Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp2 - Lohove 6. mai 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Didrik Nonstad

Statoil

12:35

+0:00

6:59

2.

Hanna Josie Nordgård

Hardbagg Il

24:37

+12:02

13:40

3.

Rita Maria Sandberg

St Olav

47:54

+35:19

26:36

DSQ

Andrine Næss Kvam

Skoleelev

32:21

110 113

DSQ

Steinar Andreas Nedland

Skoleelev

34:24

114

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roberto Iacono

HIST

15:44

+0:00

7:29

2.

Joachim Tro

Statoil

15:55

+0:11

7:34

3.

Hanne Mjøsund

Eget

16:23

+0:39

7:48

4.

Roar Ansnes

Eget

17:08

+1:24

8:09

5.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

20:31

+4:47

9:46

6.

Åsa Ingeborg Melkild Nordgård

Student

22:10

+6:26

10:33

7.

Ellen Hansen

Gjest

25:41

+9:57

12:13

8.

Inger Sofie Husby

HIST

25:43

+9:59

12:14

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Student

21:50

+0:00

9:29

2.

Theresa Böllmann

Reinertsen

25:57

+4:07

11:16

3.

Ingrid Vik

TrønderEnergi

47:43

+25:53

20:44

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

18:52

+0:00

5:43

2.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska

21:31

+2:39

6:31

3.

Maja Berger

Memira AS

22:08

+3:16

6:42

4.

Kari Svingheim

Oceaneering

22:47

+3:55

6:54

5.

Åasta Venås Flægstad

27:39

+8:47

8:22

6.

Kristin Høydalsvik

NTNU

28:11

+9:19

8:32

7.

Anna Karine Lunna

BEKK

30:54

+12:02

9:21

8.

Rachel Galbrun

Rambøll

31:18

+12:26

9:29

9.

Maria Belsby

HIST

31:50

+12:58

9:38

10.

Sandrine Pic

Atmel

34:05

+15:13

10:19

11.

Lydia Høyem Anker

Agraff

34:34

+15:42

10:28

12.

Marte Willumsen

Agraff

34:44

+15:52

10:31

13.

Oddveig Hovdenak

Agraff

34:59

+16:07

10:36

14.

Stine Kvalø Nordseth

TrønderEnergi

37:26

+18:34

11:20

15.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

37:43

+18:51

11:25

16.

Solfrid Håbrekke

Sintef

37:48

+18:56

11:27

DSQ

Kristin Åstebøl

Nordic Semiconductor

59:06

65 92 123 151 149 154 155

Arrangør

Sigrid Grepstad

NTNUI

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lein

NTNU

24:35

+0:00

10:41

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

29:18

+0:00

8:52

2.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

33:41

+4:23

10:12

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

39:56

+0:00

9:17

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kristine Reitan

NTNU

37:58

+0:00

16:30

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

32:14

+0:00

9:46

2.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

34:48

+2:34

10:32

3.

Gøril Flatberg

NTNU

37:07

+4:53

11:14

DSQ

Kjersti Hafstad Tveit

Trondheim Kommune

32:50

65 92 123 151 149 154 155 63

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Børmer

Trondheim Kommune

28:24

+0:00

12:20

2.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

29:19

+0:55

12:44

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

26:22

+0:00

7:59

2.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

26:45

+0:23

8:06

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

28:03

+1:41

8:30

4.

Hilde Forbord

Big Bite

28:33

+2:11

8:39

5.

Tone Almås

Leik, IL

28:35

+2:13

8:39

6.

Eli Kvingedal

Natura

28:52

+2:30

8:44

7.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-ikt

36:27

+10:05

11:02

DSQ

Lise Martinussen

Eget

38:11

65 36 123 151 63

Arrangør

Elena Celledoni

NTNU

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

41:31

+0:00

9:39

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

22:31

+0:00

9:47

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

23:43

+1:12

10:18

3.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

24:16

+1:45

10:33

4.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

25:39

+3:08

11:09

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

23:36

+0:00

7:09

2.

Nina Beate Liabakk

NTNU

25:30

+1:54

7:43

3.

Aashild S. Langseth

Eget

35:55

+12:19

10:53

4.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

38:37

+15:01

11:42

5.

Erika Bugten

Statoil

39:12

+15:36

11:52

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

40:01

+16:25

12:07

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

25:56

+0:00

11:16

2.

Sissel Horghagen

HiST

26:03

+0:07

11:19

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

26:41

+0:45

11:36

4.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

34:08

+8:12

14:50

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

25:35

+0:00

7:45

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

29:30

+3:55

8:56

3.

Trine Barstad

HIST

32:12

+6:37

9:45

4.

Eli Ringdalen

Sintef

34:08

+8:33

10:20

5.

Siri Drogset

HiST

35:07

+9:32

10:38

6.

Bodil Monsen

Sintef

42:24

+16:49

12:50

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

29:39

+0:00

12:53

2.

Mildrid Ljosland

HiST

31:46

+2:07

13:48

3.

Anne Okstad

Eget

40:25

+10:46

17:34

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

30:59

+0:00

9:23

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

36:15

149

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

27:44

+0:00

12:03

2.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

28:50

+1:06

12:32

3.

Solveig Schjetne

Statkraft

29:07

+1:23

12:39

4.

Anne Furuholt

TOBB

29:46

+2:02

12:56

5.

Kirsti Haarberg

Haarberg

34:17

+6:33

14:54

6.

Oddrun Bollingmo

HiST

36:38

+8:54

15:55

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

32:39

+0:00

14:11

2.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

36:18

+3:39

15:46

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

40:11

+7:32

17:28

4.

Synnøve Sunde

Miljødirektoratet

41:55

+9:16

18:13

5.

Britt Kristiansen

Eget

43:49

+11:10

19:03

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

34:51

175

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

40:35

+0:00

17:38

2.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

42:54

+2:19

18:39

3.

Gerd Sæternes

Byåsingan

58:23

+17:48

25:23

Arrangør

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

43:50

+0:00

19:03

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jerome Soulard

Atmel

27:32

+0:00

8:36

2.

Thomas Bakken

Maskinagentur

29:15

+1:43

9:08

3.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

29:54

+2:22

9:20

4.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

37:28

+9:56

11:42

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Skarpsno

Student

25:34

+0:00

5:56

2.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

25:41

+0:07

5:58

3.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

27:43

+2:09

6:26

4.

Halvor Lund

NTNUI

29:26

+3:52

6:50

5.

Alastair Brunton

Simply Excited

30:01

+4:27

6:58

6.

Ole Andreas Alsos

Bekk

31:15

+5:41

7:16

7.

Jens Einar Kielland Vaskinn

Q-Free

32:06

+6:32

7:27

8.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

32:19

+6:45

7:30

9.

Robert Nyhus

TINE Tunga

32:55

+7:21

7:39

10.

Gustav Ruø

Student

33:51

+8:17

7:52

11.

Johannes Løvås

Byåsen IL

34:27

+8:53

8:00

12.

Thor William Skånøy

Skoleelev

35:25

+9:51

8:14

13.

John Kåre Roald

Axil

36:59

+11:25

8:36

14.

Esten Ingar Grøtli

Sintef

38:16

+12:42

8:53

15.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

39:28

+13:54

9:10

16.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

40:33

+14:59

9:25

17.

David Hagen

Kongsberg Seatex

44:49

+19:15

10:25

18.

Vegar Røyset

Siemens

45:24

+19:50

10:33

DSQ

Martin Uglem

Student

21:39

57 58 59 60 61 63 150

DSQ

Wolfgang Kampel

NTNUI

25:54

38

DSQ

Fredrik Widerøe

NTNU

32:16

38

DSQ

Magne Svare

Skanska

38:46

49

DSQ

Christer Skaug

Malvik Fryselager

55:25

35 38

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

21:42

+0:00

6:46

2.

Snorre Gangaune

Statskraft

26:17

+4:35

8:12

3.

Kai Ove Moen

Telenor B.I.L. Trondheim

26:22

+4:40

8:14

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

27:48

+6:06

8:41

5.

Mattis Daae

Uninett

29:30

+7:48

9:13

6.

Christian Gutvik

Aptomar

30:29

+8:47

9:31

7.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

35:10

+13:28

10:59

8.

Kenneth Spakmo

Posten

40:44

+19:02

12:43

DSQ

Hallvard Sægrov

Eget

21:09

146 149 47 49 51 154 155 150 175

DSQ

Fredrik Foss

Aker Solutions

32:29

49

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen legesenter

25:22

+0:00

5:53

2.

Bård Nonstad

Vegvesenet

25:54

+0:32

6:01

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

29:51

+4:29

6:56

4.

Arild Nomeland

Norkart AS

30:18

+4:56

7:02

5.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

32:40

+7:18

7:35

6.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

39:55

+14:33

9:16

7.

Pål Hybertsen

Politiet

41:00

+15:38

9:32

8.

Tom Rune Borgan

Siemens

44:03

+18:41

10:14

DSQ

Morten Bjerkås

Reinertsen

46:09

57

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Sandøy

Powel

24:09

+0:00

7:32

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

24:44

+0:35

7:43

3.

Bjørn Erling Eggen

JBV

26:12

+2:03

8:11

4.

Frode Johansen

Broadnet

27:24

+3:15

8:33

5.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

28:32

+4:23

8:55

6.

Morten Wennevik

Bouvet

41:55

+17:46

13:05

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

28:39

+0:00

6:39

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

29:13

+0:34

6:47

3.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

30:16

+1:37

7:02

4.

Harald Huse

Asplan Viak

35:02

+6:23

8:08

5.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

36:18

+7:39

8:26

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

37:06

+8:27

8:37

7.

Øystein Husby

Statnett

39:47

+11:08

9:15

8.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

39:52

+11:13

9:16

9.

Jardar Lohne

Sleipner

40:36

+11:57

9:26

DSQ

Ola Lædre

Sleipner

33:41

60

DSQ

Henning Lysaker

Rainpower

34:43

51

DSQ

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

36:03

51

DSQ

Axel Müller

NGU

38:22

44 45 47 49 51 55 57 58 59 60 61 63 15...

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

22:19

+0:00

6:58

2.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

24:12

+1:53

7:33

3.

Stein Ove Erikstad

NTNU

24:54

+2:35

7:46

4.

Jon Vindal

Skanska

24:57

+2:38

7:47

5.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

25:16

+2:57

7:53

6.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

26:03

+3:44

8:08

7.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

27:16

+4:57

8:31

8.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

27:27

+5:08

8:34

9.

Per Olav Flø

Atmel BIL

28:07

+5:48

8:47

10.

Rune Krogh

TrønderEnergi

29:25

+7:06

9:11

11.

Frank Norbeck

Manpower

31:25

+9:06

9:49

12.

Sigurd Stendal

Kantega

32:44

+10:25

10:13

13.

Dag Vidar Jensen

Merit Consulting

39:09

+16:50

12:14

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

30:17

+0:00

7:02

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

32:38

+2:21

7:35

3.

Stig Forbord

Optoplan

33:56

+3:39

7:53

4.

Stein Ivar Foss

Eget

34:21

+4:04

7:59

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

34:26

+4:09

8:00

6.

Arild Holm Clausen

NTNU

34:53

+4:36

8:06

7.

Dag Erik Helland

Over Lyngen

37:33

+7:16

8:43

8.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

39:33

+9:16

9:11

9.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

40:00

+9:43

9:18

10.

Terje Berg

Statkraft

40:01

+9:44

9:18

11.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

41:40

+11:23

9:41

Arrangør

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

26:38

+0:00

8:19

2.

Are Bruaset

SINTEF Energi

26:55

+0:17

8:24

3.

Tore Fornes

Statoil

27:16

+0:38

8:31

4.

Erling Bye

BDO

27:34

+0:56

8:36

5.

Erlend Nervik

Unicon

27:51

+1:13

8:42

6.

Tor Arne Haugen

DNB

29:37

+2:59

9:15

7.

Odd Harald Eriksen

Trondhjems Turistforening

29:44

+3:06

9:17

8.

Bobo Nordahl

NGU

29:48

+3:10

9:18

9.

Bjørn Munch

Oracle

30:07

+3:29

9:24

10.

Egil Petter Stræte

Bygdeforskning

30:10

+3:32

9:25

11.

Morten Husom

Powel

30:13

+3:35

9:26

12.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

31:35

+4:57

9:52

13.

Ivar Erdal

Ecotone

32:14

+5:36

10:04

14.

Petter Mikalsen

Telenor

32:20

+5:42

10:06

15.

Hallstein Hemmer

HiST

32:46

+6:08

10:14

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

34:42

+0:00

8:04

2.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

35:10

+0:28

8:10

3.

Geir Arnesen

Eget

35:30

+0:48

8:15

4.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

36:19

+1:37

8:26

5.

Håvard Eidnes

Uninett

37:49

+3:07

8:47

6.

Olve Mogstad

Statnett

38:55

+4:13

9:03

7.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

39:11

+4:29

9:06

Arrangør

Brynjulf Owren

NTNU

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

24:08

+0:00

7:32

2.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

26:17

+2:09

8:12

3.

Erik Horghagen

BDO AS

26:25

+2:17

8:15

4.

Klaus Livik

Powel

27:22

+3:14

8:33

5.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

27:26

+3:18

8:34

6.

Olav Kvittem

Uninett

27:52

+3:44

8:42

7.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

28:22

+4:14

8:51

8.

Tor Hammer

BN-Bank

28:48

+4:40

9:00

9.

Ola Eiken

Quad geometrics

29:06

+4:58

9:05

10.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

29:55

+5:47

9:20

11.

Sigurd Skogestad

NTNU

30:22

+6:14

9:29

12.

Jim Løvås

Politiet

32:26

+8:18

10:08

13.

Robert Von Hirsch

Statkraft

34:48

+10:40

10:52

14.

Frode Stølan

Telenor

38:34

+14:26

12:03

15.

Jon-Annar Fordal

NRK

47:48

+23:40

14:56

DSQ

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

38:54

69 92 39 148 146 149 47 49 51 154 155 150

Arrangør

Håvard Rekstad

NTNU

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

31:45

+0:00

7:23

2.

Inge Nørstebø

Skanska

34:49

+3:04

8:05

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

38:04

+6:19

8:51

4.

Tormod Maske

Rekvisitt

38:30

+6:45

8:57

5.

Halvor Kjørholt

Statoil

38:51

+7:06

9:02

6.

Helge Løseth

Statoil

41:15

+9:30

9:35

7.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

45:03

+13:18

10:28

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

34:56

44

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

23:57

+0:00

7:15

2.

Steinar Aasvang

Siemens

24:40

+0:43

7:28

3.

Bjørn Berger

Statoil

26:23

+2:26

7:59

4.

Tore Heggem

HiNT

26:33

+2:36

8:02

5.

Even Hofstad

DNB

28:47

+4:50

8:43

6.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

30:11

+6:14

9:08

7.

Reidar Ottem

MTG

30:19

+6:22

9:11

8.

Tor Gjermstad

HEMIT

30:20

+6:23

9:11

9.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

30:47

+6:50

9:19

10.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

30:52

+6:55

9:21

11.

Bjørn Rindstad

NGU

31:58

+8:01

9:41

12.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

32:23

+8:26

9:48

13.

Roar Sundby

HiST

34:29

+10:32

10:26

14.

Oddmar Iversen

HiST

34:30

+10:33

10:27

15.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

34:42

+10:45

10:30

16.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

34:49

+10:52

10:33

17.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

35:29

+11:32

10:45

18.

Asbjørn Rønning

Fylket

38:13

+14:16

11:34

19.

Odd Martin Berge

Statoil

38:49

+14:52

11:45

20.

Ståle Engdal

Telenor

39:15

+15:18

11:53

DSQ

Ole Nervik

Eget

29:12

154 155

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

HiST

46:29

+0:00

10:48

2.

Frank Bjarkø

NRK

47:00

+0:31

10:55

3.

Jan Erik Kofoed

NTNU

48:00

+1:31

11:09

DSQ

Per Hveem

HiST

37:41

38

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

22:03

+0:00

9:35

2.

Stein Fanavoll

EMGS

22:51

+0:48

9:56

3.

Ivar Wangensteen

NTNU

30:52

+8:49

13:25

Arrangør

Harald E Krogstad

NTNU

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

25:10

+0:00

7:37

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

25:53

+0:43

7:50

3.

Per Bjørgum

Politiet

26:08

+0:58

7:55

4.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

26:47

+1:37

8:06

5.

Pål Skyberg

Evry

27:40

+2:30

8:23

6.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

28:31

+3:21

8:38

7.

Tore Kiste

Fylket

28:39

+3:29

8:40

8.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

28:56

+3:46

8:46

9.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

30:52

+5:42

9:21

10.

Jacob Hygen

Helsedirektoratet

32:23

+7:13

9:48

11.

Egil Repvik

NETTseksjonering

32:24

+7:14

9:49

12.

Edgar Furuholt

Det Norske

32:29

+7:19

9:50

13.

Torgeir Iversen

Evry

33:15

+8:05

10:04

14.

Bjørn Hafskjold

NTNU

33:22

+8:12

10:06

15.

Terje Norddal

Rambøll

33:57

+8:47

10:17

16.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

34:39

+9:29

10:30

17.

Geir Dolmen

KVT

41:18

+16:08

12:30

18.

Torger Haarberg

Haarberg

1:02:26

+37:16

18:55

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

29:37

63

Arrangør

Carl Martin Larsen

NTNU

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

43:38

+0:00

10:08

2.

Frode Stensrud

Eget

44:37

+0:59

10:22

DSQ

Nils Olav Vennevik

Eget

42:10

57 58 59 60 61 63 150

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Kvam

HiST

26:39

+0:00

11:35

2.

Bjørn Norberg

Veritas

28:10

+1:31

12:14

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

25:33

+0:00

7:44

2.

Leif Engen

SIT

29:50

+4:17

9:02

3.

Leif Røhjell

Siemens

31:00

+5:27

9:23

4.

Knut Skjesol

Statkraft

31:06

+5:33

9:25

5.

Håkon Lasse Leira

St. Olavs Hospital

33:06

+7:33

10:01

6.

Arnfinn Otterstad

Eget

34:00

+8:27

10:18

7.

Eigil Sørli

Q-Free

34:44

+9:11

10:31

8.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

35:22

+9:49

10:43

9.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

35:49

+10:16

10:51

10.

Magne Måge

Skanska

36:22

+10:49

11:01

11.

Martin Melhuus

Veritas

36:48

+11:15

11:09

12.

Henry Sundsetvik

OTEK

37:46

+12:13

11:26

13.

Finn Bjørgum

Eget

47:13

+21:40

14:18

Arrangør

Finn Faye Knudsen

NTNU

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

53:00

+0:00

12:19

Arrangør

Magnus Landstad

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

25:08

+0:00

10:55

2.

Oddvar Opland

Stompa

25:34

+0:26

11:06

3.

Roar Kvam

HiST

26:39

+1:31

11:35

4.

Edmund Olsen

NTNU

29:16

+4:08

12:43

5.

Tor Lindstad

Sintef

35:34

+10:26

15:27

DSQ

Magne Sæternes

Justervesenet

25:03

113

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Arrangør

Kåre Aflekt

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

34:06

+0:00

10:20

2.

Arne Seterhaug

Eget

34:52

+0:46

10:33

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

35:50

+1:44

10:51

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

35:59

+1:53

10:54

5.

Torger Elseth

Eget

43:13

+9:07

13:05

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

32:38

155

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roald Eriksen

Statstrim

31:06

+0:00

13:31

2.

Thor Meland

Statoil

33:18

+2:12

14:28

Arrangør

Oddgeir Øfsti

NTNU

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

34:52

+0:00

10:33

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

35:00

+0:08

10:36

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

33:34

+0:00

14:35

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Skoleelev

27:02

+0:00

8:26

2.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

40:33

+13:31

12:40

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Freidig

26:25

+0:00

8:00

2.

Magnus Gjersvold Haug

Skoleelev

26:32

+0:07

8:02

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

30:07

+0:00

7:00


Sist oppdatert:

8 august 2014, 19:03:36

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

332

Antall startet:

332