Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp Maridalen 30. juli 2014

To av postene hang dessverre litt feil. Post 113 hang på feil skrent ca 20m for langt sør og post 118 hang ca 25m for langt vest. Postene ble flyttet kl 1705/1710. Takk til dere som gjorde oss oppmerksom på dette og beklager til alle dere som tapte tid pga feilplasseringene. Thor Mella og Øystein Madsen som manglet disse postene har fått godkjent.

Klasse: LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Glesnes

Nydalens SK

34:09

+0:00

6:41

2.

Inge Lindseth

Nydalen

35:12

+1:03

6:54

3.

Trond Kortner

ØSTMARKA OK

36:20

+2:11

7:07

4.

JOHAN SVEDBERG

Heming

36:44

+2:35

7:12

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

37:02

+2:53

7:15

6.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

37:27

+3:18

7:20

7.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

37:49

+3:40

7:24

8.

Dag Aalvik

Nydalens SK

39:20

+5:11

7:42

9.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal IF

39:40

+5:31

7:46

10.

Gard Lindseth

Nydalens Skiklub

39:41

+5:32

7:46

11.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving, IL

39:59

+5:50

7:50

12.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

40:28

+6:19

7:56

13.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

40:35

+6:26

7:57

14.

Thor Mella

Oppsal IF

40:40

+6:31

7:58

113 118

15.

Holger Schlaupitz

PRIVAT

41:04

+6:55

8:03

16.

Magnus Svingheim

Raumar OL

41:30

+7:21

8:08

17.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

42:17

+8:08

8:17

18.

Gjermund Gravir

Veritas

42:18

+8:09

8:17

19.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

43:03

+8:54

8:26

20.

Steiar Kollerud

Lillomarka OL

43:08

+8:59

8:27

21.

Sindre Langaas

Nydalens Skiklub

43:40

+9:31

8:33

22.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

44:10

+10:01

8:39

23.

Trond Lund

Tyrving, IL

45:01

+10:52

8:49

24.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

45:04

+10:55

8:50

25.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

45:54

+11:45

9:00

26.

Odd Arne Lian

VEIDEKKE

49:01

+14:52

9:36

27.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

49:26

+15:17

9:41

28.

Helge Weydahl

GeoFORM

50:06

+15:57

9:49

29.

Olav H. Omtveit

Telenor

50:35

+16:26

9:55

30.

Ivar Seierstad

GEOFORM

50:44

+16:35

9:56

31.

Tord Erik Skyrud

Fossum IF

50:54

+16:45

9:58

32.

Harald Iwe

GEOFORM

51:20

+17:11

10:03

33.

Lars Onstad

OSI

51:23

+17:14

10:04

33.

Audun Bjerknes

Bertrand Media

51:23

+17:14

10:04

35.

Bjørn Grinde

OSI

52:16

+18:07

10:14

36.

Eivind Ruth

Veritas

52:50

+18:41

10:21

37.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

52:51

+18:42

10:21

38.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:00

+18:51

10:23

39.

Bjørn Mella

Newcastle

53:33

+19:24

10:30

39.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:33

+19:24

10:30

41.

Knut Engen

Raumar OL

53:45

+19:36

10:32

42.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

54:23

+20:14

10:39

43.

Magne Knudsen

Privat

54:53

+20:44

10:45

44.

Kyongsa Ri

Nydalens Skiklub

55:26

+21:17

10:52

45.

Per Kaarby

Overtoppen

55:52

+21:43

10:57

46.

Lars Christensen

Esso

56:26

+22:17

11:03

47.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

56:42

+22:33

11:07

48.

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

57:18

+23:09

11:14

49.

Anders Flågen

Heming Orientering

57:19

+23:10

11:14

50.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

1:01:11

+27:02

11:59

51.

Milda Øhlckers

Tyrving, IL

1:01:17

+27:08

12:00

52.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

1:01:27

+27:18

12:02

53.

Per J Karlsbakk

VBIL

1:01:56

+27:47

12:08

54.

Martin Granly

SIEMENS

1:04:18

+30:09

12:36

55.

Katrine Damgaard

Fossum IF

1:05:24

+31:15

12:49

56.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:08:34

+34:25

13:26

57.

Fridulv Sagberg

FBI

1:10:56

+36:47

13:54

58.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

1:12:45

+38:36

14:15

59.

Petter Christensen

Veritas

1:13:33

+39:24

14:25

60.

Christian Barstad

ÅRVOLL

1:14:47

+40:38

14:39

61.

Helge Ruth

Ålesund Klatreklubb

1:24:09

+50:00

16:30

62.

Runar Mykletun

Cappelens Antikvariat

1:24:20

+50:11

16:32

63.

Tore Sekkelsten

PRIVAT

1:34:13

+1:00:04

18:28

64.

Marius Burmo

Privat

1:37:37

+1:03:28

19:08

Klasse: MELLOM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Kongsnes

COOP ØST

28:58

+0:00

8:46

2.

Eskil Åsmul

Trollelg

31:33

+2:35

9:33

3.

Truls Kvaase

Bækkelaget SK

32:07

+3:09

9:43

4.

Paul Solheim

PRIVAT

32:45

+3:47

9:55

5.

Per Schanche

Asker SK

32:50

+3:52

9:56

6.

Nils Jørgen Brodin

Byggmesterforbundet

33:28

+4:30

10:08

7.

Stein Mella

Yara Praxair

36:06

+7:08

10:56

8.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

36:30

+7:32

11:03

9.

Stian Falck

Tyrving, IL

37:40

+8:42

11:24

10.

Dag Haugland

Østmarka OK

37:41

+8:43

11:25

11.

Johan T. Jensen

Nydalens Skiklub

38:30

+9:32

11:40

12.

Linda Engen

Raumar OL

38:48

+9:50

11:45

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

38:53

+9:55

11:46

14.

Heidi Vogt

ØSTMARKA OK

39:34

+10:36

11:59

15.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

40:53

+11:55

12:23

16.

Else Grandal

Tyrving, IL

41:39

+12:41

12:37

17.

Kristin Goa

Meteorologen

41:48

+12:50

12:40

18.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

41:53

+12:55

12:41

19.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

43:11

+14:13

13:05

20.

Ivar Kristian Waarum

GEOFORM

43:22

+14:24

13:08

21.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

43:41

+14:43

13:14

22.

Synne Skjærstein

Tyrving, IL

43:54

+14:56

13:18

23.

Kjell Røkke

REINERTSEN

44:30

+15:32

13:29

24.

Olav Nipen

Statoil

44:46

+15:48

13:33

25.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:40

+16:42

13:50

26.

Nils Tveite

Ås NMBU

46:18

+17:20

14:01

27.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:22

+17:24

14:03

28.

Margrethe Barstad

ÅRVOLL IL

47:30

+18:32

14:23

29.

Anne Danielsen

LYN

47:46

+18:48

14:28

30.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

48:08

+19:10

14:35

31.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

48:14

+19:16

14:36

32.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

48:26

+19:28

14:40

33.

Tor Drage

Aker Solutions

48:48

+19:50

14:47

34.

Jon Foss

Friskis&Svettis

49:21

+20:23

14:57

35.

Rudi Olsen

Lillomarka OL

49:39

+20:41

15:02

36.

Alexandra Devik

OSI

49:51

+20:53

15:06

37.

Tormod Hegdahl

Heming

52:21

+23:23

15:51

38.

Johanne Vatne

Bækkelagets SK

54:01

+25:03

16:22

39.

Ingeborg Øderud

Modum O-LAG

54:03

+25:05

16:22

40.

Anne Kirsti Noren

VBIL

57:27

+28:29

17:24

41.

Tove Strand

Måren OK

57:30

+28:32

17:25

41.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:30

+28:32

17:25

43.

Steinar Ruud

Konnerud IL

57:46

+28:48

17:30

44.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

58:35

+29:37

17:45

45.

Unni Drage

Aker Solutions

58:43

+29:45

17:47

46.

Per Aagaard

Heming/Njård

58:51

+29:53

17:50

47.

Grete Berntsen

Måren OK

1:00:07

+31:09

18:13

48.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

1:00:36

+31:38

18:21

49.

Petter Fure

OPPSAL IF

1:01:12

+32:14

18:32

50.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

1:01:19

+32:21

18:34

51.

Sturle Hånes

GeoForm

1:02:54

+33:56

19:03

52.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:04:20

+35:22

19:29

53.

John Ravlo

Ecokz

1:05:15

+36:17

19:46

54.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:05:29

+36:31

19:50

55.

Per Øyvind Engelberg

ÅRVOLL

1:09:17

+40:19

20:59

56.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:14:53

+45:55

22:41

57.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:28:59

+1:00:01

26:57

58.

Lars Ola Aunerud

PRIVAT

1:46:34

+1:17:36

32:17

59.

Carl Johan Åkerstrøm & Mia Nilsson

DNV GL

2:10:04

+1:41:06

39:24

DSQ

Odd Klettelid

Bækkelagets Spkl.

20:55

76 91 113 121 127 115 118 124 150

DSQ

Ingrid Tveito

Ås NMBU

55:48

150

DSQ

Kåre Knudsen

GeoForm

1:04:50

76

DSQ

Heidi Falck

TYrving, IL

1:05:44

76 91 113 121 127 115 118 124

Klasse: KORT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Gravir

VBIL

29:05

+0:00

11:11

2.

Sindre Vestengen Lian

Lillomarka OL

30:16

+1:11

11:38

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

30:36

+1:31

11:46

113

4.

Svein Kvalheim

Oppegård

33:16

+4:11

12:47

5.

Per Haugen

Lillomarka O-lag

34:50

+5:45

13:23

6.

Kaja Grefsrud

Lillomarka OL

34:54

+5:49

13:25

7.

Jappe Blomhoff

Heming

37:47

+8:42

14:31

8.

Erik Solheim

PRIVAT

38:17

+9:12

14:43

9.

Hans Larsen

Raumar OL

38:28

+9:23

14:47

10.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

39:13

+10:08

15:05

11.

Erik Haugros

PRIVAT

41:28

+12:23

15:56

12.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

42:31

+13:26

16:21

13.

Anne Sjønnesen

Nittedal

44:41

+15:36

17:11

14.

Tom Ibsen

OUS

46:03

+16:58

17:42

15.

Dagfinn Føllesdal

OSI

46:35

+17:30

17:55

16.

Elisabeth Ibsen

UiO

46:40

+17:35

17:56

17.

Torild Jørgensen

Forsvarsbygg

49:36

+20:31

19:04

18.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

51:22

+22:17

19:45

19.

Aage Mella

ØSTMARKA OK

51:48

+22:43

19:55

20.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

52:21

+23:16

20:08

21.

Per Gjermo

Asker SK

53:15

+24:10

20:28

22.

Kjell Teigland

PRIVAT

53:37

+24:32

20:37

23.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

54:08

+25:03

20:49

24.

Per Eric Ståhlbrand

KJELSÅS IL

55:27

+26:22

21:19

25.

Terje Throndsen

PeCon

55:43

+26:38

21:25

26.

Magne Grande

FBI

56:24

+27:19

21:41

27.

Lene Anett Killingmo

PRIVAT

1:13:03

+43:58

28:05

28.

Eva Fiksdal

Heming

1:36:18

+1:07:13

37:02

29.

Ingvild Hoftun

Asker SK

1:41:58

+1:12:53

39:13

30.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:54:29

+1:25:24

44:01

DSQ

Ådne Skjærstein

Tyrving, IL

70 76 91 113 121 127 115 118 150

DSQ

Ingrid Rogne

33:09

76 91 113 121 127 115 118

DSQ

Tia Jansen

Heming/NJÅRD

34:10

76 91 113 121 127 115 118

DSQ

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

36:16

76 91 113

DSQ

Hilde Weydahl

ZIMC

56:23

113 121 127 115 118

DSQ

Tor Henriksen

ÅRVOLL

1:00:27

76

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Junias Funk

Tyskland

27:17

+0:00

12:24

2.

Elias Funk

Tyskland

28:39

+1:22

13:01

3.

Anne Kristine Amble

COWI

35:36

+8:19

16:10

4.

Sven Petter Solhjem

PRIVAT

37:46

+10:29

17:10

5.

Niklas, Naemi og Jamie Funk

Tyskland

1:06:42

+39:25

30:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 juli 2014, 09:55:01

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

168

Antall startet:

168