Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 5, Leinstrandmarka øst 27. mai 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Støvne

Solar

23:27

+0:00

13:47

2.

Sondre Huse

Skoleelev

33:43

+10:16

19:50

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Miriam Halvorsrud

Melhus

49:07

+0:00

18:53

2.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

52:33

+3:26

20:12

3.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

53:48

+4:41

20:41

4.

Åsa Ingeborg Melkild Nordgård

Student

57:10

+8:03

21:59

5.

Svein Hjelset

Eget

58:04

+8:57

22:20

6.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:01:36

+12:29

23:41

7.

Anita Ervik

Bufetat

1:03:23

+14:16

24:22

8.

Marianne Wold

Statoil

1:07:08

+18:01

25:49

9.

Roberto Iacono

HIST

1:08:56

+19:49

26:30

10.

Roar Ansnes

Eget

1:12:01

+22:54

27:41

11.

Hans Ragnvald Steine

Team Viking Bygg

1:25:36

+36:29

32:55

12.

Eva Lillian Hugdal

Eget

1:27:56

+38:49

33:49

13.

Bjørn Flor

Eget

1:48:22

+59:15

41:40

14.

Inger Sofie Husby

HIST

3:11:56

+2:22:49

1:13:49

DSQ

Irene Lund

St Olav

106 110 113 114 115 117 118 150 175

DSQ

Reiner Hermann

NTNU

1:05:35

114 115 117 150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asta Krattebøl

Vegvesenet

1:05:28

+0:00

20:27

2.

Solfrid Håbrekke

Sintef

1:07:44

+2:16

21:10

3.

Sandrine Pic

Atmel

1:11:56

+6:28

22:28

4.

Sigrid Grepstad

NTNUI

1:23:51

+18:23

26:12

5.

Frida Aamodt

NTNUI

1:52:14

+46:46

35:04

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska

57:45

+0:00

13:07

2.

Marte Willumsen

Agraff

1:22:19

+24:34

18:42

3.

Theresa Böllmann

Reinertsen

1:50:06

+52:21

25:01

4.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:54:53

+57:08

26:06

DSQ

Marianne Beckwith

NTNUI

1:05:24

65 69 92 59 60 150 175

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Hjorth

NTNU

1:32:39

+0:00

14:28

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

1:21:03

+0:00

25:19

2.

Patricia Olsen

Sol

1:44:36

+23:33

32:41

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

1:08:01

+0:00

15:27

2.

Kristen Uggen

Sintef

1:09:50

+1:49

15:52

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:26:11

+18:10

19:35

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:30:51

+0:00

14:11

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Houbiers

Statoil

1:16:21

+0:00

23:51

2.

Marit Melhuus

XYLEM

1:20:02

+3:41

25:00

3.

Beate Sitter

HiST

1:34:58

+18:37

29:40

4.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:48:47

+32:26

33:59

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Nylander

45:07

95 96 36 147 58 60 150 175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:09:44

+0:00

15:50

2.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:52:31

+42:47

25:34

3.

Monika Haga

HiST

2:11:35

+1:01:51

29:54

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sonja Tronstadhagen

Trondheim Kommune

1:11:07

+0:00

22:13

DSQ

Charlotte Bolkan

Statoil

1:51:37

147 58 60 150

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

1:01:44

+0:00

14:01

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:01:59

+0:15

14:05

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:03:20

+1:36

14:23

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:07:10

+5:26

15:15

5.

Thorlene Egerton

NTNU bil

1:10:18

+8:34

15:58

6.

Hilde Forbord

Big Bite

1:11:48

+10:04

16:19

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

59:08

+0:00

18:28

2.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

1:15:43

+16:35

23:39

DSQ

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:27:18

96 36 147 58 60 150

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:11:41

+0:00

16:17

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:17:04

+5:23

17:30

3.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:28:22

+16:41

20:05

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:36:17

+24:36

21:52

5.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:38:18

+26:37

22:20

6.

Aashild S. Langseth

Eget

1:46:04

+34:23

24:06

7.

Erika Bugten

Statoil

1:55:05

+43:24

26:09

Arrangør

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:05:16

+0:00

20:23

2.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:09:33

+4:17

21:44

3.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:11:46

+6:30

22:25

4.

Sissel Horghagen

HiST

1:27:41

+22:25

27:24

5.

Vigdis Heimly

NTNU

1:30:30

+25:14

28:16

6.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:51:19

+46:03

34:47

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

1:03:51

+0:00

14:30

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:11:36

+7:45

16:16

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:12:12

+8:21

16:24

4.

Siri Drogset

HiST

1:21:01

+17:10

18:24

5.

Catharina Davies

NTNU

1:21:18

+17:27

18:28

6.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

1:22:26

+18:35

18:44

7.

Trine Barstad

HIST

1:27:33

+23:42

19:53

8.

Eli Ringdalen

Sintef

1:29:00

+25:09

20:13

9.

Bodil Monsen

Sintef

1:59:40

+55:49

27:11

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Vårres Barnehage

1:15:11

+0:00

23:29

2.

Linda White

NTNU

1:38:52

+23:41

30:53

3.

Mildrid Ljosland

HiST

1:58:48

+43:37

37:07

DSQ

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

2:02:29

147 58 60 150

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

1:04:03

+0:00

14:33

2.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:20:43

+16:40

18:20

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:49:50

+45:47

24:57

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

1:01:03

+0:00

19:04

2.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:06:31

+5:28

20:47

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:12:22

+11:19

22:36

4.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:22:19

+21:16

25:43

5.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:51:16

+50:13

34:46

6.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

1:57:21

+56:18

36:40

7.

Greta Hjertø

HiST

1:58:49

+57:46

37:07

DSQ

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

1:31:04

147 58 60 150

DSQ

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

2:13:05

147 58 60 150

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Brenne

Trondheim Kommune

2:10:23

+0:00

29:37

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

51:18

+0:00

16:01

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:13:57

+22:39

23:06

3.

Brit Fridèn

NTNU

1:27:10

+35:52

27:14

4.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:36:36

+45:18

30:11

5.

Synnøve Sunde

Miljødirektoratet

1:55:49

+1:04:31

36:11

6.

Britt Kristiansen

Eget

2:04:58

+1:13:40

39:03

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:35:26

+0:00

29:49

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:48:01

+12:35

33:45

3.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:59:14

+23:48

37:15

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Jorgensen

NTNU

1:58:34

+0:00

37:03

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Beckwith

NTNU

54:05

+0:00

12:17

2.

Jerome Soulard

Atmel

1:23:03

+28:58

18:52

3.

Kjetil Gjøen

Skanska

1:26:42

+32:37

19:42

4.

Espen Fanavoll

NTNU

1:31:08

+37:03

20:42

5.

Stian Kristoffersen

Yahoo

1:37:37

+43:32

22:11

6.

Andreas Karvonen

Siemens

1:39:19

+45:14

22:34

7.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:43:12

+49:07

23:27

8.

Lars Brækstad

Reinertsen

2:13:16

+1:19:11

30:17

DSQ

Per Didrik Nonstad

Statoil

41:25

63 44 57 64 65 58 59 150 175

DSQ

Petter Olsen

Siemens

1:31:14

58 59 150 175

DSQ

Eirik Munkeby

Skanska

1:49:30

63 44 57 64 65 58

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

NTNUI

1:03:20

+0:00

9:53

2.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:05:15

+1:55

10:11

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:05:51

+2:31

10:17

4.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:15:04

+11:44

11:43

5.

Tomas Brikseli

Norcunsult

1:16:59

+13:39

12:01

6.

Fredrik Widerøe

NTNU

1:18:03

+14:43

12:11

7.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

1:19:59

+16:39

12:29

8.

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:33:42

+30:22

14:38

9.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:34:49

+31:29

14:48

10.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

1:38:51

+35:31

15:26

11.

Vegar Røyset

Siemens

1:40:42

+37:22

15:44

12.

Lasse Børgersen

Miljødirektoratet bil

1:46:29

+43:09

16:38

13.

John Kåre Roald

Axil

1:59:44

+56:24

18:42

14.

Jan Edvard Nødland

Elev

2:00:32

+57:12

18:50

15.

David Hagen

Kongsberg Seatex

2:09:48

+1:06:28

20:16

16.

Magne Svare

Skanska

2:15:06

+1:11:46

21:06

DSQ

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

1:09:04

55 57 58 59 60 150

DSQ

Kristian Sæterhaug

Trondheim Brannkorps

1:27:41

39 45 47 49 51 55 57 58 60 150

DSQ

Richard Wood

NTNU

1:55:43

51

Arrangør

Gustav Ruø

Student

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

52:15

+0:00

11:52

2.

Audun Skjæret

BAMA

59:34

+7:19

13:32

3.

Snorre Gangaune

Statskraft

1:11:11

+18:56

16:10

4.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

1:21:21

+29:06

18:29

5.

Håvard Klemetsen

Trollelg

1:32:01

+39:46

20:54

6.

Hallvard Sægrove

Eget

1:39:19

+47:04

22:34

7.

Fredrik Foss

Aker Solutions

1:39:52

+47:37

22:41

8.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:48:37

+56:22

24:41

9.

Christian Gutvik

NTNU

1:59:36

+1:07:21

27:10

DSQ

Kenneth Spakmo

Posten

61 38 63 44 57 64 65 58 59 150 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

53:51

+0:00

8:24

2.

Ola Berger

Granåsen legesenter

55:33

+1:42

8:40

3.

Magnus Nicolaisen

NGU

58:48

+4:57

9:11

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:06:03

+12:12

10:19

5.

Martin Bartnes

Miljødirektoratet BIL

1:24:50

+30:59

13:15

6.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:39:44

+45:53

15:35

7.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

2:02:39

+1:08:48

19:09

8.

Mathias Svarte

Siemens

2:19:12

+1:25:21

21:45

DSQ

Tom Rune Borgan

Siemens

1:51:00

45 47 49 51 55 57 58 59 60 150

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:06:04

+0:00

15:00

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:08:08

+2:04

15:29

3.

Frode Johansen

Broadnet

1:17:17

+11:13

17:33

4.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:32:21

+26:17

20:59

5.

Harald Stendal

Signicat

1:48:28

+42:24

24:39

6.

Morten Wennevik

Bouvet

2:00:34

+54:30

27:24

DSQ

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

1:07:02

61

Arrangør

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

1:01:08

+0:00

9:33

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:02:50

+1:42

9:49

3.

Harald Musum

Yahoo

1:06:29

+5:21

10:23

4.

Øivind Kvennås

Atmel

1:06:41

+5:33

10:25

5.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:07:33

+6:25

10:33

6.

Vegard Hansen

Prima

1:10:49

+9:41

11:03

7.

Sigurd Hafskjold

Reinertsen

1:12:12

+11:04

11:16

8.

Truls Ryum

Sleipner

1:20:32

+19:24

12:35

9.

Øystein Husby

Statnett

1:21:37

+20:29

12:45

10.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:26:23

+25:15

13:29

11.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:29:41

+28:33

14:00

12.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:32:03

+30:55

14:22

13.

Jardar Lohne

Sleipner

1:39:42

+38:34

15:34

14.

Ola Lædre

Sleipner

1:42:30

+41:22

16:00

15.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:55:27

+54:19

18:02

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

2:18:23

150

DSQ

Axel Müller

NGU

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

1:03:05

+0:00

14:20

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:05:00

+1:55

14:46

3.

Morten Korsvold

Marintek

1:05:07

+2:02

14:47

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:13:53

+10:48

16:47

5.

Nils Tesdal

Signicat

1:14:43

+11:38

16:58

6.

Per Olav Flø

Atmel BIL

1:15:03

+11:58

17:03

7.

Ketil Solem

Broadnet

1:16:03

+12:58

17:17

8.

Sigurd Stendal

Kantega

1:19:14

+16:09

18:00

9.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:21:56

+18:51

18:37

10.

Morten Belsvik

Powel

1:22:56

+19:51

18:50

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:26:22

+23:17

19:37

DSQ

Frank Norbeck

Manpower

1:12:42

63 44 57 64 65 58 59 150

DSQ

Dag Vidar Jensen

Merit Consulting

1:31:43

61 38 63 44 57 64 58 59

Arrangør

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDA

56:52

+0:00

8:53

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

57:33

+0:41

8:59

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:16:12

+19:20

11:54

4.

Harald Førdedal

Interwell

1:16:45

+19:53

11:59

5.

Terje Drøyvold

Tine

1:19:18

+22:26

12:23

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:20:09

+23:17

12:31

7.

Stein Ivar Foss

Eget

1:20:37

+23:45

12:35

8.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:23:18

+26:26

13:00

9.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:37:43

+40:51

15:16

10.

Stein Ove Østvik

FHF

1:38:04

+41:12

15:19

DSQ

John Tore Vik

Fylket

54:43

59 60 150 175

DSQ

Harald Huse

Asplan Viak

55:13

49 51 55 57 58 59 60 150

Arrangør

Roy Seland

Telenor

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Bruaset

SINTEF Energi

1:09:24

+0:00

15:46

2.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:11:12

+1:48

16:10

3.

Øyvind Sæther

NTNU

1:12:10

+2:46

16:24

4.

Tore Fornes

Statoil

1:17:10

+7:46

17:32

5.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

1:20:53

+11:29

18:22

6.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

1:23:13

+13:49

18:54

7.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

1:23:33

+14:09

18:59

8.

Egil Petter Stræte

Bygdeforskning

1:24:39

+15:15

19:14

9.

Hallstein Hemmer

HiST

1:24:48

+15:24

19:16

10.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

1:36:34

+27:10

21:56

11.

Ivar Erdal

Ecotone

1:47:05

+37:41

24:20

12.

Morten Husom

Powel

2:07:50

+58:26

29:03

Arrangør

Petter Mikalsen

Telenor

Arrangør

Tor Arne Haugen

DNB

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:02:35

+0:00

9:46

2.

John Svergja

Emma EDB

1:08:28

+5:53

10:41

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:17:20

+14:45

12:05

4.

Geir Arnesen

Eget

1:21:48

+19:13

12:46

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:23:10

+20:35

12:59

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:28:14

+25:39

13:47

7.

Håvard Eidnes

Uninett

1:30:41

+28:06

14:10

8.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:40:41

+38:06

15:43

DSQ

Brynjulf Owren

NTNU

1:42:41

47 49 51 55 57 58 59 60 150

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Liaøy

Bufetat

59:27

+0:00

13:30

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:01:16

+1:49

13:55

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:03:53

+4:26

14:31

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:04:34

+5:07

14:40

5.

Erik Horghagen

BDO AS

1:06:17

+6:50

15:03

6.

Klaus Livik

Powel

1:13:48

+14:21

16:46

7.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:20:04

+20:37

18:11

8.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:24:40

+25:13

19:14

9.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:25:27

+26:00

19:25

10.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:28:09

+28:42

20:02

11.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:30:45

+31:18

20:37

12.

Svein Nassvik

Skanska

1:43:08

+43:41

23:26

13.

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

1:47:30

+48:03

24:25

14.

Håvard Rekstad

NTNU

1:55:47

+56:20

26:18

DSQ

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

26:57

63 44 57 64 65 58 59 150 175

DSQ

Tor Hammer

BN-Bank

58:05

65 58 59 150

Arrangør

Frode Stølan

Telenor

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

1:13:12

+0:00

11:26

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:13:30

+0:18

11:29

3.

Bernt Rognes

BEKK

1:13:49

+0:37

11:32

4.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:21:36

+8:24

12:45

5.

Helge Løseth

Statoil

1:24:11

+10:59

13:09

6.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

1:34:26

+21:14

14:45

7.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:34:34

+21:22

14:46

8.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:41:41

+28:29

15:53

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Grepstad

NTNU

1:57:45

+0:00

26:45

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

48:13

+0:00

10:57

2.

Steinar Aasvang

Siemens

1:06:44

+18:31

15:09

3.

Ole Nervik

Eget

1:11:06

+22:53

16:09

4.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:12:56

+24:43

16:34

5.

Rolf Wærnes

Coop

1:14:01

+25:48

16:49

6.

Reidar Ottem

MTG

1:17:25

+29:12

17:35

7.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:24:40

+36:27

19:14

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:28:02

+39:49

20:00

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:29:24

+41:11

20:19

10.

Rune M Holt

NTNU

1:30:22

+42:09

20:32

11.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:31:24

+43:11

20:46

12.

Odd Martin Berge

Statoil

1:35:53

+47:40

21:47

13.

Tore Heggem

HiNT

1:36:44

+48:31

21:59

14.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:39:23

+51:10

22:35

15.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:40:21

+52:08

22:48

16.

Oddmar Iversen

HiST

1:46:48

+58:35

24:16

17.

Harald Lauglo

HiST

1:46:55

+58:42

24:17

18.

Arve Berg

Oceanor

2:14:24

+1:26:11

30:32

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

20:27

61 39 44 65 69 92 59 60 150 175

DSQ

Tor Gjermstad

HEMIT

1:12:17

65 69 92 59 60 150

Arrangør

Even Hofstad

DNB

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:20:52

+0:00

12:38

2.

Stein Øvstedal

HiST

2:02:49

+41:57

19:11

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

46:36

+0:00

14:33

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

57:17

+10:41

17:54

3.

Steinar Kulsås

Eget

58:42

+12:06

18:20

4.

Svein Olav Haug

Istad Tekniske Trøndelag AS

1:06:19

+19:43

20:43

5.

Reidar Skogseth

Evry

1:11:44

+25:08

22:25

6.

Jan Olav Ormberg

Eikner Naturstein BIL

1:31:28

+44:52

28:35

7.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:52:39

+1:06:03

35:12

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:00:49

+0:00

13:49

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

1:00:52

+0:03

13:49

3.

Knut Lillealtern

Eget

1:02:22

+1:33

14:10

4.

Halvor Flatberg

NTNU

1:04:42

+3:53

14:42

5.

Pål Skyberg

Evry

1:05:19

+4:30

14:50

6.

Per Bjørgum

Politiet

1:08:51

+8:02

15:38

7.

Geir Dolmen

KVT

1:10:36

+9:47

16:02

8.

Jacob Hygen

Helsedirektoratet

1:12:47

+11:58

16:32

9.

Tore Kiste

Fylket

1:12:50

+12:01

16:33

10.

Tom Bugge

Det norske

1:13:51

+13:02

16:47

11.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:16:35

+15:46

17:24

12.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:17:25

+16:36

17:35

13.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:19:15

+18:26

18:00

14.

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:20:44

+19:55

18:20

15.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:22:58

+22:09

18:51

16.

Torgeir Iversen

Evry

1:23:21

+22:32

18:56

17.

Terje Norddal

Rambøll

1:26:01

+25:12

19:32

18.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:43:52

+43:03

23:36

19.

Torger Haarberg

Haarberg

1:45:00

+44:11

23:51

20.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

2:19:50

+1:19:01

31:46

DSQ

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

7:51

39 44 65 69 92 59 60 150 175

DSQ

Harald E Krogstad

NTNU

1:18:11

39 44

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Laksfors

Siemens

1:24:14

+0:00

13:09

2.

Frode Stensrud

Eget

1:28:40

+4:26

13:51

3.

Erik Lund

NTNU

1:35:12

+10:58

14:52

4.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:44:12

+19:58

16:16

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

54:14

+0:00

16:56

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

1:02:43

+8:29

19:35

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform

1:03:35

+9:21

19:52

4.

Bjørn Norberg

Veritas

1:20:03

+25:49

25:00

5.

Peder Lysestøl

HiST

1:23:41

+29:27

26:09

DSQ

Per Skaaraas

Eget

1:32:53

147 58 60 150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SIT

1:02:15

+0:00

14:08

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:07:39

+5:24

15:22

3.

Knut Skjesol

Statkraft

1:10:40

+8:25

16:03

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:16:38

+14:23

17:25

5.

Martin Melhuus

Veritas

1:17:48

+15:33

17:40

6.

Odd Musum

Rambøll

1:25:49

+23:34

19:30

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:28:54

+26:39

20:12

8.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:42:02

+39:47

23:11

9.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:48:58

+46:43

24:45

10.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:55:59

+53:44

26:21

11.

Tore Brurok

Eget

1:59:07

+56:52

27:04

12.

Finn Bjørgum

Eget

2:02:36

+1:00:21

27:51

DSQ

Håkon Lasse Leira

St. Olavs Hospital

1:30:24

92 59 60 150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

2:01:47

+0:00

19:01

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU

1:08:27

+0:00

21:23

2.

Roar Kvam

HiST

1:10:40

+2:13

22:05

3.

Martin Skjetneli

Eget

1:14:55

+6:28

23:24

4.

Rolf Hellan

Eget

1:15:44

+7:17

23:40

5.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:23:14

+14:47

26:00

6.

Edmund Olsen

NTNU

1:30:24

+21:57

28:15

7.

Harald Grønli

Eget

1:37:22

+28:55

30:25

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:00:45

+0:00

13:48

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:11:43

+10:58

16:17

3.

Per Løvaas

Vegvesenet

1:23:38

+22:53

19:00

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:44:58

+44:13

23:51

DSQ

Arne Seterhaug

Eget

1:25:15

39 44 65 69 92 59 60 150

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:47:44

61

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Melhus kommune

1:15:51

+0:00

23:42

2.

Roald Eriksen

Statstrim

1:22:38

+6:47

25:49

3.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:36:11

+20:20

30:03

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

2:15:18

+59:27

42:16

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:25:20

147

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:13:28

+0:00

16:41

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:21:03

+7:35

18:25

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:45:41

+0:00

33:01

2.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:51:11

+5:30

34:44

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Rypdal Henninen

Skoleelev

1:21:41

+0:00

18:33

2.

Karianne Bruun

Reinertsen

2:13:22

+51:41

30:18

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

53:11

+0:00

8:18

2.

Bjørg Margrethe Granly

Siemens

1:38:24

+45:13

15:22


Sist oppdatert:

8 august 2014, 19:01:40

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

358

Antall startet:

358