Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 7 - Solemsåsen, Vårstafetten 9. juni 2014

Vi har hatt problemer i nybegynnerløypa denne gangen, hvor løpere og resultater er blitt ombyttet. Istedenfor å forsøke å få dette helt riktig, har vi valgt å godkjenne alle som er berørt, og har lagt inn riktig løpstid for alle. Strekktidene er imidlertid ikke riktige etter denne operasjonen, de er fortsatt ombyttet, men vi håper dere kan leve med det. Resultatservice

Klasse: D < 135 år

1.

Svipop 1

 

1:48:09

 

1

Therese Langseth

1:18:59

1.

1:18:59

1.

2

Aashild Langseth

29:10

1.

1:48:09

1.

Klasse: D 135-194 år

1.

Trondheim kommune 1

 

1:05:35

 

1

Siw Sellæg

22:53

1.

22:53

1.

2

Gøril Eide

20:53

1.

43:46

1.

3

Mona Høiås Sæther

21:49

1.

1:05:35

1.

2.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:25:27

 

1

Sigrid Melkild

23:00

2.

23:00

2.

2

Tone Kristin Smistad

36:00

4.

59:00

3.

3

Anne Melkild

26:27

2.

1:25:27

2.

3.

Trondheim kommune 2

 

1:28:06

 

1

Grethe Liatun

30:00

5.

30:00

5.

2

Anne Betty Sødal

28:23

2.

58:23

2.

3

Åse Rita Ellingsen

29:43

3.

1:28:06

3.

4.

HiST 1

 

1:39:06

 

1

Trine Barstad

27:39

3.

27:39

3.

2

Siri Drogset

34:03

3.

1:01:42

4.

3

Ebba Bredland

37:24

5.

1:39:06

4.

5.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:42:00

 

1

Mette Resell Nolte

27:41

4.

27:41

4.

2

Kjersti Tannvik

43:07

5.

1:10:48

5.

3

Bente Skorge

31:12

4.

1:42:00

5.

6.

bombastisk 1

 

2:02:02

 

1

Anne-Sofie Gjermstad

37:12

7.

37:12

7.

2

Anna Karine Lunna

44:50

6.

1:22:02

6.

3

May-Britt Bjørnås

40:00

6.

2:02:02

6.

7.

HiST 2

 

1:24:31

 

1

Sissel Horghagen

34:52

6.

34:52

6.

2

Mildrid Ljosland

49:39

7.

1:24:31

7.

Klasse: D > 194 år

1.

Byåspian 1

 

2:30:06

 

1

Anne Furuholt

46:10

1.

46:10

1.

2

Randi Iversen

58:32

1.

1:44:42

1.

3

Halldis Lykke

45:24

1.

2:30:06

1.

Klasse: H < 135 år

1.

ViaNova Trondheim 1

 

1:09:55

 

1

Knut Sveinung Rekaa

23:01

1.

23:01

1.

2

Johan Ivarsson

21:25

1.

44:26

1.

3

Vegard Grønli

25:29

3.

1:09:55

1.

2.

NSF Kombinert 1

 

1:18:40

 

1

Jan Schmid

23:03

2.

23:03

2.

2

Jørgen Graabak

35:28

9.

58:31

6.

3

Jan Schmid

20:09

1.

1:18:40

2.

3.

TINE SA 1

 

1:18:51

 

1

Robert Nyhus

29:01

5.

29:01

5.

2

Sigurd Bjørke

26:19

5.

55:20

3.

3

Terje Drøyvold

23:31

2.

1:18:51

3.

4.

Atmel BIL 1

 

1:24:30

 

1

Odd Magne Reitan

33:30

11.

33:30

11.

2

Jørgen Tegdan

22:45

2.

56:15

4.

3

Øyvind Kvennås

28:15

5.

1:24:30

4.

5.

Leik, IL 1

 

1:25:24

 

1

Brage Keiserås

29:03

6.

29:03

6.

2

Ola Keiserås

25:36

3.

54:39

2.

3

Jan Hage

30:45

6.

1:25:24

5.

6.

Team Pez & Snapple 1

 

1:27:14

 

1

Tommy Schmid

29:00

4.

29:00

4.

2

Alex Pedersen

32:16

8.

1:01:16

9.

3

Tommy Schmid

25:58

4.

1:27:14

6.

7.

Cofely Fabricom GDF Suez 1

 

1:40:53

 

1

Arild Heggeset

34:05

12.

34:05

12.

2

Gustav Ruø

26:26

6.

1:00:31

8.

3

Kurt Amundsen

40:22

10.

1:40:53

7.

8.

Kantega

 

1:41:57

 

1

Olle Malmring

27:55

3.

27:55

3.

2

Sigurd Stendal

41:24

10.

1:09:19

10.

3

Nils Tesdal

32:38

7.

1:41:57

8.

9.

Yahoo 1

 

1:50:40

 

1

Magnar Nedland

30:44

7.

30:44

7.

2

Harald Musum

28:07

7.

58:51

7.

3

Stian Kristoffersen

51:49

12.

1:50:40

9.

10.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

1:57:34

 

1

Inger-Lill Bratbergsengen

36:54

13.

36:54

13.

2

David Hagen

45:45

11.

1:22:39

11.

3

Arild Nøkland

34:55

8.

1:57:34

10.

11.

Sleipner 1

 

2:09:39

 

1

Ola Lædre

30:44

7.

30:44

7.

2

Truls Von Ryum

1:01:44

13.

1:32:28

13.

3

Jardar Lohne

37:11

9.

2:09:39

11.

12.

Atmel BIL 2

 

2:17:35

 

1

Svenn-Ivar Svendsen

32:59

10.

32:59

10.

2

Per Olav Flø

58:03

12.

1:31:02

12.

3

Ole Kristian Brattli

46:33

11.

2:17:35

12.

13.

Simply Excited

 

28:20

 

Alistair Brunton

28:20

1.

28:20

1.

DSQ

O-lauget 1

 

1:39:23

 

1

Kyrre Auran

32:09

9.

32:09

9.

2

Petter Andreas Bergh

26:03

4.

58:12

5.

3

Christian Gutvik

41:11

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 135-194 år

1.

NTNU bil 1

 

1:24:47

 

1

Svein Erik Bratsberg

23:01

1.

23:01

1.

2

Arild Holm Clausen

29:36

4.

52:37

2.

3

Lasse Natvig

32:10

6.

1:24:47

3.

2.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:25:08

 

1

Johan Helle

31:59

6.

31:59

6.

2

Rune Stræthe

26:43

1.

58:42

4.

3

Øyvind Schjelderup

26:26

3.

1:25:08

4.

3.

NGU 1

 

1:35:48

 

1

Ole Lutro

32:03

7.

32:03

7.

2

Bobo Nordahl

38:39

10.

1:10:42

7.

3

Magnus Nicolaisen

25:06

1.

1:35:48

5.

4.

Statoil BIL Trondheim 1

 

1:41:11

 

1

Bjarne Bugten

39:58

12.

39:58

12.

2

Helge Løseth

30:31

5.

1:10:29

6.

3

Atle Haugan

30:42

4.

1:41:11

6.

5.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:47:08

 

1

Ingebrigt Fuglem

29:08

4.

29:08

4.

2

Trond Sletner

29:33

3.

58:41

3.

3

Rune Viken

48:27

13.

1:47:08

7.

6.

Statkraft 1

 

1:50:45

 

1

Snorre Gangaune

34:52

9.

34:52

9.

2

Knut Skjesol

40:33

11.

1:15:25

8.

3

Tor Erik Schjølberg

35:20

7.

1:50:45

8.

7.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

1:52:23

 

1

Magne Maage

44:34

15.

44:34

15.

2

Magne Svare

35:47

7.

1:20:21

11.

3

Ove Bremseth

32:02

5.

1:52:23

9.

8.

TrønderEnergi 1

 

1:53:54

 

1

Stein Ivar Foss

29:05

3.

29:05

3.

2

Svein Olav Åmot

33:51

6.

1:02:56

5.

3

Kåre Onsøyen

50:58

15.

1:53:54

10.

9.

Skanska Aktiv Trondheim 2

 

1:59:41

 

1

Viggo Schei

40:26

14.

40:26

14.

2

Kjetil Gjøen

43:45

13.

1:24:11

14.

3

Inge Nørstebø

35:30

8.

1:59:41

11.

10.

Politiets il, Trondheim 1

 

1:59:54

 

1

Jens Bjørnar Morseth

45:46

16.

45:46

16.

2

Jim Løvås

38:28

9.

1:24:14

15.

3

Terje Hansen

35:40

10.

1:59:54

12.

11.

DNB BIL 1

 

2:01:40

 

1

Tor Arne Haugen

36:37

11.

36:37

11.

2

Even Hofstad

45:59

14.

1:22:36

13.

3

Per Morten Lefdal

39:04

11.

2:01:40

13.

12.

HiST 1

 

2:02:01

 

1

Steinar Aasvang

29:12

5.

29:12

5.

2

Stein Øvstedal

51:40

15.

1:20:52

12.

3

Hallstein Hemmer

41:09

12.

2:02:01

14.

13.

Det norske 1

 

2:08:21

 

1

Tom Bugge

40:02

13.

40:02

13.

2

Edgar Furuholt

36:26

8.

1:16:28

9.

3

Egil Aune

51:53

16.

2:08:21

15.

14.

Siemens 1

 

2:11:03

 

1

Leif Røhjell

35:36

10.

35:36

10.

2

Vegar Røyset

41:37

12.

1:17:13

10.

3

Andreas Karvonen

53:50

17.

2:11:03

16.

15.

ROFRAS 1

 

2:19:26

 

1

John Tore Vik

28:35

2.

28:35

2.

2

Rolf Terje Bye

1:02:20

16.

1:30:55

16.

3

Asbjørn Rønning

48:31

14.

2:19:26

17.

16.

BEKK 1

 

54:06

 

2

Bernt Rognes

28:18

2.

28:18

1.

3

Øystein Rønning

25:48

2.

54:06

1.

17.

Statnett Trondheim 1

 

1:08:55

 

1

Olve Mogstad

33:19

8.

33:19

8.

3

Lars Erik Strømsnes

35:36

9.

1:08:55

2.

DSQ

Over Lyngen 1

 

1:39:40

 

1

Tormod Maske

34:22

.

0:00

.

DSQ

2

Dag Erik Helland

35:53

.

0:00

.

3

Harald Førdedal

29:25

.

0:00

.

Klasse: H > 194 år

1.

STV 1

 

1:14:51

 

1

Nils Olav Vennevik

27:53

5.

27:53

5.

2

Øistein Åsmul

24:26

2.

52:19

3.

3

Frode Stensrud

22:32

2.

1:14:51

2.

2.

BRENVIN 1

 

1:15:56

 

1

Leidulv Vinje

22:53

1.

22:53

1.

2

Tore Kiste

26:10

3.

49:03

2.

3

Leif Engen

26:53

6.

1:15:56

3.

3.

Evry 1

 

1:16:58

 

1

Pål Skyberg

24:12

2.

24:12

2.

2

Torgeir Iversen

28:25

4.

52:37

4.

3

Ottar G. Kristiansen

24:21

3.

1:16:58

4.

4.

Rambøll 1

 

1:17:13

 

1

Odd Arne Rye

27:08

4.

27:08

4.

2

Odd Musum

28:50

5.

55:58

5.

3

Rolf Røsand

21:15

1.

1:17:13

5.

5.

St,HEJA 1

 

1:25:13

 

1

Stig Arild Haugskott

26:29

3.

26:29

3.

2

Henry Sundsetvik

32:03

6.

58:32

6.

3

Jarle Th. Nestvold

26:41

5.

1:25:13

6.

6.

HiST 1

 

1:37:37

 

1

Oddmar Iversen

30:51

7.

30:51

7.

2

Harald Lauglo

33:53

8.

1:04:44

8.

3

Roar Kvam

32:53

8.

1:37:37

7.

7.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:43:10

 

1

Svein Hove

35:19

8.

35:19

8.

2

Åge Sivertsen

42:26

10.

1:17:45

9.

3

Jon Arne Klemetsaune

25:25

4.

1:43:10

8.

8.

ROTORO 1

 

1:54:02

 

1

Robert Strøm

30:40

6.

30:40

6.

2

Rolf Hellan

33:26

7.

1:04:06

7.

3

Torger Elseth

49:56

9.

1:54:02

9.

9.

NTNU Matematikk Senior 1

 

52:15

 

2

Magnus Landstad

22:42

1.

22:42

1.

3

Harald Krogstad

29:33

7.

52:15

1.

10.

Haarberg

 

1:17:58

 

1

Finn Bjørgum

43:50

9.

43:50

9.

2

Torger Haarberg

34:08

9.

1:17:58

10.

Klasse: Mixed lang

1.

Multiconsult 1

 

1:20:02

 

1

Roar Skulbørstad

23:06

1.

23:06

1.

2

Dag Ove Tinmannsvik

30:19

4.

53:25

1.

3

Kristian Stensrud

26:37

1.

1:20:02

1.

2.

Arnesen VHG 1

 

1:27:33

 

1

Vegard Kittilsen

27:49

2.

27:49

2.

2

Heidi Arnesen

28:22

3.

56:11

2.

3

Geir Arnesen

31:22

2.

1:27:33

2.

3.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

1:55:57

 

1

Svein Nassvik

56:22

3.

56:22

3.

2

Jon Vindal

24:14

2.

1:20:36

3.

3

Randi Wærnes

35:21

4.

1:55:57

3.

4.

Atmel BIL 1

 

1:58:27

 

1

Sandrine Pic

1:04:14

4.

1:04:14

4.

2

Jerome Soulard

19:55

1.

1:24:09

4.

3

Anders Rustad

34:18

3.

1:58:27

4.

Klasse: Mixed kort

1.

BDO 1

 

1:07:15

 

1

Erik Horghagen

23:41

3.

23:41

3.

2

Ingrid Gjersvold

21:50

2.

45:31

3.

3

Erling Bye

21:44

2.

1:07:15

2.

2.

Flying wings 1

 

1:07:35

 

1

Jens Kjetil Mehammer

21:40

1.

21:40

1.

2

Jonathan Sutcliffe

20:28

1.

42:08

1.

3

Tor Gjermstad

25:27

4.

1:07:35

3.

3.

Rypinen 1

 

1:22:06

 

1

Gro Rypdal

32:16

8.

32:16

8.

2

Kjell-Arne Henninen

27:38

4.

59:54

7.

3

Svein Henninen

22:12

3.

1:22:06

4.

4.

AI-AI 2

 

1:23:43

 

1

Lydia Høyem Anker

30:31

6.

30:31

6.

2

Hanne Bysting

25:31

3.

56:02

5.

3

Øystein Hoffart

27:41

5.

1:23:43

5.

5.

Jordskifteretten 1

 

1:27:04

 

1

Tore Angell Petersen

22:58

2.

22:58

2.

2

Oda Buhaug

34:54

7.

57:52

6.

3

Gunnar Børset

29:12

6.

1:27:04

6.

6.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:33:02

 

1

Petter Mikalsen

25:03

4.

25:03

4.

2

Hilde Nestvold

29:47

6.

54:50

4.

3

Jon Skarnes

38:12

8.

1:33:02

7.

7.

Reinertsen 1

 

1:50:46

 

1

Målfrid Sporsheim

38:35

10.

38:35

10.

2

Theresa Böllmann

37:39

9.

1:16:14

11.

3

Andreas Winnem

34:32

7.

1:50:46

8.

8.

Statkraft 1

 

1:56:28

 

1

Robert Von Hirsch

35:00

9.

35:00

9.

2

Asbjørg Engdal Olsen

36:17

8.

1:11:17

10.

3

Solveig Schjetne

45:11

10.

1:56:28

9.

9.

SiT BIL 1

 

2:06:07

 

1

Terje Bostad

31:56

7.

31:56

7.

2

Ingvild Bostad

29:30

5.

1:01:26

8.

3

Randi Engen

1:04:41

12.

2:06:07

10.

10.

SINTEF 1

 

2:08:28

 

1

Per Olav Johansen

30:27

5.

30:27

5.

2

Eli Ringdalen

40:02

10.

1:10:29

9.

3

Bodil Monsen

57:59

11.

2:08:28

11.

11.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:20:04

 

1

Ruth Øfsti

43:39

13.

43:39

13.

2

Oddgeir Øfsti

56:22

13.

1:40:01

13.

3

Inger Røhjell

40:03

9.

2:20:04

12.

12.

Devico

 

56:52

 

2

Anne Stenseth

45:00

12.

45:00

2.

3

Amund Stenseth

11:52

1.

56:52

1.

13.

A C Møller Skole

 

42:48

 

1

Geir Willumsen

42:48

12.

42:48

12.

DSQ

AI-AI 1

 

2:23:21

 

1

Olivier Herail

42:10

11.

42:10

11.

2

Marte Willumsen

40:40

11.

1:22:50

12.

3

Oddveig Hovdenak

1:00:31

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Nybegynnere lang (Gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Houbiers

Statoil bil

35:48

+0:00

2.

Frida Aamodt

NTNUI

44:48

+9:00

47

3.

Svein Hjelset

Eget

45:56

+10:08

175

4.

Erika Bugten

Statoil

51:11

+15:23

47

5.

Ingrid Venås

Eget

53:14

+17:26

6.

Ingela Reppe

Statoil bil

53:55

+18:07

7.

Åsa Ingeborg Melkild Nordgård

Student

1:20:43

+44:55

DSQ

Anthony Bossard

ATMEL

1:36:05

58


Sist oppdatert:

19 juni 2014, 12:36:54

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

204

Antall startet:

204