Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellenLagkonkurranse OG-karusell 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 2 4. juni 2014

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

39:08

+0:00

2.

Audun Bakk

Melhus IL

45:45

+6:37

3.

Jon Røstum

Gaula OL

49:52

+10:44

4.

Brage Keiserås

IL Leik

49:59

+10:51

5.

Ola Keiserås

IL Leik

51:28

+12:20

6.

Anders Estenstad

IL Leik

53:41

+14:33

7.

Ådne Krogstad Berg

IL Leik

1:05:20

+26:12

8.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:30:11

+51:03

9.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:37:38

+58:30

10.

Ola Hjulstad

Melhus IL

1:38:16

+59:08

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

IL Leik

39:37

+0:00

2.

Jan Helge Dørdal

Børsa IL

40:15

+0:38

3.

John Henry Hammer

Børsa IL

42:09

+2:32

4.

Svein Unsgård

IL Leik

43:17

+3:40

5.

Atle Pedersen

Melhus IL

45:26

+5:49

6.

Jan Hage

IL Leik

45:27

+5:50

7.

Anders Solstad

Orkanger IF

47:01

+7:24

8.

Ole Hjulstad

Melhus IL

51:52

+12:15

9.

Erik Foss

IL Leik

54:53

+15:16

10.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

55:27

+15:50

11.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:00:52

+21:15

12.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:02:47

+23:10

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Unsgård

IL Leik

30:26

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

32:26

+2:00

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

34:12

+3:46

4.

Tone Almås

IL Leik

36:09

+5:43

5.

Line Sølberg

IL Leik

40:31

+10:05

6.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

52:32

+22:06

7.

Hege S Melhuus

Melhus IL

53:58

+23:32

8.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

1:00:42

+30:16

9.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:04:15

+33:49

10.

Ingrid Rønning

Melhus IL

1:08:31

+38:05

11.

Miriam Halvorsrud

Melhus IL

1:13:21

+42:55

12.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

1:24:13

+53:47

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rita Berg Hammer

Børsa IL

49:47

+0:00

2.

Ole Jonny Eid

Leik IL

1:24:09

+34:22

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Johan Skjetne

Børsa IL

31:13

+0:00

2.

Kjell Sølberg

IL Leik

31:30

+0:17

3.

Elfrid By

Orkanger IF

32:44

+1:31

4.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

32:47

+1:34

5.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

32:53

+1:40

6.

Mette Moa

Orkanger IF

35:04

+3:51

7.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

37:48

+6:35

8.

Trine Sunnset

Melhus IL

38:43

+7:30

9.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

42:52

+11:39

10.

Martin Melhuus

Melhus

43:49

+12:36

11.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

45:11

+13:58

12.

Heidi Flå

Orkanger IF

46:31

+15:18

13.

Arne Grønset

Orkanger IF

48:56

+17:43

14.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

49:39

+18:26

15.

Ingrid Opedal

Melhus IL

1:00:56

+29:43

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula OL

31:02

+0:00

2.

Ola Neraune

Orkanger IF

35:05

+4:03

3.

Oddveig Lien

Orkanger IF

42:21

+11:19

4.

Åse Høgsteggen

IL Leik

48:21

+17:19

5.

Turid Rian

Børsa IL

50:24

+19:22

6.

Johan Rian

Børsa IL

50:31

+19:29

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Hammer

Børsa IL

1:43:20

+0:00

2.

Liv Ingrid Berg

Børsa IL

1:43:23

+0:03

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oskar Storler

Melhus IL

20:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2014, 22:50:58

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

60

Antall startet:

60