Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 3 / OBIK 3 10. juni 2014

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

1:20:34

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruud Jorun

Asker

49:15

+0:00

2.

Drage Roti Torunn

Fossum IF

1:04:47

+15:32

3.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:15:09

+25:54

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Engselius

Asker SKiklubb

1:19:53

+0:00

DSQ

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

1:08:57

149 157 159 180

DSQ

Aina Grymyr

PRIVAT

1:12:06

143 145 149 157 159 180 181 148 67

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

24:28

190 166 167 168 169 150 156 142 143 145 146 147 14...

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

48:46

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:31:29

+42:43

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:05:50

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:18:38

+12:48

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:30:32

+24:42

4.

Aud Spjelkavik

FBI

1:31:40

+25:50

5.

Tyssø Veslemøy

HIOA

1:45:39

+39:49

DSQ

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

52:52

146 147 148 67

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

1:06:25

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:24:02

+17:37

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

2:20:17

+1:13:52

DSQ

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:45:18

143 145 147

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker

17:01

+0:00

2.

Ruud Fossheim Emil

Asker

30:38

+13:37

3.

Martin Zwaig

Asker

30:44

+13:43

4.

Eriksen Andreas

Asker

31:30

+14:29

5.

Mathias Birkelund

Asker SKiklubb

32:54

+15:53

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

46:08

+0:00

2.

Embergsrud Frikk

Asker

55:20

+9:12

3.

Simen Strømnes

Asker SKiklubb

56:11

+10:03

DSQ

Brede Tolo Haugland

Asker Skiklubb

46:23

63 183 187 153 154 185 155 182 148

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

54:39

+0:00

2.

Bochud Florian

NYDALEN

1:00:15

+5:36

3.

Erik Stordal

Asker SKiklubb

1:26:49

+32:10

DSQ

Erlend Gylver

Asker

50:00

168 167 190 145 149 157 158 159 180 181 148

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

58:31

+0:00

2.

Eskil Dahlen

Telenor

1:03:07

+4:36

3.

Hallvard Koren

Moss OK

1:14:29

+15:58

4.

Lasse Nederhoed

NRK

1:23:28

+24:57

5.

Marius Burmo

PRIVAT

1:39:16

+40:45

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

49:52

+0:00

2.

Odd Arve Lien

Fossum IF

53:46

+3:54

3.

Roti Jarle

Fossum IF

1:13:15

+23:23

4.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:21:14

+31:22

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

50:59

+0:00

2.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

54:32

+3:33

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

56:07

+5:08

4.

Solhjem Bjørn

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

58:54

+7:55

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:01:47

+10:48

6.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:01:51

+10:52

7.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

1:02:25

+11:26

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:14:54

+23:55

9.

Torgeir Vaage

C10

1:42:31

+51:32

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

54:05

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:02:32

+8:27

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:04:39

+10:34

4.

Øyvind Gylver

Asker

1:13:24

+19:19

5.

Anton Plaian

AE Consult

1:16:07

+22:02

Brutt

Stig Hultgreen Karlsen

ABildsø Elektriske

43:21

149 157 159 180 181 148 67

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

50:46

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

55:20

+4:34

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:03:52

+13:06

4.

Nipen Olav

STatoil Oslo BIL

1:13:24

+22:38

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:16:16

+25:30

6.

Reidar Kierulf

RKP

1:29:50

+39:04

7.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:34:54

+44:08

DSQ

Huseth Egil

Kamp Vestheim

190 166 167 168 169 150 156 142 143 145 149 157 15...

DSQ

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

1:27:02

157 159

DSQ

Larsen Tom

Revisorforeningen

2:07:47

149 157 159 180 181 148

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

Omega AS

47:10

+0:00

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

58:05

+10:55

3.

Einar Skåre

Brevpost

59:08

+11:58

4.

Thor Erik Aas

DNB

1:02:17

+15:07

5.

Tyssø Arne

Fint

1:09:09

+21:59

6.

Storsveen Johan

OPIL

1:09:52

+22:42

7.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:13:02

+25:52

8.

Per Haugen

NEDERMAN

1:18:15

+31:05

9.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

1:42:22

+55:12

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

53:01

+0:00

2.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:00:42

+7:41

3.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

1:00:50

+7:49

4.

Tor Ommundsen

Veritas

1:02:50

+9:49

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:08:43

+15:42

6.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:15:28

+22:27

7.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:18:22

+25:21

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:18:38

+25:37

9.

Hans Petter Jensen

Privat

1:21:33

+28:32

10.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:35:23

+42:22

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

57:33

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

58:34

+1:01

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:09:29

+11:56

4.

Ljungstrøm Erland

Tyrving, IL

1:17:01

+19:28

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:20:56

+23:23

DSQ

Per Meiland

DNB NOR

1:31:47

167

Brutt

Steinar Ruud

Konnerud IF

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:14:42

+0:00

2.

Aage Mella

Østmarka OK

1:21:41

+6:59

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:46:12

+31:30

DSQ

Einar Hoff

NORCONSULT

1:18:49

145

DSQ

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:42:05

150 146 147 148

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:53:59

156

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dahlen Anne- Line

Asker

53:22

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finsrud Anders

Asker

46:27

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Slettner Solveig

Røyken O-lag

49:05

+0:00

2.

Marianne Arnesen

Asker

59:29

+10:24

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fossheim Arne

Asker

53:26

+0:00

2.

Nordvik Bjørn

Kolbotn & Skimt OL

1:09:54

+16:28

3.

Johansson Pär

Folkehelsa

1:15:40

+22:14

4.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:19:47

+26:21

5.

Runar Mykkletun

CAppelens Antikvariat

1:50:59

+57:33

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

58:52

+0:00

2.

Gylver Sindre

NTNUI

1:07:41

+8:49

3.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:57:41

+58:49

DSQ

Vegard Løvli

Asker SK

1:12:07

149 157 159 180 181

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Osen Per

STatoil Oslo BIL

1:27:39

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 august 2014, 08:34:38

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

113

Antall startet:

113