Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Audun BakkMelhus IL300510092100100100
2Runar KrognesIL Leik278494859292
3Brage KeiseråsIL Leik27659686837994
4Ola KeiseråsIL Leik27457784769892
5Jon RøstumOL Gaula270495868389
6Anders EstenstadIL Leik23656781656688
7Gisle BergIL Leik2273827768
8Kjell Rune L. HalvorsrudMelhus IL2153607283
9Ola HjulstadMelhus IL21255950647771
10Ådne Krogstad BergIL Leik1993677062
11Ingebrigt EidIL Leik16728483
12Kai Ove BjerkenåsIL Leik14128457
13Geir Inge KeiseråsIL Leik10825058
14Jonas HjulstadMelhus IL10025050
14Johan Riseth HammerBørsa IL1001100
16Morten RikstaddalIL Leik93193
17Martin UglemMelhus IL91191
18Tore KanestrømOrkanger IF87187
19Kay Ove BjerkenåsIL Leik85185
20Asle Heild VaskinnMelhus IL84184
21Jørn TalsnesIL Leik80180
22Kjell Rune Logan- HalvorsrudMelhus IL74174
23Kristian FossmoIL Leik72172
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Jonas UnsgårdIL Leik3003100100100
2Sivert BellingmoOL Gaula2893989794
3Svein UnsgårdIL Leik28739510092
4Anders SolstadOrkanger IF2844911009391
5Jan HageIL Leik27658993839486
6Stein Ivar FossMelhus IL27558680829594
7Ole HjulstadMelhus IL26857185899472
8Erik FossIL Leik267483819688
8Atle PedersenMelhus IL2673899385
10Eivind BakkMelhus IL241573848460
11Arild KarlsenMelhus IL21755571767050
12John Henry HammerBørsa IL17928297
13Ole Gunnar SølbergIL Leik14627868
14Jan Petter OpedalMelhus IL12626462
15Jan Egil TillereggenKlæbu IL10025050
16Jan Helge DørdalBørsa IL99199
17Nils Kristian MoeKlæbu IL98198
18Pauline Røstum BellignmoGaula OK86186
19Jonas HjulstadMelhus IL85185
20Sturla EstenstadIL Leik84184
21Pauline Røstum BellingmoGaula OL76176
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Svein Olav ÅmotIL Leik30051009710010093
2Tone AlmåsIL Leik28939198100
2Even UnsgårdIL Leik28939410095
4Hege S MelhuusMelhus IL28059761769489
5Rolf WærnesOrkanger IF279497948886
6Line SølbergIL Leik2603928385
7Oddbjørn SyrstadIL Leik2463817491
8Øivind ØsteggenOrkanger IF2083646282
9Kristin SølbergIL Leik204474505971
10Filip Rønning HosethMelhus IL2033855068
11Tor HammerMelhus IL17428094
12Ingrid RønningMelhus IL170450525068
13Miriam HalvorsrudMelhus IL10625056
14Randi WærnesOrkanger IF99199
15Hallgeir ØianOL Gaula90190
16Morten BlekkanBørsa IL73173
17Sigmund FredriksenIL Leik50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Kjell SølbergLeik IL29349110010093
2Anne Kari StubsjøenIL Leik292510098859460
3Trine SunnsetMelhus IL284568889410090
4Kåre OnsøyenMelhus IL27858397719880
5Brita GabrielsenBørsa IL2773919393
6Mette MoaOrkanger IF2614947493
7Elfrid ByOrkanger IF255475987082
8Martin MelhuusMelhus IL2543808490
9Asbjørn BjerkenåsIL Leik24757771898176
10Anna Marie HammerBørsa IL2423817091
11Ann Karin EvjenOrkanger IF2303667886
12Heidi FlåOrkanger IF2183777665
13Ingrid OpedalMelhus IL2163529173
14Arne GrønsetOrkanger IF215472617469
15OLA GrendalOrkanger IF196296100
16Jørgen IndegårdOrkanger IF16537590
17Ivar SkjærvoldOL Gaula14727770
18Arnt Johan SkjetneBørsa IL1001100
19Kristin AntonsenIL Leik89189
20Lise MartinusenMelhus IL62162
21Marcel LanckmansGaula OL58158
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Ola NerauneOrkanger IF300410094100100
2Jostein GlesåenOL Gaula2764991007775
3Oddveig LienOrkanger IF25258282507088
4Åse HøgsteggenIL Leik251472508594
5Mirjam HalvorsrudMelhus IL196210096
6Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL78178
7Ivar LøbergOL Gaula75175
8Turid RianBørsa IL69169
8Johan RianBørsa IL69169
10Ivar KeiseråsMelhus IL50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Liv Ingrid BergBørsa IL1001100
1Jorun HammerBørsa IL1001100
3Dag Atle LundBørsa IL50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
Iver FossmoIL Leik50150
Camilla BlokkumIL Leik50150
Oskar StorlerMelhus IL1503505050
Oddny LangørgenMelhus IL1503505050
Even LangørgenMelhus IL1503505050
Tiril GunnarsonMelhus IL50150
Reidun GunnarsonMelhus IL50150
Truls GunnarsonMelhus IL50150
Bård BjersetmyrMelhus IL50150
Amund Hårsaker MærkMelhus IL50150
Ola Hårsaker MærkMelhus IL50150
Inger MærkMelhus IL50150
Erik W. BakkMelhus IL1503505050
Kari Moa SolstadOrkanger IF1503505050
Robin HansenKlæbu IL50150
Jan Erik TyrhaugKlæbu IL50150
Tommy JohansenKlæbu IL50150
Brit GråbakkKlæbu IL50150
John Anders BorgenKlæbu IL50150
Heidi JohansenMelhus IL10025050
Elliot ThornbergMelhus IL10025050
Mona WindsethMelhus IL50150
Øyvind OnsøyenMelhus IL10025050
Edvard OnsøyenMelhus IL10025050
Hannah OnsøyenMelhus IL10025050
Anna BellingmoOL Gaula10025050
Synne ReitanGaula OK50150
Anne Moa SolstadOrkanger IF10025050
Aase OnsøyenMelhus IL50150
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL50150
Kristoffer LerliMelhus IL50150
Teo VatnBørsa IL50150
Mao VatnBørsa IL50150
Tobias HansenBørsa IL50150
Kaja NyutstumoOL Gaula50150
Julie LjøkjellOL Gaula50150
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
Mona WindsethMelhus IL10025050
Trym GunnarsonMelhus IL50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Rita Berg HammerBørsa IL1001100
2Ole Jonny EidLeik IL66166
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Alastair BruntonVing OK1001100


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.