Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellenLagkonkurranse OG-karusell 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 1 21. mai 2014

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

19:36

+0:00

5:56

2.

Brage Keiserås

IL Leik

21:16

+1:40

6:26

3.

Jon Røstum

Gaula OL

21:31

+1:55

6:31

4.

Runar Krognes

IL Leik

21:47

+2:11

6:36

5.

Morten Rikstaddal

IL Leik

22:29

+2:53

6:48

6.

Kai Ove Bjerkenås

IL Leik

26:05

+6:29

7:54

7.

Gisle Berg

IL Leik

26:51

+7:15

8:08

8.

Jørn Talsnes

IL Leik

27:37

+8:01

8:22

9.

Ola Keiserås

IL Leik

28:33

+8:57

8:39

10.

Kristian Fossmo

IL Leik

30:31

+10:55

9:14

11.

Anders Estenstad

IL Leik

32:24

+12:48

9:49

12.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

35:11

+15:35

10:39

13.

Ola Hjulstad

Melhus IL

35:47

+16:11

10:50

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

IL Leik

14:26

+0:00

6:00

2.

Sivert Bellingmo

Gaula OL

14:54

+0:28

6:12

3.

Atle Pedersen

Melhus IL

17:36

+3:10

7:20

4.

Jan Hage

IL Leik

17:43

+3:17

7:22

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

18:26

+4:00

7:40

6.

Sturla Estenstad

IL Leik

19:05

+4:39

7:57

7.

Erik Foss

IL Leik

19:27

+5:01

8:06

8.

John Henry Hammer

Børsa IL

19:30

+5:04

8:07

9.

Pauline Røstum Bellingmo

Gaula OL

21:27

+7:01

8:56

10.

Ole Hjulstad

Melhus IL

22:45

+8:19

9:28

11.

Arild Karlsen

Melhus IL

27:18

+12:52

11:22

DSQ

Eivind Bakk

Melhus IL

25:29

73

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

14:55

+0:00

7:06

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

15:51

+0:56

7:32

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

15:58

+1:03

7:36

4.

Even Unsgård

IL Leik

16:47

+1:52

7:59

5.

Line Sølberg

IL Leik

17:16

+2:21

8:13

6.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

19:23

+4:28

9:13

7.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

20:34

+5:39

9:47

8.

Kristin Sølberg

IL Leik

22:35

+7:40

10:45

9.

Morten Blekkan

Børsa IL

23:08

+8:13

11:00

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

13:38

+0:00

8:01

2.

Brita Gabrielsen

Børsa IL

16:05

+2:27

9:27

3.

Kjell Sølberg

IL Leik

16:06

+2:28

9:28

4.

Kristin Antonsen

IL Leik

16:31

+2:53

9:42

5.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

18:19

+4:41

10:46

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

19:48

+6:10

11:38

7.

Heidi Flå

Orkanger IF

19:54

+6:16

11:42

8.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

20:21

+6:43

11:58

9.

Elfrid By

Orkanger IF

20:28

+6:50

12:02

10.

Trine Sunnset

Melhus IL

22:23

+8:45

13:10

11.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

23:00

+9:22

13:31

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Neraune

Orkanger IF

17:35

+0:00

10:20

2.

Jostein Glesåen

Gaula OL

17:54

+0:19

10:31

3.

Oddveig Lien

Orkanger IF

23:46

+6:11

13:58

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

42:29

+0:00

24:59

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iver Fossmo

IL Leik

28:30

Camilla Blokkum

IL Leik

28:20

Oskar Storler

Melhus IL

14:35

Oddny Langørgen

Melhus IL

26:41

Even Langørgen

Melhus IL

26:15

Tiril Gunnarson

Melhus IL

19:29

Reidun Gunnarson

Melhus IL

20:26

Truls Gunnarson

Melhus IL

18:06

Bård Bjersetmyr

Melhus IL

19:33

Amund Hårsaker Mærk

Melhus IL

18:15

Ola Hårsaker Mærk

Melhus IL

20:42

Inger Mærk

Melhus IL

20:04

Erik W. Bakk

Melhus IL

14:02

DSQ

Elliot Thornburg

Melhus IL

26:15

80

DSQ

Trym Gunnarson

Melhus IL

18:04

83

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mona Windseth

Melhus IL

14:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 mai 2014, 17:28:20

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65