Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2014 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup 3 24. april 2014

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Bellingmo

OL Gaula

26:14

Mathea Spets Storhov

Freidig

10:17

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

18:18

Kristin Tveit

OL Trollelg

34:13

Tora Kittilsen

Freidig

22:25

Una Kittilsen

Freidig

17:43

Lovise Hals Stensrud

OL Trollelg

34:29

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

8:37

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

8:45

+0:08

3.

Mari Eidsmo

Freidig

9:20

+0:43

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

12:01

+3:24

5.

Maren Viken

Byåsen IL

12:10

+3:33

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

22:46

+14:09

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

27:20

+0:00

2.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

37:13

+9:53

3.

Dina Reitan

Freidig

37:25

+10:05

4.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

38:58

+11:38

5.

Anna Renolen

Wing OK

40:31

+13:11

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

26:05

+0:00

2.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

27:45

+1:40

3.

Line Sølberg

IL Leik

28:17

+2:12

4.

Vera Melkild

Freidig

28:30

+2:25

5.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

29:02

+2:57

6.

Malin Opøien

OL Trollelg

31:31

+5:26

7.

Malin Sandstad

Freidig

33:28

+7:23

8.

Pernille Opheim

Freidig

34:26

+8:21

9.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

35:41

+9:36

10.

Andrine Viken

Byåsen IL

39:16

+13:11

11.

Martine Klock Fleten

Wing OK

53:45

+27:40

DSQ

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

30:45

78

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Wollan

Byåsen IL

28:54

+0:00

2.

Andrea Vindal

Wing OK

32:28

+3:34

3.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

33:00

+4:06

4.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

33:30

+4:36

5.

Frida Opheim

Freidig

45:05

+16:11

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

23:01

+0:00

2.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

23:30

+0:29

3.

Julie Arnesen

NTNUI

27:43

+4:42

4.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

27:51

+4:50

5.

Marit Vala

NTNUI

28:18

+5:17

6.

Bjørg Granly

NTNUI

28:42

+5:41

7.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

28:52

+5:51

8.

Melanie Simpson

Wing OK

29:15

+6:14

9.

Elise Elvehøy

NTNUI

29:40

+6:39

10.

Elise Taylor Spets

Frol IL

29:52

+6:51

11.

Siri Bente Haugen

NTNUI

30:00

+6:59

12.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

30:11

+7:10

13.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

30:15

+7:14

14.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

30:17

+7:16

15.

Vibeke Falck

Freidig

35:35

+12:34

16.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

37:23

+14:22

17.

Kristin Sølberg

IL Leik

47:21

+24:20

DSQ

Kaisa Svergja

Raumar Orientering

27:50

85

DNS

Jenny Persson

Byåsen IL

DNS

Kari Svingheim

Frol IL

DNS

Guro Flatekval

Oppsal Orientering

DNS

Toril Nes

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

23:15

+0:00

2.

Heidi Arnesen

Freidig

25:11

+1:56

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

26:14

+2:59

4.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

29:50

+6:35

5.

Thorlene Egerton

Wing OK

30:36

+7:21

6.

Sigrid Melkild

Freidig

31:03

+7:48

7.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

32:06

+8:51

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

33:41

+10:26

9.

Kjersti Tannvik

Freidig

33:45

+10:30

10.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

37:23

+14:08

11.

Liv Tennes

Wing OK

38:44

+15:29

12.

Synnøve Reitan

Freidig

42:07

+18:52

13.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

44:04

+20:49

14.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

48:23

+25:08

DSQ

Gøril Eide

Byåsen IL

26:14

94

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

29:26

78

DNS

Ingunn Morset

Wing OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

30:49

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

31:36

+0:47

3.

Grete Berge Owren

Freidig

33:09

+2:20

4.

Bente Skorge

Freidig

35:49

+5:00

5.

Hilde Nestvold

47:48

+16:59

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

52:49

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Eide

Byåsen IL

9:06

+0:00

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

9:32

+0:26

3.

Mikkel Holt

Freidig

10:20

+1:14

4.

Jostein Rø

Freidig

10:43

+1:37

5.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

13:51

+4:45

6.

Nikolai Renolen

Wing OK

16:42

+7:36

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

25:09

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

25:17

+0:08

3.

Mats Eidsmo

Freidig

25:44

+0:35

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

27:48

+2:39

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

27:48

+2:39

6.

Lars Sandstad

Freidig

28:07

+2:58

7.

Jonas Grønli

Freidig

28:18

+3:09

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:40

+6:31

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

32:38

+7:29

10.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

38:41

+13:32

11.

Håkon Holstad

Freidig

38:58

+13:49

12.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

40:38

+15:29

13.

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

50:26

+25:17

14.

Martin Selmer

Freidig

54:09

+29:00

DSQ

Matias Nissen

Freidig

32:11

91

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

DNS

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

DNS

William Fuglem

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

21:32

+0:00

2.

Mathias Vindal

Freidig

22:03

+0:31

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

22:56

+1:24

4.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

23:11

+1:39

5.

Mathias Hermstad

Freidig

24:20

+2:48

6.

Adrian Opheim

Freidig

24:33

+3:01

7.

Peter Haddon

Byåsen IL

27:51

+6:19

8.

Birk Gravdahl

Wing OK

29:13

+7:41

9.

Anders Haugskott

OL Trollelg

30:20

+8:48

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

46:44

+25:12

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

21:13

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

21:56

+0:43

3.

John Kasper Svergja

Nord-Østerdal OK

23:48

+2:35

4.

Johannes Løvås

Byåsen IL

23:54

+2:41

5.

Rein Mårdalen

Freidig

24:52

+3:39

6.

Preben Antonsen

Byåsen IL

26:14

+5:01

7.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

27:09

+5:56

8.

Ola Keiserås

IL Leik

29:11

+7:58

9.

Martin Løvås

OK Nidarøst

40:21

+19:08

DSQ

Arvid Lyngstad

Wing OK

22:42

84

DSQ

Asbjørn Midtbø

Wing OK

23:41

91

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wolfgang Kampel

NTNUI

19:39

+0:00

2.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

19:53

+0:14

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

19:54

+0:15

4.

Hallvard Nydal

NTNUI

20:07

+0:28

5.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

20:15

+0:36

6.

Bård Nonstad

OL Trollelg

20:56

+1:17

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

21:01

+1:22

8.

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

21:15

+1:36

9.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

21:29

+1:50

9.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

21:29

+1:50

11.

Christian Hohl

Wing OK

21:31

+1:52

12.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

21:40

+2:01

13.

Stig Rune Holberg

NTNUI

22:34

+2:55

14.

Lars Owren

Freidig

23:10

+3:31

15.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

23:22

+3:43

16.

Eirik Marthinsen

NTNUI

23:42

+4:03

17.

Tommy Schmid

OL Trollelg

24:06

+4:27

18.

Snorre Hansen

Byåsen IL

24:12

+4:33

19.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

24:15

+4:36

20.

Martin Hallberg

NTNUI

25:04

+5:25

21.

Runar Krognes

IL Leik

25:27

+5:48

22.

Gustav Ruø

Freidig

25:37

+5:58

23.

Jesse Smith

Klæbu

26:12

+6:33

24.

Magnus Halvorsen

NTNUI

26:58

+7:19

25.

Ole Ivar Eide

NTNUI

29:12

+9:33

26.

Torbjørn Aass

Wing OK

32:38

+12:59

27.

Alex Pedersen

OL Trollelg

33:05

+13:26

DSQ

Per Wiréhn

Byåsen IL

19:52

76

DSQ

Gjermund Olsen

NTNUI

23:40

91

DSQ

Morten Rikstaddal

IL Leik

27:06

91

DSQ

Espen Ingar Grøtli

Kvikne

28:40

93

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

22:07

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

22:12

+0:05

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

22:20

+0:13

4.

Jon Røstum

OL Gaula

22:53

+0:46

5.

Torgeir Aune

Byåsen IL

23:46

+1:39

6.

Jørgen Longva

Byåsen IL

25:21

+3:14

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig

25:22

+3:15

8.

Arild H Clausen

Freidig

25:36

+3:29

9.

Brage Keiserås

IL Leik

25:49

+3:42

10.

Olle Malmring

Freidig

25:59

+3:52

11.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

26:39

+4:32

12.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

27:01

+4:54

13.

Jan Hage

IL Leik

27:23

+5:16

14.

Kyrre Auran

Malvik IL

28:23

+6:16

15.

Agnar Renolen

Wing OK

28:49

+6:42

16.

Roy Seland

Wing OK

30:10

+8:03

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

30:29

+8:22

18.

Vegard Hansen

OL Trollelg

31:09

+9:02

19.

Jon Holstad

Freidig

31:46

+9:39

20.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

32:21

+10:14

21.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

32:30

+10:23

DSQ

Andreas Sylte

Freidig

22:37

84

DSQ

Bernt Brynhildsen

Wing OK

24:44

75

DSQ

Trond Sletner

Byåsen IL

27:17

94

DSQ

Harald Storrønning

Byåsen IL

29:00

75

DSQ

Arild Heggeset

Freidig

32:22

75

DNS

Stein-Erik Fleten

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

23:11

+0:00

2.

John Svergja

Nord-Østerdal OK

24:32

+1:21

3.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

26:37

+3:26

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

26:44

+3:33

5.

Geir Paulsen

OL Trollelg

27:15

+4:04

6.

Bernt Rognes

Freidig

27:20

+4:09

7.

Jostein Alvestad

Wing OK

27:36

+4:25

8.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

28:01

+4:50

9.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

29:13

+6:02

10.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

30:19

+7:08

11.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

30:25

+7:14

12.

Svein Olav Åmot

IL Leik

31:52

+8:41

13.

Asgeir Sørensen

Freidig

32:24

+9:13

14.

Olav Kvittem

Freidig

35:39

+12:28

15.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

39:42

+16:31

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

28:41

84 91

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

Wing OK

30:52

+0:00

2.

Helge Rustad

Freidig

31:07

+0:15

3.

Steinar Aasvang

Wing OK

32:37

+1:45

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

35:31

+4:39

5.

Jan Erik Kofoed

OK Nidarøst

36:58

+6:06

6.

Rune M Holt

Freidig

39:49

+8:57

7.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

45:08

+14:16

DSQ

Per Hveem

31:36

94

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

31:50

+0:00

2.

Frode Stensrud

OL Trollelg

32:35

+0:45

3.

Knut Lillealtern

Freidig

33:01

+1:11

4.

Tore Kiste

OK Nidarøst

35:33

+3:43

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

37:47

+5:57

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

40:02

+8:12

DSQ

Anders Waage

Freidig

44:59

91

DNS

Tore Angell-Petersen

Freidig

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

29:33

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

35:06

+5:33

3.

Leif Engen

OK Nidarøst

36:00

+6:27

4.

Leif Røhjell

Byåsen IL

38:33

+9:00

5.

Magnus Landstad

Freidig

40:52

+11:19

DSQ

Knut Skjesol

Wing OK

35:02

100

DNS

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

40:24

+0:00

DSQ

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

39:08

84 91

DSQ

Anders Lauglo

OL Trollelg

45:13

91

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

40:20

+0:00

DSQ

Paul Forseth

OL Trollelg

44:40

82 83 84 78 91

Klasse: D 17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Paulsen Aarstein

OL Trollelg

1:00:14

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 april 2014, 12:06:10

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

228

Antall startet:

217