Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P8 Isdammen 3. juni 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Johansen

Ullersmo

1:01:00

+0:00

16:29

DSQ

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler Skole

55:09

97 107 109 121 137 138 139 249

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

56:25

+0:00

15:14

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

57:42

+1:17

15:35

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kvåle

PRIVAT

52:37

+0:00

14:13

2.

Susannah Malm

STATNETT

1:34:39

+42:02

25:34

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

54:44

+0:00

14:47

2.

Trude Fixdal

KOLL

1:02:15

+7:31

16:49

3.

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

1:19:26

+24:42

21:28

4.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:45:46

+51:02

28:35

5.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:58:31

+1:03:47

32:01

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:02:17

+0:00

20:45

2.

Berit Tafjord Heier

FOI

1:04:33

+2:16

21:31

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

43:59

+0:00

14:39

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

48:22

+4:23

16:07

3.

Inger Finstad

PRIVAT

1:01:56

+17:57

20:38

4.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:10:29

+26:30

23:29

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

46:11

+0:00

15:23

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

55:54

+9:43

18:38

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

59:34

+13:23

19:51

4.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:04:50

+18:39

21:36

5.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:06:19

+20:08

22:06

6.

UNN ELLEFSEN

Tyrving, IL

1:09:57

+23:46

23:19

7.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:12:26

+26:15

24:08

8.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:18:14

+32:03

26:04

9.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:26:13

+40:02

28:44

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

51:47

+0:00

17:15

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:32

+1:45

17:50

3.

Inger Døhlen

Romerike Politi

55:20

+3:33

18:26

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:03:35

+11:48

21:11

5.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:08:05

+16:18

22:41

6.

Astrid Kvamme

Heming Orientering

1:13:50

+22:03

24:36

7.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:17:10

+25:23

25:43

Brutt

Anne-Britt Nilsen

HIOA

50:02

119 107 109 121 132 137 138 139

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Barstad

ÅRVOLL IL

1:28:28

+0:00

17:41

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Karlsson

Fredrikstad

1:13:35

+0:00

12:41

2.

Anders Alstad

FFI BIL

2:00:02

+46:27

20:41

DSQ

Fredrik Ravlo

BI

57:02

105 107 109 119 121 109 130 131 109 135 138 139 24...

DSQ

Per Olav Flatholm

Flo Investering

1:04:43

130

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

1:00:27

+0:00

10:25

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:01:04

+0:37

10:31

3.

Erlend Gjestrud

Notodden O-lag

1:04:22

+3:55

11:05

4.

Rolf Anders Systad

Lyn

1:06:26

+5:59

11:27

5.

Lasse Nederhoed

NRK

1:16:51

+16:24

13:15

6.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:22:53

+22:26

14:17

7.

Frode Lillevold

FFI

1:28:41

+28:14

15:17

DSQ

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

55:08

107 119 121 109 130 131 109

DSQ

Kristian Barstad

ÅRVOLL IL

1:23:31

119

DSQ

Jon Sletvold

KJELSÅS

1:28:52

119 121 109 130 131 109 135 138 139

DSQ

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:34:46

109 119 121 109 130 131 109 135 138 249

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Lian

Veidekke

56:37

+0:00

11:19

2.

Stein Mella

Yara Praxair

1:12:30

+15:53

14:30

3.

Uno Hanslien

Bilpost

1:15:37

+19:00

15:07

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

51:16

+0:00

10:15

2.

Johan Lunde

Koll IL

55:19

+4:03

11:03

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

56:43

+5:27

11:20

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

57:50

+6:34

11:34

5.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

59:37

+8:21

11:55

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:07:39

+16:23

13:31

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:08:39

+17:23

13:43

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:10:04

+18:48

14:00

9.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:20:55

+29:39

16:11

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:34:04

+42:48

18:48

DSQ

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:09:28

130 109 119 107 109 132 137 138 139

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

37:00

+0:00

10:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

45:55

+8:55

12:24

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

47:24

+10:24

12:48

4.

John Hansen

AB PIL

48:31

+11:31

13:06

5.

Richard Blom

FBI

51:31

+14:31

13:55

6.

Tormod Øvergaard 

Istone

57:56

+20:56

15:39

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

58:57

+21:57

15:55

8.

John Ravlo

ECOHZ

1:13:07

+36:07

19:45

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:08:00

137 138 139 249

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:48

+0:00

10:12

2.

Are Eriksen

OSI

39:11

+1:23

10:35

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

39:18

+1:30

10:37

4.

Tore Ruud

Østmarka OK

45:25

+7:37

12:16

5.

Jon Fredriksen

FOBIL

53:51

+16:03

14:33

6.

Reidar Kierulf

RKP

54:52

+17:04

14:49

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

58:17

+20:29

15:45

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

58:40

+20:52

15:51

9.

Olav Nipen

Statoil Oslo Bil

59:03

+21:15

15:57

10.

John Thomas Petersen

Nordea

59:10

+21:22

15:59

11.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:05:10

+27:22

17:36

12.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:27:44

+49:56

23:42

13.

Tom Larsen

DNR

1:42:21

+1:04:33

27:39

DSQ

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

57:12

97 130 131 109 119 107 109 121

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

34:14

+0:00

11:24

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

35:44

+1:30

11:54

3.

Johan Egil Storsveen

OPIL

42:46

+8:32

14:15

4.

Einar Skåre

Brevpost

46:33

+12:19

15:31

5.

Fridulf Sagberg

FBI

46:56

+12:42

15:38

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

53:03

+18:49

17:41

7.

Arne Holmgren

OPIL

57:21

+23:07

19:07

8.

Frank Finstad

Electro Scandia

1:01:02

+26:48

20:20

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:03:44

+29:30

21:14

10.

Kaare Solhjell

Privat

1:06:25

+32:11

22:08

11.

Knut G Karlsen

Omega AS

1:10:37

+36:23

23:32

12.

Torstein Østen

MAESTRO

1:11:03

+36:49

23:41

DSQ

Per Haugen

NEDERMAN

49:19

121

DSQ

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

52:17

109 121 132 137 138

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

43:58

+0:00

14:39

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

46:43

+2:45

15:34

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

48:15

+4:17

16:05

4.

Roar Gudding

Vet BIL

48:50

+4:52

16:16

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

48:57

+4:59

16:19

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

50:43

+6:45

16:54

7.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

50:44

+6:46

16:54

8.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

52:07

+8:09

17:22

9.

Eyvind Aas

GEOFORM

53:20

+9:22

17:46

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

54:38

+10:40

18:12

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:03

+13:05

19:01

12.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

59:39

+15:41

19:53

13.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:00:43

+16:45

20:14

14.

Tom Ibsen

OUS

1:03:05

+19:07

21:01

15.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:04:08

+20:10

21:22

16.

Arne Øfsthus

Fugro

1:06:30

+22:32

22:10

17.

Kjell Nilsen

SKIFORENINGEN

1:06:47

+22:49

22:15

18.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:07:06

+23:08

22:22

19.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:10:29

+26:31

23:29

20.

Hans Petter Jensen

Privat

1:15:50

+31:52

25:16

DSQ

Einar Hem

Lillomarka

51:58

83

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

59:32

138 139

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

45:59

+0:00

15:19

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:19

+1:20

15:46

3.

Sigfrid Fagervik

Thales

47:40

+1:41

15:53

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

49:34

+3:35

16:31

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

56:19

+10:20

18:46

Navnet skal være: Bjørn Gunnerød. Kl...

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

58:12

+12:13

19:24

7.

Steinar Ruud

Konnerud

1:01:54

+15:55

20:38

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:04:11

+18:12

21:23

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:10:45

+24:46

23:35

10.

Harald Birkeland

OUS

1:42:52

+56:53

34:17

DSQ

Arne Chr Scheie

PRIVAT

53:59

121

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

57:40

109 121

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

58:41

+0:00

19:33

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:32

+1:51

20:10

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:08:26

+9:45

22:48

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:09:26

+10:45

23:08

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:10:16

+11:35

23:25

6.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:15:47

+17:06

25:15

7.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:17:19

+18:38

25:46

8.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:17:37

+18:56

25:52

9.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:27:33

+28:52

29:11

DSQ

Ole Sannes

Lillomarka OL

50:49

121

DSQ

Einar Hoff

NORCONSULT

1:10:28

109

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:12:49

137

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kerstin Baetz

SIemens

39:53

+0:00

15:20

2.

Ingvild Hegrenæs

Hjellnes Consult

57:24

+17:31

22:04

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

37:34

+0:00

12:31

2.

Kjersti Often

MULTICONSULT BIL

41:41

+4:07

13:53

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

41:44

+4:10

13:54

4.

Espen Erdal

AAS-JAKOBSEN

1:04:24

+26:50

21:28

5.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:14:09

+36:35

24:43

6.

Merete Ruud

AHUS BIL

1:15:33

+37:59

25:11

DSQ

Per Olav Holen

AAS-JAKOBSEN

59:52

137

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Natvig

NORGES BANK

39:27

+0:00

10:39

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

39:39

+0:12

10:42

3.

Knut Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

59:37

+20:10

16:06

4.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:00:01

+20:34

16:13

5.

Ivar Strømstad

Raumar

1:01:30

+22:03

16:37

6.

Dag Langseth

RINGNES

1:06:28

+27:01

17:57

7.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:07:35

+28:08

18:15

8.

Ronny Harsvik

Aker Solutions

1:14:07

+34:40

20:01

9.

Frode Ikdahl

Bodø og Omegn

1:25:34

+46:07

23:07

10.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:36:59

+57:32

26:12

11.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:38:28

+59:01

26:36

DSQ

Øystein Kildahl

AHS

32:00

109 130 131 109 119 107 109 121 137 138 139

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stenback

Aker Solutions

1:19:07

+0:00

15:49

DSQ

Øivind Glendrange

ÅRVOLL IL

1:00:39

121 119 107 109

DSQ

Jon Solsrud

Prodeco

1:04:29

137

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:28:37

+0:00

15:16

2.

Terje Martynsen

LørenSKOG KOMM

2:11:58

+43:21

22:45

DSQ

Harald Iwe

IL Geoform

1:06:17

131


Sist oppdatert:

24 juni 2014, 08:03:11

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

175

Antall startet:

175