Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 13 - Tømmerholt / Lomtjønna 15. juli 2014

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

16:07

+0:00

8:03

2.

Maria Liatun Setran

Skoleelev

18:00

+1:53

9:00

3.

Åsa Ingeborg Melkild Nordgård

Student

26:53

+10:46

13:26

4.

Roy Seland

Telenor

27:43

+11:36

13:51

4.

Torfinn Seland

Skoleelev

27:43

+11:36

13:51

6.

Kirsti Blikeng

DNB

28:07

+12:00

14:03

DSQ

Nicolas Tronson

Atmel

26:57

149 155 151

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St Olav

47:55

+0:00

13:18

2.

Roisin Long

Ajax

50:47

+2:52

14:06

3.

Sandrine Pic

Atmel

1:03:50

+15:55

17:43

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:03:19

+0:00

17:35

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:07:55

+0:00

13:03

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

46:03

+0:00

17:42

2.

Marianne Houbiers

Statoil

56:22

+10:19

21:40

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

44:15

+0:00

12:17

2.

Hilde Forbord

Big Bite

44:27

+0:12

12:20

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

45:07

+0:52

12:31

4.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:15:14

+30:59

20:53

DSQ

Catherine King

Ajax

1:31:11

163 116 171 154 167

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

1:15:11

+0:00

14:27

Arrangør

Thorlene Egerton

NTNU bil

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

41:28

+0:00

15:56

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

51:55

+0:00

14:25

2.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

55:13

+3:18

15:20

3.

Lise Martinussen

Eget

1:02:18

+10:23

17:18

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNU

56:45

+0:00

21:49

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

43:11

+0:00

11:59

2.

Trine M. Stene

SINTEF

50:51

+7:40

14:07

3.

Siri Drogset

HiST

57:42

+14:31

16:01

4.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:02:07

+18:56

17:15

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

52:37

+0:00

14:36

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

49:55

+0:00

19:11

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

55:29

+5:34

21:20

3.

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

1:12:15

+22:20

27:47

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

54:48

+0:00

21:04

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

57:25

+2:37

22:05

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:10:59

+0:00

27:18

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:12:13

+1:14

27:46

3.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:31:38

+20:39

35:14

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anthony Bossard

Atmel

50:17

+0:00

19:20

2.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:03:46

+13:29

24:31

3.

Roar Ansnes

Eget

1:09:17

+19:00

26:38

DSQ

Blaise lengrand

Atmel

1:20:38

116 117

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Student

35:08

+0:00

8:34

2.

Helmer Volden

Wing OK

44:15

+9:07

10:47

3.

Jerome Soulard

Atmel

55:29

+20:21

13:31

4.

Ola Bagøien Hjulstad

Bravida

1:04:19

+29:11

15:41

5.

Tore Munkeby

Student

1:16:58

+41:50

18:46

DSQ

Eiirk Munkeby

Skanska

1:15:55

164 166 163 162

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

SINTEF Energi

48:36

+0:00

9:20

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

57:34

+8:58

11:04

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:06:01

+17:25

12:41

4.

Kasper Schei

NTNUI

1:16:31

+27:55

14:42

5.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:18:10

+29:34

15:01

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

35:25

+0:00

8:38

2.

Audun Skjæret

BAMA

43:36

+8:11

10:38

3.

Kim Bjerkevoll

Powel

44:21

+8:56

10:49

4.

Morten Bjerkås

Reinertsen

52:59

+17:34

12:55

5.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:03:01

+27:36

15:22

6.

Tore Kvisvik

Statoil

1:03:34

+28:09

15:30

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

42:30

+0:00

8:10

2.

Bård Nonstad

Vegvesenet

46:02

+3:32

8:51

3.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:06:26

+23:56

12:46

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

45:59

+0:00

11:12

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Åsmul

Software Innovation

52:51

+0:00

10:09

2.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

57:02

+4:11

10:58

3.

Brage Keiserås

Eget

59:30

+6:39

11:26

4.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

1:03:19

+10:28

12:10

5.

Jardar Lohne

Sleipner

1:23:20

+30:29

16:01

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grøvlen

Oracle

45:19

+0:00

11:03

2.

Jan Hage

Eget

50:17

+4:58

12:15

3.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:03:16

+17:57

15:25

4.

Vidar Lunda

DNB

1:41:29

+56:10

24:45

Arrangør

Jon Vindal

Skanska

41:32

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDA

51:26

+0:00

9:53

2.

Håvard Lorange

Siemens

56:22

+4:56

10:50

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

57:00

+5:34

10:57

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:34:36

+43:10

18:11

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Paulsen

Siemens

41:35

+0:00

10:08

2.

Erling Bye

BDO

45:05

+3:30

10:59

3.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

48:25

+6:50

11:48

4.

Tore Fornes

Statoil

49:32

+7:57

12:04

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska

49:46

+8:11

12:08

6.

Petter Mikalsen

Telenor

50:29

+8:54

12:18

7.

Tor Arne Haugen

DNB

52:24

+10:49

12:46

8.

Mike Long

NTNU

56:27

+14:52

13:46

9.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:04:09

+22:34

15:38

10.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:20:29

+38:54

19:37

Arrangør

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

44:13

+0:00

8:30

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:01:40

+17:27

11:51

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

44:32

+0:00

10:51

2.

Tor Hammer

BN-Bank

56:36

+12:04

13:48

3.

Ola Eiken

Quad geometrics

58:02

+13:30

14:09

4.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:00:30

+15:58

14:45

5.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:04:33

+20:01

15:44

6.

Arve Remmen

Trondheim Kommune

1:09:50

+25:18

17:01

7.

Frode Stølan

Telenor

1:19:07

+34:35

19:17

DSQ

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

1:30:46

163 117

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:03:57

+0:00

12:17

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

37:23

+0:00

10:23

2.

Bjørn Berger

Statoil

40:13

+2:50

11:10

3.

Ole Nervik

Eget

41:53

+4:30

11:38

4.

Steinar Aasvang

Siemens

42:20

+4:57

11:45

5.

Rolf Wærnes

Coop

47:21

+9:58

13:09

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

51:23

+14:00

14:16

7.

John Sirum

Rambøll

59:13

+21:50

16:26

8.

Jostein Grepstad

NTNU

1:04:41

+27:18

17:58

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:12:25

+35:02

20:06

10.

Odd Martin Berge

Statoil

1:34:37

+57:14

26:16

DSQ

Even Hofstad

DNB

55:54

116 171 154 167

DSQ

Harald Lauglo

HiST

1:36:50

163 162 167

Arrangør

Tor Gjermstad

HEMIT

45:56

Arrangør

Lars Skrøvseth

VisionTech

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

1:15:34

+0:00

14:31

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

37:58

+0:00

14:36

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar G Kristiansen

Evry

42:37

+0:00

11:50

2.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

42:55

+0:18

11:55

3.

Ole Lutro

NGU

43:02

+0:25

11:57

4.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

45:25

+2:48

12:36

5.

Svein Hove

Statens Vegvesen

47:55

+5:18

13:18

6.

Per Bjørgum

Politiet

48:12

+5:35

13:23

7.

Halvor Flatberg

NTNU

49:08

+6:31

13:38

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

50:51

+8:14

14:07

9.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

53:44

+11:07

14:55

10.

Åge Mohus

UIN

54:56

+12:19

15:15

11.

Harald E Krogstad

NTNU

56:08

+13:31

15:35

12.

Egil Repvik

NETTseksjonering

58:47

+16:10

16:19

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:09:52

+0:00

13:26

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:31:06

+21:14

17:31

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

42:13

+0:00

16:14

2.

Bjørn Flor

Eget

1:25:07

+42:54

32:44

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

53:41

+0:00

14:54

2.

Eigil Sørli

Q-Free

54:23

+0:42

15:06

3.

Tore Brurok

Eget

59:04

+5:23

16:24

4.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:01:42

+8:01

17:08

Arrangør

Knut Skjesol

Statkraft

52:03

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:43:44

+0:00

19:56

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Sæternes

Justervesenet

47:07

+0:00

18:07

2.

Edmund Olsen

NTNU

53:25

+6:18

20:32

3.

Kåre Aflekt

NTNU

54:26

+7:19

20:56

4.

Harald Grønli

Eget

57:43

+10:36

22:11

DSQ

Tor Lindstad

Sintef

1:07:26

117 154 153 167

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

53:13

+0:00

14:46

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

56:05

+2:52

15:34

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:06:33

+13:20

18:29

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:02:35

+0:00

24:04

DSQ

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:03:46

154

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

49:54

+0:00

13:51

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

55:02

+5:08

15:17

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:23:34

+0:00

32:08

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

BIL

42:54

+0:00

11:55

2.

Lene Berg Hanssen

I Beste Laget

51:37

+8:43

14:20

3.

Ruairi Long

Ajax

53:28

+10:34

14:51

4.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Skoleelev

1:09:07

+26:13

19:11

5.

Magnus Gjersvold Haug

Skoleelev

1:09:15

+26:21

19:14

6.

Jonas Vindal

Skoleelev

1:11:28

+28:34

19:51

7.

Even Bye

Skoleelev

1:11:54

+29:00

19:58

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Andreas Remmen

Skoleelev

46:02

+0:00

8:51

2.

Hallvard Seim Grøvlen

Trollelg

47:45

+1:43

9:10

3.

Brage Jørum

Skoleelev

50:30

+4:28

9:42

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

58:20

+12:18

11:13

5.

Frida Sæther

Freidig

1:00:18

+14:16

11:35

6.

Ida Berg Hanssen

I Beste Laget

1:04:57

+18:55

12:29

7.

Ingvild Utengen

Student

1:21:39

+35:37

15:42


Sist oppdatert:

10 august 2014, 07:38:53

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

166

Antall startet:

166