Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

P7 OBIK / AB karusell 2 2014 27. mai 2014

Klasse: ÅPEN-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robin Hval

Nadderud Idrettslinja

27:23

+0:00

2.

Sara Molund

Tyrving, IL

38:14

+10:51

3.

Sander Raggan

Nadderud Idrettslinja

42:37

+15:14

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GeoFORM

53:28

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:15:34

+22:06

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

51:53

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

54:34

+2:41

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:10:02

+0:00

DSQ

Hilde Ståhlbrand

OUS

31 32 35 36 37 39 52 57 59 61 249

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:03:46

+0:00

DSQ

Aina Grymyr

PRIVAT

1:50:38

59 61 249

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:10:07

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:11

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

50:34

+5:23

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

55:41

+10:30

4.

Aud Spjelkavik

FBI

1:01:28

+16:17

5.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:06:31

+21:20

6.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:10:11

+25:00

7.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:15:23

+30:12

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

48:18

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:01:56

+13:38

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:05:33

+17:15

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:14:16

+25:58

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:29:08

+40:50

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

1:05:54

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

51:40

+0:00

2.

Kjetil Molund

Tyrving, IL

1:03:14

+11:34

3.

Per Olav Flatholm

Flo, TRG

1:08:05

+16:25

4.

Bjørn Atle Jacobsen

Shell

1:26:21

+34:41

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

57:06

+0:00

2.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:15:05

+17:59

3.

Eirik Jørgensen

Tyrving, IL

1:25:51

+28:45

4.

Lasse Nederhoed

NRK

1:34:00

+36:54

DSQ

Ronny Harsvik

Aker Solutions

2:00:18

54 55 56 57 58 59 60 61

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arve Lien

Fossum IF

55:27

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

59:39

+4:12

3.

Trond Lund

Tyrving, IL

1:00:42

+5:15

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

44:29

+0:00

57

2.

Johan Lunde

IL Koll

49:33

+5:04

3.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

57:23

+12:54

4.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

59:53

+15:24

5.

Per Kaarby

Overtoppen

59:58

+15:29

6.

Jan Roar Stange

Sandefjord OK

1:02:47

+18:18

7.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:08:50

+24:21

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:11:32

+27:03

9.

Harald Østgaard Lund

Nationalbiblioteket

1:17:17

+32:48

10.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:17:57

+33:28

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:18:27

+33:58

12.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:34:56

+50:27

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

40:08

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

40:32

+0:24

3.

Tormod Øvergaard 

Istone

47:45

+7:37

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

54:45

+14:37

5.

Stig Hultgreen Karlsen

ABildsø Elektriske

55:55

+15:47

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:03:20

+23:12

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:31

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

44:56

+3:25

3.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:03:14

+21:43

4.

Per Nermo

Cowi BIL

1:03:27

+21:56

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:06:41

+25:10

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:07:52

+26:21

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:08:57

+27:26

8.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:28:51

+47:20

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Haugen

NEDERMAN

47:09

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

47:56

+0:47

3.

Knut Tore Solheim

FUGRO

50:03

+2:54

4.

Geir Hofsæth

DNB NOR

52:53

+5:44

5.

Knut Erik Bjørklund

DnB

54:26

+7:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

39:24

+0:00

2.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

43:49

+4:25

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:24

+6:00

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

46:06

+6:42

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

47:18

+7:54

6.

Arne Reistad

Thales BIL

48:19

+8:55

7.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

49:13

+9:49

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

50:00

+10:36

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:37

+12:13

10.

Karl A Langerød

Lovisenberg

53:18

+13:54

11.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

54:14

+14:50

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

58:18

+18:54

13.

Tom Ibsen

OUS

1:01:31

+22:07

14.

Svein Lie

Fossum IF

1:02:14

+22:50

15.

Eirik Angel Olsen

Nordea

1:03:31

+24:07

16.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:04:58

+25:34

17.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:13:39

+34:15

18.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:22:07

+42:43

DSQ

Tor Ommundsen

Veritas

51:54

37

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

43:59

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

46:23

+2:24

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:31

+4:32

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

54:17

+10:18

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

56:30

+12:31

6.

Steinar Ruud

Konnerud IF

57:08

+13:09

7.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

59:24

+15:25

8.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:08:28

+24:29

9.

Per Meiland

DNB NOR

1:15:57

+31:58

10.

Bjørn Eckstrøm

NVE

1:32:05

+48:06

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hoff

NORCONSULT

54:21

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:23

+1:02

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

55:53

+1:32

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

59:50

+5:29

5.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:03:33

+9:12

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:06:05

+11:44

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:11:12

+16:51

8.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:12:18

+17:57

9.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:15:34

+21:13

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:19:18

38

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Knoph Bjerknes

Nadderud Idrettslinja

23:17

+0:00

2.

Kjersti Often

Multiconsult BIL

24:36

+1:19

3.

Martine Straume

Shell

47:07

+23:50

4.

Mina Jørgensen

Tyrving, IL

1:03:09

+39:52

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

39:50

+0:00

2.

Ingjerd Sollie

Stabæk IF

42:59

+3:09

3.

Håkon Asdøl

Tyrving, IL

44:30

+4:40

4.

Terje Mathisen

Evry Oslo

51:31

+11:41

5.

Marisol Guzman

Satoil Oslo BIL

1:04:57

+25:07

DSQ

Eirik Haaversen

Terratec

57:33

33

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Fiskum

Namsos ok

42:12

+0:00

2.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

45:14

+3:02

3.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

51:15

+9:03

4.

Jon Solsrud

Rodekon

52:52

+10:40

5.

Per Anders Ifarness

Tyrving, IL

1:05:57

+23:45

6.

Runar Mykkletun

CAppelens Antikvariat

1:11:17

+29:05

DSQ

Per Olav Holen

AAS-JAKOBSEN

1:14:40

39

DSQ

Espen Erdal

AAS-JAKOBSEN

1:23:34

35 36 57 59

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Taugbøl

PRIVAT

1:04:13

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

1:04:32

+0:19

3.

Arnaud Sanchis

FMC Kongsberg subsea

1:16:23

+12:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2014, 08:34:56

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

128

Antall startet:

128