Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 1 / OBIK P5 Asker 19. mai 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

45:19

+0:00

2.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

48:36

+3:17

3.

Charlotte Sanchis

FUGRO

57:07

+11:48

4.

Guro Grønn

NRK

1:11:33

+26:14

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Rådstoga

Asker SK

44:35

+0:00

2.

Ingjerd Sollie

Tieto Norway as

47:16

+2:41

3.

Karin Bjerkås

Fossum IF

1:22:47

+38:12

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

35:57

+0:00

2.

Grete Hjermstad

Asker Skiklubb

38:19

+2:22

3.

Kjersti Tho

STABÆK IF

39:41

+3:44

4.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

49:05

+13:08

5.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

56:24

+20:27

6.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:00:16

+24:19

7.

Atie D Saugerud

VERITAS

1:03:39

+27:42

8.

Nora Ursin

Bærum Kommune

1:04:12

+28:15

9.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:05:37

+29:40

10.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:08:02

+32:05

11.

Karin Kilset

TYRVING

1:21:25

+45:28

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

48:45

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

55:00

+6:15

3.

Astrid Kvamme

Heming/NJÅRD

1:01:25

+12:40

4.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:11:57

+23:12

5.

Lilla Madsen

FBI

1:21:25

+32:40

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

1:03:54

+0:00

2.

Erik Paulsrud

OEC Consulting

1:07:01

+3:07

3.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:44:26

+40:32

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

1:00:11

+0:00

2.

Knut Erling Øen

NORDEA

1:01:59

+1:48

3.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

1:04:05

+3:54

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:07:08

+6:57

5.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:08:00

+7:49

6.

Tor Ringstad

Tandberg

1:09:39

+9:28

7.

Lars Karelius Noer

NRK

1:11:20

+11:09

8.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:19:45

+19:34

9.

Eskil Åsmul

Software Innovation

1:26:28

+26:17

10.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:26:37

+26:26

11.

Lasse Nederhoed

NRK

1:29:03

+28:52

12.

Hans Henrik Bull

Tikampen.no

1:44:27

+44:16

DSQ

Sven Ringstad

Siemens

1:34:38

117

DSQ

Vegard Eriksen

NRK

1:55:42

116 117 132

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

43:40

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:53

+3:13

3.

Per Kaarby

BELLIT

59:20

+15:40

4.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:00:44

+17:04

5.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:01:16

+17:36

6.

Trond Westgaard

REC

1:02:49

+19:09

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

44:54

+0:00

2.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

54:19

+9:25

3.

John Hansen

AB PIL

56:24

+11:30

4.

Tormod Øvergaard

INTERO

58:29

+13:35

5.

Pål Terkelsen

PRIVAT

58:43

+13:49

6.

Knut Eeg

Norges BANK

59:37

+14:43

7.

Bjørn Carlsson

BAC

59:41

+14:47

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:03:41

+18:47

9.

Bård Natvig

Universitetet

1:03:59

+19:05

10.

Morten Malm

Idema Aqua

1:06:11

+21:17

11.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:07:38

+22:44

12.

Harald Aas

PRIVAT

1:12:46

+27:52

13.

Knut Erik Østengen

Thales

1:14:07

+29:13

14.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

1:17:47

+32:53

DSQ

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:34:45

116 117

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

38:37

+0:00

2.

Olav Nipen

Statoil Hydro

39:49

+1:12

3.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

43:07

+4:30

4.

Reidar Vifstad

TYRVING

55:43

+17:06

5.

Per Nermo

COWI BIL

56:54

+18:17

6.

Reidar Kierulf

RKP

1:00:32

+21:55

7.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:07:35

+28:58

DSQ

Bjørn Rossow

Thales

1:01:33

160

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

38:23

+0:00

2.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

39:24

+1:01

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

43:20

+4:57

4.

Svein Eriksen

KS

43:30

+5:07

5.

Lars-Evan Pettersson

NVE

49:18

+10:55

6.

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:00

+14:37

7.

Einar Skåre

BREVPOST

54:29

+16:06

8.

Trond Wettergreen

ANDVORD

54:40

+16:17

9.

Ernst Aandalen

Gjø/VARD

1:00:31

+22:08

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Ahus BIL

35:58

+0:00

2.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

38:13

+2:15

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

40:45

+4:47

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

40:56

+4:58

5.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

41:39

+5:41

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

42:42

+6:44

7.

Kåre Kirkevik

Asker SK

42:44

+6:46

8.

Roar Gudding

VETBIL

43:30

+7:32

9.

Tor Ommundsen

Veritas

45:33

+9:35

10.

Ola Kjeldsen

NVE

45:51

+9:53

11.

Sverre Farstadvoll

PETEC

46:35

+10:37

12.

Knut Møgedal

AkerSolutions

47:19

+11:21

13.

Knut Hangeraas

GEOFORM

47:35

+11:37

14.

Hans Petter Jensen

Privat

49:18

+13:20

15.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

50:01

+14:03

16.

Eirik Angel Olsen

Nordea

50:19

+14:21

17.

Tom Ibsen

UBIL

50:45

+14:47

18.

Jon C. Fougner

FUGRO

52:35

+16:37

19.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

57:16

+21:18

20.

Karl A Langerød

LOVISENBERG

1:09:25

+33:27

21.

Magne Fjeld

ELKEM

1:24:06

+48:08

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

41:44

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

42:30

+0:46

3.

Tor Drage

AkerSolutions

44:54

+3:10

4.

Arne Jordal

SAS

45:46

+4:02

5.

Bjørn Eckstrøm

NVE

46:41

+4:57

6.

Kjell Saastad

GJENSIDIGE

48:29

+6:45

7.

Per Meiland

Lommedalen IL

50:05

+8:21

8.

Bjørn Berre

UMB

53:54

+12:10

9.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

56:52

+15:08

10.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

1:03:09

+21:25

11.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:17:56

+36:12

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

42:45

+0:00

2.

Einar Hoff

NORCONSULT

46:14

+3:29

3.

Erling Bakken

Asker SK

46:49

+4:04

4.

Helge Kvaase

HIAK

47:32

+4:47

5.

Svein Forthun

HIO

53:40

+10:55

6.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

54:15

+11:30

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

54:32

+11:47

8.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

55:14

+12:29

9.

Magne Grande

FBI

1:02:42

+19:57

10.

Svein Kildal

TELENOR

1:18:16

+35:31

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

1:17:56

90 160 116

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

PRIVAT

52:52

+0:00

DSQ

Kåre Holt Hansen

Egen

59:47

90

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

1:12:59

+0:00

2.

Tone Lye

Tyrving, IL

1:38:53

+25:54

3.

Lars Bergerud

Tyrving, IL

1:39:08

+26:09

4.

Erlend Isachsen

Asker Skiklubb

1:42:05

+29:06

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

45:51

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

46:22

+0:31

3.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

46:49

+0:58

4.

Øyvind Hansen

Røyken O-lag

47:10

+1:19

5.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

48:11

+2:20

6.

Kristin Ulven Jørgensen

Asker Skiklubb

57:33

+11:42

7.

Per Schanche

Asker SK

57:40

+11:49

8.

Toril Nes

NYDALEN

1:00:35

+14:44

9.

Esten Nicolai Wøien

Asker Skiklubb

1:08:38

+22:47

10.

Ida Tangen

NYDALEN

1:10:18

+24:27

11.

Marit Muren

Lillomarka O-lag

1:18:53

+33:02

DSQ

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

1:12:28

111 141 47 116 117 132

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

41:08

+0:00

2.

Kristin Tandberg

Asker SK

46:35

+5:27

3.

Kaja Løvald

Asker SK

47:20

+6:12

4.

Eva Schanche

Asker SK

47:54

+6:46

5.

Ole Skogedal

Asker SK

51:14

+10:06

6.

Olav Frode Bråten

Asker SK

51:31

+10:23

7.

Ann- Katrin Olsen

Asker Skiklubb

56:11

+15:03

DSQ

Randi Nilstad

Tyrving, IL

59:16

249

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

40:52

+0:00

2.

Geir Trøan

TELENOR

46:10

+5:18

3.

Anne Sagberg

Stabæk IF

48:47

+7:55

4.

Ingrid Fossum Rye

Asker Skiklubb

51:36

+10:44

5.

Morten Gjeruldsen

Asker SK

52:03

+11:11

6.

Kristin Fredheim

Asker Skiklubb

56:24

+15:32

7.

Per Gjermo

Asker SK

59:00

+18:08

8.

Brage Storebakken

Asker Skiklubb

1:00:58

+20:06

9.

Elin M. Lien

SFT

1:03:03

+22:11

10.

Tone Dahle

Asker SK

1:10:56

+30:04

DSQ

Håvard Fjellheim

Hjelnes Consult

1:39:05

160 116 117 132

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

55:17

+0:00

2.

Torjus Eeg

Asker SK

1:20:26

+25:09

3.

Andreas Markussen

Asker Skiklubb

1:24:06

+28:49

DSQ

Ola Løvald Bråten

Asker Skiklubb

54:14

166 167 117 132

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

30:34

+0:00

2.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

30:36

+0:02

3.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

36:12

+5:38

4.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

36:14

+5:40

5.

Carl Kristian Johansen

MIC

49:06

+18:32

Klasse: Å(2,5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

17:44

+0:00

2.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

19:29

+1:45

3.

Knut Magnus Carlsson

Fossum IF

28:47

+11:03

4.

Henriette Kalager

Asker Skiklubb

33:35

+15:51


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:18:48

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

171

Antall startet:

171