Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 9 / Trolløpet 21. juni 2014

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

2:38:13

+0:00

13:04

2.

Ida Hjorth

NTNU

2:41:14

+3:01

13:19

DSQ

Sandrine Pic

Atmel

3:43:24

61 63 65 69 92

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:46:57

+0:00

12:34

2.

Sigrid Grepstad

NTNUI

2:13:49

+26:52

15:44

3.

Therese Langseth

Skoleelev

2:35:15

+48:18

18:15

4.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

3:42:05

+1:55:08

26:07

DSQ

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

59:07

44 47 58 59 60 61 63 65 69 95 106 110 11...

DSQ

Anita Ervik

Bufetat

1:23:42

58 59 60 61 63 65 69 95 106 110 113 114 11...

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

2:04:53

+0:00

14:41

2.

Trine Barstad

HIST

2:13:44

+8:51

15:44

3.

Gunnhild Oftedal

HiST

2:13:45

+8:52

15:44

4.

Siri Drogset

HiST

2:14:02

+9:09

15:46

5.

Aashild S. Langseth

Eget

2:35:47

+30:54

18:19

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

2:45:39

+40:46

19:29

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

3:46:24

+1:41:31

26:38

8.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

3:46:29

+1:41:36

26:38

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

1:04:25

+0:00

13:08

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:18:37

+14:12

16:02

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:26:26

+22:01

17:38

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

2:09:35

+1:05:10

26:26

5.

Randi Irene Engen

SIT

2:21:17

+1:16:52

28:49

6.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

2:21:22

+1:16:57

28:51

DSQ

Erika Bugten

Statoil

1:46:28

96 114 115 123 150 175

Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Student

1:45:39

+0:00

8:43

2.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:57:06

+11:27

9:40

3.

Truls Ryum

Sleipner

1:57:15

+11:36

9:41

4.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

2:16:31

+30:52

11:16

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

2:19:08

+33:29

11:29

6.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

2:33:23

+47:44

12:40

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

2:33:31

+47:52

12:41

8.

Magnar Nedland

Yahoo!

2:43:00

+57:21

13:28

9.

Stian Kristoffersen

Yahoo

2:43:01

+57:22

13:28

10.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

3:36:40

+1:51:01

17:54

11.

Jerome Soulard

Atmel

3:57:24

+2:11:45

19:37

DSQ

Frode Sandøy

Powel

54:32

61 63 65 69 92 106 96 110 113 114 117 123 15...

DSQ

Morten Belsvik

Powel

1:22:43

49 51 55 121 57 61 63 65 69 92 106 96 11...

DSQ

Vegar Røyset

Siemens

1:28:35

61 63 65 69 92 106 96 110 113 114 117 123 15...

DSQ

Fredrik Johannessen

Rambøll

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Smith

Stålsmith

2:12:11

+0:00

10:55

2.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

2:33:48

+21:37

12:42

DSQ

Bjørn Munch

Oracle

2:22:09

61 63 65 69 92 106 96 110 113 114 117 123 15...

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

1:27:52

+0:00

10:20

2.

Helge Løseth

Statoil

1:31:20

+3:28

10:44

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:40:40

+12:48

11:50

4.

Steinar Aasvang

Siemens

1:41:39

+13:47

11:57

5.

Frank Bjarkø

NRK

1:46:09

+18:17

12:29

6.

Olav Kvittem

Uninett

1:48:33

+20:41

12:46

7.

Tore Heggem

HiNT

1:49:40

+21:48

12:54

8.

Håvard Eidnes

Uninett

1:59:09

+31:17

14:01

9.

Hallstein Hemmer

HiST

2:14:24

+46:32

15:48

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

2:30:44

+1:02:52

17:44

11.

Reinold Ellingsen

NTNU

2:43:13

+1:15:21

19:12

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

1:46:15

+0:00

12:30

2.

Robert Strøm

NGU

2:12:27

+26:12

15:34

3.

Torgeir Iversen

Evry

2:39:59

+53:44

18:49

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

1:56:56

120 44

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

1:01:44

+0:00

12:35

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

1:01:46

+0:02

12:36

3.

Tore Kiste

Fylket

1:02:22

+0:38

12:43

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:02:37

+0:53

12:46

5.

Leif Røhjell

Siemens

1:03:52

+2:08

13:02

6.

Leif Engen

SIT

1:05:10

+3:26

13:17

7.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:08:00

+6:16

13:52

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:15:39

+13:55

15:26

9.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:18:05

+16:21

15:56

10.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:18:24

+16:40

15:59

11.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:18:27

+16:43

16:00

12.

Atle Mørk

SINTEF

1:19:30

+17:46

16:13

13.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:21:01

+19:17

16:32

14.

Harald E Krogstad

NTNU

1:21:08

+19:24

16:33

14.

Kåre Aflekt

NTNU

1:21:08

+19:24

16:33

16.

Rolf Hellan

Eget

1:21:23

+19:39

16:36

17.

Torger Elseth

Eget

1:21:28

+19:44

16:37

18.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:21:38

+19:54

16:39

19.

Tore Brurok

Eget

1:30:21

+28:37

18:26

20.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:30:25

+28:41

18:27

21.

Kjell Atle Strande

Creditreform

1:43:59

+42:15

21:13

22.

Jostein Grepstad

NTNU

1:45:33

+43:49

21:32

23.

Edmund Olsen

NTNU

2:09:52

+1:08:08

26:30

24.

Olaf Eggen

Jernia

2:31:24

+1:29:40

30:53

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:08:39

36 65 69

DSQ

Olaf Eggen

Jernia

1:49:42

150

DSQ

Mohammed Isashahamat

2:24:07

130 36 39 45 65 69 92 96 110 113 114 115 12...


Sist oppdatert:

8 oktober 2014, 10:36:41

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

84

Antall startet:

84