Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 12 / Eidåa 8. juli 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Uggen

Skoleelev

26:46

+0:00

14:05

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

30:05

+0:00

15:02

2.

Rita Møkkelgjerd

DNB

41:32

+11:27

20:46

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Aamodt

NTNUI

1:01:34

+0:00

24:37

2.

Janne Fossum Malmring

St. Olavs Hospital

1:07:43

+6:09

27:05

DSQ

Marit Schmid

Student

38:56

61

DSQ

Cecilie Åmot

CEKA

1:18:21

61 92 95 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

Skoleelev

45:59

+0:00

13:08

2.

Roisin Long

Ajax

47:34

+1:35

13:35

3.

Sandrine Pic

Atmel

1:31:58

+45:59

26:16

DSQ

Sigrid Grepstad

NTNUI

1:03:06

38

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Skoleelev

52:06

+0:00

10:01

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

59:37

+0:00

17:02

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:16:08

+0:00

14:38

DSQ

Tonje Bostad

pir2

56:22

64 61 49 69 45 148 95 150

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

57:50

+0:00

23:08

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

51:41

+0:00

14:46

2.

Mai Iren Almås

Eget

1:02:44

+11:03

17:55

3.

Catherine King

Ajax

1:28:49

+37:08

25:22

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

42:39

+0:00

17:03

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:02:13

+0:00

17:46

2.

Erika Bugten

Statoil

1:04:07

+1:54

18:19

3.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:07:59

+5:46

19:25

4.

Aashild S. Langseth

Eget

1:08:37

+6:24

19:36

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:14:53

+12:40

21:23

6.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:19:03

+16:50

22:35

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

53:44

+0:00

21:29

2.

Kristin Antonsen

Melhus Kommune

1:00:35

+6:51

24:14

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:20:34

+26:50

32:13

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

49:00

+0:00

14:00

2.

Trine Barstad

HIST

55:54

+6:54

15:58

3.

Siri Drogset

HiST

57:41

+8:41

16:28

4.

Trine M. Stene

SINTEF

1:06:59

+17:59

19:08

5.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:22:53

+33:53

23:40

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lillealtern

Eget

1:14:59

+0:00

29:59

2.

Berit Grande

Sticos

1:21:42

+6:43

32:40

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

48:20

+0:00

13:48

2.

Gunnhild Oftedal

HiST

57:15

+8:55

16:21

DSQ

Joyce Brunton

Gjest

1:19:25

69 38 60 64 92 95 150

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

49:14

+0:00

19:41

2.

Anne Furuholt

TOBB

53:40

+4:26

21:28

3.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

56:16

+7:02

22:30

4.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:05:11

+15:57

26:04

5.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:08:15

+19:01

27:18

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:03:15

+0:00

25:18

2.

Randi Irene Engen

SIT

1:12:34

+9:19

29:01

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:13:35

+10:20

29:26

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:24:34

+0:00

33:49

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:28:46

+4:12

35:30

3.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:41:11

+16:37

40:28

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:28:13

+0:00

35:17

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anthony Bossard

Atmel

49:41

+0:00

19:52

2.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:04:15

+14:34

25:42

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegar Røyset

Siemens

54:56

+0:00

14:05

2.

Jerome Soulard

Atmel

58:58

+4:02

15:07

3.

Eskil Uggen

Student

1:26:21

+31:25

22:08

4.

Lars Brækstad

Reinertsen

2:32:16

+1:37:20

39:02

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

40:03

+0:00

7:42

2.

Anders Estenstad

Aasen bygg

55:04

+15:01

10:35

3.

Alastair Brunton

Simply Excited

55:45

+15:42

10:43

4.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

56:02

+15:59

10:46

5.

Runar Krognes

Leik

57:37

+17:34

11:04

6.

Fredrik Widerøe

NTNU

1:02:52

+22:49

12:05

7.

Gustav Ruø

Student

1:04:44

+24:41

12:26

8.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:08:47

+28:44

13:13

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kay Ove Bjerkenås

CEKA

54:44

+0:00

14:02

2.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:10:21

+15:37

18:02

3.

Kenneth Spakmo

Posten

1:16:37

+21:53

19:38

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:19:42

+24:58

20:26

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

46:42

+0:00

8:58

2.

Marius Widerøe

NTNU

1:20:03

+33:21

15:23

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Sandøy

Powel

55:05

+0:00

14:07

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

56:05

+1:00

14:22

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Statoil

46:22

+0:00

8:55

2.

Brage Keiserås

Eget

55:10

+8:48

10:36

DSQ

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

4:40

63 36 39 35 55 92 64 61 49 69 45 148 9...

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Eget

44:11

+0:00

11:19

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

54:19

+10:08

13:55

3.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:09:24

+25:13

17:47

4.

Vidar Lunda

DNB

1:22:32

+38:21

21:09

5.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:29:10

+44:59

22:51

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

57:07

+0:00

10:59

2.

Stein Ivar Foss

Eget

1:00:28

+3:21

11:37

3.

Otto Richard Eide

Eget

1:00:31

+3:24

11:38

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:02:47

+5:40

12:04

5.

Harald Førdedal

Interwell

1:06:51

+9:44

12:51

6.

Dag Erik Helland

Vinjes transport

1:09:54

+12:47

13:26

7.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:16:35

+19:28

14:43

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

47:17

+0:00

12:07

2.

Erling Bye

BDO

54:14

+6:57

13:54

3.

Bobo Nordahl

NGU

57:03

+9:46

14:37

4.

Mike Long

NTNU

59:31

+12:14

15:15

5.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

1:01:17

+14:00

15:42

6.

Tor Arne Haugen

DNB

1:02:51

+15:34

16:06

7.

Petter Mikalsen

Telenor

1:14:33

+27:16

19:06

DSQ

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

43:31

55 39 35 69 38 148 64 92 95 150 175

DSQ

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

44:53

69 38 148 64

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

53:53

+0:00

10:21

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

58:31

+4:38

11:15

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:05:25

+11:32

12:34

4.

Geir Arnesen

Eget

1:14:09

+20:16

14:15

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:36:23

+42:30

18:32

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

53:12

+0:00

13:38

2.

Olav Kvittem

Uninett

54:44

+1:32

14:02

3.

Arve Remmen

Trondheim Kommune

1:00:18

+7:06

15:27

4.

Jim Løvås

Politiet

1:03:38

+10:26

16:18

5.

Eivind Bakk

Eget

1:04:19

+11:07

16:29

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:08:48

+15:36

17:38

7.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:13:25

+20:13

18:49

8.

Arnfinn Emdal

Eget

1:20:49

+27:37

20:43

9.

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

1:21:14

+28:02

20:49

10.

Frode Stølan

Telenor

1:34:58

+41:46

24:21

11.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

2:02:45

+1:09:33

31:28

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

1:01:55

+0:00

11:54

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:03:00

+1:05

12:06

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

38:17

+0:00

10:56

2.

Steinar Aasvang

Siemens

47:29

+9:12

13:34

3.

Rolf Wærnes

Coop

49:19

+11:02

14:05

4.

Ole Nervik

Eget

52:57

+14:40

15:07

5.

Even Hofstad

DNB

55:27

+17:10

15:50

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

55:54

+17:37

15:58

7.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

56:52

+18:35

16:14

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:01:28

+23:11

17:33

9.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:02:34

+24:17

17:52

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:03:38

+25:21

18:10

11.

Jostein Grepstad

NTNU

1:10:56

+32:39

20:16

12.

Rune M Holt

NTNU

1:11:46

+33:29

20:30

13.

Harald Lauglo

HiST

1:17:00

+38:43

22:00

14.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:22:21

+44:04

23:31

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:09:23

+0:00

13:20

2.

Tore Heggem

HiNT

1:24:46

+15:23

16:18

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bjerkenås

Eget

46:25

+0:00

18:34

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

48:44

+2:19

19:29

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

44:01

+0:00

12:34

2.

Knut Lillealtern

Eget

45:50

+1:49

13:05

3.

Kjell Joar Sølberg

TrønderEnergi

45:55

+1:54

13:07

4.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

48:28

+4:27

13:50

5.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:43

+6:42

14:29

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

50:57

+6:56

14:33

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

51:13

+7:12

14:38

8.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

58:29

+14:28

16:42

9.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:00:39

+16:38

17:19

10.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:00:51

+16:50

17:23

11.

Halvor Flatberg

NTNU

1:02:45

+18:44

17:55

12.

Geir Dolmen

KVT

1:03:51

+19:50

18:14

13.

Torgeir Iversen

Evry

1:05:24

+21:23

18:41

14.

Torger Haarberg

Haarberg

1:41:50

+57:49

29:05

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:13:00

+0:00

14:02

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:17:36

+4:36

14:55

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:34:55

+21:55

18:15

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

45:53

+0:00

18:21

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

47:03

+1:10

18:49

3.

Olaf Eggen

Jernia

1:06:13

+20:20

26:29

4.

Arne Grønset

Orkdal kommune

1:21:14

+35:21

32:29

5.

Bjørn Flor

Eget

1:37:33

+51:40

39:01

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

1:19:29

92

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SIT

51:47

+0:00

14:47

2.

Martin Melhuus

Veritas

53:50

+2:03

15:22

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

55:30

+3:43

15:51

4.

Leif Røhjell

Siemens

57:58

+6:11

16:33

5.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

58:02

+6:15

16:34

6.

Odd Musum

Rambøll

58:22

+6:35

16:40

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:03:04

+11:17

18:01

8.

Tore Brurok

Eget

1:06:21

+14:34

18:57

9.

Eigil Sørli

Q-Free

1:10:37

+18:50

20:10

10.

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:18:05

+26:18

22:18

11.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:26:53

+35:06

24:49

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:13:40

+0:00

14:10

2.

Robert Strøm

NGU

1:40:07

+26:27

19:15

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

51:16

+0:00

20:30

2.

Magne Sæternes

Justervesenet

51:33

+0:17

20:37

3.

Kåre Aflekt

NTNU

1:05:00

+13:44

26:00

4.

Ola Aalde

Reinertsen

1:09:47

+18:31

27:54

DSQ

Harald Grønli

Eget

32:32

61 92 95 150 175

DSQ

Tor Lindstad

Sintef

1:45:14

61 92 95 175

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:10

+0:00

14:54

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:05:16

+13:06

18:38

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:14:40

+22:30

21:20

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:01:23

+0:00

24:33

2.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:24:00

+22:37

33:36

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:27:25

+26:02

34:58

DSQ

Thor Meland

Statoil

48:17

61 92 95 150 175

DSQ

Jostein Glesåen

Melhus kommune

2:06:11

92 95 150

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:36:13

+0:00

38:29

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrianne Bruun

Reinertsen

2:32:24

+0:00

39:04

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

BIL

48:18

+0:00

13:48

2.

Mikkel Holt

Skoleelev

53:18

+5:00

15:13

3.

Ruairi Long

Ajax

56:06

+7:48

16:01

DSQ

Even Bye

Skoleelev

1:03:23

69 38 60 64

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

Skoleelev

49:23

+0:00

9:29

2.

Jonas Unsgård

Skoleelev

57:33

+8:10

11:04

3.

Ola Keiserås

Skoleelev

59:07

+9:44

11:22

4.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

1:08:09

+18:46

13:06

5.

Brynjar Forseth

Skoleelev

1:20:24

+31:01

15:27

DSQ

Are Lodgaard

Byåsen IL

39:30

55 92 64 61 49 69 45 148 95 150 175


Sist oppdatert:

11 juli 2014, 20:20:15

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

195

Antall startet:

195