Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 14 - Resdalen 29. juli 2014

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

XYLEM

41:32

+0:00

2.

Beate Sitter

HiST

1:29:49

+48:17

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

Eget

36:46

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

33:57

+0:00

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

37:26

+3:29

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

41:50

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

36:28

+0:00

2.

Siri Drogset

HiST

47:30

+11:02

DSQ

Trine Barstad

HIST

25:23

39 57

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

51:25

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

40:25

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

43:13

+0:00

2.

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

1:41:52

+58:39

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

50:29

+0:00

55 63 48

2.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

53:43

+3:14

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

29:21

+0:00

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

33:39

+0:00

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

30:37

+0:00

2.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

39:29

+8:52

3.

Kurt Amundsen

Avinor

39:55

+9:18

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

Eget

43:17

+0:00

2.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

59:56

+16:39

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Krogh

TrønderEnergi

45:07

+0:00

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

46:49

+0:00

2.

Stein Ivar Foss

Eget

50:19

+3:30

3.

Håvard Lorange

Siemens

57:47

+10:58

4.

Vidar Dalsegg

Jøla

1:22:50

+36:01

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Arne Haugen

DNB

1:00:17

+0:00

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

45:49

+0:00

2.

Olve Mogstad

Statnett

52:24

+6:35

3.

Ingar Stene

Meldal kommune

1:11:38

+25:49

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

34:10

+0:00

2.

Olav Kvittem

Uninett

40:13

+6:03

3.

Robert Von Hirsch

Statkraft

45:43

+11:33

4.

Frode Stølan

Telenor

56:18

+22:08

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

52:11

+0:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

32:14

+0:00

2.

Tore Heggem

HiNT

36:20

+4:06

3.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

43:20

+11:06

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

45:54

+13:40

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

34:06

+0:00

2.

Ivar Wangensteen

NTNU

44:22

+10:16

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

36:26

+0:00

2.

Odd Vognild

TrønderEnergi

37:25

+0:59

3.

Edgar Furuholt

Det Norske

37:46

+1:20

4.

Svein Dalsegg

Jøla

40:10

+3:44

5.

Pål Skyberg

Evry

40:39

+4:13

6.

Torgeir Iversen

Evry

46:49

+10:23

7.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

47:16

+10:50

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

35:34

+0:00

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

41:37

+6:03

3.

Bjørn Flor

Eget

1:47:08

+1:11:34

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

44:44

+0:00

2.

Tore Brurok

Eget

59:06

+14:22

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:00:16

+0:00

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:15:42

+15:26

3.

Robert Strøm

NGU

1:40:43

+40:27

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

39:18

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

47:41

+8:23

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

44:38

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

46:33

+1:55

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

47:17

+2:39

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

48:19

+3:41

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

45:01

+0:00

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

51:19

+6:18

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

43:22

+0:00

2.

Jonas Unsgård

Skoleelev

1:00:54

+17:32


Sist oppdatert:

12 august 2014, 09:33:25

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67