Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 3 / Stavsjøen 13. mai 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Støvne

Solar

14:30

+0:00

11:09

2.

Hanne Mjøsund

Eget

17:00

+2:30

13:04

3.

Petter Olsen Bertheussen

Siemens

25:41

+11:11

19:45

4.

Pål Bjørnsen

Solar

28:40

+14:10

22:03

5.

Silja Fuglem

Skoleelev

33:42

+19:12

25:55

6.

Emma Strømsvik

Skoleelev

35:49

+21:19

27:33

7.

Andreas Aglen Alsos

Skoleelev

40:10

+25:40

30:53

8.

Eva Lillian Hugdal

Eget

45:29

+30:59

34:59

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asta Krattebøl

Vegvesenet

1:21:58

+0:00

48:12

DSQ

Anniken Erichsen

Flyfemkamp

43:04

113

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Renate Evensen

LKSK

46:09

+0:00

21:58

2.

Wenche Rydning

Luftkrigsskolen

48:17

+2:08

22:59

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Nøvik

Multiconsult

31:50

+0:00

12:14

2.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:02:34

+30:44

24:03

3.

Solfrid Håbrekke

Sintef

1:23:49

+51:59

32:14

4.

Ingela Reppe

Statoil bil

1:47:45

+1:15:55

41:26

DSQ

Ola Bagøien Hjulstad

Bravida

1:07:01

96

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Sæther

Link Arkitektur

42:45

+0:00

25:08

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Tolstad Uggen

Sintef

33:00

+0:00

15:42

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:00:36

+27:36

28:51

3.

Ina Bergei Hunsdal

Statoil

1:09:25

+36:25

33:03

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

37:45

+0:00

14:31

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

50:13

+0:00

29:32

2.

Nina Kristine Reitan

NTNU

1:11:44

+21:31

42:11

DSQ

Marte Kristoffersen

NGU

55:40

92 69 115

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

44:34

+0:00

21:13

2.

Ingunn Limstrand

Miljødirektoratet

46:55

+2:21

22:20

3.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

49:59

+5:25

23:48

4.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:08:27

+23:53

32:35

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Charlotte Bolkan

Statoil

56:10

57

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

34:44

+0:00

16:32

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

35:44

+1:00

17:00

3.

Eli Kvingedal

Natura

38:00

+3:16

18:05

4.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

41:16

+6:32

19:39

5.

Hilde Forbord

Big Bite

44:14

+9:30

21:03

6.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:04:19

+29:35

30:37

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

43:57

+0:00

25:51

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:19

+3:22

27:50

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

40:28

+0:00

19:16

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

49:10

+8:42

23:24

3.

Lise Martinussen

Eget

51:03

+10:35

24:18

4.

Aashild S. Langseth

Eget

51:06

+10:38

24:20

5.

Erika Bugten

Statoil

52:44

+12:16

25:06

6.

Hanne Svegård

Skatteetaten

57:55

+17:27

27:34

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

58:07

+17:39

27:40

8.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:06:45

+26:17

31:47

9.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:12:17

+31:49

34:25

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

40:19

+0:00

23:42

2.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

48:57

+8:38

28:47

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

54:46

+14:27

32:12

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

55:56

+15:37

32:54

5.

May-Britt Bjørnaas

Eget

56:00

+15:41

32:56

DSQ

Kristin Hunstad

Eget

1:30:11

55 96 92 113 106 35 150

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

36:33

+0:00

17:24

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

39:13

+2:40

18:40

3.

Sissel Horghagen

HiST

51:27

+14:54

24:30

4.

Siri Drogset

HiST

51:41

+15:08

24:36

5.

Eli Ringdalen

Sintef

58:43

+22:10

27:57

6.

Bodil Monsen

Sintef

1:04:30

+27:57

30:42

DSQ

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

25:02

57 60 63 95 69 115 150

DSQ

Trine Barstad

HIST

45:41

175

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

36:59

+0:00

21:45

2.

Mildrid Ljosland

HiST

1:10:23

+33:24

41:24

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:04:12

+0:00

30:34

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

54:36

+0:00

32:07

2.

Oddrun Bollingmo

HiST

55:43

+1:07

32:46

3.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

1:05:19

+10:43

38:25

4.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:10:11

+15:35

41:17

5.

Greta Hjertø

HiST

1:10:25

+15:49

41:25

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

47:17

+0:00

27:48

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:06:18

+19:01

39:00

3.

Synnøve Sunde

Miljødirektoratet

1:14:54

+27:37

44:03

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:13:10

+0:00

43:02

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:28:24

+15:14

52:00

Brutt

Randi Iversen

Eget

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:00:54

+0:00

35:49

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Roar Ansnes

Eget

53:18

51 55 57 96 95 92 69 115 113 106 35 150

DSQ

Ragnar Gutvik

Fosen vgs

1:10:08

96 95 92 69 115 113 106 35 150

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

35:23

+0:00

16:50

2.

Thomas Bakken

Maskinagentur

41:05

+5:42

19:33

3.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

44:51

+9:28

21:21

4.

Martin Næsgaard Myhre

Vegvesenet

47:20

+11:57

22:32

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Rekaa

ViaNova Trondheim

26:21

+0:00

10:08

2.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

28:15

+1:54

10:51

3.

Alastair Brunton

Simply Excited

32:24

+6:03

12:27

4.

Alf Kristian Lund

NGI

34:57

+8:36

13:26

5.

Gustav Ruø

Student

36:15

+9:54

13:56

6.

Robert Nyhus

TINE Tunga

38:46

+12:25

14:54

7.

Lasse Børgersen

Miljødirektoratet bil

40:27

+14:06

15:33

8.

Frank Sanderg

Flyfemkamp

40:43

+14:22

15:39

9.

Joachim Eide

Forsvaret

44:18

+17:57

17:02

10.

John Kåre Roald

Axil

44:43

+18:22

17:11

11.

Thor William Skånøy

Skoleelev

45:24

+19:03

17:27

12.

Vegar Røyset

Siemens

50:56

+24:35

19:35

13.

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

53:41

+27:20

20:38

14.

Anders Gullhav

NTNUI

53:44

+27:23

20:40

15.

David Hagen

Kongsberg Seatex

54:41

+28:20

21:01

16.

Glen Muller

Flyfemkamp

56:34

+30:13

21:45

DSQ

Magne Svare

Skanska

51:00

150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Gutvik

NTNU

37:00

+0:00

17:37

2.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

40:12

+3:12

19:08

3.

Andreas Winnem

Reinertsen

42:50

+5:50

20:23

4.

Ottar Bakås

SINTEF

46:07

+9:07

21:57

5.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

48:54

+11:54

23:17

6.

Kenneth Spakmo

Posten

1:00:53

+23:53

28:59

7.

Mattis Daae

Uninett

1:06:20

+29:20

31:35

8.

Hallvard Sægrove

Eget

1:11:52

+34:52

34:13

DSQ

Tore Wien

Helse Suinnmøre

41:30

114 113

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

26:50

+0:00

10:19

2.

Ole Andreas Alsos

Bekk

31:05

+4:15

11:57

3.

Snorre Gangaune

Statskraft

39:47

+12:57

15:18

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

42:46

+15:56

16:26

DSQ

Magnus Nicolaisen

NGU

25:00

38 49

Arrangør

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

31:59

+0:00

15:13

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

34:49

+2:50

16:34

3.

Frode Johansen

Broadnet

40:10

+8:11

19:07

4.

Bjørn Erling Eggen

JBV

53:16

+21:17

25:21

5.

Morten Wennevik

Bouvet

1:04:03

+32:04

30:30

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Lysaker

Rainpower

35:35

+0:00

13:41

2.

Truls Ryum

Sleipner

35:53

+0:18

13:48

3.

Øystein Husby

Statnett

36:14

+0:39

13:56

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

37:02

+1:27

14:14

5.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

39:50

+4:15

15:19

6.

Frode Sandøy

Powel

45:59

+10:24

17:41

7.

Jardar Lohne

Sleipner

46:28

+10:53

17:52

8.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

52:36

+17:01

20:13

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

O-lauget

25:30

+0:00

12:08

2.

Ketil Solem

Broadnet

31:41

+6:11

15:05

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

32:08

+6:38

15:18

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

32:26

+6:56

15:26

5.

Stein Ove Erikstad

NTNU

32:58

+7:28

15:41

6.

Stein Wasbø

CyBIL

33:29

+7:59

15:56

7.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

34:30

+9:00

16:25

8.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

37:25

+11:55

17:49

9.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

37:51

+12:21

18:01

10.

Morten Korsvold

Marintek

40:22

+14:52

19:13

11.

Frank Norbeck

Manpower

42:00

+16:30

20:00

12.

Per Olav Flø

Atmel BIL

43:07

+17:37

20:31

13.

Sigurd Stendal

Kantega

43:29

+17:59

20:42

14.

Anders Sveen

Statoil

46:45

+21:15

22:15

15.

Rune Krogh

TrønderEnergi

49:30

+24:00

23:34

DSQ

Nils Tesdal

Signicat

47:05

58 60

Arrangør

Øyvind Bye

Multiconsult

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Huse

Asplan Viak

28:20

+0:00

10:53

2.

Bernt Brynhildsen

Tronheim kommune

31:25

+3:05

12:05

3.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

32:19

+3:59

12:25

4.

Stein Ivar Foss

Eget

33:24

+5:04

12:50

5.

Terje Drøyvold

Tine

35:44

+7:24

13:44

6.

Harald Førdedal

Interwell

36:30

+8:10

14:02

7.

Bjørn Sævik

Flyfemkamp

37:52

+9:32

14:33

8.

Arild Holm Clausen

NTNU

37:55

+9:35

14:35

9.

Sverre Vullum

Tine

39:06

+10:46

15:02

10.

Stig Forbord

Optoplan

40:37

+12:17

15:37

11.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

59:42

+31:22

22:57

12.

Terje Berg

Statkraft

1:05:18

+36:58

25:06

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Husom

Powel

31:40

+0:00

15:04

2.

Are Bruaset

SINTEF Energi

31:45

+0:05

15:07

3.

Tore Fornes

Statoil

34:53

+3:13

16:36

4.

Petter Mikalsen

Telenor

35:40

+4:00

16:59

5.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

36:43

+5:03

17:29

6.

Bjørn Munch

Oracle

37:52

+6:12

18:01

7.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

38:14

+6:34

18:12

8.

Knut Inge Fordal

Statoil

40:57

+9:17

19:30

9.

Bobo Nordahl

NGU

41:26

+9:46

19:43

10.

Egil Petter Stræte

Bygdeforskning

42:38

+10:58

20:18

11.

Erling Bye

BDO

44:00

+12:20

20:57

12.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

45:37

+13:57

21:43

13.

Tor Arne Haugen

DNB

46:02

+14:22

21:55

14.

Hallstein Hemmer

HiST

46:53

+15:13

22:19

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

30:22

+0:00

11:40

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

35:58

+5:36

13:50

3.

Dag Stenersen

Sintef

37:32

+7:10

14:26

4.

Geir Arnesen

Eget

39:32

+9:10

15:12

5.

Olve Mogstad

Statnett

42:03

+11:41

16:10

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

44:06

+13:44

16:57

7.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

52:41

+22:19

20:15

8.

Håvard Eidnes

Uninett

54:40

+24:18

21:01

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

27:02

+0:00

12:52

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

31:03

+4:01

14:47

3.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

34:50

+7:48

16:35

4.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

35:59

+8:57

17:08

5.

Jim Løvås

Politiet

36:01

+8:59

17:09

6.

Erik Horghagen

BDO AS

37:31

+10:29

17:51

7.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

37:58

+10:56

18:04

8.

Ola Eiken

Quad geometrics

40:10

+13:08

19:07

9.

Robert Von Hirsch

Statkraft

41:08

+14:06

19:35

10.

Klaus Livik

Powel

43:52

+16:50

20:53

11.

Sigurd Skogestad

NTNU

44:22

+17:20

21:07

12.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

49:50

+22:48

23:43

13.

Frode Stølan

Telenor

52:26

+25:24

24:58

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

33:22

+0:00

12:50

2.

Tormod Maske

Rekvisitt

37:50

+4:28

14:33

3.

Inge Nørstebø

Skanska

39:08

+5:46

15:03

4.

Jostein Alvestad

Statoil

40:27

+7:05

15:33

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

40:48

+7:26

15:41

6.

Helge Løseth

Statoil

44:20

+10:58

17:03

7.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

55:06

+21:44

21:11

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

31:55

+0:00

15:11

2.

Harald Oftedal

Statoil

35:22

+3:27

16:50

3.

Ole Nervik

Eget

36:34

+4:39

17:24

4.

Lars Skrøvseth

VisionTech

38:01

+6:06

18:06

5.

Tore Heggem

HiNT

38:56

+7:01

18:32

6.

Steinar Aasvang

Siemens

41:04

+9:09

19:33

7.

Even Hofstad

DNB

42:27

+10:32

20:12

8.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

43:48

+11:53

20:51

9.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

44:07

+12:12

21:00

10.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

45:20

+13:25

21:35

11.

Tor Gjermstad

HEMIT

49:38

+17:43

23:38

12.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

50:12

+18:17

23:54

13.

Oddmar Iversen

HiST

51:59

+20:04

24:45

14.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

52:47

+20:52

25:08

15.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

52:49

+20:54

25:09

16.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

53:24

+21:29

25:25

17.

Ståle Engdal

Telenor

57:20

+25:25

27:18

18.

Odd Martin Berge

Statoil

59:00

+27:05

28:05

19.

Roar Sundby

HiST

1:00:06

+28:11

28:37

20.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

1:04:20

+32:25

30:38

21.

Harald Lauglo

HiST

1:04:42

+32:47

30:48

DSQ

Reidar Ottem

MTG

48:42

60 63 95 69 115 150

Arrangør

Asbjørn Rønning

Fylket

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

NRK

42:35

+0:00

16:22

2.

Per Hveem

HiST

59:58

+17:23

23:03

3.

Frank Bjarkø

NRK

1:03:14

+20:39

24:19

4.

Stein Øvstedal

HiST

1:05:14

+22:39

25:05

5.

Arne U. Hoff

Cap Gemini

1:18:54

+36:19

30:20

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

38:24

+0:00

22:35

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

56:49

+18:25

33:25

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:01:17

+22:53

36:02

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

34:12

+0:00

16:17

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

36:58

+2:46

17:36

3.

Ole Lutro

NGU

40:03

+5:51

19:04

4.

Per Bjørgum

Politiet

40:44

+6:32

19:23

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

40:47

+6:35

19:25

6.

Svein Hove

Statens Vegvesen

41:59

+7:47

19:59

7.

Bjørn Hafskjold

NTNU

43:57

+9:45

20:55

8.

Tom Bugge

Det norske

44:16

+10:04

21:04

9.

Halvor Flatberg

NTNU

45:41

+11:29

21:45

10.

Terje Norddal

Rambøll

47:12

+13:00

22:28

11.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

47:59

+13:47

22:50

12.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

49:32

+15:20

23:35

13.

Torgeir Iversen

Evry

49:53

+15:41

23:45

14.

Egil Repvik

NETTseksjonering

51:15

+17:03

24:24

15.

Geir Dolmen

KVT

51:25

+17:13

24:29

16.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

51:46

+17:34

24:39

17.

Pål Skyberg

Evry

57:53

+23:41

27:33

18.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

59:54

+25:42

28:31

19.

Harald E Krogstad

NTNU

1:00:55

+26:43

29:00

20.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:04:59

+30:47

30:56

Arrangør

Tore Kiste

Fylket

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

42:49

+0:00

16:28

2.

Erik Lund

NTNU

52:36

+9:47

20:13

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olaf Eggen

Jernia

47:51

+0:00

28:08

2.

Per Skaaraas

Eget

48:18

+0:27

28:24

3.

Bjørn Norberg

Veritas

1:05:39

+17:48

38:37

DSQ

Peder Lysestøl

HiST

59:56

35

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

32:37

+0:00

15:31

2.

Odd Musum

Rambøll

40:38

+8:01

19:20

3.

Leif Røhjell

Siemens

41:56

+9:19

19:58

4.

Martin Melhuus

Veritas

45:47

+13:10

21:48

5.

Eigil Sørli

Q-Free

45:59

+13:22

21:53

6.

Finn Bjørgum

Eget

49:18

+16:41

23:28

7.

Håkon Lasse Leira

St. Olavs Hospital

50:49

+18:12

24:11

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

58:29

+25:52

27:50

9.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:01:05

+28:28

29:05

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

42:36

69

DSQ

Leif Engen

SIT

46:17

57

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

54:01

51

DSQ

Tore Brurok

Eget

59:27

51

DSQ

Bjørn Flor

Eget

2:25:05

38 39 44 45 51 60 63

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:07:56

+0:00

26:07

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

41:46

+0:00

24:34

2.

Roar Kvam

HiST

47:15

+5:29

27:47

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

52:12

+10:26

30:42

4.

Rolf Hellan

Eget

55:32

+13:46

32:40

5.

Edmund Olsen

NTNU

57:20

+15:34

33:43

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

51:36

55

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

40:10

+0:00

19:07

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

44:24

+4:14

21:08

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

45:05

+4:55

21:28

4.

Arne Seterhaug

Eget

46:33

+6:23

22:10

5.

Jarle Nestvold

Rambøll

56:18

+16:08

26:48

6.

Torger Elseth

Eget

59:33

+19:23

28:21

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

50:06

+0:00

29:28

2.

Thor Meland

Statoil

1:03:36

+13:30

37:24

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:12:47

+22:41

42:48

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

46:05

+0:00

21:56

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:19:14

+33:09

37:43

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Brynhildsen

Skoleelev

1:02:36

+0:00

36:49

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

33:16

+0:00

15:50

2.

Ane Bie

BIL

43:56

+10:40

20:55


Sist oppdatert:

27 august 2014, 13:44:14

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

294

Antall startet:

294