Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10 - Ulvåsen 24. juni 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Akaterina Kim

NTNUI

22:55

+0:00

15:16

2.

Eli Solhus

Orkdal Regnskapskontor

29:52

+6:57

19:54

3.

Tonje Solhus

Skoleelev

29:57

+7:02

19:58

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Otto Lie

Rosenvik

21:26

+0:00

12:36

2.

Anita Ervik

Bufetat

21:55

+0:29

12:53

3.

Gurvinder Singh

Uninett

29:20

+7:54

17:15

4.

Maj Lisbet Rønning

Natura

33:18

+11:52

19:35

DSQ

Anthony Bossard

Eget

27:07

59

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frida Aamodt

NTNUI

1:39:27

59

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Kanstad

NTNUI

45:07

+0:00

11:16

2.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:18:13

+33:06

19:33

3.

Lydia Høyem Anker

Agraff

1:35:57

+50:50

23:59

4.

Marte Willumsen

Agraff

1:36:48

+51:41

24:12

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:39:28

+54:21

24:52

DSQ

Sigrid Grepstad

NTNUI

1:12:38

60 61 64 114 113 157 150

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Uggen

Sintef

50:49

+0:00

12:42

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

1:14:16

+0:00

12:10

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:22:30

+0:00

20:37

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

48:17

+0:00

12:04

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

49:18

+1:01

12:19

3.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:30:46

+42:29

22:41

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

40:49

+0:00

16:19

2.

Hilde Haugskott

Skatteetaten

43:04

+2:15

17:13

3.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

53:55

+13:06

21:34

4.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:02:48

+21:59

25:07

5.

Eili Kvenild

St. Olavs Hospital

1:37:32

+56:43

39:00

DSQ

Mette Moa

Eget

4:49

35 55 57 58 117 59 157 150 175

DSQ

Heidi Flå

Orkdal kommune

56:27

58 157

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:05:00

+0:00

16:15

2.

Erika Bugten

Statoil

1:06:21

+1:21

16:35

3.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:25:06

+20:06

21:16

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:31:21

+26:21

22:50

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:35:40

+30:40

23:55

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

42:33

+0:00

17:01

2.

Sissel Horghagen

HiST

1:04:11

+21:38

25:40

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:05:50

+23:17

26:20

4.

Vigdis Heimly

NTNU

1:16:05

+33:32

30:26

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

45:42

+0:00

11:25

2.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

49:47

+4:05

12:26

3.

Grete Berge Owren

Melhus vgs

51:22

+5:40

12:50

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

53:44

+8:02

13:26

5.

Trine Barstad

HIST

56:42

+11:00

14:10

6.

Siri Drogset

HiST

1:02:17

+16:35

15:34

7.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:05:32

+19:50

16:23

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

49:50

+0:00

19:56

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

48:34

+0:00

12:08

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

48:00

+0:00

19:12

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

58:17

+10:17

23:18

3.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:22:48

+34:48

33:07

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:01:15

+0:00

24:30

DSQ

Randi Irene Engen

SIT

1:07:32

58 117 59 157 150

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:05:36

+0:00

26:14

2.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:19:53

+14:17

31:57

3.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:24:40

+19:04

33:52

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Opedal

Student

1:10:52

+0:00

17:43

2.

Steffen Uppermann

NTNU

1:58:03

+47:11

29:30

DSQ

Jerome Soulard

Atmel

1:05:41

58 95 114 113 110 157

DSQ

Stian Kristoffersen

Yahoo

1:33:12

113

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Student

44:59

+0:00

7:22

2.

Gustav Ruø

Student

52:13

+7:14

8:33

3.

Fredrik Widerøe

NTNU

54:02

+9:03

8:51

4.

Halvor Lund

SINTEF Energi

54:55

+9:56

9:00

5.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

55:52

+10:53

9:09

6.

Terje Sørgård

Byåsen

1:04:54

+19:55

10:38

7.

Terje Magnus Sørensen

Student

1:08:33

+23:34

11:14

8.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

1:12:12

+27:13

11:50

9.

Vegar Røyset

Siemens

1:12:55

+27:56

11:57

10.

Magne Svare

Skanska

1:19:22

+34:23

13:00

11.

Trygve Utstumo

Grane IK

1:22:36

+37:37

13:32

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

48:10

+0:00

12:02

2.

Kenneth Spakmo

Posten

1:31:30

+43:20

22:52

DSQ

Andreas Winnem

Reinertsen

1:21:47

95

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

43:06

+0:00

7:03

2.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:14:24

+31:18

12:11

3.

Marius Widerøe

NTNU

1:29:39

+46:33

14:41

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

46:04

+0:00

11:31

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

54:30

+8:26

13:37

3.

Frode Johansen

Broadnet

1:01:37

+15:33

15:24

DSQ

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:29:47

35

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

42:22

+0:00

6:56

2.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:06:16

+23:54

10:51

3.

Truls Ryum

Sleipner

1:13:46

+31:24

12:05

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Solstad

Eget

41:07

+0:00

10:16

2.

Øyvind Skaug

NCC

43:01

+1:54

10:45

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

50:10

+9:03

12:32

4.

Ketil Solem

Broadnet

50:41

+9:34

12:40

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:01:55

+20:48

15:28

6.

Morten Belsvik

Powel

1:03:33

+22:26

15:53

7.

Ole Gunnar Sølberg

Vegvesenet

1:11:54

+30:47

17:58

8.

Bjørnar Kvalen

Agraff

1:54:18

+1:13:11

28:34

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDA

45:00

+0:00

7:22

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

56:34

+11:34

9:16

3.

Stein Ivar Foss

Eget

59:35

+14:35

9:46

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:00:33

+15:33

9:55

5.

Stig Forbord

Optoplan

1:04:47

+19:47

10:37

6.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:09:52

+24:52

11:27

7.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:23:55

+38:55

13:45

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

46:47

+0:00

11:41

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

46:50

+0:03

11:42

3.

Erling Bye

BDO

48:21

+1:34

12:05

4.

Øystein Nytrø

NTNU bil

54:39

+7:52

13:39

5.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

56:58

+10:11

14:14

6.

Tor Arne Haugen

DNB

57:09

+10:22

14:17

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:00:47

+14:00

15:11

8.

Bobo Nordahl

NGU

1:02:53

+16:06

15:43

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

56:31

+0:00

9:15

2.

Geir Arnesen

Eget

56:49

+0:18

9:18

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:06:34

+10:03

10:54

4.

Asgeir Johan Sørensen

NTNU

1:21:42

+25:11

13:23

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

42:37

+0:00

10:39

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

50:34

+7:57

12:38

3.

Erik Horghagen

BDO AS

51:33

+8:56

12:53

4.

Øyvind Sæther

NTNU

52:10

+9:33

13:02

5.

Jim Løvås

Politiet

54:50

+12:13

13:42

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

55:05

+12:28

13:46

7.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

55:36

+12:59

13:54

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:04:53

+22:16

16:13

9.

Helge Eriksen

Eget

1:05:55

+23:18

16:28

10.

Svein Nassvik

Skanska

1:15:48

+33:11

18:57

11.

Olav Kvittem

Uninett

1:19:50

+37:13

19:57

12.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:42:22

+59:45

25:35

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

55:11

+0:00

9:02

2.

Geir Owren

Statoil

57:22

+2:11

9:24

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:00:15

+5:04

9:52

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:01:02

+5:51

10:00

5.

Inge Nørstebø

Skanska

1:07:44

+12:33

11:06

6.

Jostein Alvestad

Statoil

1:09:18

+14:07

11:21

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Hofstad

DNB

48:39

+0:00

12:09

2.

Ole Nervik

Eget

51:56

+3:17

12:59

3.

Jan Erik Kofoed

NTNU

55:44

+7:05

13:56

4.

Tor Gjermstad

HEMIT

57:22

+8:43

14:20

5.

Asbjørn Rønning

Fylket

59:46

+11:07

14:56

6.

Steinar Aasvang

Siemens

1:01:27

+12:48

15:21

7.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:07:54

+19:15

16:58

8.

Ståle Engdal

Telenor

1:09:24

+20:45

17:21

9.

Oddmar Iversen

HiST

1:12:11

+23:32

18:02

10.

Jostein Grepstad

NTNU

1:18:38

+29:59

19:39

DSQ

John Sirum

Rambøll

58:18

175

DSQ

Harald Lauglo

HiST

1:42:57

114 113 157 150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

1:14:15

+0:00

12:10

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:22:44

+8:29

13:33

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

39:58

+0:00

15:59

2.

Nils Holte

NTNU

45:51

+5:53

18:20

3.

Svein Olav Haug

Bravida

48:18

+8:20

19:19

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

54:35

+14:37

21:50

5.

Ivar Wangensteen

NTNU

1:12:40

+32:42

29:04

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar G Kristiansen

Evry

44:47

+0:00

11:11

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

45:16

+0:29

11:19

3.

Ole Lutro

NGU

49:15

+4:28

12:18

4.

Pål Skyberg

Evry

50:56

+6:09

12:44

5.

Per Bjørgum

Politiet

51:18

+6:31

12:49

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

54:34

+9:47

13:38

7.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

57:11

+12:24

14:17

8.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:01:02

+16:15

15:15

9.

Halvor Flatberg

NTNU

1:01:53

+17:06

15:28

10.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:03:25

+18:38

15:51

11.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:04:28

+19:41

16:07

12.

Torgeir Iversen

Evry

1:07:31

+22:44

16:52

13.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:09:21

+24:34

17:20

14.

Atle Mørk

SINTEF

1:24:46

+39:59

21:11

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:04:26

64 114 113 157 150

DSQ

Torger Haarberg

Haarberg

1:19:02

64 114 113 157

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:28:56

+0:00

14:34

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

42:49

+0:00

17:07

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

45:27

+2:38

18:10

3.

Bjørn Norberg

Veritas

57:05

+14:16

22:50

4.

Arne Grønset

Orkdal kommune

59:30

+16:41

23:48

5.

Bjørn Flor

Eget

1:51:30

+1:08:41

44:36

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

41:03

+0:00

10:15

2.

Leif Røhjell

Siemens

50:13

+9:10

12:33

3.

Leif Engen

SIT

50:40

+9:37

12:40

4.

Knut Skjesol

Statkraft

52:10

+11:07

13:02

5.

Tore Brurok

Eget

1:02:43

+21:40

15:40

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:05:04

+24:01

16:16

7.

Finn Bjørgum

Eget

1:12:47

+31:44

18:11

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:12:55

+31:52

18:13

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:28:21

+0:00

14:29

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Grønli

Eget

42:43

+0:00

17:05

2.

Roar Kvam

HiST

43:06

+0:23

17:14

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

51:29

+8:46

20:35

4.

Kåre Aflekt

NTNU

57:24

+14:41

22:57

5.

Edmund Olsen

NTNU

1:03:49

+21:06

25:31

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

49:45

+0:00

12:26

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:14:40

+24:55

18:40

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:21:14

+31:29

20:18

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

52:03

+0:00

20:49

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:04:48

+12:45

25:55

DSQ

Thor Meland

Statoil

54:24

38

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Kanstad

NTNU

31:38

+0:00

12:39

2.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

37:43

+6:05

15:05

3.

John K. Lium

Eget

1:37:31

+1:05:53

39:00

DSQ

Reiner Hermann

NTNU

1:22:07

58 117 59 157

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

51:55

+0:00

12:58

2.

Magnus Gjersvold Haug

Skoleelev

52:06

+0:11

13:01

3.

Ane Bye

BIL

53:42

+1:47

13:25

DSQ

Even Bye

Skoleelev

1:09:52

114

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Owren

Student

50:39

+0:00

8:18

2.

Bjørg Margrethe Granly

Siemens

1:16:17

+25:38

12:30


Sist oppdatert:

13 august 2014, 10:27:16

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

198

Antall startet:

198