Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Jaktstart Vårsleppet 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet - Sprint 26. april 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fredrik Stensrud

OL Trollelg

35:14

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

35:09

Jakob Tangvold

Freidig

22:42

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig

14:30

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

15:40

Trude Markhus

Verdal OK

13:43

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:38

+0:00

2.

Dina Reitan

Freidig

23:26

+2:48

3.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

23:30

+2:52

4.

Sofie Hallem

Verdal OK

29:08

+8:30

5.

Anna Renolen

Wing OK

30:37

+9:59

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

27:29

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:56

+2:27

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:43

+4:14

4.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

33:25

+5:56

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

33:26

+5:57

6.

Vera Melkild

Freidig

33:36

+6:07

7.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

34:48

+7:19

8.

Oda Q Fossum

Freidig

37:29

+10:00

9.

Pernille Opheim

Freidig

37:51

+10:22

10.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

39:33

+12:04

11.

Martine Klock Fleten

Wing OK

48:40

+21:11

12.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

52:54

+25:25

DSQ

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

32:40

35

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

35:49

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

27:51

+0:00

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

28:48

+0:57

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

29:18

+1:27

4.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

30:10

+2:19

5.

Mona J. Mølnvik

Freidig

30:13

+2:22

6.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

31:27

+3:36

7.

Tone Almås

IL Leik

34:00

+6:09

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

21:57

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

25:07

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Mølnvik

Freidig

13:47

Oskar Tangvold

Freidig

14:53

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:24

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

17:44

+0:20

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

17:59

+0:35

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

19:16

+1:52

5.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

19:31

+2:07

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

19:35

+2:11

7.

Morten Svendgård

OK Skøynar

19:39

+2:15

8.

Lars Sandstad

Freidig

19:51

+2:27

9.

Jonas Grønli

Freidig

20:04

+2:40

10.

Matias Nissen

Freidig

20:27

+3:03

11.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:06

+4:42

12.

Kristian Veie

OK Skøynar

22:46

+5:22

13.

Tore Markhus

Verdal OK

23:49

+6:25

14.

Håkon Holstad

Freidig

23:58

+6:34

15.

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

25:09

+7:45

16.

Martin Selmer

Freidig

28:47

+11:23

17.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

41:43

+24:19

DSQ

Mats Eidsmo

Freidig

18:36

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

21:12

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

21:25

+0:13

3.

Adrian Opheim

Freidig

21:33

+0:21

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig

21:48

+0:36

5.

Kjetil Mølnvik

Freidig

22:07

+0:55

6.

Oscar Lyngen

Frol IL

22:23

+1:11

7.

Mathias Vindal

Freidig

25:56

+4:44

8.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

26:05

+4:53

9.

Petter Markhus

Verdal OK

28:50

+7:38

10.

Anders Haugskott

OL Trollelg

29:08

+7:56

11.

Mathias Hermstad

Freidig

29:56

+8:44

12.

Håkon Grande

Verdal OK

42:07

+20:55

13.

Jostein Aanes

Freidig

46:32

+25:20

14.

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

57:48

+36:36

DSQ

Emil Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

29:52

61

DSQ

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

1:14:42

59

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

19:26

+0:00

2.

Jens Even Storhov

Freidig

21:43

+2:17

3.

Andreas Sylte

Freidig

22:00

+2:34

4.

Jon Røstum

OL Gaula

22:02

+2:36

5.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

22:34

+3:08

6.

Per Grande

Verdal OK

23:37

+4:11

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig

23:44

+4:18

8.

Frode Haugskott

OL Trollelg

24:01

+4:35

9.

Bjørnar Lynum

Freidig

24:17

+4:51

10.

Brage Keiserås

IL Leik

25:32

+6:06

11.

Olle Malmring

Freidig

26:50

+7:24

12.

Jon Holstad

Freidig

29:22

+9:56

13.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

29:32

+10:06

14.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

30:24

+10:58

15.

Jan Hage

IL Leik

32:46

+13:20

16.

Harald Storrønning

Byåsen IL

36:00

+16:34

17.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

41:38

+22:12

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

25:11

+0:00

2.

Stein Markhus

Verdal OK

26:55

+1:44

3.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

31:05

+5:54

DSQ

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

25:08

35 35

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

38:17

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

40:46

+2:29

DSQ

Anders Waage

Freidig

47:48

35 35

DNS

Tore Angell-Petersen

Freidig

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

27:08

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

30:43

+3:35

Klasse: D 19 -

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Profors

Frol IL

27:54

+0:00

2.

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

29:30

+1:36

3.

Jenny Persson

Byåsen IL

32:20

+4:26

Klasse: H 19 -

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

18:19

+0:00

2.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

19:15

+0:56

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

20:31

+2:12

4.

Magnus Beyer Brattli

Frol IL

22:36

+4:17

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

22:45

+4:26

6.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

23:19

+5:00

7.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

26:44

+8:25

8.

Ola Keiserås

IL Leik

28:24

+10:05

9.

Tommy Schmid

OL Trollelg

28:52

+10:33

10.

Alex Pedersen

OL Trollelg

37:15

+18:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 april 2014, 13:55:43

Arrangør:

Bjugn IL

Antall deltagere:

110

Antall startet:

109