Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp11/Granåsen/Smistad 1. juli 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik W. Bakk

Eget

15:48

+0:00

13:10

2.

Anniken Hårberg

St Olav

1:00:01

+44:13

50:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

23:02

+0:00

14:23

2.

Mari Pukstad

Student

26:51

+3:49

16:46

3.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

27:22

+4:20

17:06

4.

Blaise lengrand

Atmel

27:38

+4:36

17:16

5.

Marianne Wold

Statoil

40:08

+17:06

25:05

6.

Cecilie Aarstein Paulsen

Maskinagentur

41:26

+18:24

25:53

7.

Inger Sofie Husby

HIST

42:51

+19:49

26:46

8.

Anja Rindstad

Student

45:41

+22:39

28:33

9.

Anne Grete Indset

Siemens

52:21

+29:19

32:43

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Student

54:48

+0:00

18:16

2.

Elin Forbord

Skoleelev

1:28:42

+33:54

29:34

3.

Ragnhild Kløven

Skoleelev

1:28:44

+33:56

29:34

4.

Jenny Forbord

Skoleelev

1:28:51

+34:03

29:37

DSQ

Jorun Opedal Uglem

Student

29:49

63 65 69

DSQ

Guro Fløgstad

Skoleelev

1:31:32

63

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

49:11

+0:00

12:56

2.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

49:37

+0:26

13:03

3.

Sigrid Grepstad

NTNUI

50:39

+1:28

13:19

4.

Kari Lien Johnsen

Skoleelev

50:49

+1:38

13:22

5.

Marte Lien Johnsen

Skoleelev

53:02

+3:51

13:57

6.

Anna Karine Lunna

BEKK

55:03

+5:52

14:29

7.

Marte Willumsen

Agraff

58:21

+9:10

15:21

8.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:16:09

+26:58

20:02

9.

Lydia Høyem Anker

Agraff

1:18:57

+29:46

20:46

10.

Sandrine Pic

Atmel

1:20:06

+30:55

21:04

11.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:29:08

+39:57

23:27

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Uggen

Sintef

49:26

+0:00

13:00

2.

Kari Solem Aune

COWI

52:40

+3:14

13:51

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

57:13

+7:47

15:03

4.

Patricha Olasen

Sol IL

1:24:28

+35:02

22:13

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:07:56

+0:00

11:08

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Houbiers

Statoil

1:00:12

+0:00

20:04

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:01:08

+0:56

20:22

3.

Randi Hegstad

Eget

1:03:34

+3:22

21:11

DSQ

Anita Ervik

Bufetat

27:19

63 65 69 150 175

DSQ

Gunn Elin Harbak

Statoil

58:40

35

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

51:12

+0:00

13:28

2.

Birgitte Johannessen

Trondheim Kommune

1:05:51

+14:39

17:19

3.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:09:37

+18:25

18:19

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:09:42

+18:30

18:20

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Catherine King

Ajax

1:43:05

+0:00

34:21

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

47:19

+0:00

12:27

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

47:57

+0:38

12:37

3.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

50:43

+3:24

13:20

4.

Hilde Forbord

Big Bite

51:17

+3:58

13:29

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

1:36:55

+0:00

15:53

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Martinussen

Eget

52:35

+0:00

17:31

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

54:01

+1:26

18:00

3.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

59:51

+7:16

19:57

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

52:07

+0:00

13:42

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

55:43

+3:36

14:39

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:02:59

+10:52

16:34

4.

Aashild S. Langseth

Eget

1:06:38

+14:31

17:32

5.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:08:06

+15:59

17:55

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:13:33

+21:26

19:21

7.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:13:42

+21:35

19:23

8.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:17:07

+25:00

20:17

9.

Erika Bugten

Statoil

1:27:08

+35:01

22:55

10.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:40:49

+48:42

26:31

DSQ

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:24:29

36

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

52:25

+0:00

17:28

2.

Sissel Horghagen

HiST

59:22

+6:57

19:47

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:11:06

+18:41

23:42

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:24:16

+31:51

28:05

DSQ

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:33:46

63

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

53:08

+0:00

13:58

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

57:10

+4:02

15:02

3.

Trine Barstad

HIST

57:24

+4:16

15:06

4.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

57:55

+4:47

15:14

5.

Siri Drogset

HiST

1:00:30

+7:22

15:55

6.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:02:20

+9:12

16:24

7.

Eli Ringdalen

Sintef

1:06:46

+13:38

17:34

8.

Bodil Monsen

Sintef

1:23:19

+30:11

21:55

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:02:53

+0:00

20:57

2.

Berit Grande

Sticos

1:10:56

+8:03

23:38

3.

Mildrid Ljosland

HiST

1:23:12

+20:19

27:44

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:22:00

+0:00

21:34

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:12:51

+0:00

24:17

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:31:12

+18:21

30:24

3.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:37:15

+24:24

32:25

4.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:42:31

+29:40

34:10

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Brenne

Trondheim Kommune

1:18:55

+0:00

20:46

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:04:39

+0:00

21:33

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:17:59

+13:20

25:59

3.

Brit Fridèn

NTNU

1:19:06

+14:27

26:22

4.

Randi Irene Engen

SIT

2:17:33

+1:12:54

45:51

5.

Britt Kristiansen

Eget

2:28:13

+1:23:34

49:24

DSQ

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

18:15

63 65 69 150 175

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:34:20

+0:00

31:26

2.

Randi Iversen

Eget

1:42:19

+7:59

34:06

DSQ

Gerd Sæternes

Byåsingan

52:07

63 65 69 150 175

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigbjørn Herstad

Norkart AS

54:42

+0:00

18:14

2.

Vidar Brekke

Norkart Geoservice

54:45

+0:03

18:15

3.

Roar Ansnes

Eget

1:10:47

+16:05

23:35

4.

Anthony Bossard

Atmel

1:35:23

+40:41

31:47

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

36:10

+0:00

9:46

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

49:46

+13:36

13:27

3.

Thor William Skånøy

Skoleelev

53:43

+17:33

14:31

4.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

53:57

+17:47

14:34

5.

Espen Fanavoll

NTNU

56:31

+20:21

15:16

6.

Lars Brækstad

Reinertsen

58:17

+22:07

15:45

7.

Ola Bagøien Hjulstad

Bravida

1:08:34

+32:24

18:31

8.

Steffen Opperman

NTNU BIL

1:11:06

+34:56

19:12

9.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:11:53

+35:43

19:25

10.

Kjetil Gjøen

Skanska

1:12:20

+36:10

19:32

DSQ

Eivind Opedal

Student

1:05:39

65 69 150

Arrangør

Anders Rustad

Atmel

Arrangør

Jerome Soulard

Atmel

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

44:30

+0:00

7:17

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

48:44

+4:14

7:59

3.

Trygve Olsen

NTNUI

51:53

+7:23

8:30

4.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

1:00:05

+15:35

9:50

5.

Terje Sørgård

Byåsen

1:01:45

+17:15

10:07

6.

Øivind Aunøien

Malvik kommune

1:04:33

+20:03

10:34

7.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

1:04:38

+20:08

10:35

8.

Mads Nonstad Fornes

Forsvaret

1:05:45

+21:15

10:46

9.

Robert Nyhus

TINE Tunga

1:06:13

+21:43

10:51

10.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:08:46

+24:16

11:16

11.

Martin Uglem

Student

1:09:12

+24:42

11:20

12.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:09:32

+25:02

11:23

13.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

1:09:39

+25:09

11:25

14.

Kasper Schei

NTNUI

1:10:12

+25:42

11:30

15.

Terje Magnus Sørensen

Student

1:11:31

+27:01

11:43

16.

Magne Svare

Skanska

1:15:40

+31:10

12:24

17.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

1:18:11

+33:41

12:49

18.

John Kåre Roald

Axil

1:23:03

+38:33

13:36

19.

Vegar Røyset

Siemens

1:23:50

+39:20

13:44

20.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

1:26:43

+42:13

14:12

DSQ

Gustav Ruø

Student

1:19:43

59 61 63 69 150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

43:05

+0:00

11:38

2.

Snorre Gangaune

Statskraft

54:54

+11:49

14:50

3.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:00:41

+17:36

16:24

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:07:21

+24:16

18:12

5.

Christian Gutvik

NTNU

1:25:41

+42:36

23:09

DSQ

Kenneth Spakmo

Posten

2:16:09

65 69 150

Arrangør

Carl Petter Levy

Atmel

Arrangør

Jan Egil Ruud

Atmel

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

52:18

+0:00

8:34

2.

Christian Hohl

Vegvesenet

53:42

+1:24

8:48

3.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:29:25

+37:07

14:39

4.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:29:35

+37:17

14:41

5.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

1:31:54

+39:36

15:03

DSQ

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

41:38

59 61 63 69 150 175

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

43:37

+0:00

11:47

1.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

43:37

+0:00

11:47

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

44:03

+0:26

11:54

4.

Frode Johansen

Broadnet

44:39

+1:02

12:04

5.

Kai Ove Moen

Telenor B.I.L. Trondheim

51:26

+7:49

13:54

6.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

52:17

+8:40

14:07

7.

Stig Viken

Politiet

58:36

+14:59

15:50

8.

Kurt Amundsen

Avinor

59:01

+15:24

15:57

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Sintef

53:21

+0:00

8:44

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

59:16

+5:55

9:42

3.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

1:03:57

+10:36

10:29

4.

Truls Ryum

Sleipner

1:04:10

+10:49

10:31

5.

Harald Musum

Yahoo

1:07:42

+14:21

11:05

6.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:08:13

+14:52

11:10

7.

Vegard Hansen

Prima

1:10:46

+17:25

11:36

8.

Henning Lysaker

Rainpower

1:18:21

+25:00

12:50

9.

Leif Arne Skei

Arkiplan

1:19:29

+26:08

13:01

10.

Knut Morten Vangen

Natura

1:28:47

+35:26

14:33

11.

Stein Erik Fleten

Wing OK

1:30:41

+37:20

14:51

12.

Jardar Lohne

Sleipner

1:34:25

+41:04

15:28

Arrangør

Odd Magne Reitan

Atmel

Arrangør

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

Arrangør

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

Arrangør

Øivind Kvennås

Atmel

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

36:38

+0:00

9:54

2.

Morten Belsvik

Powel

45:28

+8:50

12:17

3.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

50:12

+13:34

13:34

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

50:40

+14:02

13:41

5.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

59:10

+22:32

15:59

6.

Ketil Solem

Broadnet

59:47

+23:09

16:09

7.

Jon Vindal

Skanska

1:08:00

+31:22

18:22

8.

Leif Rune Hellevik

NTNU

1:16:39

+40:01

20:42

9.

Vidar Lunda

DNB

1:26:53

+50:15

23:28

10.

Bjørnar Kvalen

Agraff

1:29:33

+52:55

24:12

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PwC BIL

53:42

+0:00

8:48

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

58:13

+4:31

9:32

3.

Håvard Lorange

Siemens

1:00:28

+6:46

9:54

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:02:34

+8:52

10:15

5.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:06:35

+12:53

10:54

6.

Morten Sørli Ronæss

Conoco Philips

1:08:27

+14:45

11:13

7.

Stein Ivar Foss

Eget

1:08:47

+15:05

11:16

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:12:02

+18:20

11:48

9.

Stig Forbord

Optoplan

1:17:12

+23:30

12:39

10.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:20:54

+27:12

13:15

11.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:27:48

+34:06

14:23

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

42:20

+0:00

11:26

2.

Øystein Nytrø

NTNU bil

47:12

+4:52

12:45

3.

Olve Mogstad

Statnett

48:13

+5:53

13:01

4.

Jan Gunnar Jensås

Natura

48:21

+6:01

13:04

5.

Erling Bye

BDO

50:35

+8:15

13:40

6.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

51:04

+8:44

13:48

7.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

53:08

+10:48

14:21

8.

Petter Mikalsen

Telenor

53:15

+10:55

14:23

9.

Gudmund Eiksund

NTNU BIL

53:40

+11:20

14:30

10.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

53:52

+11:32

14:33

11.

Tore Fornes

Statoil

56:06

+13:46

15:09

12.

Bobo Nordahl

NGU

59:43

+17:23

16:08

13.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

1:00:10

+17:50

16:15

14.

Hallstein Hemmer

HiST

1:00:41

+18:21

16:24

15.

Bjørn Munch

Oracle

1:03:52

+21:32

17:15

16.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:05:56

+23:36

17:49

17.

Gaute Fornes

Loqal AS

1:08:48

+26:28

18:35

18.

Mike Long

NTNU

1:08:50

+26:30

18:36

19.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

1:23:32

+41:12

22:34

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:02:22

+0:00

10:13

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:03:28

+1:06

10:24

3.

Bjarne Lien

Trondheim Kommune

1:07:17

+4:55

11:01

4.

Geir Arnesen

Eget

1:13:32

+11:10

12:03

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:17:55

+15:33

12:46

6.

Dag Stenersen

Sintef

1:20:20

+17:58

13:10

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:28:32

+26:10

14:30

8.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:32:42

+30:20

15:11

9.

Asgeir Johan Sørensen

NTNU

1:37:24

+35:02

15:58

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Sannes

Geodata

40:18

+0:00

10:53

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

44:32

+4:14

12:02

3.

Klaus Livik

Powel

44:46

+4:28

12:05

4.

Øyvind Sæther

NTNU

47:56

+7:38

12:57

5.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

49:19

+9:01

13:19

6.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

50:22

+10:04

13:36

7.

Erik Horghagen

BDO AS

50:53

+10:35

13:45

8.

Tor Hammer

BN-Bank

51:21

+11:03

13:52

9.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

52:14

+11:56

14:07

10.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

54:26

+14:08

14:42

11.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

54:55

+14:37

14:50

12.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

57:26

+17:08

15:31

13.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:00:18

+20:00

16:17

14.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:04:02

+23:44

17:18

15.

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

1:04:33

+24:15

17:26

16.

Jim Løvås

Politiet

1:06:06

+25:48

17:51

17.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:06:08

+25:50

17:52

18.

Olav Kvittem

Uninett

1:09:23

+29:05

18:45

19.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:16:32

+36:14

20:41

DSQ

Håvard Rekstad

NTNU

1:11:56

59 65

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

1:03:47

+0:00

10:27

2.

Bernt Rognes

BEKK

1:07:38

+3:51

11:05

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:13:51

+10:04

12:06

4.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:15:17

+11:30

12:20

5.

Inge Nørstebø

Skanska

1:16:12

+12:25

12:29

6.

Helge Løseth

Statoil

1:27:02

+23:15

14:16

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Bostad

SIT

55:44

+0:00

15:03

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Hofstad

DNB

55:02

+0:00

14:28

2.

Ole Nervik

Eget

55:50

+0:48

14:41

3.

Bjørn Rindstad

NGU

56:47

+1:45

14:56

4.

Rolf Wærnes

Coop

58:51

+3:49

15:29

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

59:02

+4:00

15:32

6.

Tor Gjermstad

HEMIT

59:46

+4:44

15:43

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:00:17

+5:15

15:51

8.

John Sirum

Rambøll

1:01:13

+6:11

16:06

9.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:02:19

+7:17

16:23

10.

Viggo Schei

Skanska

1:05:34

+10:32

17:15

11.

Rune M Holt

NTNU

1:08:51

+13:49

18:07

12.

Oddmar Iversen

HiST

1:15:51

+20:49

19:57

13.

Jostein Grepstad

NTNU

1:20:50

+25:48

21:16

14.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:21:22

+26:20

21:24

15.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:21:42

+26:40

21:30

DSQ

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

40:09

35 39 44 47 49 51 57 36 150

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:09:16

49 51 57 150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

1:28:38

+0:00

14:31

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

45:28

+0:00

15:09

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

54:37

+9:09

18:12

3.

Svein Olav Haug

Bravida

59:59

+14:31

19:59

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:38:32

+53:04

32:50

DSQ

Ivar Wangensteen

NTNU

15:23

63 65 69 150 175

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

49:08

+0:00

12:55

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:29

+1:21

13:17

3.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

52:43

+3:35

13:52

4.

Ottar G Kristiansen

Evry

53:39

+4:31

14:07

5.

Svein Hove

Statens Vegvesen

55:19

+6:11

14:33

6.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

59:03

+9:55

15:32

7.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:01:00

+11:52

16:03

8.

Torgeir Iversen

Evry

1:02:12

+13:04

16:22

9.

Halvor Flatberg

NTNU

1:03:20

+14:12

16:40

10.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

1:07:30

+18:22

17:45

11.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:07:51

+18:43

17:51

12.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:08:46

+19:38

18:05

13.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:09:13

+20:05

18:12

14.

Harald E Krogstad

NTNU

1:10:47

+21:39

18:37

15.

Geir Dolmen

KVT

1:10:56

+21:48

18:40

16.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

1:14:04

+24:56

19:29

17.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:14:50

+25:42

19:41

18.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:21:18

+32:10

21:23

19.

Torger Haarberg

Haarberg

1:28:22

+39:14

23:15

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:15:37

+0:00

12:23

2.

Tobias Bredland

St Olav

1:25:12

+9:35

13:58

3.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:26:31

+10:54

14:10

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:41:33

+25:56

16:38

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

45:24

+0:00

15:08

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

48:07

+2:43

16:02

3.

Bjørn Norberg

Veritas

50:33

+5:09

16:51

4.

Olaf Eggen

Jernia

1:16:51

+31:27

25:37

5.

Bjørn Flor

Eget

2:46:12

+2:00:48

55:24

DSQ

Per Skaaraas

Eget

1:05:55

63 65 69

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

48:28

+0:00

12:45

2.

Leif Engen

SIT

1:01:24

+12:56

16:09

3.

Eigil Sørli

Q-Free

1:04:45

+16:17

17:02

4.

Tore Brurok

Eget

1:07:13

+18:45

17:41

5.

Leif Røhjell

Siemens

1:08:09

+19:41

17:56

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:09:25

+20:57

18:16

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:11:14

+22:46

18:44

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:14:44

+26:16

19:40

9.

Finn Bjørgum

Eget

1:17:01

+28:33

20:16

10.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:19:19

+30:51

20:52

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:48:04

+0:00

17:42

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Skjetneli

Eget

55:03

+0:00

18:21

2.

Tor Lindstad

Sintef

1:04:03

+9:00

21:21

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:19:12

+24:09

26:24

4.

Harald Grønli

Eget

1:20:19

+25:16

26:46

5.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:26:49

+31:46

28:56

6.

Kåre Aflekt

NTNU

1:31:48

+36:45

30:36

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

54:13

+0:00

14:16

2.

Per Løvaas

Vegvesenet

1:03:00

+8:47

16:34

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:09:04

+14:51

18:10

4.

Torger Elseth

Eget

1:22:49

+28:36

21:47

5.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:25:16

+31:03

22:26

DSQ

Arne Seterhaug

Eget

59:24

49 51 57 36 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:05:23

+0:00

21:47

2.

Thor Meland

Statoil

1:20:08

+14:45

26:42

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:33:01

+27:38

31:00

4.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:37:50

+32:27

32:36

5.

Roald Eriksen

Statstrim

1:38:01

+32:38

32:40

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:14:00

+0:00

19:28

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:51:05

+0:00

37:01

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Vindal

Skoleelev

49:42

+0:00

16:34

2.

Solveig Sæternes

Skoleelev

1:01:56

+12:14

20:38

DSQ

Ruairi Long

Ajax

58:37

63 65

DSQ

Reiner Hermann

NTNU

1:39:39

65

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Reenaas

Rambøll

45:43

+0:00

12:21

2.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

49:10

+3:27

13:17

3.

Tobias Eiksund

Skoleelev

1:18:32

+32:49

21:13

4.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:27:07

+41:24

23:32

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

I Beste Laget

46:04

+0:00

12:07

2.

Ane Bye

BIL

1:01:45

+15:41

16:15

3.

Lene Berg Hanssen

I Beste Laget

1:02:53

+16:49

16:32

4.

Even Bye

Skoleelev

1:25:55

+39:51

22:36

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

51:30

+0:00

8:26

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:02:24

+10:54

10:13

3.

Lars Owren

Student

1:05:07

+13:37

10:40


Sist oppdatert:

3 juli 2014, 10:37:51

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

342

Antall startet:

342