Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 2 23. april 2014

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

9:48

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

19:53

Stian Omholt Svendsen

Konnerud IL

10:02

Sebastian Lono Eriksen

Konnerud IL

10:07

Sondre Bøygard

Konnerud IL

10:35

Thea Land

Konnerud IL

19:12

Gudmund Hole

Konnerud IL

11:50

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

16:35

+0:00

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

17:07

+0:32

3.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

18:45

+2:10

94

4.

Solveig Vråle

Konnerud IL

19:46

+3:11

5.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

20:10

+3:35

6.

Stine Elene Hole

Konnerud IL

22:32

+5:57

7.

Ingvild Marie Haug

Konnerud IL

22:55

+6:20

8.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

23:04

+6:29

9.

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

23:28

+6:53

10.

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

23:44

+7:09

11.

Fride Sørensen

IF Sturla

24:01

+7:26

12.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

24:49

+8:14

13.

Tonje Rhrich

Konnerud IL

27:32

+10:57

14.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

30:29

+13:54

DSQ

Anni Saarela

Konnerud IL

25:16

85 94

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

16:36

+0:00

2.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

18:28

+1:52

3.

Ida Brænden

Raumar Orientering

19:50

+3:14

4.

Hege Kullerud

Konnerud IL

20:36

+4:00

5.

Anette Larsen Akselsen

21:07

+4:31

6.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

21:34

+4:58

7.

Anna Hall

22:10

+5:34

8.

Caroline Bergman

Konnerud IL

22:19

+5:43

9.

Kristin Sørensen

IF Sturla

22:46

+6:10

10.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

23:07

+6:31

11.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

24:05

+7:29

12.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

25:17

+8:41

13.

Anne Moian Nydal

Asker Skiklubb

29:55

+13:19

14.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

30:07

+13:31

15.

Anbjørg Laukli

Konnerud IL

46:30

+29:54

94

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

14:56

+0:00

2.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

15:39

+0:43

3.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

15:52

+0:56

4.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

16:07

+1:11

5.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:56

+2:00

6.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

21:10

+6:14

7.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

21:31

+6:35

8.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

21:39

+6:43

9.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

23:12

+8:16

Brutt

Sondre Bøygard

Konnerud IL

33:48

80 84 85 90 91 92 93 94

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

13:47

+0:00

2.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

13:58

+0:11

3.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

15:44

+1:57

4.

Tibor Vári

IF Sturla

16:32

+2:45

5.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

16:55

+3:08

6.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

17:52

+4:05

7.

Harald Thon

IF Sturla

17:56

+4:09

8.

Audun Heimdal

Konnerud IL

18:41

+4:54

9.

Erlend Nydal

NTNUI

19:25

+5:38

10.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

19:38

+5:51

11.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

19:40

+5:53

12.

Olaf Haug

Konnerud IL

20:09

+6:22

13.

Ole Myklemyr

Eiker OL

21:34

+7:47

14.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

23:34

+9:47

15.

Geir Førli

IF Sturla

24:00

+10:13

16.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

24:08

+10:21

17.

Arild Moen

Konnerud IL

26:27

+12:40

18.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

26:31

+12:44

19.

Rolf Justad

Hellas

27:07

+13:20

20.

Tormod Høimyr

IF Sturla

28:49

+15:02

21.

Nils Kristian Jansen

Lierbygda OL

30:26

+16:39


Sist oppdatert:

28 april 2014, 09:47:28

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

69

Antall startet:

68