Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P4 Rygga-Ringdalen 15. mai 2014

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

54:33

+0:00

13:18

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

53:35

+0:00

13:04

2.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:33:53

+40:18

22:53

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

47:33

+0:00

15:51

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:20:55

+33:22

26:58

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

49:59

+0:00

16:39

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:46

+0:00

14:15

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

52:32

+9:46

17:30

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:05:09

+22:23

21:43

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

46:01

+0:00

15:20

2.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

48:52

+2:51

16:17

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

58:50

+12:49

19:36

4.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:07:25

+21:24

22:28

5.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:10:50

+24:49

23:36

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:59:09

+1:13:08

39:43

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nergård

Nittedal

1:08:26

+0:00

13:41

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Fritzner

Nittedal

24:34

+0:00

14:27

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

51:26

+0:00

7:54

2.

Henning Røberg

Nittedal O-lag

52:11

+0:45

8:01

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

57:27

+6:01

8:50

Brutt

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

Arrang

Martin Veastad

Thales BIL

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:46

+0:00

8:21

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

52:16

+0:00

10:27

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

57:41

+5:25

11:32

3.

Terje Næss

Terramar

57:51

+5:35

11:34

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:01:04

+8:48

12:12

5.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:05:03

+12:47

13:00

6.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:08:42

+16:26

13:44

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:17:55

+25:39

15:35

8.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:24:06

+31:50

16:49

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

33:35

+0:00

8:11

2.

Tormod Øvergaard 

Istone

41:07

+7:32

10:01

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

44:54

+11:19

10:57

4.

Arild J. Lund

NORGES BANK

1:13:30

+39:55

17:55

DSQ

John Jacobsen

Statnett BIL

1:22:17

142 153 131

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

36:01

+0:00

8:47

2.

Are Eriksen

OSI

37:24

+1:23

9:07

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

47:07

+11:06

11:29

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

51:22

+15:21

12:31

5.

Reidar Kierulf

RKP

52:19

+16:18

12:45

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:15:08

+39:07

18:19

7.

Helge Stenseth

DNK

1:18:15

+42:14

19:05

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

36:06

+0:00

12:02

2.

Fridulf Sagberg

FBI

40:12

+4:06

13:24

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

41:55

+5:49

13:58

4.

Einar Skåre

Brevpost

44:13

+8:07

14:44

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:10

+13:04

16:23

6.

Kaare Solhjell

Privat

53:12

+17:06

17:44

7.

Torstein Østen

MAESTRO

1:02:45

+26:39

20:55

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

38:20

+0:00

12:46

2.

Einar Hem

Lillomarka

38:49

+0:29

12:56

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

40:21

+2:01

13:27

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

40:57

+2:37

13:39

5.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

47:59

+9:39

15:59

6.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

50:23

+12:03

16:47

7.

Roar Gudding

Vet BIL

53:05

+14:45

17:41

8.

Arne Øfsthus

Fugro

53:50

+15:30

17:56

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

55:15

+16:55

18:25

10.

Eyvind Aas

GEOFORM

57:20

+19:00

19:06

11.

Tom Ibsen

OUS

58:31

+20:11

19:30

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

59:10

+20:50

19:43

13.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:05:30

+27:10

21:50

14.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:08:42

+30:22

22:54

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

13:03

142 84 130 95 137 97 139 249

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

43:44

+0:00

14:34

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:37

+1:53

15:12

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:59

+4:15

15:59

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

51:19

+7:35

17:06

5.

Annar Brustad

FOBIL

51:46

+8:02

17:15

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

57:27

+13:43

19:09

7.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

57:53

+14:09

19:17

8.

Per Meiland

DNB

1:19:49

+36:05

26:36

Arrang

Sigfrid Fagervik

Thales

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

56:02

+0:00

18:40

2.

Magne Grande

FBI

1:02:53

+6:51

20:57

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:03:21

+7:19

21:07

4.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:04:21

+8:19

21:27

5.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:05:20

+9:18

21:46

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:14:47

+18:45

24:55

7.

Svein Forthun

HIO

1:27:41

+31:39

29:13

DSQ

Hans Larsen

Raumar

1:08:57

137

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:12:29

97

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Halvorsen

NIttedal

23:00

+0:00

13:31

2.

Helena Olkkonen-Ure

NIttedal

32:54

+9:54

19:21

3.

Sara Olkkonen

NIttedal

33:20

+10:20

19:36

4.

Leo Ure

NIttedal

+0:00

0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arthur Brunborg

NIttedal

27:26

+0:00

11:55

2.

Åsmund Bakke Berntzen

NIttedal

32:55

+5:29

14:18

DSQ

Eirik Halvorsen

NIttedal

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Ariansen

NIttedal

44:39

+0:00

14:24

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Hobøl

SKBIL

39:20

+0:00

13:06

DSQ

Emma E Paulsen

Nittedal

39:25

130

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Fleisje

Nittedal

40:15

+0:00

9:49

2.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

41:05

+0:50

10:01

3.

Ivar Strømstad

Raumar

50:48

+10:33

12:23

4.

Ingrid Bredalen

Nittedal

56:28

+16:13

13:46

5.

Johnny Petersen

RingNES

1:06:47

+26:32

16:17

6.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:10:47

+30:32

17:15

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kildahl

AHS

53:02

+0:00

10:36

2.

Gunnar Rustad

NIttedal

57:28

+4:26

11:29

3.

Rune Nergård

Nittedal

1:26:03

+33:01

17:12

4.

Øystein Sjærholt

Team Egotrip

+0:0-2

0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Skaar

Nittedal

1:08:46

+0:00

10:34

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:21:34

+12:48

12:32

3.

Kjetil Ask

NGI

1:22:37

+13:51

12:42


Sist oppdatert:

27 august 2014, 21:18:15

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

107

Antall startet:

107