Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsviku 2, "Myggklasken", Melingen, arr. Tormod Skilag 15. juli 2014

Klasse: 5.6 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Lillomarka OL

32:32

+0:00

2.

Øyvind Enger

NTNUI

32:33

+0:01

3.

Magnus Carlstedt

Sävedalens AIK

34:35

+2:03

4.

Johan Ivarsson

Freidig

34:40

+2:08

5.

David Løver

Modum O-lag

35:09

+2:37

131

6.

Thomas Eidsmo

Freidig

37:41

+5:09

7.

Andreas Sylte

Freidig

38:01

+5:29

8.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

38:25

+5:53

9.

Ola Keiserås

IL Leik

38:27

+5:55

10.

Pål Gunnar Mikkelsplass

Nesbyen IL

40:12

+7:40

11.

Harald Hermanrud

Silkeborg OK

40:47

+8:15

12.

Martin Widler

OLG Wislig

41:11

+8:39

13.

Rune Berge

IL Tyrving

45:29

+12:57

14.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

46:41

+14:09

131

15.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

46:55

+14:23

131

16.

Knut Aas

Ringerike O-lag

47:08

+14:36

17.

Håvard Eidsmo

Freidig

47:47

+15:15

18.

Einar Forvoll

Heming IF

54:20

+21:48

19.

Geir Keiserås

IL Leik

54:59

+22:27

20.

Håvard Høymork

Heming Il

55:52

+23:20

21.

Bjarne Christensen

Silkeborg OK

58:35

+26:03

22.

Henning Granli

Heidal IL

1:01:28

+28:56

126

23.

Rolv Odde

Garmo Il

1:21:39

+49:07

24.

Øyvind Svere Odde

Garmo Il

1:27:02

+54:30

Klasse: 5.6 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

39:24

+0:00

131

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

47:50

+8:26

3.

Barbara Hüsler

OLG Wislig

49:30

+10:06

4.

Ingeborg Ellegaard Melbye

Nydalens Skiklubb

50:06

+10:42

5.

Karoline Haug

Hamar OK

54:29

+15:05

6.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

58:35

+19:11

121 131

7.

Synne Rapp

Raumar O-lag

1:11:38

+32:14

DSQ

Siv Beckstrøm

No Team

1:22:55

121 126 128 129 130 131 132 133 134 135

Klasse: 4.0 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Veslum

Asker Skiklubb

30:18

+0:00

2.

Øistein Bøe

Fana IL

35:08

+4:50

3.

Trond Sletner

Byåsen IL

36:55

+6:37

4.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

37:13

+6:55

Innsendt korrigert klasse

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

38:51

+8:33

6.

Trond Feiring

Hamar OK

40:06

+9:48

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

40:09

+9:51

8.

Mart Broeren

Argus-Nederland

40:24

+10:06

9.

Thomas Eriksson

Umeå OK

46:11

+15:53

10.

Per Ølchers

IL Tyrving

47:47

+17:29

11.

Njål Ellegård Melby

Hamar OK

48:26

+18:08

12.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

48:57

+18:39

13.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

49:02

+18:44

14.

Egil Karlsen

Askøy O-lag

50:41

+20:23

141

15.

Roar Bjordal

Oppsal IF

51:08

+20:50

16.

Per Aasen

Tormod Skilag

51:26

+21:08

17.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

54:17

+23:59

18.

Harald Haugen

Ringsaker OK

54:46

+24:28

19.

Lars Sandstad

Freidig

58:18

+28:00

Klasse: 4.0 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad

Freidig

35:52

+0:00

2.

Tove Strand

Måren OK

38:08

+2:16

3.

Milda Ølchers

IL Tyrving

39:01

+3:09

4.

Malin Sandstad

Freidig

39:14

+3:22

5.

Ranveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB O-lag

39:35

+3:43

6.

Tone Almås

IL Leik

39:43

+3:51

7.

Kjersti Stræte

Ringerike O-lag

39:48

+3:56

8.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

40:30

+4:38

9.

Ingrid Rapp

Raumar O-lag

43:14

+7:22

10.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

43:56

+8:04

11.

Berit Berge

IL Tyrving

44:51

+8:59

12.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

45:03

+9:11

13.

Brit Karlsen

Askøy O-lag

45:10

+9:18

14.

Kristine Rapp

Raumar O-lag

46:10

+10:18

15.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

46:16

+10:24

16.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

47:36

+11:44

17.

Øystein Rapp

Raumar O-lag

47:39

+11:47

18.

Anne Ruste Flø

Lillomarka OL

48:00

+12:08

19.

Elle Melbye

Heming Orientering

52:52

+17:00

20.

Elin Flø

Lillomarka OL

53:18

+17:26

21.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

54:37

+18:45

22.

Brit Hermanrud

Silkeborg Ok

56:16

+20:24

23.

Unni Svare Odde

Garmo IL

1:03:50

+27:58

24.

Gro Ellegaard

Hamar OK

1:05:31

+29:39

25.

Brit Nilsen

Ringebu/Fåvang IL

1:06:57

+31:05

26.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:09:30

+33:38

27.

Hanne Rapp

Raumar O-lag

+0:0-52

Klasse: 2.5 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Fjæstad

Hamar OK

35:13

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

43:42

+8:29

3.

Frode Beckstrøm

No Team

1:01:42

+26:29

4.

Birger Kleiven

Heidal IL

1:02:30

+27:17

DSQ

Heribert Kink

Tormod Skilag

120 141 122 123 124 125 129 135 136 249

Klasse: 2.5 km K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

32:10

+0:00

2.

May Iren Almås

IL Leik

33:07

+0:57

3.

Charlotte Wikstrøm

Sävedalens AIK

34:45

+2:35

4.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

36:04

+3:54

5.

Aina Rolvstad

Tormod Skilag

37:56

+5:46

136

6.

Randi Fjæstad

Hamar OK

39:56

+7:46

7.

Ragnhild W. Haugen

Ringebu/Fåvang IL

47:53

+15:43

8.

Anne Grete Olsen

Byåsen IL

47:54

+15:44

9.

Liv Feiring

Hamar OK

50:58

+18:48

10.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

54:22

+22:12

11.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

55:15

+23:05

12.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

59:27

+27:17

13.

Live Sørum Odde

Garmo IL

1:02:05

+29:55

120 122 123 124 125 129 135

14.

Solveig Aasen

Tormod skilag

1:23:00

+50:50

141

Klasse: 1.4 km N aapen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

16:40

+0:00

2.

Maren Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

17:18

+0:38

3.

Simon Hjelmeseth

Markane IL

18:46

+2:06

4.

Marte Mikkelsplass

Nesbyen IL

19:25

+2:45

5.

Sebastian Veslum

Asker Skiklubb

20:21

+3:41

6.

Kristoffer Ølckers

IL Tyrving

23:18

+6:38

6.

Sofie Ølchers

IL Tyrving

23:18

+6:38

8.

Jon Cornelius Tuestad

Sveits

23:58

+7:18

9.

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

30:04

+13:24

10.

Oddrund Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

30:19

+13:39

11.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

33:13

+16:33

12.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

34:11

+17:31

13.

Ole Ulseth Sylte

Freidig

35:20

+18:40

14.

Margunn Hjelmeset

Markane IL

37:25

+20:45

15.

Ane Hjelmeset Kirkeeide

Markane IL

37:34

+20:54

16.

Amund Odde

Garmo IL

1:05:35

+48:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2014, 17:16:26

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

113

Antall startet:

113