Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusellen 2/P 6 26. mai 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

1:12:28

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Horne

Tyrving, IL

1:36:29

+0:00

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Grimnes

SWECO GRØNER

1:23:49

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

2:00:31

+36:42

DSQ

Hanne Rådstoga

Asker SK

48:04

96 36 37 150 249

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

57:34

+0:00

2.

Aud Gran

TYRVING

1:04:47

+7:13

3.

Anne Sagberg

Stabæk IF

1:11:16

+13:42

4.

Kjersti Tho

STABÆK IF

1:11:33

+13:59

DSQ

Brynhild Fanuelsen

SABHF

1:16:39

96 81 37 150

DSQ

Nina Kolberg

Bærum Kommune

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

57:00

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

58:59

+1:59

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:00:39

+3:39

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:00:10

92 78 96 81 37 150

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Dahl

BBS

1:12:03

+0:00

2.

Morten Saue

Tyrving, IL

1:14:44

+2:41

DSQ

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

39:37

83 82 93 94 95 96 36 37 150 249

DSQ

Eirik Moe

Bækkelagets Spkl.

1:03:30

92 83 82 93 94 95 96 36 37 150

DSQ

Torkil Eide Solstad

Tyrving, IL

1:15:56

36 37 150

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

59:40

+0:00

2.

Lars Karelius Noer

NRK

1:22:39

+22:59

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:22:55

+23:15

4.

Tor Ringstad

Tandberg

1:25:19

+25:39

5.

Asle Åsmul

Cargoscan

1:27:06

+27:26

6.

Eskil Åsmul

Software Innovation

1:31:14

+31:34

DSQ

Christian Jomaas

FOSSUM

92 79 84 83 82 93 94 95 96 36 37 150 24...

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pe Morten Lefdal

Heming/NJÅRD

56:02

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

59:50

+3:48

3.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

1:08:05

+12:03

4.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

1:12:08

+16:06

5.

Trond Westgaard

REC

1:26:55

+30:53

DSQ

Per Kaarby

BELLIT

1:13:43

80 36 249

DSQ

Frode Kamsvåg

TYRVING

1:18:33

96 36 37 150

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

53:05

+0:00

2.

Tormod Øvergaard

INTERO

1:00:56

+7:51

3.

Bjørn Carlsson

BAC

1:18:45

+25:40

4.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:37:03

+43:58

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:56:48

+1:03:43

6.

Knut Erik Østengen

Thales

2:29:41

+1:36:36

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

47:49

+0:00

2.

Olav Nipen

Statoil Hydro

58:49

+11:00

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:02:15

+14:26

4.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

1:06:29

+18:40

5.

Bjørn Rossow

Thales

1:16:07

+28:18

6.

Per Nermo

COWI BIL

1:23:27

+35:38

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:30:51

+43:02

8.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

2:01:22

+1:13:33

DSQ

Atle Søvik

Tyrving, IL

48:34

82 80 92 96 36

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:03:36

92 96 36

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Skåre

BREVPOST

1:08:06

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:09:02

+0:56

3.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

1:24:04

+15:58

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

25:27

92 96 36 37 150 249

DSQ

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

1:17:18

82 249

DSQ

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:29:35

36 37 150 249

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

AkerSolutions

42:14

+0:00

2.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

46:43

+4:29

3.

Tor Ommundsen

Veritas

47:57

+5:43

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:41

+9:27

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

53:19

+11:05

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

53:48

+11:34

7.

Tore Vaaje

Asker SK

58:23

+16:09

8.

Ola Kjeldsen

NVE

1:14:45

+32:31

9.

Leif Bråten

CSC

1:17:25

+35:11

10.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

1:32:25

+50:11

DSQ

Sverre Farstadvoll

PETEC

53:36

150

DSQ

Karl A Langerød

LOVISENBERG

1:22:11

150

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

45:18

+0:00

2.

Svein Kvalheim

BT

48:22

+3:04

3.

Arne Jordal

SAS

50:43

+5:25

4.

Tor Drage

AkerSolutions

53:58

+8:40

5.

Knut Hangeraas

GEOFORM

58:59

+13:41

6.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

1:01:52

+16:34

7.

Sigurd Melsom

Kjelsås

1:10:47

+25:29

8.

Per Meiland

Lommedalen IL

1:16:23

+31:05

9.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

1:24:57

+39:39

10.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

2:14:24

+1:29:06

DSQ

Bjørn Eckstrøm

NVE

58:22

78

DSQ

Kjell Saastad

GJENSIDIGE

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

56:58

+0:00

2.

Per Gjermo

Asker SK

1:02:38

+5:40

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:02:56

+5:58

4.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:04:26

+7:28

5.

Svein Forthun

HIO

1:14:11

+17:13

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

2:06:52

+1:09:54

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

55:58

150

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bjørn Larsson

PRIVAT

25:32

96 81 37 150 249

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Hjellup Horne

Tyrving, IL

1:19:20

+0:00

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving, IL

36:53

85 97 87 77 34 150

DSQ

Christine Frogner Brath

HyDRO OSLO

47:56

91 85 97 87 77


Sist oppdatert:

21 september 2009, 12:18:34

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92