Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2014Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 6, Rinnbustaden 25. juni 2014

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

22:26

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

23:16

+0:50

137

3.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

30:08

+7:42

137

4.

Vegard Ressem

Frol IL

31:58

+9:32

137

5.

Gunnar Vatn

Frol IL

33:44

+11:18

137

6.

Sara Profors

Frol IL

33:45

+11:19

7.

Robert Ressem

Frol IL

34:30

+12:04

8.

Jo Severin Matberg

Frol IL

35:16

+12:50

137

9.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

38:22

+15:56

137

10.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

40:26

+18:00

137

11.

Harald Bakken

Frol IL

41:47

+19:21

12.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

48:26

+26:00

13.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

55:16

+32:50

DSQ

Frank Robert Rysgård

Frol IL

34:09

93

DSQ

Håkon T Nordvoll

Frol IL

58:21

137 146 147 91

DSQ

Tomas Renå

Frol IL

1:10:15

137 146 147 84 85 145 136 90 91 87 90 92 9...

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Lund

Verdal OK

56:24

+0:00

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Alstad

Frol IL

18:11

Jonas Alstad

Frol IL

18:04

Lena Alstad

Frol IL

18:03

Andreas Haaland Sandberg

Frol IL

21:34

Kristian Flatås

Frol IL

29:03

Mats Okkenhaug

Frol IL

36:37

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

28:21

Magne Okkenhaug

Frol IL

36:31

Oskar Sandstad

Frol IL

28:00

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

23:13

Victoria Kulstad

Frol IL

20:17

Peder Munkeby

Frol IL

43:33

Veronica Leithe

Frol IL

20:19

Joar Munkeby

Frol IL

43:09

Johanne Munkeby

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Nikoline Munkeby

Frol IL

32:46

Torje Munkeby

Frol IL

Johannes Matberg

Frol IL

39:18

Sander Matberg

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Hege Berg

Frol IL

43:16

Inger Myren

Frol IL

43:22

Erik Imsland

Frol IL

25:59

Martine Myhr Imsland

Frol IL

26:39

Grethe Smestad

Frol IL

30:33

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

30:36

Anne Kvam

Frol IL

30:34

Gunn Mary Andersen

Frol IL

38:33

Kaja Hamland

Frol IL

35:12

Mattis hamland

Frol IL

34:24

Margunn andersen

Frol IL

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

26:19

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

16:18

+0:00

2.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

16:42

+0:24

3.

June Munkeby

Frol IL

18:02

+1:44

4.

Randi Ulseth

Frol IL

18:15

+1:57

5.

Andrea Tofte

Frol IL

20:30

+4:12

6.

Tore Tofte

Frol IL

21:30

+5:12

7.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

26:50

+10:32

8.

Linnea Munkeby

Frol IL

27:21

+11:03

9.

Marthe Fagerli

Frol IL

28:46

+12:28

10.

Audhild Vingen

Frol IL

28:53

+12:35

11.

Vemund Berget

Frol IL

29:35

+13:17

12.

Thea Kristine Nordbakk Vikan

Frol IL

30:03

+13:45

DSQ

Berit Ressem

Frol IL

28:43

169

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Rotmo

Frol IL

Steinun Indgård

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Kilskar

Frol IL

45:17

+0:00

2.

Kirsten Toubro

Frol IL

52:54

+7:37

3.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

57:15

+11:58

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sundsvik

Frol IL

24:46

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

29:58

+5:12

3.

Odin Johnson

Frol IL

31:19

+6:33

137

4.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

31:47

+7:01

137

5.

Jostein Nordvoll

Frol IL

32:26

+7:40

137

6.

Torbjørn Sirum

Frol IL

33:23

+8:37

7.

Marit Berg Ness

Frol IL

33:25

+8:39

8.

Magnhild Forseth

Frol IL

37:41

+12:55

9.

Fritjof Sandstad

Frol IL

39:17

+14:31

10.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

40:10

+15:24

137

11.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

40:16

+15:30

137

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

41:29

+16:43

137

13.

Mathilde Munkeby

Frol IL

41:34

+16:48

137

14.

Sverre Matberg

Frol IL

43:20

+18:34

15.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

43:42

+18:56

16.

Ane Marte Vatn

Frol IL

44:35

+19:49

137

17.

Trygve Skavhaug

Frol IL

45:22

+20:36

18.

Atle Bakken

Frol IL

47:54

+23:08

19.

Else Sirum

Frol IL

52:24

+27:38

20.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

55:09

+30:23

21.

Freddy Roger Moen

Frol IL

1:10:22

+45:36

137

DSQ

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

27:55

137

DSQ

Rolf Alstad

Frol IL

29:06

163

DSQ

Mona Falch Moen

Frol IL

1:10:29

137

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

44:18

137

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonny Sundsvik

Frol IL

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

Stian Sundsvik

Frol IL

Espen Sundsvik

Frol IL

Per Morten Munkeby

Frol IL

Heidi Moe

Frol IL

Marianne Mathisen

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 oktober 2014, 13:18:00

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102