Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 4 / Leinstrandmarka 20. mai 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Støvne

Solar

22:44

+0:00

11:22

2.

Patricia Olsen

Sol IL

22:59

+0:15

11:29

3.

Hanne Mjøsund

Eget

24:32

+1:48

12:16

4.

Eva Lilian Hugdal

Eget

33:31

+10:47

16:45

5.

Anita Ervik

Bufetat

33:45

+11:01

16:52

6.

Therese Langseth

Skoleelev

43:44

+21:00

21:52

7.

Ida Malmring

Skoleelev

50:26

+27:42

25:13

8.

Rita Sandberg

St Olav

1:09:51

+47:07

34:55

DSQ

Pål Bjørnsen

Solar

21:53

61

DSQ

Pia Lucie Bolås

Student

37:13

69

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Syversen Waage

St Olav

28:49

+0:00

12:31

2.

Åsa Ingeborg Melkild Nordgård

Student

46:43

+17:54

20:18

3.

Ragnar Gutvik

Fosen VGS

56:32

+27:43

24:34

4.

Inger Sofie Husby

HIST

1:12:42

+43:53

31:36

DSQ

Ellen Hansen

Gjest

1:26:23

92

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

55:13

+0:00

18:24

2.

Mildrid Liasjø

Trondheim Kommune

56:52

+1:39

18:57

3.

Asta Krattebøl

Vegvesenet

59:03

+3:50

19:41

4.

Inga Ringdalen

SIntef

1:34:15

+39:02

31:25

DSQ

Guro Stødle

NTNU bil

1:02:02

61

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åasta Venås Flægstad

Eget

52:36

+0:00

11:57

2.

Marianne Beckwith

NTNUI

57:08

+4:32

12:59

3.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:06:31

+13:55

15:07

4.

Marte Willumsen

Agraff

1:13:25

+20:49

16:41

5.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

1:15:38

+23:02

17:11

6.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:18:21

+25:45

17:48

7.

Ingela Reppe

Statoil bil

1:26:17

+33:41

19:36

8.

Sandrine Pic

Atmel

1:26:45

+34:09

19:42

9.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:44:37

+52:01

23:46

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:19:08

+0:00

12:58

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Lillealtern

NRK

44:37

+0:00

10:08

2.

Marianne Berge Mjølhus

Reinertsen

54:53

+10:16

12:28

3.

Karin Bernsmed

Sintef

58:00

+13:23

13:10

4.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:13:55

+29:18

16:47

5.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:18:27

+33:50

17:49

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:08:18

+0:00

11:11

2.

Tonje Bostad

pir2

1:16:12

+7:54

12:29

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Houbiers

Statoil

55:26

+0:00

18:28

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:03:03

+7:37

21:01

3.

Randi Hegstad

Eget

1:08:52

+13:26

22:57

4.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:19:01

+23:35

26:20

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

51:16

+0:00

11:39

2.

Ingunn Limstrand

Miljødirektoratet BIL

1:05:24

+14:08

14:51

3.

Monika Haga

HiST

1:07:48

+16:32

15:24

4.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:11:12

+19:56

16:10

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Bolkan

Statoil

1:22:48

+0:00

27:36

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

48:29

+0:00

11:01

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

50:17

+1:48

11:25

3.

Hilde Forbord

Big Bite

53:25

+4:56

12:08

4.

Eli Kvingedal

Natura

56:19

+7:50

12:47

5.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-ikt

1:12:14

+23:45

16:24

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

1:15:32

+0:00

12:22

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

51:19

+0:00

17:06

2.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:06:47

+15:28

22:15

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

47:04

+0:00

10:41

2.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

51:27

+4:23

11:41

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

55:06

+8:02

12:31

4.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

57:07

+10:03

12:58

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:04:03

+16:59

14:33

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:06:02

+18:58

15:00

7.

Erika Bugten

Statoil

1:06:56

+19:52

15:12

8.

Aashild S. Langseth

Eget

1:12:45

+25:41

16:32

9.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:40:38

+53:34

22:52

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

50:38

+0:00

16:52

2.

Sissel Horghagen

HiST

57:11

+6:33

19:03

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

59:09

+8:31

19:43

DSQ

May-Britt Bjørnaas

Eget

55:16

55

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

47:36

+0:00

10:49

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

50:04

+2:28

11:22

3.

Trine Barstad

HIST

59:02

+11:26

13:24

4.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:04:56

+17:20

14:45

5.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

1:13:25

+25:49

16:41

6.

Eli Ringdalen

Sintef

1:13:48

+26:12

16:46

7.

Bodil Monsen

Sintef

1:39:43

+52:07

22:39

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Vårres Barnehage

1:03:08

+0:00

21:02

2.

Anne Okstad

Eget

1:16:40

+13:32

25:33

3.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:17:07

+13:59

25:42

4.

Mildrid Ljosland

HiST

1:44:47

+41:39

34:55

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

49:51

+0:00

11:19

2.

Gunnhild Oftedal

HiST

57:42

+7:51

13:06

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:31:07

+41:16

20:42

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

59:17

+0:00

19:45

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:04:32

+5:15

21:30

3.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:10:48

+11:31

23:36

4.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:11:39

+12:22

23:53

5.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

1:19:14

+19:57

26:24

6.

Greta Hjertø

HiST

1:44:48

+45:31

34:56

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

HiST

1:02:55

+0:00

14:17

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brit Fridèn

NTNU

1:02:16

+0:00

20:45

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:04:20

+2:04

21:26

3.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:14:47

+12:31

24:55

4.

Britt Kristiansen

Eget

2:00:46

+58:30

40:15

DSQ

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:23:18

60

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

57:52

+0:00

13:09

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:32:03

+0:00

30:41

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

2:02:39

+30:36

40:53

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:56:01

+0:00

38:40

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar Bakås

SINTEF

51:47

+0:00

17:15

2.

Harald Stendal

Signicat

58:42

+6:55

19:34

3.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:12:04

+20:17

24:01

4.

Andreas Karvonen

Siemens

1:13:45

+21:58

24:35

DSQ

Magne Anders Ranum

Melhus Kommune

2:21:56

61

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

49:11

+0:00

11:10

2.

Kai Beckwith

NTNU

51:03

+1:52

11:36

3.

TorbJØRN AAS

NTNU

52:38

+3:27

11:57

4.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:00:13

+11:02

13:41

5.

Jerome Soulard

Atmel

1:13:06

+23:55

16:36

6.

Thomas Bakken

Maskinagentur

1:13:35

+24:24

16:43

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

NTNUI

54:16

+0:00

8:53

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

55:09

+0:53

9:02

3.

Fredrik Widerøe

NTNU

57:04

+2:48

9:21

4.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

57:19

+3:03

9:23

5.

Sigurd Stenvik

Student

58:40

+4:24

9:37

6.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

1:04:13

+9:57

10:31

7.

August Fiskum Ness

Byåsen SK

1:05:55

+11:39

10:48

8.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

1:06:26

+12:10

10:53

9.

Magne Svare

Skanska

1:07:01

+12:45

10:59

10.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:13:16

+19:00

12:00

11.

John Kåre Roald

Axil

1:18:06

+23:50

12:48

12.

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:22:20

+28:04

13:29

13.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:27:41

+33:25

14:22

14.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:28:10

+33:54

14:27

15.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

1:30:01

+35:45

14:45

16.

Ola Bagøien Hjulstad

Skoleelev

1:40:09

+45:53

16:25

17.

Bjørn Larsen

2:00:45

+1:06:29

19:47

Arrangør

Vegar Røyset

Siemens

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

41:05

+0:00

9:20

2.

Audun Skjæret

BAMA

41:09

+0:04

9:21

3.

Kim Bjerkevoll

Powel

44:43

+3:38

10:09

4.

Snorre Gangaune

Statskraft

47:15

+6:10

10:44

5.

Morten Bjerkås

Reinertsen

1:01:24

+20:19

13:57

6.

Christian Gutvik

NTNU

1:03:19

+22:14

14:23

7.

Kenneth Spakmo

Posten

1:05:13

+24:08

14:49

8.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

1:08:45

+27:40

15:37

9.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:10:34

+29:29

16:02

10.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:11:55

+30:50

16:20

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

48:44

+0:00

7:59

2.

Magnus Nicolaisen

NGU

51:32

+2:48

8:26

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

53:49

+5:05

8:49

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:23:46

+35:02

13:43

5.

Fredrik Foss

Aker Solutions

2:05:21

+1:16:37

20:32

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Musum

Yahoo!

40:05

+0:00

9:06

2.

Skjalg Stordal

Video4

43:00

+2:55

9:46

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

45:59

+5:54

10:27

4.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

48:05

+8:00

10:55

5.

Bjørn Erling Eggen

JBV

51:58

+11:53

11:48

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

52:02

+11:57

11:49

7.

Kai Ove Moen

Telenor B.I.L. Trondheim

53:33

+13:28

12:10

8.

Frode Johansen

Broadnet

55:48

+15:43

12:40

9.

Rolf Sigvart Lea Lein

HiST

59:38

+19:33

13:33

10.

Morten Wennevik

Bouvet

1:47:35

+1:07:30

24:27

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Haanæs

Trackway Resources

49:20

+0:00

8:05

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

50:43

+1:23

8:18

3.

Truls Ryum

Sleipner

55:20

+6:00

9:04

4.

Øivind Kvennås

Atmel

1:02:11

+12:51

10:11

5.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

1:03:48

+14:28

10:27

6.

Henning Lysaker

Rainpower

1:04:41

+15:21

10:36

7.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:04:44

+15:24

10:36

8.

Knut Morten Vangen

Natura

1:08:45

+19:25

11:16

9.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:11:32

+22:12

11:43

10.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:19:24

+30:04

13:00

11.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:21:52

+32:32

13:25

12.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:33:00

+43:40

15:14

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

44:33

+0:00

10:07

2.

Øyvind Skaug

NCC

45:47

+1:14

10:24

3.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

46:10

+1:37

10:29

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

51:49

+7:16

11:46

5.

Ketil Solem

Broadnet

52:08

+7:35

11:50

6.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

53:08

+8:35

12:04

7.

Nils Tesdal

Signicat

54:59

+10:26

12:29

8.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

55:07

+10:34

12:31

9.

Stein Wasbø

CyBIL

56:42

+12:09

12:53

10.

Rune Krogh

TrønderEnergi

57:16

+12:43

13:00

11.

Per Olav Flø

Atmel BIL

57:42

+13:09

13:06

12.

Frank Norbeck

Manpower

1:00:25

+15:52

13:43

13.

Sigurd Stendal

Kantega

1:03:09

+18:36

14:21

14.

Jon Vindal

Skanska

1:03:59

+19:26

14:32

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

49:17

+0:00

8:04

2.

Bård Smestad

KDA

51:03

+1:46

8:22

3.

Harald Huse

Asplan Viak

52:19

+3:02

8:34

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

56:00

+6:43

9:10

5.

Stein Ivar Foss

Eget

59:30

+10:13

9:45

6.

Stig Forbord

Optoplan

1:00:13

+10:56

9:52

7.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:00:20

+11:03

9:53

8.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:02:57

+13:40

10:19

9.

Terje Drøyvold

Tine

1:03:30

+14:13

10:24

10.

Stein Ove Østvik

FHF

1:06:50

+17:33

10:57

11.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:13:35

+24:18

12:03

12.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:18:07

+28:50

12:48

13.

Roy Seland

Telenor

1:24:00

+34:43

13:46

14.

Ragnar Ness

Posten

1:36:47

+47:30

15:51

Arrangør

Håvard Lorange

Siemens

Arrangør

Geir Paulsen

Siemens

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

46:40

+0:00

10:36

2.

Erling Bye

BDO

51:02

+4:22

11:35

3.

Morten Husom

Powel

51:13

+4:33

11:38

4.

Øyvind Sæther

NTNU

52:41

+6:01

11:58

5.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

53:26

+6:46

12:08

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

54:41

+8:01

12:25

7.

Knut Inge Fordal

Statoil

56:37

+9:57

12:52

8.

Tore Fornes

Statoil

57:34

+10:54

13:04

9.

Ivar Erdal

Ecotone

1:01:17

+14:37

13:55

10.

Bobo Nordahl

NGU

1:03:15

+16:35

14:22

11.

Bjørn Munch

Oracle

1:08:45

+22:05

15:37

12.

Hallstein Hemmer

HiST

1:10:46

+24:06

16:04

13.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:20:26

+33:46

18:16

14.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

1:30:10

+43:30

20:29

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

56:00

+0:00

9:10

2.

Geir Arnesen

Eget

1:04:08

+8:08

10:30

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:05:04

+9:04

10:40

4.

Geir Paulsen

Siemens

1:05:30

+9:30

10:44

5.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

1:07:50

+11:50

11:07

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:13:30

+17:30

12:02

7.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:15:15

+19:15

12:20

8.

Brynjulf Owren

NTNU

1:16:36

+20:36

12:33

9.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:27:28

+31:28

14:20

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

54:26

47 48 44 45 39 38 60

Arrangør

Olve Mogstad

Statnett

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Liaøy

Bufetat

41:45

+0:00

9:29

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

43:47

+2:02

9:57

3.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

49:13

+7:28

11:11

4.

Klaus Livik

Powel

49:36

+7:51

11:16

5.

Helge Eriksen

Eget

50:39

+8:54

11:30

6.

Erik Horghagen

BDO AS

51:06

+9:21

11:36

7.

Tor Hammer

BN-Bank

52:17

+10:32

11:52

8.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

52:47

+11:02

11:59

9.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

54:37

+12:52

12:24

10.

Jim Løvås

Politiet

55:07

+13:22

12:31

11.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

55:42

+13:57

12:39

12.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:00:19

+18:34

13:42

13.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:03:00

+21:15

14:19

14.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:03:09

+21:24

14:21

15.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:03:42

+21:57

14:28

16.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:04:07

+22:22

14:34

17.

Jan P Egseth

Helsebygg Midt-Norge

1:15:25

+33:40

17:08

18.

Frode Stølan

Telenor

1:19:42

+37:57

18:06

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

59:10

+0:00

9:41

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:02:31

+3:21

10:14

3.

Inge Nørstebø

Skanska

1:03:42

+4:32

10:26

4.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:03:51

+4:41

10:28

5.

Helge Løseth

Statoil

1:08:06

+8:56

11:09

6.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:09:57

+10:47

11:28

7.

Svein Nassvik

Skanska

2:00:46

+1:01:36

19:47

DSQ

Halvor Kjørholt

Statoil

1:20:47

38 60

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:10:51

69

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

40:30

+0:00

9:12

2.

Bjørn Berger

Statoil

44:11

+3:41

10:02

3.

Helge Rustad

Sintef

47:12

+6:42

10:43

4.

Tore Heggem

HiNT

49:29

+8:59

11:14

5.

Even Hofstad

DNB

52:30

+12:00

11:55

6.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

54:28

+13:58

12:22

7.

Ole Nervik

Eget

54:39

+14:09

12:25

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

55:41

+15:11

12:39

9.

Reidar Ottem

MTG

55:44

+15:14

12:39

10.

Roar Sundby

HiST

1:01:06

+20:36

13:53

11.

Odd Martin Berge

Statoil

1:01:10

+20:40

13:54

12.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

1:02:00

+21:30

14:05

13.

Bjørn Rindstad

NGU

1:02:54

+22:24

14:17

14.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:04:18

+23:48

14:36

15.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:05:05

+24:35

14:47

16.

John Sirum

Rambøll

1:06:25

+25:55

15:05

17.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

1:08:39

+28:09

15:36

18.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:08:59

+28:29

15:40

19.

Terje Bostad

SIT

1:09:16

+28:46

15:44

20.

Rune M Holt

NTNU

1:09:21

+28:51

15:45

21.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:09:26

+28:56

15:46

22.

Ståle Engdal

Telenor

1:12:54

+32:24

16:34

23.

Harald Lauglo

HiST

1:16:04

+35:34

17:17

24.

Arve Berg

Oceanor

1:34:21

+53:51

21:26

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Arrangør

Per Laksfors

Siemens

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:08:11

+0:00

11:10

2.

Per Hveem

HiST

1:11:25

+3:14

11:42

3.

Stein Øvstedal

HiST

1:38:23

+30:12

16:07

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

51:08

+0:00

17:02

2.

Steinar Kulsås

Eget

55:28

+4:20

18:29

3.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

1:11:08

+20:00

23:42

4.

Reidar Skogseth

Evry

1:16:10

+25:02

25:23

5.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:19:54

+28:46

26:38

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

43:10

+0:00

9:48

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

46:49

+3:39

10:38

3.

Knut Lillealtern

Eget

47:08

+3:58

10:42

4.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

47:28

+4:18

10:47

5.

Tom Bugge

Det norske

48:15

+5:05

10:57

6.

Ole Lutro

NGU

49:16

+6:06

11:11

7.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:31

+7:21

11:28

8.

Svein Hove

Statens Vegvesen

50:43

+7:33

11:31

9.

Pål Skyberg

Evry

51:48

+8:38

11:46

10.

Geir Dolmen

KVT

55:56

+12:46

12:42

11.

Egil Repvik

NETTseksjonering

56:58

+13:48

12:56

12.

Tore Kiste

Fylket

57:31

+14:21

13:04

13.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

59:06

+15:56

13:25

14.

Torgeir Iversen

Evry

1:00:12

+17:02

13:40

15.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:00:33

+17:23

13:45

16.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

1:01:10

+18:00

13:54

17.

Harald E Krogstad

NTNU

1:02:01

+18:51

14:05

18.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:04:21

+21:11

14:37

19.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:04:57

+21:47

14:45

20.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:07:17

+24:07

15:17

21.

Terje Norddal

Rambøll

1:13:02

+29:52

16:35

22.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:26:52

+43:42

19:44

DSQ

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

43:49

45 51 39 36

DSQ

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

52:02

36

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

1:07:05

+0:00

10:59

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:08:22

+1:17

11:12

3.

Frode Stensrud

Eget

1:18:41

+11:36

12:53

4.

Helge Revhaug

Eget

1:22:05

+15:00

13:27

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

45:16

+0:00

15:05

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

47:51

+2:35

15:57

3.

Bjørn Norberg

Veritas

1:01:16

+16:00

20:25

4.

Peder Lysestøl

HiST

1:26:36

+41:20

28:52

5.

Bjørn Flor

Eget

3:48:18

+3:03:02

1:16:06

DSQ

Per Skaaraas

Eget

45:15

55 58 38 60 61

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

45:58

+0:00

10:26

2.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

53:14

+7:16

12:05

3.

Leif Røhjell

Siemens

53:44

+7:46

12:12

4.

Eigil Sørli

Q-Free

56:20

+10:22

12:48

5.

Odd Musum

Rambøll

57:53

+11:55

13:09

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:02:19

+16:21

14:09

7.

Magne Måge

Skanska

1:03:24

+17:26

14:24

8.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:07:32

+21:34

15:20

9.

Tore Brurok

Eget

1:09:05

+23:07

15:42

10.

Finn Bjørgum

Eget

1:16:05

+30:07

17:17

11.

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:19:54

+33:56

18:09

12.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:21:40

+35:42

18:33

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

58:48

+0:00

9:38

2.

Robert Strøm

NGU

1:31:25

+32:37

14:59

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Kvam

HiST

57:19

+0:00

19:06

2.

Rolf Hellan

Eget

59:39

+2:20

19:53

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:00:54

+3:35

20:18

4.

Ola Aalde

Reinertsen

1:01:42

+4:23

20:34

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

47:24

+0:00

10:46

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

54:28

+7:04

12:22

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

57:15

+9:51

13:00

4.

Per Løvaas

Vegvesenet

58:10

+10:46

13:13

5.

Arnfinn Langeland

NTNU

59:43

+12:19

13:34

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:01:33

+14:09

13:59

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

57:50

+0:00

19:16

2.

Jostein Glesåen

Melhus kommune

1:15:33

+17:43

25:11

3.

Roald Eriksen

Statstrim

1:25:53

+28:03

28:37

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:36:57

+39:07

32:19

DSQ

Thor Meland

Statoil

56:48

55 58 38 60 61

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

59:39

+0:00

13:33

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:04:46

+5:07

14:43

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:14:53

+0:00

24:57

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

46:44

+0:00

10:37

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

49:35

+2:51

11:16

3.

Mathias Hermstad

Freidig

1:11:11

+24:27

16:10

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

I Beste Laget

45:53

+0:00

10:25

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

47:52

+0:00

7:50

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

58:56

+11:04

9:39

3.

Bjørg Margrethe Granly

Siemens

1:18:03

+30:11

12:47

Arrangør

Bjørg Margrethe Granly

Simens


Sist oppdatert:

8 oktober 2014, 10:35:45

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

353

Antall startet:

353