Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse, Akershus skikrets 26. januar 2014

Klasse: Menn senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Dyrberg Ek

Bærums Verk IF - Ski

48:36

+0:00

2:25

2.

Didrik Smith

Fossum IF - Ski

48:38

+0:02

2:25

3.

Eirik Asdøl

Bærums Verk IF - Ski

50:25

+1:49

2:31

4.

Jonas Amundsen

Nes Ski - Ski

50:25

+1:49

2:31

5.

Eirik Danielsen

Gjerdrum IL - Ski

52:40

+4:04

2:38

6.

Tore Glomnes

Holmen IF - Ski

54:03

+5:27

2:42

7.

Roy Kjærnet

Gjerdrum IL - Ski

54:50

+6:14

2:44

8.

Kim Andre Hansen

Nesodden IF - Ski

55:07

+6:31

2:45

9.

Anders Asdøl

IL Jardar - Ski

55:33

+6:57

2:46

10.

Roger Otten Nordby

Nesodden IF - Ski

56:02

+7:26

2:48

11.

Arnfinn Pedersen

Nesodden IF - Ski

56:03

+7:27

2:48

12.

Martin Hansen

Nesodden IF - Ski

56:04

+7:28

2:48

13.

Øystein Grøstad

Nesodden IF - Ski

58:51

+10:15

2:56

DNS

Svein Erik Sandnes

Oppegård IL - Ski

DNS

Ola Kristoffer Tosterud

Nes Ski - Ski

DNS

Lars Anders Tenold

Nordre Eidsvoll IL - Ski

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lippestad Thorstensen

Bærums Verk IF - Ski

48:34

+0:00

2:25

2.

Eirik Ek Hagen

Driv Idrettslag - Ski

48:37

+0:03

2:25

3.

Marius Borge Heir

Fossum IF - Ski

50:15

+1:41

2:30

4.

Steffen Grue Ulsrud

Åsen IL - Ski

50:21

+1:47

2:31

5.

Fredrik Løwstrøm Nyenget

Siggerud IL - Ski

50:21

+1:47

2:31

6.

Sindre Tungesvik

IL Jardar - Ski

50:34

+2:00

2:31

7.

Mads Bentstuen Nordby

Halmsås & Omegn skilag

51:25

+2:51

2:34

8.

Håvard Berteig

Fossum IF - Ski

52:39

+4:05

2:37

9.

Trym Granerud Nygaard

Bærums Skiklub - Ski

52:42

+4:08

2:38

10.

Erlend Ekern

Oppegård IL - Ski

52:42

+4:08

2:38

11.

Øyvind Sveen

Gjerdrum IL - Ski

52:44

+4:10

2:38

12.

Kristoffer Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

52:47

+4:13

2:38

13.

Martin Muri

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

53:15

+4:41

2:39

14.

Jonas Englund

Bærums Verk IF - Ski

55:32

+6:58

2:46

Brutt

Vegard Antonsen

Ås IL - Ski

Brutt

Sebastian Aagnes

Bærums Skiklub - Ski

DNS

Aleksander de Lange Claussen

Bærums Skiklub - Ski

DNS

Mattis Sjøli

Halmsås & Omegn skilag

DNS

Christian Berge Foyn

Bærums Skiklub - Ski

DNS

Lars Treekrem

Ås IL - Ski

DNS

Anders Lundervold

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Ole Anders Ek Lundby

Drøbak-Frogn IL - Ski

DNS

Magnus Drivenes

Bærums Skiklub - Ski

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Johnson Joranger

Fossum IF - Ski

37:40

+0:00

2:30

2.

Lasse Løwstrøm Aulin

Siggerud IL - Ski

37:43

+0:03

2:30

3.

Harald Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL - Ski

37:44

+0:04

2:30

4.

Torbjørn Øilo Jacobsen

Bærums Skiklub - Ski

38:21

+0:41

2:33

5.

Even Kristian Tønsberg

Fet Skiklubb - Ski

39:23

+1:43

2:37

6.

Herman Moe

Fet Skiklubb - Ski

41:42

+4:02

2:46

7.

Even Årekol

Lørenskog Skiklubb - Ski

41:51

+4:11

2:47

8.

Nikolai Reiding Andresen

Lørenskog Skiklubb - Ski

42:13

+4:33

2:48

Brutt

Johan Trygve Røkaas

Fossum IF - Ski

DNS

Vetle Ryen

Asker Skiklubb - Ski

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Andre Ryttervold

Frogner IL - Ski

37:36

+0:00

2:30

2.

Thomas Bucher-Johannessen

Fossum IF - Ski

37:37

+0:01

2:30

3.

Øystein Hatlestad Hovland

IL Jardar - Ski

37:38

+0:02

2:30

4.

Fredrik Tveter

Oppegård IL - Ski

37:39

+0:03

2:30

5.

Simen Thune Rolfsen

Fossum IF - Ski

37:40

+0:04

2:30

6.

Henrik Sørlie Haug

Fossum IF - Ski

37:42

+0:06

2:30

7.

Amund Hoel

Frogner IL - Ski

38:25

+0:49

2:33

8.

Didrik Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub - Ski

39:22

+1:46

2:37

9.

Eirik Haug

Driv Idrettslag - Ski

39:23

+1:47

2:37

10.

Ingar Høiseth

Frogner IL - Ski

39:33

+1:57

2:38

11.

Jens Andersen

Ullensaker Skiklubb - Ski

40:25

+2:49

2:41

12.

Jørgen Fischer

Nes Ski - Ski

40:47

+3:11

2:43

13.

Ekolai Lunde

Fossum IF - Ski

40:48

+3:12

2:43

14.

Sander Emil Wold

Bærums Verk IF - Ski

40:52

+3:16

2:43

15.

Gunnar Johannes Wang-Haugseth

Lørenskog Skiklubb - Ski

40:55

+3:19

2:43

16.

Herman Mæhle

Drøbak-Frogn IL - Ski

41:54

+4:18

2:47

17.

Magnus Mikalsen

Driv Idrettslag - Ski

41:54

+4:18

2:47

18.

Vegard Stornes Iversen

Asker Skiklubb - Ski

41:55

+4:19

2:47

19.

Johan Henrik Grøgaard

Fossum IF - Ski

42:19

+4:43

2:49

20.

Einar Kvam Lundberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

44:42

+7:06

2:58

21.

Lars Morstad

Bærums Verk IF - Ski

50:08

+12:32

3:20

Brutt

Jens Hauge Løge

Bærums Verk IF - Ski

DNS

Jonas Knoph Bjerknes

Fossum IF - Ski

DNS

Magnus Wølneberg

IL Jardar - Ski

DNS

Leik Torsteinsen

Bærums Verk IF - Ski

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Nordsveen Hustad

Nes Ski - Ski

20:52

+0:00

2:46

2.

Sofie Winona Aa

Fossum IF - Ski

21:51

+0:59

2:54

3.

Anne Siri Lervik

Asker Skiklubb - Ski

21:51

+0:59

2:54

4.

Sigrid Kjønnø Schaanning

Fossum IF - Ski

22:06

+1:14

2:56

5.

Therese Øverhagen Tærud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

22:16

+1:24

2:58

6.

Marte Elise Hov

Asker Skiklubb - Ski

22:23

+1:31

2:59

7.

Amalie Lundervold

Asker Skiklubb - Ski

23:50

+2:58

3:10

DNS

Nanna Norderud

Fossum IF - Ski

DNS

Vilde Noraker Alfarrustad

Fet Skiklubb - Ski

DNS

Hedda Noraker Alfarrustad

Fet Skiklubb - Ski

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Helland-Hansen

IL Jardar - Ski

21:25

+0:00

2:51

2.

Martine Ek Strøm

Bærums Verk IF - Ski

21:34

+0:09

2:52

3.

Kristin Lindahl Nilsen

Bærums Verk IF - Ski

21:36

+0:11

2:52

4.

Guro Ørbeck

Gjerdrum IL - Ski

22:40

+1:15

3:01

5.

Karoline Haaland

Fossum IF - Ski

23:09

+1:44

3:05

6.

Charlotte W Grøgaard

Fossum IF - Ski

23:12

+1:47

3:05

7.

Stina Meinicke

IL Jardar - Ski

23:14

+1:49

3:05

8.

Andrea Rydland Sivertsgård

Fossum IF - Ski

23:16

+1:51

3:06

9.

Malin Margareta Trønnes

IL Jardar - Ski

23:40

+2:15

3:09

10.

Tuva Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

24:28

+3:03

3:15

11.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Jardar - Ski

24:33

+3:08

3:16

12.

Eivor Ertzaas Granøien

Bærums Verk IF - Ski

27:14

+5:49

3:37

DNS

Oda Myrvold Thorud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

DNS

Camilla Vannebo

IL Jardar - Ski

Klasse: Kvinner senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldbjørg Dirdal Moxnes

Gjerdrum IL - Ski

28:18

+0:00

2:49

Klasse: K 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Røer Drabløs

Nesodden IF - Ski

28:18

+0:00

2:49

2.

Elise Langkaas

Bærums Verk IF - Ski

28:19

+0:01

2:49

3.

Ingrid Sørum

Gjelleråsen IF - Ski

28:52

+0:34

2:53

4.

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF - Ski

30:13

+1:55

3:01

5.

Nora Ugland

Nittedal IL - Ski

30:15

+1:57

3:01

6.

Anikken Gjerde Alnæs

Gjerdrum IL - Ski

30:36

+2:18

3:03

7.

Marthe Moengen

Lørenskog Skiklubb - Ski

32:30

+4:12

3:15

8.

Marte Kjærnet

Gjerdrum IL - Ski

33:09

+4:51

3:18

DNS

Aurora Solbakk Andersen

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Inger Clem

Fossum IF - Ski

DNS

Kristina Hovland Berg

Bærums Verk IF - Ski

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Bøe

Fossum IF - Ski

18:28

+0:00

2:27

2.

Thomas Helland Larsen

Fossum IF - Ski

18:37

+0:09

2:28

3.

Patrick Fossum Kristoffersen

Ullensaker Skiklubb - Ski

18:52

+0:24

2:30

4.

Mats Kobbersletten Jensen

Gjerdrum IL - Ski

19:09

+0:41

2:33

5.

Thomas Engebråten

Nes Ski - Ski

19:22

+0:54

2:34

6.

Marcus Arnesen

Høland IL - Ski

19:23

+0:55

2:35

7.

Fredrik Bucher-Johannessen

Fossum IF - Ski

19:24

+0:56

2:35

8.

Anders Aksnes Smith

Fossum IF - Ski

19:24

+0:56

2:35

9.

Harald Østberg Amundsen

Asker Skiklubb - Ski

19:25

+0:57

2:35

10.

Bjørnar Jacobsen

Driv Idrettslag - Ski

19:26

+0:58

2:35

11.

Petter Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL - Ski

19:26

+0:58

2:35

12.

Andreas Finni Magnussen

Nittedal IL - Ski

19:35

+1:07

2:36

13.

Simen Andersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

19:36

+1:08

2:36

14.

Fredrik Ramstad Hoff

Fossum IF - Ski

19:41

+1:13

2:37

15.

Georg Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

19:58

+1:30

2:39

16.

Martin Borge Heir

Fossum IF - Ski

20:06

+1:38

2:40

17.

Aksel Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

20:22

+1:54

2:42

18.

Ola Tandberg Ryan

Asker Skiklubb - Ski

20:27

+1:59

2:43

19.

Even Seeberg

Nittedal IL - Ski

20:34

+2:06

2:44

20.

Henrik Husdal

Drøbak-Frogn IL - Ski

20:34

+2:06

2:44

21.

Magnus Brath Skurdal

Bærums Verk IF - Ski

20:35

+2:07

2:44

22.

Hans Kristian Holmbro

Høland IL - Ski

20:39

+2:11

2:45

23.

Herman Andreas Andersen

Ås IL - Ski

20:54

+2:26

2:47

24.

Jørgen Barkenæs

Fet Skiklubb - Ski

20:55

+2:27

2:47

25.

Kristian Nilsen

IL Jardar - Ski

21:03

+2:35

2:48

26.

Vegard Gulbrandsen

Heggedal IL - Ski

21:12

+2:44

2:49

27.

Knut Feldberg Bakken

Bærums Verk IF - Ski

21:12

+2:44

2:49

28.

Ludvig Finstad Bjerken

Gjerdrum IL - Ski

21:13

+2:45

2:49

29.

Victor Wejden

Asker Skiklubb - Ski

21:14

+2:46

2:49

30.

Trygve Høvik Lunde

Lørenskog Skiklubb - Ski

21:25

+2:57

2:51

31.

Tarjei Holo

Fossum IF - Ski

21:40

+3:12

2:53

32.

Robin Ulverud

Gjerdrum IL - Ski

22:15

+3:47

2:58

33.

Ole Christopher Fløgstad Larsen

Skedsmo Skiklubb - Ski

23:32

+5:04

3:08

34.

Even Skeide

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

24:11

+5:43

3:13

35.

Sondre Opaker Øines

Ullensaker Skiklubb - Ski

24:15

+5:47

3:14

DNS

Håkon Asdøl

IL Jardar - Ski

DNS

Henrik Hjørungdal

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Andreas Mortensbakke

Bærums Skiklub - Ski

19:35

+0:00

2:36

2.

Albert Sperstad

Bærums Skiklub - Ski

19:37

+0:02

2:36

3.

Vetle Storvik

Gjelleråsen IF - Ski

20:16

+0:41

2:42

4.

Jonas Slettemark Juel

Fossum IF - Ski

20:17

+0:42

2:42

5.

Vemund Næss Jensen

IL Jardar - Ski

20:28

+0:53

2:43

6.

Emil Andre Wiig

Skimt - Ski

20:31

+0:56

2:44

7.

Fredrik Grusd

Fossum IF - Ski

20:32

+0:57

2:44

8.

Henrik Vik Tolo

Lommedalens IL - Ski

20:40

+1:05

2:45

9.

Fredrik Wøien Hesselberg

Hakadal IL - Ski

20:54

+1:19

2:47

10.

Anders Johan Rogne

Hakadal IL - Ski

20:55

+1:20

2:47

11.

Thorvald Hillesøy

Bærums Skiklub - Ski

20:55

+1:20

2:47

12.

Asbjørn Holt Tønsberg

Fet Skiklubb - Ski

20:57

+1:22

2:47

13.

Daniel Nyvoll

Fossum IF - Ski

20:58

+1:23

2:47

14.

Øyvind Fredrik Løvstad

Sørum IL - Ski

21:00

+1:25

2:48

15.

Emil Arnkværn

Fossum IF - Ski

21:01

+1:26

2:48

16.

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

21:03

+1:28

2:48

17.

Knut Røhme

Skedsmo Skiklubb - Ski

21:07

+1:32

2:48

18.

Ola Lier

Asker Skiklubb - Ski

21:16

+1:41

2:50

19.

Ådne Gigernes

Nes Ski - Ski

21:17

+1:42

2:50

20.

Didrik Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

21:22

+1:47

2:50

21.

Sondre Albrigtsen Bjørnstad

Nesodden IF - Ski

21:22

+1:47

2:50

22.

Vegard Ek Hagen

Driv Idrettslag - Ski

21:42

+2:07

2:53

23.

Marius Lunder Jensen

Fet Skiklubb - Ski

21:43

+2:08

2:53

24.

Thomas Meinicke

Jutul IL - Ski

21:54

+2:19

2:55

25.

Matias Gran-Henriksen

Fossum IF - Ski

21:55

+2:20

2:55

26.

Kristoffer Dunham

Bærums Skiklub - Ski

21:56

+2:21

2:55

27.

Johan Bjørtomt

Gjerdrum IL - Ski

22:05

+2:30

2:56

28.

Osmund Kvalevåg Øversjøen

Fossum IF - Ski

22:07

+2:32

2:56

29.

Henrik Bjørnstad Koppang

Haslum IL - Ski

22:10

+2:35

2:57

30.

Hermann Skram Botterud

Bærums Skiklub - Ski

22:11

+2:36

2:57

31.

Karl Ringstad

Nittedal IL - Ski

22:13

+2:38

2:57

32.

Ole Einar Borgaard

Gjerdrum IL - Ski

22:20

+2:45

2:58

33.

Kristian Mork Nielsen

Gjerdrum IL - Ski

22:23

+2:48

2:59

34.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Jardar - Ski

22:34

+2:59

3:00

35.

Lars-Martin Fossgard

Asker Skiklubb - Ski

22:37

+3:02

3:00

36.

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub - Ski

22:52

+3:17

3:02

37.

Birger Thørud

Lørenskog Skiklubb - Ski

22:56

+3:21

3:03

38.

Jonas Kristiansen

Nittedal IL - Ski

22:58

+3:23

3:03

39.

Trond Elias Ødegård

Fossum IF - Ski

23:18

+3:43

3:06

40.

Ole Kristian Solberg

Nittedal IL - Ski

23:18

+3:43

3:06

41.

Anders Lervik

Asker Skiklubb - Ski

23:19

+3:44

3:06

42.

Thomas Heyn

Gjerdrum IL - Ski

23:20

+3:45

3:06

43.

Kasper Sørberg

Frogner IL - Ski

23:21

+3:46

3:06

44.

Isak Svarstad Carlsen

Asker Skiklubb - Ski

23:30

+3:55

3:08

45.

Eivind Carlsen

Skimt - Ski

23:33

+3:58

3:08

46.

Jørgen Aas

Fet Skiklubb - Ski

23:34

+3:59

3:08

47.

Hans Kristian Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

23:38

+4:03

3:09

48.

Tobias Pettersen

Oppegård IL - Ski

24:30

+4:55

3:16

49.

Fabian Glenne

Nesodden IF - Ski

24:37

+5:02

3:16

50.

Trym Stensvold

Nesodden IF - Ski

25:02

+5:27

3:20

51.

Sander August Standal Jensen

Drøbak-Frogn IL - Ski

25:54

+6:19

3:27

Brutt

Sondre Helland With

Bærums Skiklub - Ski

Brutt

Simon Malum Kim

Fossum IF - Ski

DNS

Marius Nåvli Sjølie

Haslum IL - Ski

DNS

Martin Solvik

Haslum IL - Ski

DNS

Torjus Helland With

Bærums Skiklub - Ski

DNS

Herman M Sandborg

Lommedalens IL - Ski

DNS

Sivert Thoreid Hovland

Sørum IL - Ski

DNS

Hermann Herger Lindgren

Jutul IL - Ski

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Fosen

Fossum IF - Ski

19:06

+0:00

3:11

2.

Hedda Østberg Amundsen

Asker Skiklubb - Ski

19:06

+0:00

3:11

3.

Sara Pettersen Fuglu

Nes Ski - Ski

19:19

+0:13

3:13

4.

Kristine Amundsen

IL Jardar - Ski

19:39

+0:33

3:16

5.

Aurora Kildahl

Asker Skiklubb - Ski

19:39

+0:33

3:16

6.

Cecilie Mogen

Oppegård IL - Ski

19:40

+0:34

3:16

7.

Anniken Skeisvoll Grimsmo

IL Jardar - Ski

20:28

+1:22

3:24

8.

Henriette Furu

Gjerdrum IL - Ski

20:28

+1:22

3:24

9.

Julie Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

20:46

+1:40

3:27

10.

Maria Victoria Dammen

Lørenskog Skiklubb - Ski

20:54

+1:48

3:29

11.

Tale Lindefjeld

IL Jardar - Ski

21:01

+1:55

3:30

12.

Ilja Elise Engeset

IL Jardar - Ski

21:05

+1:59

3:30

13.

Synne Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

21:37

+2:31

3:36

14.

Anniken Helland-Hansen

IL Jardar - Ski

21:59

+2:53

3:39

15.

Celine Kjernsval

Lørenskog Skiklubb - Ski

22:03

+2:57

3:40

16.

Torunn Elisabeth Seyffarth

Asker Skiklubb - Ski

22:27

+3:21

3:44

DNS

Guro Finstad Bjerken

Gjerdrum IL - Ski

DNS

Katrine Seim

Hol IL - Ski

DNS

Oda Johanne Sikkeland

IL Jardar - Ski

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

Ås IL - Ski

19:11

+0:00

3:11

2.

Julie Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

19:12

+0:01

3:12

3.

Eline Storvik Grønvold

Hakadal IL - Ski

19:17

+0:06

3:12

4.

Jenny Pedersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

19:29

+0:18

3:14

5.

Pia Dahl

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

19:42

+0:31

3:17

6.

Vera Johanne Norli

Haslum IL - Ski

19:46

+0:35

3:17

7.

Henriette Sæterdal Semb

Asker Skiklubb - Ski

19:56

+0:45

3:19

8.

Elisabeth Hagen Helgesen

Lørenskog Skiklubb - Ski

19:56

+0:45

3:19

9.

Stine Bratteng

Nittedal IL - Ski

20:05

+0:54

3:20

10.

Sigrid Bye

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

20:08

+0:57

3:21

11.

Kristine Marie Embretsen

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

20:53

+1:42

3:28

12.

Julie Flatner Hansen

Gjerdrum IL - Ski

20:55

+1:44

3:29

13.

Sara Langvatn

Nesodden IF - Ski

21:14

+2:03

3:32

14.

Tuva Ertzaas Granøien

Bærums Verk IF - Ski

21:23

+2:12

3:33

15.

Hedda Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

21:44

+2:33

3:37

16.

Heidi Melteig Brekkan

Hakadal IL - Ski

21:52

+2:41

3:38

17.

Karoline Gagnum Ring

Asker Skiklubb - Ski

21:53

+2:42

3:38

18.

Synne Skjærstein

Bærums Verk IF - Ski

22:01

+2:50

3:40

19.

Ingrid Aaslund

Fet Skiklubb - Ski

22:08

+2:57

3:41

20.

Eira Torsteinsen

Bærums Verk IF - Ski

22:08

+2:57

3:41

21.

Kristin Moengen

Lørenskog Skiklubb - Ski

22:18

+3:07

3:43

22.

Aurora Nordahl Lystad

Gjerdrum IL - Ski

23:06

+3:55

3:51

Brutt

Vilde Christine Tunheim

Lørenskog Skiklubb - Ski

DNS

Sandra Sedeniussen

Gjelleråsen IF - Ski

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Seeberg-Rommetveit

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

10:55

+0:00

2:43

2.

Simen F Øiseth

Fet Skiklubb - Ski

10:56

+0:01

2:44

3.

Gunnar Nydal Eide

Bærums Verk IF - Ski

10:58

+0:03

2:44

4.

Harald Kjønnø Schaanning

Fossum IF - Ski

11:01

+0:06

2:45

5.

Eirik Holm Olsen

Fet Skiklubb - Ski

11:13

+0:18

2:48

6.

Ole Christian Bjeglerud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:15

+0:20

2:48

7.

Ole Martin Sandness

Sørum IL - Ski

11:16

+0:21

2:49

8.

Robin Westerlund Johnsen

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

11:17

+0:22

2:49

9.

Anders Lund

Nittedal IL - Ski

11:18

+0:23

2:49

10.

Herman Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb - Ski

11:20

+0:25

2:50

11.

Simen Aaseth Besseberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:21

+0:26

2:50

12.

Ole-Jørgen Knoph

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

11:22

+0:27

2:50

13.

Sondre Haneberg

Oppegård IL - Ski

11:22

+0:27

2:50

14.

Jostein Wiig Dagestad

Haslum IL - Ski

11:25

+0:30

2:51

15.

Håvard Sveen

Gjerdrum IL - Ski

11:36

+0:41

2:54

16.

Lars Haugerud

Skimt - Ski

11:42

+0:47

2:55

17.

Erlend Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:42

+0:47

2:55

18.

Snorre Barthel Sveen

Fossum IF - Ski

11:43

+0:48

2:55

19.

Jeppe Nilsen

Fossum IF - Ski

11:44

+0:49

2:56

20.

Simen Fagerli Pedersen

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

11:44

+0:49

2:56

21.

Aleksander Vannebo

IL Jardar - Ski

11:45

+0:50

2:56

21.

Ivar Harald Clem

Fossum IF - Ski

11:45

+0:50

2:56

23.

Kristoffer Kolstad

Oppegård IL - Ski

11:46

+0:51

2:56

24.

Filip Olaussen

Fossum IF - Ski

11:47

+0:52

2:56

25.

Endre Tveiten

Fossum IF - Ski

11:52

+0:57

2:58

26.

Simen Løbak

Asker Skiklubb - Ski

11:54

+0:59

2:58

27.

Bjørn Roar Hatten

Gjelleråsen IF - Ski

11:55

+1:00

2:58

28.

Felix Baastad Berg

IL Jardar - Ski

12:01

+1:06

3:00

29.

Walter Fische Pettersen

Asker Skiklubb - Ski

12:07

+1:12

3:01

30.

Max Oliver Jonsson

Holmen IF - Ski

12:08

+1:13

3:02

30.

Marius Hansteen

Vollen Ungdomslag - Ski

12:08

+1:13

3:02

32.

Alexander Strøno

Fossum IF - Ski

12:09

+1:14

3:02

33.

Håvard Aune

Nittedal IL - Ski

12:10

+1:15

3:02

34.

Carl Grøstad

Nesodden IF - Ski

12:17

+1:22

3:04

35.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb - Ski

12:20

+1:25

3:05

36.

Per Clemet Wisløff

Holmen IF - Ski

12:21

+1:26

3:05

37.

Einar S. Edvardsen

Asker Skiklubb - Ski

12:22

+1:27

3:05

38.

Sondre Dahl

Lommedalens IL - Ski

12:24

+1:29

3:06

39.

Mathias Lange

Gjelleråsen IF - Ski

12:34

+1:39

3:08

40.

Sondre B Pedersen

Nes Ski - Ski

12:35

+1:40

3:08

41.

Kevin Jessen Sørensen

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

12:36

+1:41

3:09

42.

Mathias Skjevdal

Ås IL - Ski

12:55

+2:00

3:13

43.

Konrad Buene Bukve

Vollen Ungdomslag - Ski

12:56

+2:01

3:14

44.

Elias Nævdal

Ås IL - Ski

13:01

+2:06

3:15

45.

Bendik Kalstad

Fossum IF - Ski

13:14

+2:19

3:18

46.

Sondre Kvalø Haug

Fet Skiklubb - Ski

13:15

+2:20

3:18

47.

Jonas Aas

Fet Skiklubb - Ski

13:16

+2:21

3:19

48.

Petter Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

13:21

+2:26

3:20

49.

Erik Tveraaen Torvbråten

Vollen Ungdomslag - Ski

13:33

+2:38

3:23

50.

Kasper Moum Ussvær

Bærums Verk IF - Ski

13:38

+2:43

3:24

51.

Marius Andvik Skara

Hakadal IL - Ski

13:39

+2:44

3:24

52.

Jacob Monrad Nygård

Nesodden IF - Ski

14:47

+3:52

3:41

53.

Edvard Beheim Skjolden

Bærums Verk IF - Ski

15:53

+4:58

3:58

DNS

Christian Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

DNS

Magnus Brynsrud

Bærums Verk IF - Ski

DNS

Anders Vamsæter

Gjerdrum IL - Ski

DNS

Kristoffer Krogh Wetterhus

Vollen Ungdomslag - Ski

DNS

Andre Windelstad

Dikemark IF - Ski

DNS

Martin Ramel Haaland

Fossum IF - Ski

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Austgulen Fosnæs

Fossum IF - Ski

11:37

+0:00

2:54

2.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb - Ski

11:54

+0:17

2:58

3.

Sofie Marie Voraa

Haslum IL - Ski

12:02

+0:25

3:00

4.

Tiril Bergitte Lund

Fossum IF - Ski

12:02

+0:25

3:00

5.

Thea Sørum

Gjelleråsen IF - Ski

12:03

+0:26

3:00

6.

Ane Grøtan Wang

Haslum IL - Ski

12:04

+0:27

3:01

7.

Ida Marie Hagen

Haslum IL - Ski

12:04

+0:27

3:01

8.

Lisa Neraas

Fossum IF - Ski

12:08

+0:31

3:02

9.

Isa Skeie

Fossum IF - Ski

12:10

+0:33

3:02

10.

Ingrid Johnsen

Åsen IL - Ski

12:11

+0:34

3:02

11.

Elena Rise Johnsen

Asker Skiklubb - Ski

12:15

+0:38

3:03

12.

Rebekka Aashaug Stangvik

Gjelleråsen IF - Ski

12:17

+0:40

3:04

13.

Sara Borchgrevink

Fossum IF - Ski

12:21

+0:44

3:05

14.

Marit Kragh Kjos

Haslum IL - Ski

12:24

+0:47

3:06

15.

Marthe Dehn

Haslum IL - Ski

12:27

+0:50

3:06

16.

Silje Marie Ulvang

Gjelleråsen IF - Ski

12:32

+0:55

3:08

17.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb - Ski

12:33

+0:56

3:08

18.

Selma Elise Kildahl

Asker Skiklubb - Ski

12:35

+0:58

3:08

19.

Lucie Lunde Bang

Fossum IF - Ski

12:51

+1:14

3:12

20.

Marianne Kure

Ås IL - Ski

12:53

+1:16

3:13

21.

Siri Vestengen

Nittedal IL - Ski

12:54

+1:17

3:13

22.

Kjersti Lundqvist

Ås IL - Ski

13:08

+1:31

3:17

23.

Angelica Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

13:09

+1:32

3:17

24.

Christine Næss

Dikemark IF - Ski

13:09

+1:32

3:17

25.

Ingrid Thune Rolfsen

Fossum IF - Ski

13:10

+1:33

3:17

26.

Ingrid Kvålsgard

Fossum IF - Ski

13:16

+1:39

3:19

27.

Mina Lilleheier

Ås IL - Ski

13:25

+1:48

3:21

28.

Silje Milli

Nordre Eidsvoll IL - Ski

13:30

+1:53

3:22

29.

Tuva Nesheim Flatebakken

Haslum IL - Ski

13:31

+1:54

3:22

30.

Juni G Andenæs

Holmen IF - Ski

13:41

+2:04

3:25

31.

Anniken Falkenstein

Fossum IF - Ski

14:08

+2:31

3:32

32.

Anna Cecilie Linløkken

Lørenskog Skiklubb - Ski

14:09

+2:32

3:32

33.

Selma Amundsen

Fossum IF - Ski

14:48

+3:11

3:42

34.

Hedda Akre Skatvedt

Åsen IL - Ski

16:34

+4:57

4:08

35.

Nora Faafeng Ramberg

Gjelleråsen IF - Ski

30:44

+19:07

7:41

DNS

Stine Stadsvik

Fossum IF - Ski

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Solheim Ruud

Fossum IF - Ski

11:21

+0:00

2:50

2.

Eirik Stene

Bærums Verk IF - Ski

11:22

+0:01

2:50

3.

Fredrik Glomsrud Stenersen

Oppegård IL - Ski

11:25

+0:04

2:51

4.

Petter Thorslund Aadland

Nittedal IL - Ski

11:46

+0:25

2:56

5.

Lars Agnar Hjelmeset

Gjelleråsen IF - Ski

11:59

+0:38

2:59

6.

Lars Broch Bjørgås

Asker Skiklubb - Ski

12:04

+0:43

3:01

7.

Martin Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

12:05

+0:44

3:01

8.

Einar Brath Skurdal

Bærums Verk IF - Ski

12:05

+0:44

3:01

9.

Marius Solvik

Haslum IL - Ski

12:06

+0:45

3:01

10.

Oscar Bretteville

Fossum IF - Ski

12:06

+0:45

3:01

11.

Sigurd Nicolaysen

Gjelleråsen IF - Ski

12:10

+0:49

3:02

12.

Håvard Langvatn

Nesodden IF - Ski

12:10

+0:49

3:02

13.

Sondre Simensen

Nittedal IL - Ski

12:11

+0:50

3:02

14.

Ole Vibe Volden

Fossum IF - Ski

12:11

+0:50

3:02

15.

Fredrik Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

12:29

+1:08

3:07

16.

Martin Flenmoren

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

12:29

+1:08

3:07

17.

Jens Marcus Dyrberg Ek

Bærums Verk IF - Ski

12:29

+1:08

3:07

18.

Sander Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

12:32

+1:11

3:08

19.

Magnus Perger

Haslum IL - Ski

12:32

+1:11

3:08

20.

Jakob Stavang

Oppegård IL - Ski

12:33

+1:12

3:08

21.

Magnus T Eckhoff

Fossum IF - Ski

12:33

+1:12

3:08

22.

Eivind Kallmyr

IL Jardar - Ski

12:41

+1:20

3:10

23.

Øyvind Egebakken Grotli

Gjelleråsen IF - Ski

12:42

+1:21

3:10

24.

Sander Elstad

Gjerdrum IL - Ski

12:44

+1:23

3:11

25.

Mathias Ulverud

Gjerdrum IL - Ski

12:45

+1:24

3:11

26.

Oskar Axelsson

Oppegård IL - Ski

12:45

+1:24

3:11

27.

Sondre Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

12:46

+1:25

3:11

28.

Eivind Luka

Gjerdrum IL - Ski

12:50

+1:29

3:12

29.

Marius B.Pedersen

Nes Ski - Ski

12:50

+1:29

3:12

30.

Tormod Johnson Joranger

Fossum IF - Ski

12:51

+1:30

3:12

31.

Henrik Katteland

IL Jardar - Ski

12:56

+1:35

3:14

32.

August Jarbeaux

Gjelleråsen IF - Ski

12:57

+1:36

3:14

33.

Åsmund Løvoll

Asker Skiklubb - Ski

12:58

+1:37

3:14

34.

Håkon Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn IL - Ski

13:01

+1:40

3:15

35.

Morten Antonsen

Nes Ski - Ski

13:01

+1:40

3:15

36.

Snorre Løkken Dahle

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

13:03

+1:42

3:15

37.

Martin Stokke

Nes Ski - Ski

13:07

+1:46

3:16

38.

Henrik Horpedal

Haslum IL - Ski

13:11

+1:50

3:17

39.

Magnus Braathen Olsen

Oppegård IL - Ski

13:13

+1:52

3:18

40.

Mats Haug

Driv Idrettslag - Ski

13:13

+1:52

3:18

41.

Isak Kippe

Oppegård IL - Ski

13:17

+1:56

3:19

42.

Kevin wickstrøm

Driv Idrettslag - Ski

13:18

+1:57

3:19

43.

Julius Aron Ellertsson

Gjelleråsen IF - Ski

13:18

+1:57

3:19

44.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL - Ski

13:20

+1:59

3:20

45.

Tobias Moe

IL Jardar - Ski

13:24

+2:03

3:21

46.

Sivert Kverme

Fossum IF - Ski

13:24

+2:03

3:21

47.

Eirik Rørstad

Fossum IF - Ski

13:33

+2:12

3:23

48.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum IL - Ski

13:33

+2:12

3:23

49.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF - Ski

13:37

+2:16

3:24

50.

Magnus Sedeniussen

Gjelleråsen IF - Ski

13:39

+2:18

3:24

51.

Marcus Korsnes

Bærums Verk IF - Ski

13:41

+2:20

3:25

52.

Anders August Jensen

Bærums Verk IF - Ski

13:41

+2:20

3:25

53.

Andreas Utengen Doksrød

Fossum IF - Ski

13:48

+2:27

3:27

54.

Magnus Smestad

Ullensaker Skiklubb - Ski

13:48

+2:27

3:27

55.

Eirik Johansen

Ullensaker Skiklubb - Ski

13:57

+2:36

3:29

56.

Niklas Hartvigsen

IL Jardar - Ski

14:08

+2:47

3:32

57.

Lars Seeberg

Nittedal IL - Ski

14:13

+2:52

3:33

58.

Aslak Smedshaug

Fossum IF - Ski

14:16

+2:55

3:34

59.

Mathias Johansen

Ullensaker Skiklubb - Ski

14:21

+3:00

3:35

60.

Sigurd Grevstad

Fossum IF - Ski

14:28

+3:07

3:37

61.

Ole Stornes Iversen

Asker Skiklubb - Ski

14:44

+3:23

3:41

62.

Ask Røsand

Fossum IF - Ski

14:47

+3:26

3:41

63.

Kristoffer Bue

Nes Ski - Ski

15:35

+4:14

3:53

64.

Mathias Alten

Ås IL - Ski

15:37

+4:16

3:54

65.

Alexander Nygård

Nesodden IF - Ski

17:22

+6:01

4:20

66.

Sondre Østbye

Hakadal IL - Ski

21:21

+10:00

5:20

DNS

Axel Holth-Siegel

Ås IL - Ski

DNS

Oskar Kjos

Ullensaker Skiklubb - Ski

DNS

Martin Flo Øfstaas

Nittedal IL - Ski

DNS

Petter Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Marius Hernes

Nes Ski - Ski

DNS

Erik Nordhagen

Bærums Verk IF - Ski

DNS

Herman Brunborg

Nittedal IL - Ski

DNS

Torbjørn Uttian

Skedsmo Skiklubb - Ski

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

12:34

+0:00

3:08

2.

Ida Ramstad

Nittedal IL - Ski

12:48

+0:14

3:12

3.

Hanne Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

12:49

+0:15

3:12

4.

Maria Finni Magnussen

Nittedal IL - Ski

12:49

+0:15

3:12

5.

Nora Marie Storvik Grønvold

Hakadal IL - Ski

13:01

+0:27

3:15

6.

Julie Elisabeth Åbyholm

Fossum IF - Ski

13:01

+0:27

3:15

7.

Kristin Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

13:16

+0:42

3:19

8.

Maren Navarrete Aaberg

Lørenskog Skiklubb - Ski

13:19

+0:45

3:19

9.

Margrethe Wettre Andreassen

Asker Skiklubb - Ski

13:21

+0:47

3:20

10.

Oda Thrane Øen

Jutul IL - Ski

13:28

+0:54

3:22

11.

Silje Hauknes Svendsen

Gjerdrum IL - Ski

13:44

+1:10

3:26

12.

Iris Mæhle

Drøbak-Frogn IL - Ski

13:44

+1:10

3:26

13.

Amalie Marie Hov

Asker Skiklubb - Ski

13:47

+1:13

3:26

14.

Julie Sofie Aas

Jutul IL - Ski

13:50

+1:16

3:27

15.

Nora Edland

Dikemark IF - Ski

13:52

+1:18

3:28

16.

Marthine Herger Lindgren

Jutul IL - Ski

13:56

+1:22

3:29

17.

Hedda Kristiansen

Hakadal IL - Ski

13:58

+1:24

3:29

18.

Nora Nikoline Falck

Asker Skiklubb - Ski

14:12

+1:38

3:33

19.

Hennie Thoeneie

Asker Skiklubb - Ski

14:13

+1:39

3:33

20.

Hedda Mikalsen

Driv Idrettslag - Ski

14:14

+1:40

3:33

21.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF - Ski

14:15

+1:41

3:33

22.

Våhild Bakke Berntzen

Nittedal IL - Ski

14:17

+1:43

3:34

23.

Mia Edland Lunde

Fossum IF - Ski

14:18

+1:44

3:34

24.

Hege Utkvitne

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

14:22

+1:48

3:35

25.

Nora Johanne Embretsen

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

14:26

+1:52

3:36

26.

Ylva Finne Byrløkken

Nittedal IL - Ski

14:45

+2:11

3:41

27.

Fride Skjønsberg Li

Gjelleråsen IF - Ski

14:47

+2:13

3:41

28.

Hanna Sandholt Hansen

Bjerke IL Ski - Ski

14:51

+2:17

3:42

29.

Julie Aarvak Bakklund

Fossum IF - Ski

14:52

+2:18

3:43

30.

Tuva Tomren Malmberg

Drøbak-Frogn IL - Ski

14:59

+2:25

3:44

31.

Helle Dahl

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

15:00

+2:26

3:45

32.

Hedda Løkken Dahle

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

15:00

+2:26

3:45

33.

Hanna Hegstad

Ås IL - Ski

16:05

+3:31

4:01

34.

Hanna Wichstrøm Teigland

Fossum IF - Ski

16:36

+4:02

4:09

DNS

Aurora Myhrum

Lommedalens IL - Ski

DNS

Karoline Vik Tolo

Lommedalens IL - Ski

DNS

Marte Riddervold

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Kaja Høyem

Drøbak-Frogn IL - Ski

DNS

Silje Berner Myhre

Fossum IF - Ski

DNS

Caroline Bjørgum

Fossum IF - Ski

DNS

Therese Ness

Oppegård IL - Ski

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Fritzner

Gjelleråsen IF - Ski

7:28

+0:00

2:59

2.

Kasper Engeset

IL Jardar - Ski

7:32

+0:04

3:00

3.

Brage Buseth Hammerstad

Haslum IL - Ski

7:36

+0:08

3:02

4.

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk IF - Ski

7:38

+0:10

3:03

5.

Vegard Aarstad

Ås IL - Ski

7:38

+0:10

3:03

6.

Trygve Solberg Aarstad

Oppegård IL - Ski

7:44

+0:16

3:05

7.

Tarjei L Nesheim

Bærums Skiklub - Ski

7:44

+0:16

3:05

8.

Ola Spigseth

Nes Ski - Ski

7:54

+0:26

3:09

9.

Sebastian Gjelsvik

Fet Skiklubb - Ski

7:57

+0:29

3:10

10.

Markus Sellevoll

Oppegård IL - Ski

7:57

+0:29

3:10

11.

Aleksander Holmboe

Bærums Verk IF - Ski

7:57

+0:29

3:10

12.

Kristoffer Mogen

Oppegård IL - Ski

7:58

+0:30

3:11

13.

Jakob Myntevik

Gjerdrum IL - Ski

8:05

+0:37

3:14

14.

Henrik Vandvik Tørstad

Oppegård IL - Ski

8:07

+0:39

3:14

15.

Sander Hognestad

Oppegård IL - Ski

8:07

+0:39

3:14

16.

Sigve Storsæter

Vestby

8:13

+0:45

3:17

17.

Petter Solberg

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:14

+0:46

3:17

18.

Oscar Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub - Ski

8:15

+0:47

3:18

19.

Simen Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

8:18

+0:50

3:19

20.

Christoffer Torkilsrud

Frogner IL - Ski

8:24

+0:56

3:21

21.

Martinius Lie-Petterson

Haslum IL - Ski

8:25

+0:57

3:22

22.

Sindre Økern

Frogner IL - Ski

8:26

+0:58

3:22

23.

Theodor Hannevig Waalen

Holmen IF - Ski

8:27

+0:59

3:22

24.

Henrik Glomnes

Holmen IF - Ski

8:27

+0:59

3:22

25.

Aslak Næss Jensen

IL Jardar - Ski

8:28

+1:00

3:23

26.

Vetle Stensvold

Nesodden IF - Ski

8:30

+1:02

3:24

27.

Eivind Tømmerberg

Fossum IF - Ski

8:33

+1:05

3:25

28.

Filip Ringstad

Nittedal IL - Ski

8:33

+1:05

3:25

29.

Torjus Lindefjeld

IL Jardar - Ski

8:36

+1:08

3:26

30.

Even Fredrik Heyerdahl Janzon

Nesodden IF - Ski

8:39

+1:11

3:27

31.

Haakon Jensson Skregelid

Frogner IL - Ski

8:44

+1:16

3:29

32.

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:44

+1:16

3:29

33.

Nils Tveite

Ås IL - Ski

8:45

+1:17

3:30

34.

Andreas Kastel

Gjerdrum IL - Ski

8:47

+1:19

3:30

35.

Henrik Jåsund

Gjelleråsen IF - Ski

8:47

+1:19

3:30

36.

Sander Tømmerberg

Fossum IF - Ski

8:48

+1:20

3:31

37.

Olav Brandstorp Sanden

Holmen IF - Ski

8:55

+1:27

3:34

38.

Even Wollebek

Ås IL - Ski

8:57

+1:29

3:34

39.

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:58

+1:30

3:35

40.

Martin Hildeskor

Gjelleråsen IF - Ski

9:01

+1:33

3:36

41.

Øystein Thorshov

Ås IL - Ski

9:02

+1:34

3:36

42.

Jørgen Tobiassen

Holmen IF - Ski

9:03

+1:35

3:37

43.

Jørgen Borchgrevink

Fossum IF - Ski

9:09

+1:41

3:39

44.

Ådne Skjærstein

Jutul IL - Ski

9:10

+1:42

3:40

45.

Mats-Erik Grønvold

Nesodden IF - Ski

9:17

+1:49

3:42

46.

Sebastian Horn

Skedsmo Skiklubb - Ski

9:18

+1:50

3:43

47.

Magnus Lund

Nittedal IL - Ski

9:28

+2:00

3:47

48.

Sigurd Lindquist Stein

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:32

+2:04

3:48

49.

Patrick Nguyen

Gjelleråsen IF - Ski

9:48

+2:20

3:55

50.

Brede B. Sperre

Bærums Skiklub - Ski

9:55

+2:27

3:58

51.

Ole Håkon Sundet

Ås IL - Ski

10:24

+2:56

4:09

DNS

Alfred Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb - Ski

DNS

Mathias A. Myhrstad Valhovd

Holmen IF - Ski

DNS

sander Røkeness

Driva IL - Ski

DNS

Viktor Glenne

Nesodden IF - Ski

DNS

Syver fjærvoll Olsen

Ås IL - Ski

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Bjeglerud

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

7:59

+0:00

3:11

2.

Fredrik Svensen Scheel

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:00

+0:01

3:12

3.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb - Ski

8:24

+0:25

3:21

4.

Olaus Oserud Bentzen

Gjerdrum IL - Ski

8:32

+0:33

3:24

5.

Fredrik Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:32

+0:33

3:24

6.

Ask Grøtan Wang

Haslum IL - Ski

8:45

+0:46

3:30

7.

Alexander Thoeneie

Asker Skiklubb - Ski

8:55

+0:56

3:34

8.

Elias Hagadokken Lenoci

Nesodden IF - Ski

8:56

+0:57

3:34

9.

Håkon Holen Volla

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:59

+1:00

3:35

10.

Emil Korsnes

Bærums Verk IF - Ski

9:01

+1:02

3:36

11.

Edward Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:03

+1:04

3:37

12.

William Leister Jødahl

Gjerdrum IL - Ski

9:05

+1:06

3:38

13.

Christian Salvesen Larsen

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:06

+1:07

3:38

14.

Eskil Håkonsen Ous

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:06

+1:07

3:38

15.

Ulrik Tvedt

Gjerdrum IL - Ski

9:09

+1:10

3:39

16.

Eirik Enbusk

Nesodden IF - Ski

9:09

+1:10

3:39

17.

Sivert Hole Svenningsen

Oppegård IL - Ski

9:12

+1:13

3:40

18.

Henrik Stubberud

Driv Idrettslag - Ski

9:13

+1:14

3:41

19.

Henrik Norli

Haslum IL - Ski

9:14

+1:15

3:41

20.

Mats Tønder Hansteen

Vollen Ungdomslag - Ski

9:16

+1:17

3:42

21.

Elias Kvåle

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:17

+1:18

3:42

22.

Anders Utkvitne

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:18

+1:19

3:43

23.

Håkon Tveraaen Torvbråten

Vollen Ungdomslag - Ski

9:29

+1:30

3:47

24.

Magnus Frium Laurendz

Vollen Ungdomslag - Ski

9:32

+1:33

3:48

25.

Gustav Ringstad

Nittedal IL - Ski

9:43

+1:44

3:53

26.

Gaute Lien Kjølseth

Nesodden IF - Ski

9:47

+1:48

3:54

27.

Christer Lorenz Finnerud

Driv Idrettslag - Ski

9:48

+1:49

3:55

28.

Andreas Lerø

Fossum IF - Ski

9:49

+1:50

3:55

29.

Kasper Skotte

Fossum IF - Ski

9:49

+1:50

3:55

30.

Henrik Ness

Oppegård IL - Ski

9:50

+1:51

3:56

31.

Erlend Østbye

Nesodden IF - Ski

9:56

+1:57

3:58

32.

Ingemar Yri Risberg

Ås IL - Ski

10:02

+2:03

4:00

33.

Magnus Ursin Nygaard

Haslum IL - Ski

10:09

+2:10

4:03

34.

Erik Nordahl Lystad

Ullensaker Skiklubb - Ski

10:16

+2:17

4:06

35.

Henrik Østby

Nesodden IF - Ski

10:24

+2:25

4:09

36.

Gustav Amundsen

Halmsås & Omegn skilag

10:27

+2:28

4:10

37.

Thomas Krogh Wetterhus

Vollen Ungdomslag - Ski

10:34

+2:35

4:13

38.

Mathias Rørstad

Fossum IF - Ski

10:40

+2:41

4:16

39.

Erik Olaussen

Nesodden IF - Ski

10:43

+2:44

4:17

40.

Martin Saxebøl

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:44

+2:45

4:17

41.

Øyvind Frydenlund

Ås IL - Ski

10:47

+2:48

4:18

42.

Vegard Saxebøl

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:49

+2:50

4:19

43.

Øyvind Andreas Holm

Ås IL - Ski

10:49

+2:50

4:19

44.

Mathias Aagaard

Nesodden IF - Ski

11:04

+3:05

4:25

45.

Victor Juniszewski Aalborg

Oppegård IL - Ski

11:20

+3:21

4:32

46.

Arthur Brunborg

Nittedal IL - Ski

14:06

+6:07

5:38

DNS

Jonathan Myhre

Gjelleråsen IF - Ski

DNS

Joakim Hernes

Nes Ski - Ski

DNS

Jacob Moholt

Drøbak-Frogn IL - Ski

DNS

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF - Ski

DNS

Einar Haugøy

Dikemark IF - Ski

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Loennecken

Holmen IF - Ski

8:01

+0:00

3:12

2.

Thea Loennecken

Holmen IF - Ski

8:08

+0:07

3:15

3.

Julie Meinicke

Jutul IL - Ski

8:09

+0:08

3:15

4.

Maria Vestengen

Nittedal IL - Ski

8:10

+0:09

3:16

5.

Sara Johansen

Nittedal IL - Ski

8:14

+0:13

3:17

6.

Hannah Lervik

Asker Skiklubb - Ski

8:40

+0:39

3:28

7.

Sara Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

8:45

+0:44

3:30

8.

Lule Øyberg

Holmen IF - Ski

8:57

+0:56

3:34

9.

Ida Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

8:58

+0:57

3:35

10.

Lisa Bjønnes

Holmen IF - Ski

8:59

+0:58

3:35

11.

Marie Tømmerberg

Fossum IF - Ski

9:00

+0:59

3:36

12.

Lea G Andenæs

Holmen IF - Ski

9:02

+1:01

3:36

13.

Karoline Solberg

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:12

+1:11

3:40

14.

Marthe Langkaas

Bærums Verk IF - Ski

9:13

+1:12

3:41

15.

Sofie Fjøsne Bredesen

Nittedal IL - Ski

9:13

+1:12

3:41

16.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

9:18

+1:17

3:43

17.

Thea Sletvold

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:27

+1:26

3:46

18.

Alexandra Linløkken

Lørenskog Skiklubb - Ski

9:31

+1:30

3:48

19.

Aurora Gagnum Ring

Dikemark IF - Ski

9:32

+1:31

3:48

20.

Marthe Lundqvist

Ås IL - Ski

9:33

+1:32

3:49

21.

Synne Borge

Oppegård IL - Ski

9:34

+1:33

3:49

22.

Helene Sæterdal Semb

Asker Skiklubb - Ski

9:34

+1:33

3:49

23.

Mathilde W. Thy

Nittedal IL - Ski

9:35

+1:34

3:50

24.

Solveig Rise

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:53

+1:52

3:57

25.

Sanna Skjønsberg Li

Gjelleråsen IF - Ski

9:59

+1:58

3:59

26.

Ulrikke Haug

Asker Skiklubb - Ski

10:12

+2:11

4:04

27.

Ida Kristine Nordvik

Vollen Ungdomslag - Ski

10:26

+2:25

4:10

28.

Maja Kirkeby Brastad

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:40

+2:39

4:16

29.

Elina Gaustad

Nittedal IL - Ski

10:52

+2:51

4:20

30.

Vilde Windelstad

Dikemark IF - Ski

11:12

+3:11

4:28

31.

Benedicte Ellefsen

Haslum IL - Ski

12:00

+3:59

4:48

32.

Ingrid Lyngstad

Nittedal IL - Ski

13:05

+5:04

5:14

33.

Emilie Bull

Haslum IL - Ski

13:16

+5:15

5:18

DNS

Andrine Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

DNS

Oda Hagen Tyrdal

Gjelleråsen IF - Ski

DNS

Tuva Kristine Lund

Fossum IF - Ski

DNS

Henriette Harr-Haga

Oppegård IL - Ski

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Axelsson

Oppegård IL - Ski

8:19

+0:00

3:19

2.

Victoria Nitteberg

Nesodden IF - Ski

8:40

+0:21

3:28

3.

Maja Ellefsrud

Nesodden IF - Ski

8:57

+0:38

3:34

4.

Line Kristiansen

Hakadal IL - Ski

9:13

+0:54

3:41

5.

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt - Ski

9:16

+0:57

3:42

6.

Regina Holth-Siegel

Ås IL - Ski

9:18

+0:59

3:43

7.

Eline Skjevdal

Ås IL - Ski

9:19

+1:00

3:43

8.

Christine Kure

Ås IL - Ski

9:19

+1:00

3:43

9.

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:32

+1:13

3:48

10.

Kine Evensen Rye-Holmboe

Oppegård IL - Ski

9:32

+1:13

3:48

11.

Merete Sperstad

Bærums Verk IF - Ski

9:35

+1:16

3:50

12.

Synne Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

9:45

+1:26

3:54

13.

Linnea Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

10:03

+1:44

4:01

14.

Henriette Nilssen

Gjelleråsen IF - Ski

10:07

+1:48

4:02

15.

Tiril Lilleheier

Ås IL - Ski

10:24

+2:05

4:09

16.

Marie Meinert Rød

Oppegård IL - Ski

10:28

+2:09

4:11

17.

Hedda Finne Byrløkken

Nittedal IL - Ski

10:30

+2:11

4:12

18.

Pia Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

10:31

+2:12

4:12

19.

Marie Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

10:41

+2:22

4:16

20.

Hedda Emilie Solheim Ruud

Fossum IF - Ski

10:47

+2:28

4:18

21.

Amalie Aarvak Bakklund

Fossum IF - Ski

11:21

+3:02

4:32

22.

Vilde Tjernshaugen Gjefle

Nesodden IF - Ski

11:37

+3:18

4:38

23.

Lea Sofie Bratland

Nittedal IL - Ski

11:42

+3:23

4:40

24.

Hedvig Ødeby Karlsen

Nesodden IF - Ski

12:34

+4:15

5:01

25.

Madeleine Lier Arntzen

Nesodden IF - Ski

12:39

+4:20

5:03

26.

Amelia Sund Hauge

Nesodden IF - Ski

13:11

+4:52

5:16

DNS

Ranja Nekkar

Driv Idrettslag - Ski

DNS

Frida Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub - Ski

DNS

Anette Stadsvik

Fossum IF - Ski

DNS

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub - Ski

DNS

Kristina Vibe Volden

Fossum IF - Ski

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

5:45

3:50

Oskar Nordby

Nesodden IF - Ski

6:12

4:08

Jostein Bjerkvoll

Fet Skiklubb - Ski

5:58

3:58

Jens Perger

Haslum IL - Ski

5:49

3:52

Jørgen Nekkar

Driv Idrettslag - Ski

5:01

3:20

Aksel Hognestad

Oppegård IL - Ski

5:56

3:57

Henrik Stene Skoglund

Ås IL - Ski

7:37

5:04

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:10

4:06

Trym Klev Tveitnes

Ås IL - Ski

9:08

6:05

Simen Falkenås

Fet Skiklubb - Ski

6:39

4:26

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL - Ski

6:22

4:14

Mikkel Nilsen

Øvrevoll Hosle IL - Ski

6:05

4:03

Sander Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL - Ski

5:49

3:52

Mikkel Sletvold

Ullensaker Skiklubb - Ski

5:27

3:38

Leo Hagadokken Lenoci

Nesodden IF - Ski

6:18

4:12

Mats Granmark

Gjerdrum IL - Ski

6:02

4:01

Marius Lerø

Fossum IF - Ski

6:31

4:20

Hans Olav Rise

Ullensaker Skiklubb - Ski

7:23

4:55

Fredrik Bue

Nes Ski - Ski

6:32

4:21

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:00

4:40

Fredrick Aarstad

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

6:37

4:24

Gard Dahl Gulichsen

Gjerdrum IL - Ski

7:10

4:46

Ulrik Skjønsberg Li

Gjelleråsen IF - Ski

6:15

4:10

DNS

Sindre Sæl Steen

Fossum IF - Ski

DNS

Jens Glomnes

Holmen IF - Ski

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oline Lyngstad

Nittedal IL - Ski

8:11

5:27

Johanne Jarbeaux

Gjelleråsen IF - Ski

6:14

4:09

Synne L Nesheim

Bærums Skiklub - Ski

5:46

3:50

Siri L Nesheim

Bærums Skiklub - Ski

5:53

3:55

Amanda Ellefsen

Haslum IL - Ski

7:00

4:40

Mille Baastad Berg

IL Jardar - Ski

6:01

4:00

Victoria Braathen Olsen

Oppegård IL - Ski

7:20

4:53

Aurora Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:08

4:05

Stine Loennecken

Holmen IF - Ski

6:37

4:24

Marte Johanne Hjelmeset

Gjelleråsen IF - Ski

6:09

4:06

Aud Irene Nygård

Nesodden IF - Ski

7:30

5:00

Carina Schytz

Ås IL - Ski

6:53

4:35

Emma Kristine Lekang

Ås IL - Ski

7:45

5:10

Maria Elisabet Rustad

Nesodden IF - Ski

6:54

4:36

Ellen Heyerdahl Janzon

Nesodden IF - Ski

7:06

4:44

Mira Haugsbø Øyberg

Holmen IF - Ski

7:11

4:47

DNS

Helene Hoel Jomaas

Fossum IF - Ski

DNS

Tyra Simensen

Nittedal IL - Ski

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Skotte

Fossum IF - Ski

6:39

4:26

Vegard Thorshov

Ås IL - Ski

6:34

4:22

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:06

4:44

Marcus Wessel

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:17

4:51

Sondre Hauknes Svendsen

Gjerdrum IL - Ski

5:38

3:45

Martin Spigseth

Nes Ski - Ski

5:49

3:52

Birk Haugnes

Oppegård IL - Ski

5:52

3:54

Trygve Lien Kjølseth

Nesodden IF - Ski

7:33

5:02

Jo Eivind Aale

Oppegård IL - Ski

7:34

5:02

Frode Hymer

Ås IL - Ski

6:28

4:18

Fredrik Flo Øfstaas

Nittedal IL - Ski

5:23

3:35

Erlend Tveite

Ås IL - Ski

6:40

4:26

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:37

5:04

August Holth-Siegel

Ås IL - Ski

6:27

4:18

Jørgen Holen Volla

Skedsmo Skiklubb - Ski

6:11

4:07

Sivert Lindqvist Stein

Ullensaker Skiklubb - Ski

7:52

5:14

Pelle Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

6:50

4:33

DNS

Thomas Bjørndalen

Haslum IL - Ski

DNS

Kristian Solberg Aarstad

Oppegård IL - Ski

DNS

Sigurd Harr-Haga

Oppegård IL - Ski

DNS

Brage Alexander Rognli

Haslum IL - Ski

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arnt August Strøm

Nesodden IF - Ski

6:53

4:35

Erik Markus Halseth

Strømmen og Lillestrøm Skiklubb

7:52

5:14

Sondre Lundqvist

Ås IL - Ski

8:19

5:32

Simen Stumo Nytrøen

Gjerdrum IL - Ski

10:39

7:06

Herman Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

7:28

4:58

Fredrik Nilssen

Gjelleråsen IF - Ski

6:36

4:24

Birk Lilleheier

Ås IL - Ski

8:46

5:50

Jacob Schytz

Ås IL - Ski

15:38

10:25

Petter Strandrud

Ås IL - Ski

8:14

5:29

Kristian Bodal Holm

Ås IL - Ski

7:07

4:44

DNS

Håkon Sæl Steen

Fossum IF - Ski

DNS

Fredrik Hernes

Nes Ski - Ski

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tuva Tvedt

Oppegård IL - Ski

9:25

6:16

Charlotte S. Myhrstad Valhovd

Holmen IF - Ski

8:19

5:32

Ingrid Amundsen

Halmsås & Omegn skilag

7:22

4:54

Mia Klæboe

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:02

4:41

DNS

Sofie Kjær Jørgensen

Nesodden IF - Ski

DNS

Lina Olaussen

Nesodden IF - Ski

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Skjevdal

Ås IL - Ski

7:38

5:05

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL - Ski

10:24

6:56

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:52

5:14

Linnea Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

7:25

4:56

Hanna Nordby

Nesodden IF - Ski

8:02

5:21

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

6:50

4:33

Amalie Nitteberg

Nesodden IF - Ski

7:05

4:43

Ellen M. Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

8:45

5:50

Mari Schytz

Ås IL - Ski

9:25

6:16

Alva Bredal-Andersen

Ås IL - Ski

10:12

6:48

Camilla Lundqvist

Ås IL - Ski

10:31

7:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 februar 2014, 07:42:13

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

727

Antall startet:

640