Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 8 - Vassfjellet, Tjuvdalen 17. juni 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gurvinder Singu

Eget

56:28

+0:00

43:26

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Pukstad

Student

26:50

+0:00

12:11

2.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

27:00

+0:10

12:16

3.

Roar Ansnes

Eget

31:29

+4:39

14:18

4.

Thomas Bakken

Maskinagentur

32:46

+5:56

14:53

5.

Ina Bakken

Eget

32:47

+5:57

14:54

6.

Inger Sofie Husby

HIST

38:52

+12:02

17:40

7.

Marianne Wold

Statoil

45:58

+19:08

20:53

8.

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

47:38

+20:48

21:39

9.

Anthony Bossard

Eget

48:32

+21:42

22:03

10.

Anita Ervik

Bufetat

53:06

+26:16

24:08

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Student

38:43

+0:00

12:05

2.

Therese Langseth

Skoleelev

43:23

+4:40

13:33

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Willumsen

Agraff

56:05

+0:00

13:21

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:27:11

+31:06

20:45

3.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

2:13:15

+1:17:10

31:43

DSQ

Sandrine Pic

Atmel

52:31

35 58

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

Stjørdal Kommune

42:26

+0:00

13:15

2.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

49:20

+6:54

15:25

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:03:59

+0:00

15:14

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

1:08:55

+0:00

11:17

Arrangør

Randi Wærnes

Skanska

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

40:51

+0:00

12:45

2.

Marianne Houbiers

Statoil

51:13

+10:22

16:00

3.

Beate Sitter

HiST

1:17:02

+36:11

24:04

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

40:45

+0:00

9:42

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

42:34

+1:49

10:08

3.

Eli Kvingedal

Natura

46:08

+5:23

10:59

4.

Hilde Forbord

Big Bite

57:30

+16:45

13:41

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

1:07:57

+0:00

11:08

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

46:06

+0:00

14:24

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:00:38

+0:00

14:26

2.

Aashild S. Langseth

Eget

1:01:40

+1:02

14:40

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

40:13

+0:00

12:34

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

41:09

+0:56

12:51

3.

Vigdis Heimly

NTNU

47:37

+7:24

14:52

4.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:14:59

+34:46

23:25

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

39:12

+0:00

9:20

2.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

45:17

+6:05

10:46

3.

Trine Barstad

HIST

53:27

+14:15

12:43

4.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:06:38

+27:26

15:51

5.

Siri Drogset

HiST

1:18:24

+39:12

18:40

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

43:37

+0:00

13:37

2.

Mildrid Ljosland

HiST

45:15

+1:38

14:08

3.

Berit Grande

Sticos

53:38

+10:01

16:45

4.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:02:45

+19:08

19:36

5.

Anne Okstad

Eget

1:04:49

+21:12

20:15

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

45:00

+0:00

10:42

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

52:18

36 60 49 61 63

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

45:43

+0:00

14:17

2.

Anne Furuholt

TOBB

52:21

+6:38

16:21

3.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

52:34

+6:51

16:25

4.

Kirsti Haarberg

Haarberg

53:55

+8:12

16:50

5.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:13:06

+27:23

22:50

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

41:55

+0:00

13:05

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

44:22

+2:27

13:51

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

47:41

+5:46

14:54

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

52:04

+10:09

16:16

5.

Britt Kristiansen

Eget

59:22

+17:27

18:33

6.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:03:49

+21:54

19:56

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:22:43

+0:00

25:50

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

59:58

+0:00

18:44

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

36:59

+0:00

8:48

2.

Ola Bagøien Hjulstad

Skoleelev

41:44

+4:45

9:56

3.

Jonas Bagøien Hjulstad

Skoleelev

45:52

+8:53

10:55

4.

Thor William Skånøy

Skoleelev

46:25

+9:26

11:03

5.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:00:45

+23:46

14:27

6.

Jerome Soulard

Atmel

1:02:00

+25:01

14:45

Arrangør

John Kjøren

Skanska Aktiv Trondheim

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

38:03

+0:00

6:14

2.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

38:41

+0:38

6:20

3.

Knut Sveinung Rekaa

ViaNova Trondheim

42:30

+4:27

6:58

4.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

46:11

+8:08

7:34

5.

Sigurd Stenvik

Student

47:46

+9:43

7:49

6.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

48:14

+10:11

7:54

7.

Halvor Lund

SINTEF Energi

51:31

+13:28

8:26

8.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

58:59

+20:56

9:40

9.

Vegar Røyset

Siemens

1:10:28

+32:25

11:33

10.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:11:03

+33:00

11:38

11.

John Kåre Roald

Axil

1:11:25

+33:22

11:42

12.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:18:18

+40:15

12:50

13.

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:25:33

+47:30

14:01

DSQ

Øystein Volden

Politiet

2:01:36

47 51 55 57 150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

32:24

+0:00

7:42

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

44:02

+11:38

10:29

3.

Snorre Gangaune

Statskraft

54:14

+21:50

12:54

4.

Christian Gutvik

NTNU

1:04:50

+32:26

15:26

5.

Kenneth Spakmo

Posten

1:04:52

+32:28

15:26

Arrangør

Odin Damås

Skanska

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

44:08

+0:00

7:14

2.

Christian Hohl

Vegvesenet

46:43

+2:35

7:39

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

49:35

+5:27

8:07

4.

Magnus Oshaug

NMBUI

1:10:26

+26:18

11:32

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

Eget

34:13

+0:00

8:08

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

37:22

+3:09

8:53

3.

Frode Sandøy

Powel

41:32

+7:19

9:53

4.

Kurt Amundsen

Avinor

49:16

+15:03

11:43

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

50:01

+15:48

11:54

6.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

50:25

+16:12

12:00

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

51:48

+0:00

8:29

2.

Vegard Hansen

Prima

51:59

+0:11

8:31

3.

Truls Ryum

Sleipner

52:43

+0:55

8:38

4.

Skjalg Stordal

Eget

54:09

+2:21

8:52

5.

Øystein Husby

Statnett

1:04:39

+12:51

10:35

6.

Henning Lysaker

Rainpower

1:05:57

+14:09

10:48

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:07:37

+15:49

11:05

8.

Ola Lædre

Sleipner

1:09:05

+17:17

11:19

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

40:19

39 44 45 47 51

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

35:11

+0:00

8:22

2.

Morten Belsvik

Powel

42:09

+6:58

10:02

3.

Nils Tesdal

Signicat

43:09

+7:58

10:16

4.

Ketil Solem

Broadnet

43:27

+8:16

10:20

5.

Øystein Grøvlen

Oracle

45:17

+10:06

10:46

6.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

45:18

+10:07

10:47

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

50:02

+14:51

11:54

8.

Dag Vidar Jensen

Merit Consulting

56:23

+21:12

13:25

9.

Vidar Lunda

DNB

1:01:33

+26:22

14:39

10.

Sigurd Stendal

Kantega

1:02:04

+26:53

14:46

Arrangør

Jon Vindal

Skanska

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDA

42:48

+0:00

7:00

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

51:21

+8:33

8:25

Arrangør

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Sæther

NTNU

41:06

+0:00

9:47

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

41:39

+0:33

9:55

3.

Tore Fornes

Statoil

42:00

+0:54

10:00

4.

Jan Gunnar Jensås

Natura

43:28

+2:22

10:20

5.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

44:21

+3:15

10:33

6.

Petter Mikalsen

Telenor

44:53

+3:47

10:41

7.

Bjørn Munch

Oracle

45:04

+3:58

10:43

8.

Tor Arne Haugen

DNB

49:41

+8:35

11:49

9.

Ivar Erdal

Ecotone

59:03

+17:57

14:03

10.

Hallstein Hemmer

HiST

1:01:54

+20:48

14:44

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

52:04

+0:00

8:32

2.

Geir Arnesen

Eget

56:17

+4:13

9:13

3.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

1:00:31

+8:27

9:55

4.

Dag Stenersen

Sintef

1:02:36

+10:32

10:15

5.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

1:06:28

+14:24

10:53

DSQ

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:09:14

47 51 55 57

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

36:57

+0:00

8:47

2.

Helge Eriksen

Eget

38:50

+1:53

9:14

3.

Arnt Liaøy

Bufetat

41:10

+4:13

9:48

4.

Klaus Livik

Powel

41:52

+4:55

9:58

5.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

43:27

+6:30

10:20

6.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

44:14

+7:17

10:31

7.

Jim Løvås

Politiet

48:09

+11:12

11:27

8.

Olav Kvittem

Uninett

50:00

+13:03

11:54

9.

Håvard Rekstad

NTNU

52:17

+15:20

12:26

10.

Ola Eiken

Quad geometrics

52:34

+15:37

12:30

11.

Robert Von Hirsch

Statkraft

58:33

+21:36

13:56

Arrangør

Svein Nassvik

Skanska

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

57:43

+0:00

9:27

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

59:46

+2:03

9:47

3.

Helge Løseth

Statoil

1:05:53

+8:10

10:48

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:45:30

+47:47

17:17

Arrangør

Inge Nørstebø

Skanska

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

36:46

+0:00

8:45

2.

Harald Oftedal

Statoil

39:35

+2:49

9:25

3.

Steinar Aasvang

Siemens

40:36

+3:50

9:40

4.

Tore Heggem

HiNT

45:09

+8:23

10:45

5.

John Sirum

Rambøll

50:16

+13:30

11:58

6.

Ole Nervik

Eget

52:03

+15:17

12:23

7.

Kjell Jomar Lyng

Trondheim Kommune

53:20

+16:34

12:41

8.

Asbjørn Rønning

Fylket

55:02

+18:16

13:06

9.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

55:15

+18:29

13:09

10.

Roar Sundby

HiST

1:01:05

+24:19

14:32

11.

Oddmar Iversen

HiST

1:01:57

+25:11

14:45

12.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:03:12

+26:26

15:02

13.

Arve Berg

Oceanor

1:03:51

+27:05

15:12

Arrangør

Arne Wist

Skanska

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:10:03

+0:00

11:29

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

47:44

+0:00

14:55

2.

Thore Sundsetvik

Smiths

50:13

+2:29

15:41

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

52:32

+4:48

16:25

4.

Atle Mørk

SINTEF

52:45

+5:01

16:29

DSQ

Steinar Kulsås

Eget

1:18:39

95

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

42:50

+0:00

10:11

2.

Ole Lutro

NGU

42:52

+0:02

10:12

3.

Pål Skyberg

Evry

43:04

+0:14

10:15

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

43:46

+0:56

10:25

5.

Svein Hove

Statens Vegvesen

44:18

+1:28

10:32

6.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

47:25

+4:35

11:17

7.

Ottar G Kristiansen

Evry

47:49

+4:59

11:23

8.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

48:16

+5:26

11:29

9.

Torgeir Iversen

Evry

50:57

+8:07

12:07

10.

Tore Kiste

Fylket

51:35

+8:45

12:16

11.

Geir Dolmen

KVT

52:04

+9:14

12:23

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

54:46

+11:56

13:02

13.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

54:59

+12:09

13:05

14.

Egil Repvik

NETTseksjonering

56:09

+13:19

13:22

15.

Jacob Hygen

Helsedirektoratet

57:04

+14:14

13:35

16.

Halvor Flatberg

NTNU

59:08

+16:18

14:04

17.

Torger Haarberg

Haarberg

1:03:26

+20:36

15:06

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:06:17

+0:00

10:51

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:14:42

+8:25

12:14

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:19:37

+13:20

13:03

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

39:15

+0:00

12:15

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

44:49

+5:34

14:00

3.

Peder Lysestøl

HiST

55:47

+16:32

17:25

4.

Bjørn Flor

Eget

1:28:35

+49:20

27:40

5.

Olaf Eggen

Jernia

1:35:02

+55:47

29:41

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

43:29

+0:00

10:21

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

45:49

+2:20

10:54

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

51:33

+8:04

12:16

4.

Odd Musum

Rambøll

53:52

+10:23

12:49

5.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

58:08

+14:39

13:50

6.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

59:45

+16:16

14:13

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:01:17

+17:48

14:35

8.

Tore Brurok

Eget

1:01:42

+18:13

14:41

9.

Finn Bjørgum

Eget

1:09:05

+25:36

16:26

10.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:15:06

+31:37

17:52

Arrangør

Magne Måge

Skanska

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:22:32

+0:00

13:31

2.

Robert Strøm

NGU

1:29:22

+6:50

14:39

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

43:07

+0:00

13:28

2.

Kåre Aflekt

NTNU

46:34

+3:27

14:33

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

48:07

+5:00

15:02

4.

Edmund Olsen

NTNU

50:49

+7:42

15:52

5.

Harald Grønli

Eget

52:45

+9:38

16:29

6.

Oddvar Opland

Stompa

55:31

+12:24

17:20

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

45:45

+0:00

10:53

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

52:09

+6:24

12:25

3.

Per Løvaas

Vegvesenet

53:47

+8:02

12:48

4.

Arne Seterhaug

Eget

57:25

+11:40

13:40

5.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:00:42

+14:57

14:27

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:01:07

+15:22

14:33

7.

Torger Elseth

Eget

1:08:00

+22:15

16:11

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

47:28

+0:00

14:50

2.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

52:27

+4:59

16:23

3.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:24:19

+36:51

26:20

DSQ

Jostein Glesåen

Melhus kommune

1:03:37

65 69 51 95 63 150

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

52:31

+0:00

12:30

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

57:21

+4:50

13:39

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

52:48

+0:00

16:30

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

44:57

+0:00

7:22

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

52:46

+7:49

8:39


Sist oppdatert:

6 august 2014, 21:41:48

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

235

Antall startet:

235