Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2014 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup løp 4 30. april 2014

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

11:45

+0:00

2.

Kristin Tveit

OL Trollelg

33:29

+21:44

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

12:05

+0:00

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

13:52

+1:47

3.

Mari Eidsmo

Freidig

14:15

+2:10

DSQ

Vilde Lereim Storli

Freidig

10:39

97

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

22:13

+0:00

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

25:09

+2:56

3.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

27:44

+5:31

4.

Hanne Grøtli Svergja

Nord-Østerdal OK

33:46

+11:33

5.

Dina Reitan

Freidig

37:23

+15:10

6.

Anna Renolen

Wing OK

38:25

+16:12

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:11

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

21:39

+0:28

3.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

21:50

+0:39

4.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

22:10

+0:59

5.

Line Sølberg

IL Leik

22:49

+1:38

6.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

23:23

+2:12

7.

Malin Opøien

OL Trollelg

23:31

+2:20

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

24:13

+3:02

9.

Malin Sandstad

Freidig

25:45

+4:34

10.

Martine Klock Fleten

Wing OK

28:44

+7:33

11.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:19

+9:08

12.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

36:34

+15:23

Avlest

Eldrid Bratsberg

Wing OK

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

19:04

+0:00

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

19:04

+0:00

3.

Karen Oline Kolstad

Freidig

19:12

+0:08

4.

Frida Sæther

Freidig

20:03

+0:59

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

20:23

+1:19

6.

Aurora Fossøy

NTNUI

21:21

+2:17

7.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

21:22

+2:18

8.

Camilla Hengebøl

Fossum IF

21:37

+2:33

9.

Karoline Wollan

Byåsen IL

22:19

+3:15

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

23:01

+3:57

11.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

25:11

+6:07

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

19:10

+0:00

2.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

20:07

+0:57

3.

Ingrid Marie Dromnes

OL Trollelg

20:31

+1:21

4.

Toril Nes

NTNUI

20:53

+1:43

5.

Julie Arnesen

NTNUI

21:50

+2:40

6.

Jenny Persson

Byåsen IL

22:10

+3:00

7.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

22:16

+3:06

8.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

22:19

+3:09

9.

Elise Taylor Spets

Frol IL

22:26

+3:16

10.

Randi Mohus

Wing OK

24:03

+4:53

11.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

26:51

+7:41

12.

Mari Jeanette Pukstad

Nidarøst OK

27:13

+8:03

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

9:08

+0:00

2.

Einar Eide

Byåsen IL

12:40

+3:32

3.

Nikolai Renolen

Wing OK

12:55

+3:47

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

18:36

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

19:38

+1:02

3.

Kjetil Mølnvik

Freidig

20:15

+1:39

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

20:28

+1:52

5.

Mats Eidsmo

Freidig

20:52

+2:16

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

21:32

+2:56

7.

Jonas Grønli

Freidig

21:37

+3:01

8.

Are Lodgaard

Byåsen IL

21:43

+3:07

9.

Jonas Vindal

Wing OK

24:43

+6:07

10.

Lars Sandstad

Freidig

25:40

+7:04

11.

Matias Nissen

Freidig

27:05

+8:29

12.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

29:12

+10:36

13.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

32:01

+13:25

14.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

32:28

+13:52

15.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

34:32

+15:56

16.

Martin Selmer

Freidig

35:57

+17:21

Avlest

Håkon Holstad

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

17:54

+0:00

2.

Mathias Vindal

Freidig

18:00

+0:06

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

19:09

+1:15

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig

19:48

+1:54

5.

Mathias Hermstad

Freidig

22:02

+4:08

6.

Birk Gravdahl

Wing OK

23:17

+5:23

7.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

36:04

+18:10

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Freidig

16:06

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

16:13

+0:07

3.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

16:16

+0:10

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:29

+1:23

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:02

+1:56

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

18:35

+2:29

7.

Johannes Løvås

Byåsen IL

19:35

+3:29

8.

Johannes Midtbø

Wing OK

24:01

+7:55

9.

Martin Løvås

OK Nidarøst

30:24

+14:18

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

15:30

+0:00

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:34

+0:04

3.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

15:38

+0:08

4.

Hallvard Nydal

NTNUI

15:55

+0:25

5.

Ståle Gjelsten

NTNUI

15:57

+0:27

6.

Per Wiréhn

Byåsen IL

16:07

+0:37

7.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

16:10

+0:40

8.

Bård Nonstad

OL Trollelg

16:40

+1:10

9.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

16:52

+1:22

10.

Trygve Olsen

NTNUI

16:55

+1:25

11.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

16:56

+1:26

12.

Jan Schmid

OL Trollelg

17:00

+1:30

13.

Anders Bjergaard

NTNUI

17:02

+1:32

14.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

17:20

+1:50

15.

Harald Kalager

NTNUI

17:24

+1:54

16.

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

17:38

+2:08

17.

Mihail Utkin

Wing OK

17:44

+2:14

18.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

17:56

+2:26

19.

Morten Rikstaddal

IL Leik

17:58

+2:28

20.

Øivind Aunøien

OK Fjell

18:26

+2:56

21.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

18:33

+3:03

22.

Eirik Marthinsen

NTNUI

18:53

+3:23

23.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:59

+3:29

24.

Runar Krognes

IL Leik

19:12

+3:42

25.

Ingar Esten

Kvikne IL

20:26

+4:56

26.

Martin Hallberg

NTNUI

20:57

+5:27

27.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

21:28

+5:58

DSQ

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

16:45

107

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

18:39

113

DSQ

Snorre Hansen

Byåsen IL

19:25

103

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

18:17

+0:00

1.

Andreas Sylte

Freidig

18:17

+0:00

3.

Jens Even Storhov

Freidig

18:41

+0:24

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

19:07

+0:50

5.

Per Arne Troset

Wing OK

19:27

+1:10

6.

Olle Malmring

Freidig

19:46

+1:29

7.

Harald Førdedal

Wing OK

19:55

+1:38

8.

Arild H Clausen

Freidig

19:58

+1:41

9.

Brage Keiserås

IL Leik

20:08

+1:51

10.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

20:11

+1:54

11.

Rune Stræte

Freidig

20:39

+2:22

12.

Jan Hage

IL Leik

21:00

+2:43

13.

Kyrre Auran

Malvik IL

21:26

+3:09

14.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:32

+3:15

15.

Roy Seland

Wing OK

21:51

+3:34

16.

Dag Erik Helland

Wing OK

22:19

+4:02

17.

Agnar Renolen

Wing OK

22:33

+4:16

18.

Jon Holstad

Freidig

22:48

+4:31

19.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

22:59

+4:42

20.

Jon Vindal

Wing OK

23:12

+4:55

21.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

23:47

+5:30

22.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

23:54

+5:37

23.

Arild Heggeset

Freidig

24:18

+6:01

24.

Geir Willumsen

Freidig

30:55

+12:38

DSQ

Hendrik Storstein Spilker

Byåsen IL

5:09

110 120 140 103 110 101 102 120 107 100 112 130

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

20:53

+0:00

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

21:29

+0:36

3.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

21:36

+0:43

4.

Bernt Rognes

Freidig

22:03

+1:10

5.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

22:20

+1:27

6.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

22:33

+1:40

7.

Helge Eriksen

Byåsen IL

24:00

+3:07

8.

Terje Midtbø

Wing OK

24:04

+3:11

9.

Asgeir Sørensen

Freidig

24:57

+4:04

10.

Erik Blake

Byåsen IL

28:55

+8:02

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HIST

21:51

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

24:25

+2:34

3.

Steinar Aasvang

Wing OK

25:30

+3:39

4.

Helge Rustad

Freidig

26:51

+5:00

5.

Frank Bjarkø

Wing OK

26:52

+5:01

6.

Tor Gjermstad

Wing OK

27:06

+5:15

7.

Lars Skrøvseth

Wing OK

27:45

+5:54

8.

Rune M Holt

Freidig

30:50

+8:59

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

Freidig

23:36

+0:00

2.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

25:59

+2:23

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

26:40

+3:04

4.

Frode Stensrud

OL Trollelg

26:46

+3:10

5.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

27:11

+3:35

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

32:10

+8:34

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

28:34

140 103 110 101 102 120

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

24:57

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

30:00

+5:03

3.

Knut Skjesol

Wing OK

34:43

+9:46

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

37:41

+12:44

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

30:33

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

31:29

+0:56

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

32:36

+0:00

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

34:59

+2:23

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

19:16

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:23

+1:07

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

20:30

+1:14

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

21:48

+2:32

5.

Sigrid Melkild

Freidig

21:49

+2:33

6.

Kari Ulseth

Freidig

23:03

+3:47

7.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

23:06

+3:50

8.

Mari Hoff

Byåsen IL

25:38

+6:22

9.

Tone Almås

IL Leik

25:49

+6:33

10.

Hilde Forbord

Malvik IL

26:02

+6:46

11.

Kjersti Tannvik

Freidig

26:12

+6:56

12.

Liv Tennes

Wing OK

26:17

+7:01

13.

Thorlene Egerton

Wing OK

26:25

+7:09

14.

Anne Mette Grøtli

Nord-Østerdal OK

27:31

+8:15

15.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

32:08

+12:52

16.

Synnøve Reitan

Freidig

33:32

+14:16

17.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

34:07

+14:51

18.

Anne-Grete Olsen

Byåsen IL

35:47

+16:31

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

25:04

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

27:14

+2:10

3.

Grete Berge Owren

Freidig

27:49

+2:45

4.

Hilde Nestvold

Telenor BIL

29:51

+4:47

5.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

31:48

+6:44

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

43:43

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 mai 2014, 16:45:33

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

196

Antall startet:

196