Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellenLagkonkurranse OG-karusell 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 3 18. juni 2014

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

37:51

+0:00

2.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

48:53

+11:02

3.

Runar Krognes

Leik

49:03

+11:12

4.

Ingebrigt Eid

Leik

50:07

+12:16

5.

Brage Keiserås

IL Leik

50:34

+12:43

6.

Jon Røstum

Gaula OL

51:03

+13:12

7.

Gisle Berg

Leik

55:18

+17:27

8.

Ola Keiserås

IL Leik

55:48

+17:57

9.

Kjell Rune Logan- Halvorsrud

Melhus IL

57:13

+19:22

10.

Ådne Krogstad Berg

IL Leik

1:00:47

+22:56

11.

Anders Estenstad

IL Leik

1:04:40

+26:49

12.

Ola Hjulstad

Melhus IL

1:04:50

+26:59

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Solstad

Orkanger IF

42:42

+0:00

2.

Nils Kristian Moe

Klæbu IL

44:21

+1:39

3.

Erik Foss

IL Leik

46:11

+3:29

4.

Ole Hjulstad

Melhus IL

52:26

+9:44

5.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

55:19

+12:37

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

56:08

+13:26

7.

Jan Hage

IL Leik

56:52

+14:10

8.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

58:14

+15:32

9.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:03:11

+20:29

DSQ

Stein Hoseth

Melhus IL

2:07:28

44 45 46

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

29:44

+0:00

2.

Randi Wærnes

Orkanger IF

30:24

+0:40

3.

Even Unsgård

IL Leik

32:35

+2:51

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

36:57

+7:13

5.

Tor Hammer

Melhus IL

41:38

+11:54

6.

Hege S Melhuus

Melhus IL

44:13

+14:29

7.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

49:03

+19:19

8.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

52:31

+22:47

9.

Miriam Halvorsrud

Melhus IL

55:46

+26:02

10.

Ingrid Rønning

Melhus IL

58:33

+28:49

Klasse: Grønn gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alastair Brunton

Ving OK

49:34

+0:00

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Sølberg

IL Leik

25:22

+0:00

2.

OLA Grendal

Orkanger IF

27:16

+1:54

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

28:15

+2:53

4.

Brita Gabrielsen

Børsa IL

29:07

+3:45

5.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

30:55

+5:33

6.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

32:29

+7:07

7.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

33:15

+7:53

8.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

36:53

+11:31

9.

Mette Moa

Orkanger IF

38:28

+13:06

10.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

40:02

+14:40

11.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

40:29

+15:07

12.

Elfrid By

Orkanger IF

40:32

+15:10

13.

Heidi Flå

Orkanger IF

43:08

+17:46

14.

Lise Martinusen

Melhus IL

44:46

+19:24

15.

Arne Grønset

Orkanger IF

45:05

+19:43

16.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

46:48

+21:26

249

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Neraune

Orkanger IF

28:49

+0:00

2.

Jostein Glesåen

Gaula OL

42:10

+13:21

3.

Åse Høgsteggen

IL Leik

59:30

+30:41

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

1:21:18

+52:29

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

36:35

Robin Hansen

Klæbu IL

48:39

Jan Erik Tyrhaug

Klæbu IL

48:36

Tommy Johansen

Klæbu IL

48:33

Brit Gråbakk

Klæbu IL

48:38

John Anders Borgen

Klæbu IL

48:28

Heidi Johansen

Melhus IL

1:04:26

Oddny Langørgen

Melhus IL

52:13

Elliot Thornberg

Melhus IL

52:36

Even Langørgen

Melhus IL

52:42

Erik W. Bakk

Melhus IL

29:06

Mona Windseth

Melhus IL

29:35

Øyvind Onsøyen

Melhus IL

1:04:36

Edvard Onsøyen

Melhus IL

1:04:27

Hannah Onsøyen

Melhus IL

1:04:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juni 2014, 21:44:48

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

68

Antall startet:

68