Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Fornebu 24. april 2014

Klasse: LETT-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uregistrert

19:25

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler Skole

31:09

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

35:46

+4:37

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

31:01

+0:00

2.

Birgitte Blindheim

OUS BIL

34:07

+3:06

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

33:00

+0:00

2.

Magnhild Mølnvik

Aker Solutions

38:21

+5:21

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

35:52

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

37:28

+1:36

DSQ

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

29:01

62

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

23:45

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

27:07

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

27:32

+0:25

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

27:00

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

27:26

+0:26

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

28:14

+1:14

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

31:28

+4:28

5.

UNN ELLEFSEN

TYRving, IL

36:30

+9:30

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

39:52

+12:52

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

32:24

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

34:18

+1:54

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

34:24

+2:00

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

35:58

+3:34

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

42:18

+9:54

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

43:22

+10:58

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Leiren

JIL Oslo S

43:58

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

33:39

+0:00

2.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

34:03

+0:24

3.

KNUT ERLING Øen

Nordea Bank Norge

34:29

+0:50

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

36:23

+2:44

5.

Svein Nygård

NORGES BANK

37:33

+3:54

6.

LARS Karelius Noer

NRK

38:42

+5:03

7.

Helge Weydahl

FFI

40:16

+6:37

8.

Per Martin Rørvik

FBI

41:23

+7:44

9.

Kyrre Gran

Sweco Norge

42:03

+8:24

10.

Lasse Nederhoed

NRK

45:39

+12:00

DSQ

Ivar Seierstad

GeoFORM

33:02

58

DSQ

Einar Thorsensen

Kamp Vestheim

42:28

37

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

25:33

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

36:39

+11:06

3.

Tor Eigil Hodne

Statnett BIL

42:05

+16:32

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

28:23

+0:00

2.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

29:32

+1:09

3.

Terje Næss

Terramar

32:06

+3:43

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

34:21

+5:58

5.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

36:21

+7:58

6.

Olav Omtveit

Telenor BIL

37:38

+9:15

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

38:21

+9:58

8.

Øyvind Grandum

FFI BIL

39:07

+10:44

DSQ

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

32:37

60

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

22:45

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

23:25

+0:40

3.

Tormod Øvergaard 

Istone

24:11

+1:26

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

25:51

+3:06

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

26:16

+3:31

6.

Severin Lindseth

AkerSolutions

28:20

+5:35

7.

Tom Andreassen

DNB

33:01

+10:16

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

23:34

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

23:43

+0:09

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

28:50

+5:16

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

35:46

+12:12

5.

Reidar Kierulf

RKP

35:51

+12:17

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

40:06

+16:32

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

19:58

+0:00

2.

HELGE LYE

TYRving, IL

21:06

+1:08

3.

Einar Skåre

Brevpost

22:45

+2:47

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

23:24

+3:26

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

24:01

+4:03

6.

Fridulf Sagberg

FBI

25:48

+5:50

7.

Per Haugen

NEDERMAN

28:42

+8:44

8.

Torstein Østen

MAESTRO

32:09

+12:11

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

32:15

+12:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

23:51

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

25:11

+1:20

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

25:45

+1:54

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

26:05

+2:14

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

27:48

+3:57

6.

Tom Ibsen

OUS

30:24

+6:33

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

33:18

+9:27

8.

Karl A Langerød

Lovisenberg

36:44

+12:53

9.

Per Erik Sørensen

Haugerud

38:50

+14:59

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

42:57

+19:06

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

25:33

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

27:51

+2:18

Navnet skal være: Bjørn Gunnerød ...

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

29:26

+3:53

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

32:57

+7:24

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

33:01

+7:28

6.

Harald Birkeland

OUS

53:35

+28:02

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

31:15

58

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

50:06

50

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

30:35

+0:00

2.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

35:40

+5:05

3.

Aage Mella

Østmarka OK

37:33

+6:58

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

37:56

+7:21

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:15:55

58

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Christian Simon

SINTEF

19:35

56

DSQ

Sebastien Schmitt

Telenor BIL

19:35

56

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

21:44

+0:00

2.

AUGUST Syrdal Øen

Høvdingen

26:18

+4:34

3.

Fredrik Sørensen

Tyrving, IL

26:52

+5:08

4.

Birk Sætnan

Fossum IF

36:10

+14:26

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

47:58

+26:14

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

35:11

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

40:03

+4:52

3.

Uregistrert

58:51

+23:40

4.

Steinar Ruud

KONnerud

59:15

+24:04

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

32:26

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

44:49

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

45:03

+0:14

3.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

46:25

+1:36

DSQ

Uregistrert

48:32

100


Sist oppdatert:

2 september 2014, 07:45:38

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

111

Antall startet:

111