Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hølondløpet 3. august 2014

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

57:15

+0:00

13:18

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:01:23

+4:08

14:16

DSQ

Anna Renolen

Wing OK

2:22:21

80 84 94 83 95

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

1:07:49

+0:00

9:33

2.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

1:11:04

+3:15

10:00

3.

Malin Sandstad

Freidig

1:13:30

+5:41

10:21

4.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:19:36

+11:47

11:12

5.

Pernille Opheim

Freidig

1:25:56

+18:07

12:06

6.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

1:26:18

+18:29

12:09

7.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:27:01

+19:12

12:15

8.

Vera Melkild

Freidig

1:27:19

+19:30

12:17

9.

Oda Q Fossum

Freidig

1:27:27

+19:38

12:19

10.

Malin Opøien

OL Trollelg

1:35:53

+28:04

13:30

11.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

1:37:35

+29:46

13:44

12.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:59:45

+51:56

16:51

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

57:41

+0:00

8:07

2.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

1:07:51

+10:10

9:33

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:08:05

+10:24

9:35

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

1:09:08

+11:27

9:44

5.

Jenny Persson

Byåsen IL

1:17:05

+19:24

10:51

6.

Tone Almås

IL Leik

1:25:54

+28:13

12:05

7.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:26:56

+29:15

12:14

8.

Pia Blake

Byåsen IL

1:29:26

+31:45

12:35

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

58:42

77 64 91 94 95

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

49:19

+0:00

11:28

2.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:15:06

+25:47

17:27

3.

Sabine Schweiger

Byåsen IL

1:35:02

+45:43

22:06

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

36:30

+0:00

8:29

100

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

36:39

+0:09

8:31

100

3.

Mats Eidsmo

Freidig

41:06

+4:36

9:33

4.

Even Kjøsen Unsgård

IL Leik

1:04:55

+28:25

15:05

5.

Are Lodgaard

Byåsen IL

1:10:06

+33:36

16:18

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

57:24

+0:00

8:05

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

59:29

+2:05

8:22

3.

Oskar Spets Storhov

Freidig

1:00:25

+3:01

8:30

4.

Jonas Unsgård

IL Leik

1:09:03

+11:39

9:43

5.

Adrian Opheim

Freidig

1:16:53

+19:29

10:49

6.

Leif Blake

Byåsen IL

1:21:45

+24:21

11:30

7.

Anders Haugskott

OL Trollelg

1:23:47

+26:23

11:48

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:26:02

+28:38

12:07

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Alvestad

Ganddal IL

1:12:11

+0:00

7:08

2.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

1:12:55

+0:44

7:13

3.

Tomas Eidsmo

Freidig

1:22:33

+10:22

8:10

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:23:32

+11:21

8:16

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:28:40

+16:29

8:46

6.

Brage Keiserås

IL Leik

1:28:44

+16:33

8:47

7.

Ola Keiserås

IL Leik

1:29:12

+17:01

8:49

8.

Pål Kittilsen

Freidig

1:34:16

+22:05

9:20

82

9.

Morten Rikstaddal

IL Leik

1:34:48

+22:37

9:23

10.

Andreas Sylte

Freidig

1:35:44

+23:33

9:28

11.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:36:46

+24:35

9:34

12.

Vegard Hansen

OL Trollelg

1:48:24

+36:13

10:43

13.

Runar Krognes

IL Leik

1:48:52

+36:41

10:46

14.

Brage Jørum

Byåsen IL

1:53:32

+41:21

11:14

15.

Torleif Syrstad

IL Leik

1:54:16

+42:05

11:18

16.

Anders Estenstad

IL Leik

1:54:44

+42:33

11:21

17.

Agnar Renolen

Wing OK

1:59:42

+47:31

11:51

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:07:44

+0:00

9:32

2.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

1:10:44

+3:00

9:57

3.

Asgeir Sørensen

Freidig

1:15:48

+8:04

10:40

4.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

1:16:56

+9:12

10:50

5.

Geir Arnesen

Klubbløs

1:22:37

+14:53

11:38

6.

Erling Bye

Byåsen IL

1:24:24

+16:40

11:53

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:26:22

+18:38

12:09

8.

Erik Blake

Byåsen IL

1:43:12

+35:28

14:32

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

44:40

+0:00

10:23

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

49:29

+4:49

11:30

3.

Magnus Landstad

Freidig

1:01:07

+16:27

14:12

4.

Robert Strøm

Wing OK

1:12:57

+28:17

16:57

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: Trim kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

49:05

+0:00

11:24

2.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

49:16

+0:11

11:27

3.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

1:08:42

+19:37

15:58

4.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

1:14:48

+25:43

17:23

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:15:02

+25:57

17:26

6.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:32:40

+43:35

21:33

Klasse: Trim mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:08:38

+0:00

9:40

2.

Jan Hage

IL Leik

1:09:56

+1:18

9:50

3.

Erik Foss

IL Leik

1:22:44

+14:06

11:39

4.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

1:25:58

+17:20

12:06

5.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

1:26:06

+17:28

12:07

6.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:26:31

+17:53

12:11

7.

Kai Ove Bjerkenås

IL Leik

1:53:53

+45:15

16:02

8.

Cecilie Åmot

IL Leik

1:53:55

+45:17

16:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2014, 21:30:15

Arrangør:

Leik, IL

Antall deltagere:

85

Antall startet:

83