Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2 Huk 8. mai 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

CGG

30:39

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

31:35

+0:56

3.

Helene Wendelboe

SIemens

51:11

+20:32

4.

Ingeborg Lunde

Namsfogden

1:08:25

+37:46

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

31:02

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

32:17

+1:15

3.

Birgitte Blindheim

OUS BIL

34:10

+3:08

4.

Agnes Moquet-Stenback

Statkraft

38:29

+7:27

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

38:36

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

47:30

+8:54

3.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:23:36

+45:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

32:33

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

30:01

+0:00

2.

Nina Kolberg

TYRVING

35:03

+5:02

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

29:42

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

33:16

+3:34

3.

Anne Marit Færden

KOLBOTN &SKIMT

36:14

+6:32

4.

Nora Ursin

Bærum kom.

36:30

+6:48

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

42:35

+12:53

6.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

46:40

+16:58

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

35:41

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

38:26

+2:45

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

40:59

+5:18

4.

Astrid Kvamme

Heming Orientering

51:44

+16:03

114 96 107 101 149 106 95 153 94 100

DSQ

Unni Drage 

Aker Solutions

35:09

149

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Korvald

Nydalen

42:24

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

TYRVING

32:15

+0:00

2.

Håkon Tønnessen

KONgsberg

59:38

+27:23

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

DNO

33:52

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

36:26

+2:34

3.

KNUT ERLING Øen

Nordea Bank Norge

37:38

+3:46

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

38:06

+4:14

5.

Eskil Dahlen

Telenor BIL

39:42

+5:50

6.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

40:08

+6:16

7.

Christian Vogelsang

NIVA

40:47

+6:55

8.

Einar Thorsensen

Kamp Vestheim

46:18

+12:26

9.

Eskil Åsmul

Trollelg

48:38

+14:46

10.

Jon Solsrud

Prodeco

57:35

+23:43

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Urfjell

Telenor BIL

31:42

+0:00

2.

Håkoin Børli

FOssum IF

37:33

+5:51

3.

Jon Fixdal

Teknologirådet

37:38

+5:56

4.

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

42:01

+10:19

5.

Uno Hanslien

Bilpost

49:02

+17:20

6.

Steim Mella

Yara Praxair

50:27

+18:45

7.

Roger Amundsen

JIL Oslo S

59:14

+27:32

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Sigurdsen

Ringnes

32:56

+0:00

2.

Martin Granly

Siemens

34:37

+1:41

3.

Terje Næss

Terramar

34:43

+1:47

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

34:45

+1:49

5.

Per Arne Arnesen

Esso

35:33

+2:37

6.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

36:03

+3:07

7.

Pål Therkelsen

Privat

37:16

+4:20

8.

Øyvind Grandum

FFI BIL

39:42

+6:46

9.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

40:48

+7:52

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

49:49

+16:53

11.

Håkon Halvorsen

StatNETT

54:17

+21:21

12.

Torgeir Vaage

Caerus

56:16

+23:20

13.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:02:53

+29:57

DSQ

Roger Birkeland

Telenor BIL

19:25

104 108 96 112 105 103 104 114 102 88 107 104 11...

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Anders Løken

Fossum IF

25:03

+0:00

2.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

26:17

+1:14

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

26:20

+1:17

4.

John Hansen

AB PIL

26:27

+1:24

5.

Tormod Øvergaard 

Istone

26:45

+1:42

6.

Claus Frimann Clasen

Lyberg

30:08

+5:05

7.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

30:26

+5:23

8.

Richard Blom

FBI

36:28

+11:25

9.

Morten Malm

Akva Group

40:05

+15:02

10.

John Ravlo

ECOHZ

44:20

+19:17

11.

John Jacobsen

StatNETT

59:10

+34:07

DSQ

Andreas Erichsen

Erichsen & Horgen

33:48

111

Arrangør

Terje Mathisen

Evry Oslo BIL

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

21:09

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

23:01

+1:52

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

25:27

+4:18

4.

John Thomas Petersen

Nordea

26:21

+5:12

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

29:00

+7:51

6.

Reidar Kierulf

RKP

31:22

+10:13

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

32:55

+11:46

8.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

33:05

+11:56

9.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

33:51

+12:42

10.

Per Nermo

COWI BIL

39:09

+18:00

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

48:18

112 101

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

KOLBOTN &SKIMT

22:44

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

29:43

+6:59

3.

Lars Evan Petttersson

NVE

30:28

+7:44

4.

Einar Skåre

Brevpost

33:30

+10:46

5.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

34:56

+12:12

6.

Torstein Østen

MAESTRO

35:05

+12:21

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

25:52

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

26:58

+1:06

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

28:11

+2:19

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

28:40

+2:48

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

32:26

+6:34

6.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

32:34

+6:42

7.

Roar Gudding

Vet BIL

32:57

+7:05

8.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

33:05

+7:13

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

38:03

+12:11

10.

Per Erik Sørensen

Haugerud

38:58

+13:06

11.

Karl A Langerød

Lovisenberg

43:45

+17:53

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

44:10

+18:18

13.

Arne Øfsthus

Fugro

50:47

+24:55

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

29:58

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

31:18

+1:20

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

33:45

+3:47

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

39:18

+9:20

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

47:04

+17:06

DSQ

Harald Birkeland

OUS

43:30

107 101 149 95 153 94

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

22:48

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

35:43

+12:55

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

39:14

+16:26

4.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

40:52

+18:04

5.

Svein Forthun

HIO

46:22

+23:34

6.

Aage Mella

Østmarka OK

49:17

+26:29

7.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

54:36

+31:48

8.

Einar Hoff

NORconsult

55:53

+33:05

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

39:35

101

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Fritzner

NIttedal

21:02

+0:00

2.

Eva+Stephan+Max

SIemens

34:14

+13:12

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

48:50

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

DAG Langseth

Ringnes

27:15

+0:00

2.

Tor Eigil Hodne

Statnett BIL

38:50

+11:35

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

41:01

+13:46

4.

Per Anders Ifarness

TYRVING

43:15

+16:00

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

40:08

+0:00

2.

Vivien Grannec

SIemens

43:20

+3:12

3.

Arne Klaveness

Aker Solutions

57:13

+17:05

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

Nydalens Skiklub

44:27

+0:00

2.

Harald Iwe

IL Geoform

45:14

+0:47

3.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

56:10

+11:43

DSQ

Vidar Elvekrok

Eiker OL

48:12

107 96 150 151 152 153 94 100


Sist oppdatert:

16 oktober 2014, 12:25:13

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

132

Antall startet:

132