Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 1, Nidarvoll 29. april 2014

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Krister Skau

Malvik fryselager

15:49

+0:00

8:19

2.

Rannveig Nordlie

Eget

19:21

+3:32

10:11

3.

Hanne Mjøsund

Eget

23:05

+7:16

12:08

4.

Arvid Støyva

Freidig

23:46

+7:57

12:30

5.

Roberto Iacono

HIST

25:24

+9:35

13:22

6.

Tom Rune Borgan

Simens

25:48

+9:59

13:34

7.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

28:42

+12:53

15:06

8.

Veronica Ringstad

BIg Bite

30:52

+15:03

16:14

9.

Tonje Bjørkedal

BIg Bite

30:55

+15:06

16:16

10.

Elin Røskaft

Eget

38:35

+22:46

20:18

11.

Hanne Moa

Uninett

39:46

+23:57

20:55

12.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

42:47

+26:58

22:31

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddrun Sunniva Waagø

Norconsult

29:35

+0:00

11:22

2.

Karianne Bruun

Reinertsen

34:31

+4:56

13:16

2.

Solfrid Håbrekke

Sintef

34:31

+4:56

13:16

DSQ

Jorun Opedal Uglem

Student

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska

25:47

+0:00

7:09

2.

Sigrid Grepstad

NTNUI

31:13

+5:26

8:40

3.

Anna Karine Lunna

BEKK

32:51

+7:04

9:07

4.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

33:07

+7:20

9:11

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

36:15

+10:28

10:04

6.

Marte Willumsen

Agraff

36:17

+10:30

10:04

7.

Ingela Reppe

Statoil bil

36:58

+11:11

10:16

8.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

43:13

+17:26

12:00

9.

Sandrine Pic

Atmel

46:51

+21:04

13:00

DSQ

Maria Belsby

HIST

30:20

40 44 45 40 49 48 57 55

DSQ

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

35:30

60

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Nøvik

Multiconsult

36:12

+0:00

8:49

2.

Siri Bente Haugen

NGI

47:27

+11:15

11:34

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

24:31

+0:00

9:25

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

42:47

+0:00

10:26

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Nylander

29:36

49

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

31:12

+0:00

8:40

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Bolkan

Statoil

35:58

+0:00

13:50

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

29:29

+0:00

8:11

2.

Tone Almås

Leik, IL

30:02

+0:33

8:20

3.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

30:25

+0:56

8:26

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

35:27

+5:58

9:50

Arrangør

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

46:45

+0:00

11:24

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

30:03

+0:00

11:33

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

30:27

+0:24

11:42

3.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

30:46

+0:43

11:50

Arrangør

Britt Tvedt

St. Olavs Hospital

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

34:45

+0:00

9:39

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

35:01

+0:16

9:43

3.

Erika Bugten

Statoil

43:30

+8:45

12:05

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

44:29

+9:44

12:21

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HiST

33:07

+0:00

12:44

2.

May-Britt Bjørnaas

Eget

33:45

+0:38

12:58

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

36:38

+3:31

14:05

4.

Anne Okstad

Eget

52:08

+19:01

20:03

5.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

53:07

+20:00

20:25

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

30:48

+0:00

8:33

2.

Trine Barstad

HIST

37:46

+6:58

10:29

3.

Siri Drogset

HiST

38:35

+7:47

10:43

4.

Eli Ringdalen

Sintef

41:53

+11:05

11:38

5.

Bodil Monsen

Sintef

46:08

+15:20

12:48

Arrangør

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mildrid Ljosland

HiST

52:01

+0:00

20:00

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

48:21

+0:00

13:25

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

35:53

+0:00

13:48

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

44:51

+8:58

17:15

3.

Solveig Schjetne

Statkraft

47:35

+11:42

18:18

4.

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

57:20

+21:27

22:03

DSQ

Randi Kiste

Nidarøst, OK

30:49

36 38 60 49 40 44 45 40 47 39 58 61 3...

DSQ

Anne Furuholt

TOBB

Brutt

Randi Kiste

Nidarøst, OK

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

37:15

+0:00

14:19

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

40:50

+3:35

15:42

3.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

47:46

+10:31

18:22

4.

Synnøve Sunde

Miljødirektoratet

49:55

+12:40

19:11

DSQ

Britt Kristiansen

Eget

56:36

44 45 40

Arrangør

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

Håper korrigeringen kan gjøres i ettertid.

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

46:31

+0:00

17:53

2.

Randi Iversen

Eget

49:16

+2:45

18:56

3.

Gerd Sæternes

Byåsingan

50:29

+3:58

19:25

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

36:47

+0:00

14:08

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Brækstad

Reinertsen

34:32

+0:00

13:16

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Sægrove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

36:59

+0:00

11:33

2.

Torgeir Kråkenes

NTNU

37:58

+0:59

11:51

3.

Thor William Skånøy

Skoleelev

39:09

+2:10

12:14

4.

Reiner Hermann

NTNUI

50:26

+13:27

15:45

DSQ

Jerome Soulard

Atmel

42:56

35

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

28:16

+0:00

6:53

2.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

28:59

+0:43

7:04

3.

Wolfgang Kampel

NTNUI

30:10

+1:54

7:21

4.

Martin Uglem

Student

30:27

+2:11

7:25

5.

Mattis Holt

Student

31:32

+3:16

7:41

6.

Tomas Brikseli

Norcunsult

31:41

+3:25

7:43

7.

Bjarte Ims

Savetec

32:34

+4:18

7:56

8.

Gunnar Waage Skjeflo

St Olav

33:26

+5:10

8:09

9.

Johan Landrø

Børsa IL

34:33

+6:17

8:25

10.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

34:55

+6:39

8:30

11.

John Kasper Svergja

Student

34:58

+6:42

8:31

12.

Anders Gullhav

NTNUI

35:10

+6:54

8:34

13.

Helmer Volden

Wing OK

35:51

+7:35

8:44

14.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

35:59

+7:43

8:46

15.

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

36:20

+8:04

8:51

16.

Gustav Ruø

Student

36:29

+8:13

8:53

17.

Robert Nyhus

TINE Tunga

37:21

+9:05

9:06

18.

Frank Sandberg

Luftkrigsskolen

37:27

+9:11

9:08

19.

Alf Kristian Lund

NGI

38:25

+10:09

9:22

20.

Magne Svare

Skanska

38:38

+10:22

9:25

21.

Johannes Løvås

Byåsen IL

39:29

+11:13

9:37

22.

Vegar Røyset

Siemens

39:51

+11:35

9:43

23.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

40:59

+12:43

9:59

24.

Lasse Børgersen

Miljødirektoratet bil

41:00

+12:44

10:00

25.

Filip Magounakis

Luftkrigsskolen

41:40

+13:24

10:09

26.

Joachim Eide

Forsvaret

41:49

+13:33

10:11

27.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

43:05

+14:49

10:30

28.

Estend Ingar Grøtli

Sintef

45:05

+16:49

10:59

29.

John Kåre Roald

Axil

45:32

+17:16

11:06

30.

Glenn Müller

Flyfemkamp

1:07:31

+39:15

16:28

DSQ

Eivind Skarpsno

Student

30:30

106

DSQ

Fredrik Widerøe

NTNU

36:39

40

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Sægrove

Eget

38:20

+0:00

11:58

2.

Kenneth Spakmo

Posten

40:37

+2:17

12:41

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

41:04

+2:44

12:50

4.

Andreas Winnem

Reinertsen

45:31

+7:11

14:13

5.

Mattis Daae

Uninett

49:47

+11:27

15:33

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

28:19

+0:00

6:54

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

31:56

+3:37

7:47

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

35:19

+7:00

8:36

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

43:04

+14:45

10:30

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

33:30

+0:00

10:28

2.

Frode Johansen

Broadnet

38:26

+4:56

12:00

3.

Vidar Gjelsvik

NGI

38:51

+5:21

12:08

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

39:26

+5:56

12:19

5.

Robert Olsvik

Idrettens Hus BIL

43:43

+10:13

13:39

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

31:37

+0:00

7:42

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

35:16

+3:39

8:36

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

37:56

+6:19

9:15

4.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

40:10

+8:33

9:47

5.

Øystein Husby

Statnett

40:28

+8:51

9:52

6.

Henning Lysaker

Rainpower

41:33

+9:56

10:08

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

42:05

+10:28

10:15

8.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

54:36

+22:59

13:19

DSQ

Truls Ryum

Sleipner

36:15

40

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

33:04

+0:00

10:20

2.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

34:40

+1:36

10:50

3.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

36:41

+3:37

11:27

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

39:05

+6:01

12:12

5.

Nils Tesdal

Signicat

39:32

+6:28

12:21

6.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

39:42

+6:38

12:24

7.

Ketil Solem

Broadnet

39:44

+6:40

12:25

8.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

40:34

+7:30

12:40

9.

Per Olav Flø

Atmel BIL

42:39

+9:35

13:19

10.

Rune Krogh

TrønderEnergi

43:01

+9:57

13:26

11.

Sigurd Stendal

Kantega

44:42

+11:38

13:58

12.

Frank Norbeck

Manpower

51:56

+18:52

16:13

DSQ

Håvard Kusslid

Uninett

1:10:08

106

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Drøyvold

Tine

34:37

+0:00

8:26

2.

Stig Forbord

Optoplan

34:51

+0:14

8:30

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

34:51

+0:14

8:30

4.

Stein Ivar Foss

Eget

35:50

+1:13

8:44

5.

Harald Førdedal

Interwell

36:01

+1:24

8:47

6.

Roy Seland

Telenor

40:59

+6:22

9:59

7.

Ragnar Ness

Posten

41:41

+7:04

10:10

8.

Øystein Wiggen

Lindorf

42:01

+7:24

10:14

9.

Bjørn Sævik

Luftkrigsskolen

42:04

+7:27

10:15

10.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

42:16

+7:39

10:18

11.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

44:01

+9:24

10:44

12.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

44:09

+9:32

10:46

Arrangør

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Nervik

Unicon

37:10

+0:00

11:36

2.

Are Bruaset

SINTEF Energi

38:01

+0:51

11:52

3.

Bobo Nordahl

NGU

39:13

+2:03

12:15

4.

Knut Inge Fordal

Statoil

42:08

+4:58

13:10

5.

Tore Fornes

Statoil

43:09

+5:59

13:29

6.

Bjørn Munch

Oracle

44:04

+6:54

13:46

7.

Egil Petter Stræte

Bygdeforskning

45:47

+8:37

14:18

8.

Tor Arne Haugen

DNB

47:29

+10:19

14:50

9.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

53:47

+16:37

16:48

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

35:02

+0:00

8:32

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

35:12

+0:10

8:35

3.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

40:58

+5:56

9:59

4.

Olve Mogstad

Siemens

41:11

+6:09

10:02

DSQ

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

38:38

106 117 106

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

34:22

+0:00

10:44

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

38:54

+4:32

12:09

3.

Helge Eriksen

Eget

39:13

+4:51

12:15

4.

Jim Løvås

Politiet

40:17

+5:55

12:35

5.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

40:55

+6:33

12:47

6.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

43:15

+8:53

13:30

7.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

44:03

+9:41

13:45

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

45:39

+11:17

14:15

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

46:27

+12:05

14:30

10.

Ola Eiken

Quad geometrics

47:40

+13:18

14:53

11.

Håvard Rekstad

NTNU

53:17

+18:55

16:39

DSQ

Olav Kvittem

Uninett

44:54

63

Arrangør

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

37:28

+0:00

9:08

2.

Halvor Kjørholt

Statoil

38:23

+0:55

9:21

3.

Inge Nørstebø

Skanska

39:54

+2:26

9:43

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

41:43

+4:15

10:10

5.

Lasse Natvig

NTNU

46:34

+9:06

11:21

6.

Tormod Maske

Rekvisitt

46:40

+9:12

11:22

DSQ

Helge Løseth

Statoil

39:48

106

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Kofoed

NTNU

45:11

+0:00

14:07

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

27:51

+0:00

7:44

2.

Even Hofstad

DNB

33:21

+5:30

9:15

3.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

33:38

+5:47

9:20

4.

Tore Heggem

HiNT

33:55

+6:04

9:25

5.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

34:37

+6:46

9:36

6.

Oddmar Iversen

HiST

36:22

+8:31

10:06

7.

Ole Nervik

Eget

36:38

+8:47

10:10

8.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

37:22

+9:31

10:22

9.

Arne Wist

Skanska

37:56

+10:05

10:32

10.

Rune M Holt

NTNU

38:50

+10:59

10:47

11.

Asbjørn Rønning

Fylket

40:56

+13:05

11:22

12.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

41:23

+13:32

11:29

13.

Ståle Engdal

Telenor

44:55

+17:04

12:28

14.

Harald Lauglo

HiST

49:23

+21:32

13:43

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

Arrangør

Magne Rø

St. Olavs Hospital

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

49:17

+0:00

12:01

2.

Stein Øvstedal

HiST

55:21

+6:04

13:30

DSQ

Per Hveem

HiST

39:59

44 45 40

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

28:06

+0:00

10:48

2.

Harald E Krogstad

NTNU

33:45

+5:39

12:58

3.

Nils Holte

NTNU

37:58

+9:52

14:36

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

40:52

+12:46

15:43

DSQ

Ivar Wangensteen

NTNU

48:02

45

Brutt

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

29:18

+0:00

8:08

2.

Halvor Flatberg

NTNU

30:52

+1:34

8:34

3.

Tom Bugge

Det norske

30:53

+1:35

8:34

4.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

31:33

+2:15

8:45

5.

Pål Skyberg

Evry

31:39

+2:21

8:47

6.

Tore Kiste

Fylket

32:11

+2:53

8:56

7.

Svein Hove

Statens Vegvesen

32:19

+3:01

8:58

8.

Ottar G Kristiansen

Evry

32:27

+3:09

9:00

9.

Ole Lutro

NGU

33:27

+4:09

9:17

10.

Stein Fanavoll

EMGS

35:54

+6:36

9:58

11.

Jacob Hygen

Helsedirektoratet

38:15

+8:57

10:37

12.

Torgeir Iversen

Evry

40:03

+10:45

11:07

13.

Terje Norddal

Rambøll

41:47

+12:29

11:36

14.

Torger Haarberg

Haarberg

57:45

+28:27

16:02

DSQ

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

21:56

47 40 44 45 40 49 48

DSQ

Edgar Furuholt

Det norske

38:12

63

Arrangør

Anders Waage

St. Olavs Hospital

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

47:49

+0:00

11:39

2.

Erik Lund

NTNU

49:15

+1:26

12:00

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:02:25

+14:36

15:13

Arrangør

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

30:56

+0:00

11:53

2.

Olaf Eggen

Jernia

38:53

+7:57

14:57

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

49:34

44 45 40

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

28:36

+0:00

7:56

2.

Leif Engen

SIT

32:27

+3:51

9:00

3.

Knut Skjesol

Statkraft

35:50

+7:14

9:57

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

37:52

+9:16

10:31

5.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

38:12

+9:36

10:36

6.

Eigil Sørli

Q-Free

38:56

+10:20

10:48

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

40:06

+11:30

11:08

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

40:22

+11:46

11:12

DSQ

Arnfinn Otterstad

Eget

44:31

40 44 45 40 49 48 57 55

DSQ

Martin Melhuus

Veritas

Arrangør

Håkon Lasse Leira

St. Olavs Hospital

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

45:40

+0:00

11:08

2.

Robert Strøm

NGU

55:17

+9:37

13:29

3.

Magnus Landstad

NTNU

57:30

+11:50

14:01

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

32:43

+0:00

12:35

2.

Edmund Olsen

NTNU

35:43

+3:00

13:44

3.

Kåre Aflekt

NTNU

35:58

+3:15

13:50

4.

Magne Sæternes

Justervesenet

39:11

+6:28

15:04

5.

Roar Kvam

HiST

39:38

+6:55

15:14

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

36:41

+0:00

10:11

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

41:33

+4:52

11:32

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

48:23

+11:42

13:26

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

49:36

+12:55

13:46

DSQ

Arne Seterhaug

Eget

45:06

44 45 40

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

34:24

+0:00

13:13

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

57:24

+23:00

22:04

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

39:11

+0:00

10:53

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

41:51

+2:40

11:37

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

37:04

+0:00

11:35

2.

Geir Inge Keiserås

Skoleelev

41:13

+4:09

12:52

3.

Wenche Rydning

Luftkrigsskolen

42:38

+5:34

13:19

4.

Odd Harald Eriksen

Trondhjems Turistforening

49:47

+12:43

15:33

5.

Ida Lundkvist

Luftkrigsskolen

1:11:55

+34:51

22:28

40

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

38:56

+0:00

10:48

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

34:03

+0:00

8:18

2.

Are Lodgaard

Byåsen IL

40:00

+5:57

9:45

3.

Bjørg Margrethe Granly

Simens

41:39

+7:36

10:09


Sist oppdatert:

20 august 2014, 10:44:29

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

288

Antall startet:

288