:43

+3:10

45.

Jakub Silhavy

NTNUI

17:44

+3:11

46.

Bjørn Owren

NTNUI

17:58

+3:25

46.

Jan Schmid

Trollelg, OL

17:58

+3:25

48.

Jostein Kvakland

Wing OK Trondheim

18:00

+3:27

49.

Tommy Schmid

Trollelg, OL

18:08

+3:35

50.

Martin Stehlik

NTNUI

18:10

+3:37

51.

Ove Antvord Haugereid

NTNUI

18:14

+3:41

52.

Jaka Piltaver

Slovenia

18:21

+3:48

53.

Bjørnar Lynum

Freidig, SPK

18:23

+3:50

54.

Bjarte Ims

NTNUI

18:26

+3:53

55.

Ragnar Tonjer

NTNUI

18:50

+4:17

56.

Sigbjørn Ytrehus

NTNUI

18:56

+4:23

56.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

18:56

+4:23

58.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

19:03

+4:30

59.

Trond Veastad

NTNUI

19:10

+4:37

60.

Vegard Grønli

Freidig, SPK

19:14

+4:41

61.

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

19:16

+4:43

62.

Alastair Brunton

Wing OK Trondheim

19:29

+4:56

63.

Helge Venås Flægstad

Steinkjer OK

19:39

+5:06

64.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

20:08

+5:35

65.

Fredrik Rønningen

Sandefjord OK

20:40

+6:07

66.

Johan Halvarsson

Trollelg, OL

21:04

+6:31

67.

Snorre Hansen

Byåsen IL

21:05

+6:32

68.

Klemen Kenda

Slovenia

21:14

+6:41

69.

Marius Dietrichson

Kongsberg OL

21:16

+6:43

70.

Robert Nyhus

OK Fjell

21:24

+6:51

71.

Åsmund Hasaas

NTNUI

21:29

+6:56

72.

Rune Strandberg

NTNUI

21:39

+7:06

73.

Olle Malmring

Freidig, SPK

22:36

+8:03

74.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

23:05

+8:32

75.

Eirik Marthinsen

NTNUI

23:51

+9:18

76.

Brage Keiserås

Leik, IL

23:52

+9:19

77.

Per Wiréhn

Byåsen IL

23:59

+9:26

78.

Håvard Korsvoll

Freidig, SPK

24:53

+10:20

79.

Christian K Sandvik

NTNUI

25:08

+10:35

80.

Einar Hjortås

NTNUI

25:10

+10:37

Brutt

Jon Anders Røe

Verdal OK

52

84 85 87 88 91 102 83 84 92 93 83 94 9...

DSQ

Øystein Kvaal Østerbø

Wing OK Trondheim NORGE

14:01

102

DSQ

Erik Lien Johnsen

NTNUI

14:51

96 97 100 145

DSQ

Anders Nordberg

Halden SK NORGE

15:00

84 92 93 83 94

DSQ

Christian Christensen

IFK Göteborg DANMARK

15:30

84 92 93 83

DSQ

Bjørn Ekeberg

Tyrving, IL

15:58

94

DSQ

Per Harald Havnen Johansen

NTNUI

17:00

94

DSQ

Christian Hohl

Wing OK Trondheim

17:48

102

DSQ

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

19:55

100

DSQ

Frank Aasgård

NTNUI

20:04

94

DSQ

Martin Hammer

Skøynar, OK

20:26

100

DSQ

Lars Andreas Solås

Alta OL

20:33

95

DNS

Tor Andreas Andersen

Halden SK

DNS

Hans Trøan

Bækkelagets SK NORGE

DNS

Marius Bjugan

Halden SK NORGE

DNS

Magnus Nicolaisen

Malvik IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig, SPK

17:26

+0:00

2.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

17:34

+0:08

3.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

18:41

+1:15

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig, SPK

19:14

+1:48

5.

Jon Røstum

Gaula, OL

20:00

+2:34

6.

Arne Helland

Wing OK Trondheim

20:04

+2:38

7.

Sturla Sæther

Freidig, SPK

21:06

+3:40

8.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

21:24

+3:58

9.

Øystein Rønning

Freidig, SPK

21:27

+4:01

10.

Per Grande

Verdal OK

21:36

+4:10

11.

Per Arne Troset

Wing OK Trondheim

22:02

+4:36

12.

Reidar Selmer

Freidig, SPK

22:09

+4:43

13.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

22:21

+4:55

14.

Torben Utzon

OK Pan Århus

22:22

+4:56

15.

Dag Erik Helland

Wing OK Trondheim

22:29

+5:03

15.

Arild Clausen

Freidig, SPK

22:29

+5:03

17.

Øystein Grøvlen

Nidarøst, OK

23:01

+5:35

18.

Trond Svanøe-Haftstad

Steinkjer OK

23:59

+6:33

19.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

27:43

+10:17

20.

Anders Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

34:01

+16:35

DSQ

Geir Paulsen

Trollelg, OL

21:47

94

DSQ

Harald Storrønning

Byåsen IL

22:03

94

DSQ

Jostein Mårdalen

Freidig, SPK

23:46

94

DNS

Jon Vindal

Wing OK Trondheim

DNS

Harald Førdedal

Wing OK Trondheim

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

17:20

+0:00

2.

Bernt Rognes

Freidig, SPK

18:28

+1:08

3.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

18:57

+1:37

4.

Helge Eriksen

Byåsen IL

19:13

+1:53

5.

Kjell Maroni

Byåsen IL

19:15

+1:55

6.

Hans Boye Skogstad

Gaula, OL

19:19

+1:59

7.

Frank Bjarkø

Wing OK Trondheim

20:26

+3:06

8.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

22:03

+4:43

9.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

22:40

+5:20

10.

Tor Lunde

Malvik IL

23:32

+6:12

11.

Geir Aune

Bjugn IL

24:05

+6:45

DSQ

Geir Owren

Freidig, SPK

18:02

82

DSQ

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

19:34

94

DSQ

Terje Kanstad

Wing OK Trondheim

21:55

94

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

20:29

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

21:55

+1:26

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

27:07

+6:38

4.

Robert Strøm

Wing OK Trondheim

27:10

+6:41

5.

Johan Arnt Johansen

Nord-Østerdal OK

31:48

+11:19

DSQ

Jon Arne Klemetsaune

Trollelg, OL

18:55

84 93 94 95 96 97 100 145

DSQ

Tom Bugge

Byåsen IL

21:56

91

DSQ

Egil Repvik

Byåsen IL

26:46

94

DNS

Helge Revhaug

Ringerike OL

DNS

Stig Berge

Freidig, SPK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig, SPK

22:19

+0:00

2.

Jardar Sandstad

Selbu OK

30:34

+8:15

DSQ

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst, OK

27:03

94

DSQ

Anders Lauglo

Trollelg, OL

27:15

94

Klasse: Rosenborg

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Helland

Rosenborg BK

5:16

+0:00

DSQ

Kjell Rune Sellin

Rosenborg BK

4:15

147 104 153

DSQ

Simen Wangberg

Rosenborg BK

4:43

104 153


Sist oppdatert:

18 mai 2009, 22:52:12

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

420

Antall startet:

396