Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Bygdø 7. mai 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

39:15

+0:00

2.

Charlotte Sanchis

FUGRO

45:06

+5:51

3.

Guro Grønn

NRK

52:04

+12:49

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Haugmo

OPIL

50:02

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:00:16

+10:14

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Grimnes

SWECO GRØNER

46:00

+0:00

2.

Ingjerd Sollie

Tieto Norway as

51:47

+5:47

3.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

52:47

+6:47

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

36:03

+0:00

2.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

36:12

+0:09

3.

Nora Ursin

Bærum Kommune

37:11

+1:08

4.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

38:22

+2:19

5.

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

40:05

+4:02

6.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

45:30

+9:27

7.

Aud I Spjelkavik

FBI

54:16

+18:13

8.

Atie D Saugerud

VERITAS

54:58

+18:55

9.

Unni Sandbekk

NORDEA

59:35

+23:32

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

43:43

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIO

48:19

+4:36

3.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

52:50

+9:07

4.

Astrid Kvamme

Heming/NJÅRD

1:05:15

+21:32

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:51:46

+1:08:03

DSQ

Unni Drage

AkerSolutions

38:47

34

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

58:12

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Klemetsaune

Tandberg

42:24

+0:00

2.

Espen Aubert

Daimyo

45:33

+3:09

3.

Daniel Rees

TNS Gallup

48:30

+6:06

4.

Steinar Danielsen

JERNBANEVERKET

49:12

+6:48

5.

Einar Opsahl

Gambit

51:40

+9:16

6.

Jon Kåre Stene

Schibsted

53:09

+10:45

7.

Atgeir Takle

GLT

54:54

+12:30

8.

Ivar Valstad

Aker Solutions

56:29

+14:05

9.

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

57:57

+15:33

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalen Skikl

32:20

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

33:37

+1:17

3.

Are Kristiansen

Rådtassene

34:19

+1:59

4.

Eskil Dahlen

Telenor

35:42

+3:22

4.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

35:42

+3:22

6.

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

38:14

+5:54

7.

Tor Ringstad

Tandberg

38:44

+6:24

8.

Svein Nygård

NORGES BANK

38:56

+6:36

9.

Lars Karelius Noer

NRK

40:24

+8:04

10.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

42:12

+9:52

11.

Asle Åsmul

Cargoscan

43:44

+11:24

12.

Knut Sandven

Egen

46:29

+14:09

13.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

46:44

+14:24

14.

Ketil Risvoll

TELENOR

47:39

+15:19

15.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

51:28

+19:08

16.

Martin Veastad

Thales

51:49

+19:29

17.

Stein Mella

Veritas

54:22

+22:02

18.

Lasse Nederhoed

NRK

1:00:52

+28:32

19.

Knut Erik Østengen

Thales

1:08:10

+35:50

DSQ

Sven Ringstad

Siemens

1:07:42

43 44 45 71 46 36

Arrang

Knut Erling Øen

NORDEA

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

30:17

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

Heming

32:15

+1:58

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

36:43

+6:26

4.

Trond Westgaard

REC

39:33

+9:16

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

39:39

+9:22

6.

Per Kaarby

BELLIT

41:40

+11:23

7.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

42:16

+11:59

8.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

45:15

+14:58

9.

Frode Johansen

Statoil Hydro Oslo BIL

47:11

+16:54

10.

Geir Hanesand

Thales

49:15

+18:58

11.

Lars Chr Olsen

HYDRO OSLO

1:01:39

+31:22

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

29:28

+0:00

2.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

35:46

+6:18

3.

Bård Natvig

Universitetet

35:52

+6:24

4.

John Hansen

AB PIL

36:13

+6:45

5.

Tore Sannes

Geocap

36:55

+7:27

6.

Harald Sverdrup-Thygeson

CSC

38:53

+9:25

7.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

39:21

+9:53

8.

Ivar Refsland

ACCENTURE

39:55

+10:27

9.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

40:02

+10:34

10.

Richard Blom

FBI

42:06

+12:38

11.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

43:21

+13:53

12.

Tore Ringerike

DNB

46:29

+17:01

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

55:51

+26:23

14.

Tom Andreassen

DNBNOR

1:01:48

+32:20

DSQ

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

16:28

37 40 36 46 71 45 44 43 36 47 48 49 10...

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:22

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

35:38

+4:16

3.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

37:50

+6:28

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

38:23

+7:01

5.

Olav Hygen

Belisa

41:27

+10:05

6.

Reidar Kierulf

RKP

44:15

+12:53

7.

Bjørn Rossow

Thales

45:21

+13:59

8.

Per Nermo

COWI BIL

45:37

+14:15

9.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

50:28

+19:06

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

36:52

+0:00

2.

Knut Stabell

Statnett BIL

37:00

+0:08

3.

Øyvind Stene

Rednings selskapet

37:22

+0:30

4.

Steinar Skoglund

Fossum IF

39:26

+2:34

5.

Trond Wettergreen

ANDVORD

41:21

+4:29

6.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

42:06

+5:14

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

42:48

+5:56

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

44:37

+7:45

9.

Torstein Østen

MAESTRO

52:05

+15:13

10.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

56:09

+19:17

11.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

58:02

+21:10

DSQ

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

47:10

40 37 36

Arrang

John Thomas Petersen

NORDEA

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

33:09

+0:00

2.

Sverre Farstadvoll

PETEC

35:27

+2:18

3.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

36:21

+3:12

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:39

+3:30

5.

Eirik Angel Olsen

Nordea

36:56

+3:47

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

38:00

+4:51

7.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeselskap

39:13

+6:04

8.

Per Erik Sørensen

NORDEA

39:56

+6:47

8.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

39:56

+6:47

10.

Hans Petter Jensen

Privat

40:47

+7:38

11.

Tor Ommundsen

Veritas

42:12

+9:03

12.

Bjørn Elvevold

OSLO LÆRERNE

43:32

+10:23

13.

Tor Sandby

SKATTEDIR

47:40

+14:31

14.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

49:08

+15:59

15.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:02:21

+29:12

DSQ

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

45:23

50 42 40

DSQ

Knut Møgedal

AkerSolutions

46:31

40

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

32:36

+0:00

2.

Tor Drage

AkerSolutions

35:30

+2:54

3.

Bjørn Eckstrøm

NVE

37:36

+5:00

4.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

39:27

+6:51

5.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

40:15

+7:39

6.

Arne Jordal

SAS

41:21

+8:45

7.

Sigurd Melsom

Kjelsås

42:51

+10:15

8.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

45:08

+12:32

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

48:45

+16:09

10.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

51:11

+18:35

11.

Rolf Edvardsen

PRIVAT

55:49

+23:13

12.

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

57:13

+24:37

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

42:37

50

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

35:59

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

36:07

+0:08

3.

Ole Sannes

PRIVAT

40:59

+5:00

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

41:04

+5:05

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

41:44

+5:45

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

47:17

+11:18

7.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

49:00

+13:01

8.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

50:34

+14:35

9.

Helge Kvaase

HIAK

52:32

+16:33

10.

Erling Bakken

Asker SK

55:36

+19:37

11.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

58:51

+22:52

12.

Svein Forthun

HIO

58:59

+23:00

13.

Svein Kildal

TELENOR

1:11:12

+35:13

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

45:15

+0:00

2.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:12:44

+27:29

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Husebye

Egen

42:54

+0:00

2.

Pernilla Ibsen

Statnett

45:25

+2:31

3.

Janne Bjorvand

Nofas Mgmnt

55:43

+12:49

4.

Helge Lund

EsSO SPORT

1:19:03

+36:09

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana Bednarova

Nydalens Skiklub

36:45

+0:00

2.

Svein Erik Wiig

Skiinfo

43:17

+6:32

3.

Hallvard Bjørgum

DNV

47:19

+10:34

DSQ

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

21:15

40 36 46 71 45 44 43 36 47 48 49 100

DSQ

Jarle Gullaksen

AkerSolutions

35:04

34 40 44

DSQ

Rune Byrkjedal

Statoil Hydro Oslo BIL

36:21

46 71 45 44 43 36 47 48 49

DSQ

Petter Taugbøl

FBI

48:36

37

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Langseth

RINGNES

40:38

+0:00

2.

Stephan Brown

NRK

45:34

+4:56

3.

Bjørn Nordvik

PWC

48:08

+7:30

4.

Svein Tryti

AIBEL

1:02:12

+21:34

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Magnus

FHI

47:12

+0:00

2.

Espen Løken

KanEnergi AS

50:59

+3:47

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Are Lervåg

Nobil

33:38

+0:00

2.

Øystein Rønning

Rådtassene

35:27

+1:49

3.

Eskil Åsmul

Software Innovation

39:24

+5:46

4.

Kaare Solhjell

PRIVAT

40:58

+7:20

5.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

52:43

+19:05

DSQ

Harald Iwe

NGI

37:39

50 42 40

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trinelise Veslum

Mills

35:02

+0:00

2.

Johanne Amundsen

Mills

35:14

+0:12

3.

Sigrid Hallås

A hus BIL

39:31

+4:29

4.

Carl Kristian Johansen

MIC

44:53

+9:51

5.

Victor Hiller

Kolbotn & Skimt OL

58:54

+23:52

6.

Bente Haugen

NRK

1:03:38

+28:36

7.

Wenche Lie Giæver

NRK

1:03:48

+28:46

DSQ

Filip Hiller

Kolbotn & Skimt OL

1:13:04

57

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Seeberg

Heming/NJÅRD

19:10

+0:00

2.

Sverre Seeberg

Heming/NJÅRD

19:38

+0:28

3.

Mirella Gullaksen

AstraZeneca

40:25

+21:15

4.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

45:38

+26:28

5.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

49:56

+30:46

6.

August Syrdal Øen

Høvdingen

55:49

+36:39

7.

Hanna Øen

Høvdingen

55:52

+36:42

DSQ

Anne Lise Kvaase

Eniro

36:47

100

DSQ

Christine Johannessen

36:47

100


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:19:01

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

187

Antall startet:

187