Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim sprintcup 2014 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 5 8. mai 2014

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Oline Green

Wing OK

12:40

+0:00

10:33

2.

Tora Kittilsen

Freidig

13:08

+0:28

10:56

3.

Una Kittilsen

Freidig

16:42

+4:02

13:55

DNS

Anna Bellingmo

OL Gaula

DNS

Mathea Spets Storhov

Freidig

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

7:10

+0:00

5:58

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

8:17

+1:07

6:54

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

10:51

+3:41

9:02

4.

Maren Viken

Byåsen IL

11:14

+4:04

9:21

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

DNS

Silje Marie Nissen

Freidig

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:51

+0:00

7:43

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

26:01

+5:10

9:38

3.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

29:15

+8:24

10:50

4.

Anna Renolen

Wing OK

29:50

+8:59

11:02

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

32:01

+11:10

11:51

DSQ

Dina Reitan

Freidig

26:11

74 73 38 35 32 33 32

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:36

+0:00

6:53

2.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

20:40

+2:04

7:39

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

20:42

+2:06

7:39

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:43

+2:07

7:40

5.

Vera Melkild

Freidig

20:55

+2:19

7:44

6.

Malin Opøien

OL Trollelg

23:05

+4:29

8:32

7.

Line Sølberg

IL Leik

23:21

+4:45

8:38

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

24:05

+5:29

8:55

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:44

+12:08

11:22

10.

Martine Klock Fleten

Wing OK

30:52

+12:16

11:25

DSQ

Pernille Opheim

Freidig

37:36

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

17:38

+0:00

6:31

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

18:36

+0:58

6:53

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

22:43

+5:05

8:24

4.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

24:08

+6:30

8:56

5.

Andrea Vindal

Wing OK

25:32

+7:54

9:27

6.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

25:57

+8:19

9:36

7.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

27:23

+9:45

10:08

8.

Camilla Hengebøl

Fossum IF

30:41

+13:03

11:21

9.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

31:48

+14:10

11:46

10.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

34:36

+16:58

12:48

DSQ

Frida Opheim

Freidig

41:28

74 73 38

DNS

Frida Sæther

Freidig

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Taylor Spets

Frol IL

22:57

+0:00

8:29

2.

Jenny Persson

Byåsen IL

23:07

+0:10

8:33

3.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

23:43

+0:46

8:47

4.

Tonje Bostad

OK Nidarøst

25:02

+2:05

9:16

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

28:36

+5:39

10:35

5.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

28:36

+5:39

10:35

7.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

29:04

+6:07

10:45

8.

Mari Jeanette Pukstad

OK Nidarøst

32:49

+9:52

12:09

DNS

Kari Svingheim

Frol IL

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

17:33

+0:00

6:30

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:26

+3:53

7:56

3.

Sigrid Melkild

Freidig

24:20

+6:47

9:00

4.

Thorlene Egerton

Wing OK

24:31

+6:58

9:04

5.

Tone Almås

IL Leik

26:09

+8:36

9:41

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

26:37

+9:04

9:51

7.

Kjersti Tannvik

Freidig

27:42

+10:09

10:15

8.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

28:34

+11:01

10:34

9.

Mari Hoff

Byåsen IL

30:16

+12:43

11:12

10.

Liv Tennes

Wing OK

30:32

+12:59

11:18

11.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

32:48

+15:15

12:08

12.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

43:51

+26:18

16:14

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

25:27

32

DSQ

Synnøve Reitan

Freidig

38:09

38

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

27:28

+0:00

10:10

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

27:52

+0:24

10:19

3.

Anne Melkild

Freidig

31:03

+3:35

11:30

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

32:33

+5:05

12:03

5.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

32:55

+5:27

12:11

6.

Hilde Nestvold

Telenor BIL

35:16

+7:48

13:03

DNS

Mona Høiås Sæther

Freidig

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

40:37

+0:00

15:02

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Randi Helland

Wing OK

49:20

32 32

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Aune

Byåsen IL

21:01

+0:00

17:30

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Rø

Freidig

7:17

+0:00

6:04

2.

Mikkel Holt

Freidig

7:24

+0:07

6:10

3.

Einar Eide

Byåsen IL

8:39

+1:22

7:12

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

8:47

+1:30

7:19

5.

Nikolai Renolen

Wing OK

9:44

+2:27

8:06

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

17:51

+0:00

6:36

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

19:08

+1:17

7:05

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

20:22

+2:31

7:32

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

20:49

+2:58

7:42

5.

Lars Sandstad

Freidig

20:55

+3:04

7:44

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

21:02

+3:11

7:47

7.

Matias Nissen

Freidig

24:32

+6:41

9:05

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

28:26

+10:35

10:31

9.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

32:29

+14:38

12:01

10.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

32:43

+14:52

12:07

11.

Martin Selmer

Freidig

33:08

+15:17

12:16

DSQ

Mats Eidsmo

Freidig

22:10

35

DSQ

Jonas Vindal

Wing OK

24:47

33 36 40 32

DSQ

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

47:54

75 74 73 38 34 33 36 40 32 31 39 150 17...

DNS

Jonas Grønli

Freidig

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Freidig

16:18

+0:00

6:02

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

16:19

+0:01

6:02

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

17:32

+1:14

6:29

4.

Mathias Hermstad

Freidig

17:37

+1:19

6:31

5.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

17:41

+1:23

6:32

6.

Birk Gravdahl

Wing OK

23:20

+7:02

8:38

7.

Adrian Opheim

Freidig

26:53

+10:35

9:57

8.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

33:11

+16:53

12:17

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

14:44

+0:00

5:27

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

15:20

+0:36

5:40

3.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

16:20

+1:36

6:02

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

19:25

+4:41

7:11

5.

Johannes Løvås

Byåsen IL

21:08

+6:24

7:49

6.

Ola Keiserås

IL Leik

23:16

+8:32

8:37

7.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

23:40

+8:56

8:45

8.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

24:07

+9:23

8:55

9.

Mattis Holt

Freidig

24:10

+9:26

8:57

10.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

26:02

+11:18

9:38

11.

Martin Løvås

OK Nidarøst

34:32

+19:48

12:47

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:25

+0:00

5:20

2.

Hallvard Nydal

NTNUI

14:49

+0:24

5:29

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:26

+1:01

5:42

4.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

15:29

+1:04

5:44

5.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

18:32

+4:07

6:51

6.

Eirik Marthinsen

NTNUI

19:24

+4:59

7:11

7.

Snorre Hansen

Byåsen IL

19:45

+5:20

7:18

8.

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:33

+6:08

7:36

9.

Alex Pedersen

OL Trollelg

25:06

+10:41

9:17

10.

Mihail Utkin

Wing OK

26:01

+11:36

9:38

10.

Øivind Aunøien

OK Fjell

26:01

+11:36

9:38

12.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

26:24

+11:59

9:46

13.

Robert Nyhus

OK Fjell

29:03

+14:38

10:45

14.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

29:07

+14:42

10:47

15.

Ola Doksrød Strande

Skien OK

34:34

+20:09

12:48

DSQ

Wolfgang Kampel

NTNUI

14:32

31

DSQ

Esten Ingar Grøtli

Kvikne

31:45

DSQ

Olav Mydland

NTNUI

34:16

88 75 74 73 38 33 36 40 32

DNS

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

DNS

Aleksander Njøs

NTNUI

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

15:47

+0:00

5:50

2.

Jon Røstum

OL Gaula

16:34

+0:47

6:08

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

16:39

+0:52

6:10

4.

Andreas Sylte

Freidig

17:02

+1:15

6:18

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

18:36

+2:49

6:53

6.

Torgeir Aune

Byåsen IL

20:08

+4:21

7:27

7.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

20:37

+4:50

7:38

8.

Brage Keiserås

IL Leik

20:48

+5:01

7:42

9.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:21

+5:34

7:54

10.

Rune Stræte

Freidig

22:12

+6:25

8:13

11.

Dag Erik Helland

Wing OK

23:03

+7:16

8:32

12.

Arild H Clausen

Freidig

23:21

+7:34

8:38

13.

Kyrre Auran

Malvik IL

23:37

+7:50

8:44

14.

Roy Seland

Wing OK

23:43

+7:56

8:47

15.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

24:54

+9:07

9:13

16.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

25:07

+9:20

9:18

17.

Arild Heggeset

Freidig

26:17

+10:30

9:44

18.

Jørgen Longva

Byåsen IL

27:07

+11:20

10:02

19.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

28:02

+12:15

10:22

20.

Trond Sletner

Byåsen IL

30:05

+14:18

11:08

21.

Geir Arne Kjønstad

NTNUI

30:51

+15:04

11:25

22.

Agnar Renolen

Wing OK

32:18

+16:31

11:57

23.

Geir Willumsen

Freidig

39:06

+23:19

14:28

DSQ

Stein-Erik Fleten

Wing OK

22:07

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

DNS

Jan Hage

IL Leik

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

17:20

+0:00

6:25

2.

Bernt Rognes

Freidig

19:42

+2:22

7:17

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

21:17

+3:57

7:52

4.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

21:57

+4:37

8:07

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

23:03

+5:43

8:32

6.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

23:31

+6:11

8:42

7.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

23:31

+6:11

8:42

8.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

26:59

+9:39

9:59

9.

Olav Kvittem

Freidig

29:13

+11:53

10:49

10.

Kjell Maroni

Byåsen IL

29:27

+12:07

10:54

11.

Terje Midtbø

Wing OK

30:44

+13:24

11:22

12.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

32:20

+15:00

11:58

DNS

Erik Blake

Byåsen IL

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HIST

23:40

+0:00

8:45

2.

Anders Waage

Freidig

27:23

+3:43

10:08

3.

Helge Rustad

Freidig

27:48

+4:08

10:17

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

28:07

+4:27

10:24

5.

Rune M Holt

Freidig

30:26

+6:46

11:16

6.

Frank Bjarkø

Wing OK

31:19

+7:39

11:35

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

26:29

+0:00

9:48

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

29:20

+2:51

10:51

3.

Robert Strøm

Wing OK

31:00

+4:31

11:28

4.

Magnus Landstad

Freidig

33:07

+6:38

12:15

DSQ

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

29:16

88 74 73 38 34 35 33 36 40 32

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

33:28

+0:00

12:23

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kiste

OK Nidarøst

30:21

+0:00

11:14

2.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

30:47

+0:26

11:24

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

32:44

+2:23

12:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 mai 2014, 21:36:08

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

190

Antall startet:

173