Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 6 - Bjønnabakken, Melhus 3. juni 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik W. Bakk

Eget

24:11

+0:00

15:06

2.

Birgit Nestvold Singstad

Utlendingsdirektoratet

29:10

+4:59

18:13

3.

Oddny Langørgen

Tine

38:46

+14:35

24:13

4.

Even Langørgen

Skoleelev

38:47

+14:36

24:14

5.

Eva Lillian Hugdal

Eget

39:10

+14:59

24:28

6.

Matias Stendal Karlsen

Student

1:02:07

+37:56

38:49

7.

Mikael Kvalvær

Student

1:02:17

+38:06

38:55

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Munkeby

Skanska

35:50

+0:00

17:55

2.

Roberto Iacono

HIST

42:02

+6:12

21:01

3.

Svein Hjelset

Eget

42:25

+6:35

21:12

4.

Anita Ervik

Bufetat

1:06:31

+30:41

33:15

5.

Marianne Wold

Statoil

1:13:02

+37:12

36:31

6.

Inger Sofie Husby

HIST

1:44:47

+1:08:57

52:23

DSQ

Åsa Ingeborg Melkild Nordgård

Student

1:48:03

57 106 118 123 150

Arrangør

Ingrid Rønning

Norway Royal Salmon

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Student

52:34

+0:00

21:54

2.

Therese Langseth

Student

2:50:33

+1:57:59

1:11:03

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Kanstad

NTNUI

57:03

+0:00

15:50

2.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

1:00:18

+3:15

16:45

3.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:19:35

+22:32

22:06

4.

Andrea Vik Bjarkø

Eget

1:23:55

+26:52

23:18

5.

Ingela Reppe

Statoil bil

1:55:09

+58:06

31:59

6.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

2:25:45

+1:28:42

40:29

DSQ

Sandrine Pic

Atmel

1:18:55

121

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Berge Mjølhus

Reinertsen

1:00:29

+0:00

16:48

2.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:20:03

+19:34

22:14

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:29:39

+29:10

24:54

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

59:29

+0:00

24:47

2.

Marianne Houbiers

Statoil

1:18:48

+19:19

32:50

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:11:52

+0:00

19:57

2.

Monika Haga

HiST

2:43:14

+1:31:22

45:20

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

51:39

+0:00

14:20

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

54:48

+3:09

15:13

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

56:04

+4:25

15:34

4.

Eli Kvingedal

Natura

57:34

+5:55

15:59

5.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:00:23

+8:44

16:46

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

1:39:14

+0:00

15:45

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sunnset

Eget

48:02

+0:00

20:00

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

55:50

+7:48

23:15

3.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:12:31

+24:29

30:12

4.

Eili Rygg Kvenild

St. Olavs Hospital

1:30:26

+42:24

37:40

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:37

+0:00

14:03

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

58:37

+8:00

16:16

3.

Aashild S. Langseth

Eget

1:14:07

+23:30

20:35

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:14:59

+24:22

20:49

5.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:18:38

+28:01

21:50

6.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:27:23

+36:46

24:16

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:37:22

+46:45

27:02

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

48:17

+0:00

20:07

2.

Sissel Horghagen

HiST

1:08:30

+20:13

28:32

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:12:37

+24:20

30:15

4.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:19:26

+31:09

33:05

5.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:22:36

+34:19

34:25

6.

Astri Lorvik

COWI

1:54:10

+1:05:53

47:34

DSQ

Ann Karin Evjen

Orkdal kommune

1:05:47

118 123 150 175

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

51:57

+0:00

14:25

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

53:18

+1:21

14:48

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:00:45

+8:48

16:52

4.

Trine Barstad

HIST

1:01:28

+9:31

17:04

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Vårres Barnehage

1:06:06

+0:00

27:32

2.

Berit Grande

Sticos

1:23:17

+17:11

34:42

3.

Mildrid Ljosland

HiST

1:28:06

+22:00

36:42

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

52:33

+0:00

14:35

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:46:25

+53:52

29:33

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Eget

1:00:08

+0:00

25:03

2.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:01:10

+1:02

25:29

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:04:28

+4:20

26:51

4.

Greta Hjertø

HiST

1:28:08

+28:00

36:43

5.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:30:21

+30:13

37:38

6.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:36:15

+36:07

40:06

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Brenne

Trondheim Kommune

1:30:33

+0:00

25:09

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:21:31

+0:00

33:57

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:25:40

+4:09

35:41

3.

Randi Irene Engen

SIT

1:33:22

+11:51

38:54

DSQ

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:11:46

113 118 123 150

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:37:09

+0:00

26:59

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:35:41

+0:00

39:52

2.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:36:50

+1:09

40:20

3.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:48:29

+12:48

45:12

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

2:05:29

+0:00

52:17

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar Bakås

SINTEF

1:22:57

+0:00

34:33

2.

Vebjørn Langseth

Student

2:50:51

+1:27:54

1:11:11

DSQ

Magne Anders Ranum

Melhus Kommune

2:28:23

118

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

52:26

+0:00

12:47

2.

Jerome Soulard

Atmel

1:11:34

+19:08

17:27

3.

Espen Fanavoll

NTNU

1:12:36

+20:10

17:42

4.

Simon Michaelsen

Byåsen

1:13:04

+20:38

17:49

5.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:13:42

+21:16

17:58

6.

Thomas Bakken

Maskinagentur

1:14:10

+21:44

18:05

7.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:18:45

+26:19

19:12

8.

John Kåre Roald

Axil

1:47:45

+55:19

26:16

DSQ

Bossard Anthoniu

Atmel

1:14:25

36 49 51 58 65 96 110 113 115 150

DSQ

Kasper Schei

NTNUI

1:28:15

96 115

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Rekaa

ViaNova Trondheim

1:05:13

+0:00

10:21

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:09:01

+3:48

10:57

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:09:25

+4:12

11:01

4.

Robert Nyhus

TINE Tunga

1:12:48

+7:35

11:33

5.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

1:14:39

+9:26

11:50

6.

August Fiskum Ness

Byåsen SK

1:14:58

+9:45

11:53

7.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

1:19:02

+13:49

12:32

8.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:21:18

+16:05

12:54

9.

Fredrik Widerøe

NTNU

1:22:38

+17:25

13:06

10.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:34:33

+29:20

15:00

11.

Håvard Reitan

Statoil

1:35:47

+30:34

15:12

12.

Magne Svare

Skanska

1:37:19

+32:06

15:26

13.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv Trondheim

1:48:47

+43:34

17:16

14.

Vegar Røyset

Siemens

1:58:56

+53:43

18:52

DSQ

Halvor Lund

NTNUI

1:09:48

114

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

51:02

+0:00

12:26

2.

Audun Skjæret

BAMA

1:01:34

+10:32

15:00

3.

Morten Bjerkås

Reinertsen

1:04:08

+13:06

15:38

4.

Hallvard Sægrove

Eget

1:18:00

+26:58

19:01

5.

Christian Gutvik

NTNU

1:26:01

+34:59

20:58

6.

Kenneth Spakmo

Posten

1:34:34

+43:32

23:03

7.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

1:36:18

+45:16

23:29

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:29:18

115 150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

58:42

+0:00

9:19

2.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:39:44

+41:02

15:49

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:00:20

+0:00

14:42

2.

Frode Johansen

Broadnet

1:09:45

+9:25

17:00

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:10:37

+0:00

11:12

2.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:15:02

+4:25

11:54

3.

Brage Keiserås

Eget

1:21:48

+11:11

12:59

4.

Henning Lysaker

Rainpower

1:22:32

+11:55

13:06

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:42:06

+31:29

16:12

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:49:45

113

Arrangør

Audun Bakk

Sintef

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

51:39

+0:00

12:35

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

59:02

+7:23

14:23

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:03:25

+11:46

15:28

4.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:07:30

+15:51

16:27

5.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

1:13:38

+21:59

17:57

6.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:19:26

+27:47

19:22

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:20:42

+29:03

19:40

8.

Morten Belsvik

Powel

1:38:53

+47:14

24:07

DSQ

Sigurd Stendal

Kantega

1:33:52

36 115 150

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:04:37

+0:00

10:15

2.

Bård Smestad

KDA

1:05:50

+1:13

10:26

3.

Harald Førdedal

Interwell

1:17:33

+12:56

12:18

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:18:04

+13:27

12:23

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:27:02

+22:25

13:48

6.

Stig Forbord

Optoplan

1:27:23

+22:46

13:52

7.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:39:44

+35:07

15:49

8.

Stein Ove Østvik

FHF

1:40:41

+36:04

15:58

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Arrangør

Stein Ivar Foss

Eget

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Statoil

1:00:57

+0:00

14:51

2.

Morten Husom

Powel

1:03:20

+2:23

15:26

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

1:04:24

+3:27

15:42

4.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

1:05:31

+4:34

15:58

5.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:05:39

+4:42

16:00

6.

Bobo Nordahl

NGU

1:06:25

+5:28

16:11

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:07:25

+6:28

16:26

8.

Are Bruaset

SINTEF Energi

1:12:18

+11:21

17:38

9.

Tor Arne Haugen

DNB

1:19:03

+18:06

19:16

10.

Øyvind Sæther

NTNU

1:29:54

+28:57

21:55

11.

Geir Paulsen

Siemens

1:36:37

+35:40

23:33

12.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:42:27

+41:30

24:59

13.

Ivar Erdal

Ecotone

1:43:19

+42:22

25:11

Arrangør

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

Arrangør

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

Evry

1:07:02

+0:00

10:38

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:16:57

+9:55

12:12

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:21:47

+14:45

12:58

4.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

1:21:59

+14:57

13:00

5.

Dag Stenersen

Sintef

1:31:58

+24:56

14:35

6.

Geir Arnesen

Eget

1:36:03

+29:01

15:14

7.

Brynjulf Owren

NTNU

1:42:33

+35:31

16:16

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

BN-Bank

53:13

+0:00

12:58

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

59:04

+5:51

14:24

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:01:37

+8:24

15:01

4.

Erik Horghagen

BDO AS

1:05:54

+12:41

16:04

5.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:07:26

+14:13

16:26

6.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

1:08:13

+15:00

16:38

7.

Klaus Livik

Powel

1:10:53

+17:40

17:17

8.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:11:01

+17:48

17:19

9.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:13:53

+20:40

18:01

10.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:24:44

+31:31

20:40

11.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:48:00

+54:47

26:20

12.

Frode Stølan

Telenor

1:52:17

+59:04

27:23

13.

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

1:55:23

+1:02:10

28:08

DSQ

Olav Kvittem

Uninett

1:11:49

110 113

Arrangør

Audun Kleiven

Politiet

Arrangør

Tor Hammer

BN-Bank

Arrangør

Eivind Bakk

Eget

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:28:11

+0:00

13:59

2.

Helge Løseth

Statoil

1:43:16

+15:05

16:23

3.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

1:43:17

+15:06

16:23

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

42:02

+0:00

11:40

2.

Tore Heggem

HiNT

58:12

+16:10

16:10

3.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

59:35

+17:33

16:33

4.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:02:20

+20:18

17:18

5.

Even Hofstad

DNB

1:07:42

+25:40

18:48

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:07:50

+25:48

18:50

7.

Viggo Schei

Skanska

1:12:03

+30:01

20:00

8.

John Sirum

Rambøll

1:13:59

+31:57

20:33

9.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:20:26

+38:24

22:20

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:20:46

+38:44

22:26

11.

Oddmar Iversen

HiST

1:22:07

+40:05

22:48

12.

Ole Nervik

Eget

1:27:31

+45:29

24:18

13.

Stein Øvstedal

HiST

1:28:44

+46:42

24:38

14.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

1:28:46

+46:44

24:39

15.

Arve Berg

Oceanor

1:40:43

+58:41

27:58

16.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:43:39

+1:01:37

28:47

17.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:46:06

+1:04:04

29:28

18.

Harald Lauglo

HiST

1:57:32

+1:15:30

32:38

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:29:13

+0:00

14:09

2.

Per Hveem

HiST

1:44:27

+15:14

16:34

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Kulsås

Eget

43:12

+0:00

18:00

2.

Stein Fanavoll

EMGS

44:17

+1:05

18:27

3.

Reidar Skogseth

Evry

1:07:33

+24:21

28:08

4.

Svein Olav Haug

Bravida

1:15:29

+32:17

31:27

5.

John K Lium

Eget

1:30:16

+47:04

37:36

6.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

1:37:35

+54:23

40:39

7.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:49:31

+1:06:19

45:37

DSQ

Ivar Wangensteen

NTNU

45:52

118 123 150 175

Arrangør

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

51:21

+0:00

14:15

2.

Knut Lillealtern

Eget

52:35

+1:14

14:36

3.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

54:27

+3:06

15:07

4.

Svein Hove

Statens Vegvesen

58:37

+7:16

16:16

5.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:00:16

+8:55

16:44

6.

Tore Kiste

Fylket

1:01:03

+9:42

16:57

7.

Pål Skyberg

Evry

1:04:47

+13:26

17:59

8.

Geir Dolmen

KVT

1:05:27

+14:06

18:10

9.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:05:33

+14:12

18:12

10.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:06:54

+15:33

18:35

11.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:08:01

+16:40

18:53

12.

Terje Norddal

Rambøll

1:11:54

+20:33

19:58

13.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:13:04

+21:43

20:17

14.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:13:50

+22:29

20:30

15.

Torgeir Iversen

Evry

1:27:42

+36:21

24:21

16.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:38:22

+47:01

27:19

DSQ

Harald E Krogstad

NTNU

1:20:05

58 96 115 121 150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:35:34

+0:00

15:10

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:40:36

+5:02

15:58

3.

Erik Lund

NTNU

1:45:58

+10:24

16:49

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

2:04:42

+29:08

19:47

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

54:31

+0:00

22:42

2.

Bjørn Norberg

Veritas

58:19

+3:48

24:17

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform

1:07:03

+12:32

27:56

DSQ

Bjørn Flor

Eget

2:32:10

110

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

57:43

+0:00

16:01

2.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:01:35

+3:52

17:06

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:03:20

+5:37

17:35

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:07:28

+9:45

18:44

5.

Magnus Landstad

NTNU

1:07:47

+10:04

18:49

6.

Leif Røhjell

Siemens

1:09:31

+11:48

19:18

7.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:10:29

+12:46

19:34

8.

Odd Musum

Rambøll

1:11:07

+13:24

19:45

9.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:14:56

+17:13

20:48

10.

Leif Engen

SIT

1:19:44

+22:01

22:08

11.

Finn Bjørgum

Eget

1:24:46

+27:03

23:32

12.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:31:53

+34:10

25:31

13.

Håkon Lasse Leira

St. Olavs Hospital

1:36:53

+39:10

26:54

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

2:11:42

+0:00

20:54

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

1:08:19

+0:00

28:27

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:22:49

+14:30

34:30

3.

Kåre Aflekt

NTNU

1:33:38

+25:19

39:00

4.

Oddvar Opland

Stompa

1:39:10

+30:51

41:19

DSQ

Harald Grønli

Eget

1:07:13

118

Arrangør

Ivar Keiserås

Melhus Kommune

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:35

+0:00

14:36

2.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

54:00

+1:25

15:00

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:21:01

+28:26

22:30

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:28:08

+35:33

24:28

5.

Arne Seterhaug

Eget

1:30:41

+38:06

25:11

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

1:32:12

58 69 96 115 121 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:01:55

+0:00

25:47

2.

Jostein Glesåen

Melhus kommune

1:45:48

+43:53

44:05

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:47:33

+45:38

44:48

DSQ

Thor Meland

Statoil

50:36

118 123 150 175

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

59:57

+0:00

16:39

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:27:55

+27:58

24:25

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:23:40

+0:00

34:51

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

50:28

+0:00

12:18

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fillip Rønning

Skoleelev

1:22:47

+0:00

22:59

Arrangør

Fillip Rønning

Skoleelev

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:16:15

+0:00

12:06

2.

Bjørg Margrethe Granly

Siemens

1:28:26

+12:11

14:02


Sist oppdatert:

4 juni 2014, 12:38:27

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

282

Antall startet:

282