Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp15 / Stokkanhaugen 5. august 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Støvne

Solar

22:19

+0:00

9:42

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

24:47

+0:00

9:31

2.

Fredrik Foss

Aker Solutions

41:57

+17:10

16:08

3.

Ola Berg

Skoleelev

48:48

+24:01

18:46

4.

Lars G. Berg

Skoleelev

49:12

+24:25

18:55

5.

Åsa Ingeborg Melkild Nordgård

Student

52:11

+27:24

20:04

DSQ

Inger Sofie Husby

HIST

1:46:14

150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

47:32

+0:00

17:36

2.

Elenora Mondo

Reinertsen

1:08:40

+21:08

25:25

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åsbøl

NTNUI

43:39

+0:00

11:29

2.

Kristin Åstebøl

Nordic Semiconductor

47:00

+3:21

12:22

3.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

47:10

+3:31

12:24

4.

Jenny Persson

Asplan Viak

49:04

+5:25

12:54

5.

Vibeke Falck

Trondheim Kommune

49:59

+6:20

13:09

6.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:12:46

+29:07

19:08

7.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:14:27

+30:48

19:35

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:14:58

+31:19

19:43

9.

Lydia Høyem Anker

Agraff

1:21:23

+37:44

21:25

DSQ

Theresa Böllmann

Reinertsen

59:18

117 118 110 149 154 155 150

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

45:33

+0:00

16:52

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

1:03:29

+0:00

16:42

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:15:59

+12:30

19:59

DSQ

Siv Anita Thyve

Statoil

1:28:04

59 117

DSQ

Heidi Sivertsen

Statoil Stjørdal BIL

1:30:46

149 154 155 150

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:20:21

+0:00

14:05

2.

Tonje Bostad

pir2

1:36:18

+15:57

16:53

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

50:00

+0:00

18:31

2.

Marianne Houbiers

Statoil

52:50

+2:50

19:34

3.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:08:01

+18:01

25:11

4.

Beate Sitter

HiST

1:11:52

+21:52

26:37

5.

Helen Stortiseth

Kantega

1:45:43

+55:43

39:09

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Johannessen

Trondheim Kommune

55:10

+0:00

14:31

2.

Marit Melhuus

XYLEM

59:53

+4:43

15:45

3.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:05:10

+10:00

17:08

4.

Nina Kristine Reitan

NTNU

1:17:30

+22:20

20:23

DSQ

Frøydis Sjøvold

SWECO

52:07

36

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

Eget

41:14

+0:00

15:16

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

43:30

+0:00

11:26

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:58

+7:28

13:24

3.

Hilde Forbord

Big Bite

54:39

+11:09

14:22

4.

Eirin Lodgaard

Sintef

55:20

+11:50

14:33

5.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:22:29

+38:59

21:42

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

42:32

+0:00

15:45

2.

Merete Knain

Enova SF

1:03:00

+20:28

23:20

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Beate Liabakk

NTNU

51:51

+0:00

13:38

2.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

1:01:19

+9:28

16:08

3.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:03:21

+11:30

16:40

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:11:26

+19:35

18:47

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:15:00

+23:09

19:44

6.

Erika Bugten

Statoil

1:16:18

+24:27

20:04

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:30:53

+39:02

23:55

DSQ

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

51:49

117 118 110

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

51:29

+0:00

19:04

2.

Sissel Horghagen

HiST

56:24

+4:55

20:53

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

52:04

+0:00

13:42

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

53:30

+1:26

14:04

3.

Siri Drogset

HiST

1:07:53

+15:49

17:51

DSQ

Grete Berge Owren

Melhus vgs

49:22

117 118 110 149 154 155

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

50:15

+0:00

18:36

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

55:44

+0:00

14:40

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

48:07

+0:00

17:49

2.

Anne Furuholt

TOBB

49:27

+1:20

18:18

Arrangør

Solveig Schjetne

Statkraft

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

42:00

+0:00

15:33

2.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

55:15

+13:15

20:27

3.

Randi Irene Engen

SIT

1:10:06

+28:06

25:57

4.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:11:27

+29:27

26:27

Arrangør

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:10:00

+0:00

25:55

2.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:11:50

+1:50

26:36

3.

Randi Iversen

Eget

1:12:40

+2:40

26:54

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Ansnes

Eget

1:05:32

+0:00

24:16

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

39:19

+0:00

10:20

2.

Martin Haugen

Evry

48:15

+8:56

12:41

3.

Erik Storaas

Camron Systems

1:02:05

+22:46

16:20

4.

Espen Fanavoll

NTNU

1:06:31

+27:12

17:30

5.

Tore Munkeby

SAS

1:07:24

+28:05

17:44

6.

Andreas Karvonen

Siemens

1:26:16

+46:57

22:42

7.

Eirik Munkeby

Skanska

1:32:00

+52:41

24:12

8.

Kristian Tårnesvik Dreiås

Statoil

1:33:29

+54:10

24:36

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

54:40

+0:00

9:35

2.

Gustav Ruø

Student

57:39

+2:59

10:06

3.

Bjarte Ims

Savetec

1:02:49

+8:09

11:01

4.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:07:29

+12:49

11:50

5.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:12:39

+17:59

12:44

6.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:14:27

+19:47

13:03

7.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

1:15:47

+21:07

13:17

8.

Henning Schei

NTNUI

1:26:24

+31:44

15:09

9.

Magne Svare

Skanska

1:38:15

+43:35

17:14

DSQ

Martin Uglem

Student

1:16:07

51

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

37:38

+0:00

9:54

2.

Christian Gutvik

NTNU

1:04:28

+26:50

16:57

DSQ

Andreas Winnem

Reinertsen

1:18:36

39

Arrangør

Eirik Mo

Statkraft

Arrangør

Snorre Gangaune

Statskraft

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen legesenter

48:03

+0:00

8:25

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

54:50

+6:47

9:37

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:03:00

+14:57

11:03

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:28:50

+40:47

15:35

5.

Mathias Svarte

Siemens

1:50:12

+1:02:09

19:20

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Johansen

Broadnet

1:01:13

+0:00

16:06

2.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:05:51

+4:38

17:19

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:08:00

+6:47

17:53

4.

Morten Wennevik

Bouvet

1:30:33

+29:20

23:49

Arrangør

Kurt Amundsen

Avinor

Arrangør

Bjørn Erling Eggen

JBV

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

54:02

+0:00

9:28

2.

Pål Kittilsen

Statoil

55:52

+1:50

9:48

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:03:28

+9:26

11:08

4.

Andreas Sylte

Statkraft

1:03:39

+9:37

11:10

5.

Brage Keiserås

Eget

1:04:40

+10:38

11:20

6.

Vegard Hansen

Prima

1:07:15

+13:13

11:47

7.

Truls Ryum

Sleipner

1:08:27

+14:25

12:00

8.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:13:21

+19:19

12:52

9.

Øystein Husby

Statnett

1:13:22

+19:20

12:52

10.

Skjalg Stordal

Eget

1:19:49

+25:47

14:00

11.

Frode Sandøy

Powel

1:24:59

+30:57

14:54

12.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:25:53

+31:51

15:04

13.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:30:11

+36:09

15:49

14.

Jardar Lohne

Sleipner

1:35:03

+41:01

16:40

15.

Ståle Hansen

Statoil

1:52:30

+58:28

19:44

DSQ

Henning Lysaker

Rainpower

1:27:45

115

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

36:32

+0:00

9:36

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

41:38

+5:06

10:57

3.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

50:32

+14:00

13:17

4.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

51:15

+14:43

13:29

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

52:12

+15:40

13:44

6.

Arne Inge Kolstad

SWECO

54:48

+18:16

14:25

7.

Jon Vindal

Skanska

55:49

+19:17

14:41

8.

Vidar Lunda

DNB

1:08:48

+32:16

18:06

DSQ

Bjørnar Kvalen

Agraff

1:31:26

117 118 121 148 154 155 150

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

55:06

+0:00

9:40

2.

John Tore Vik

Fylket

57:39

+2:33

10:06

3.

Bård Smestad

KDA

1:00:05

+4:59

10:32

4.

Stig Forbord

Optoplan

1:01:53

+6:47

10:51

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:09:35

+14:29

12:12

6.

Harald Førdedal

Interwell

1:12:12

+17:06

12:40

7.

Reidar Selmer

Politiet

1:12:34

+17:28

12:43

8.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:26:56

+31:50

15:15

9.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:38:00

+42:54

17:11

10.

Stein Ivar Foss

Eget

1:39:55

+44:49

17:31

DSQ

Terje Drøyvold

Tine

1:15:08

59 49 150

Arrangør

Terje Berg

Statkraft

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

45:30

+0:00

11:58

2.

Geir Paulsen

Siemens

49:18

+3:48

12:58

3.

Tore Fornes

Statoil

52:41

+7:11

13:51

4.

Hallstein Hemmer

HiST

1:01:28

+15:58

16:10

5.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

1:03:43

+18:13

16:46

6.

Egil Petter Stræte

Bygdeforskning

1:05:25

+19:55

17:12

7.

Jan Gunnar Jensås

Natura

1:10:16

+24:46

18:29

8.

Ivar Erdal

Ecotone

1:17:01

+31:31

20:16

9.

Petter Mikalsen

Telenor

1:20:00

+34:30

21:03

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

59:13

+0:00

10:23

2.

Dag Stenersen

Sintef

1:04:44

+5:31

11:21

3.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:05:15

+6:02

11:26

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:11:12

+11:59

12:29

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:16:12

+16:59

13:22

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:17:42

+18:29

13:37

7.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:36:35

+37:22

16:56

8.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:37:22

+38:09

17:04

DSQ

Hans Eidnes

Harstad

55:39

92 148 59 49 154 155 150

Arrangør

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

BN-Bank

47:27

+0:00

12:29

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

54:40

+7:13

14:23

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

58:37

+11:10

15:25

4.

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

59:40

+12:13

15:42

5.

Helge Eriksen

Eget

1:01:10

+13:43

16:05

6.

Olav Kvittem

Uninett

1:03:52

+16:25

16:48

7.

Arve Remmen

Trondheim Kommune

1:09:08

+21:41

18:11

8.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:11:46

+24:19

18:53

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:12:44

+25:17

19:08

10.

Svein Nassvik

Skanska

1:17:13

+29:46

20:19

11.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

1:17:55

+30:28

20:30

12.

Frode Stølan

Telenor

1:18:01

+30:34

20:31

13.

Sigurd Skogestad

NTNU

1:22:14

+34:47

21:38

DSQ

Erik Horghagen

BDO AS

1:05:18

39

Arrangør

Robert Von Hirsch

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Statoil

1:16:32

+0:00

13:25

2.

Bernt Rognes

BEKK

1:17:31

+0:59

13:35

3.

Inge Nørstebø

Skanska

1:18:08

+1:36

13:42

4.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:23:23

+6:51

14:37

5.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:23:30

+6:58

14:38

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:52:42

+36:10

19:46

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

43:03

+0:00

11:19

2.

Rolf Wærnes

Coop

46:57

+3:54

12:21

3.

Steinar Aasvang

Siemens

48:00

+4:57

12:37

4.

John Sirum

Rambøll

57:12

+14:09

15:03

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

58:33

+15:30

15:24

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

59:12

+16:09

15:34

7.

Oddmar Iversen

HiST

1:01:03

+18:00

16:03

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:04:45

+21:42

17:02

9.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:13:29

+30:26

19:20

10.

Ståle Engdal

Telenor

1:19:45

+36:42

20:59

11.

Rune M Holt

NTNU

1:24:52

+41:49

22:20

12.

Arne U. Hoff

Cap Gemini

1:25:24

+42:21

22:28

13.

Ole Nervik

Eget

1:28:28

+45:25

23:16

14.

Harald Lauglo

HiST

1:30:51

+47:48

23:54

15.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:39:08

+56:05

26:05

16.

Jostein Grepstad

NTNU

1:49:33

+1:06:30

28:49

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:14:20

+0:00

13:02

2.

Trond Lillealtern

NRK

1:18:04

+3:44

13:41

3.

Stein Øvstedal

HiST

1:32:16

+17:56

16:11

4.

Viggo Schei

Skanska

1:38:48

+24:28

17:20

5.

Tore Heggem

HiNT

1:40:51

+26:31

17:41

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

38:15

+0:00

14:10

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

39:50

+1:35

14:45

3.

Harald E Krogstad

NTNU

45:12

+6:57

16:44

4.

Nils Holte

NTNU

46:46

+8:31

17:19

5.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

57:00

+18:45

21:06

6.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:05:42

+27:27

24:20

7.

Ivar Wangensteen

NTNU

1:30:07

+51:52

33:22

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

42:10

+0:00

11:05

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

45:55

+3:45

12:05

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:25

+8:15

13:16

4.

Bjørn Hafskjold

NTNU

52:45

+10:35

13:52

5.

Svein Hove

Statens Vegvesen

53:36

+11:26

14:06

6.

Pål Skyberg

Evry

54:41

+12:31

14:23

7.

Tom Bugge

Det norske

55:09

+12:59

14:30

8.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

56:38

+14:28

14:54

9.

Edgar Furuholt

Det Norske

57:04

+14:54

15:01

10.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:02:53

+20:43

16:32

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:06:05

+23:55

17:23

12.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:12:03

+29:53

18:57

13.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:16:02

+33:52

20:00

14.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:18:15

+36:05

20:35

15.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

1:20:46

+38:36

21:15

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Bredland

St Olav

1:24:06

+0:00

14:45

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:28:37

+4:31

15:32

3.

Frode Stensrud

Eget

1:37:06

+13:00

17:02

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:39:06

+15:00

17:23

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

40:43

+0:00

15:04

2.

Bjørn Norberg

Veritas

41:52

+1:09

15:30

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

43:31

+2:48

16:07

4.

Jan Sliper

NBTL AS

58:14

+17:31

21:34

5.

Per Skaaraas

Eget

59:23

+18:40

21:59

6.

Olaf Eggen

Jernia

1:03:27

+22:44

23:30

7.

Bjørn Flor

Eget

1:33:05

+52:22

34:28

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

46:52

+0:00

12:20

2.

Eigil Sørli

Q-Free

57:31

+10:39

15:08

3.

Magne Måge

Skanska

59:45

+12:53

15:43

4.

Leif Engen

SIT

1:01:16

+14:24

16:07

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:07:32

+20:40

17:46

6.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:10:51

+23:59

18:38

7.

Tore Brurok

Eget

1:11:05

+24:13

18:42

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:18:08

+31:16

20:33

9.

Martin Melhuus

Veritas

1:18:19

+31:27

20:36

10.

Odd Musum

Rambøll

1:23:29

+36:37

21:58

11.

Finn Bjørgum

Eget

1:35:40

+48:48

25:10

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:40:14

+0:00

17:35

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:41:46

+1:32

17:51

3.

Robert Strøm

NGU

2:13:21

+33:07

23:23

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

42:02

+0:00

15:34

2.

Harald Grønli

Eget

43:31

+1:29

16:07

3.

Rolf Hellan

Eget

1:08:29

+26:27

25:21

4.

Tor Lindstad

Sintef

1:27:30

+45:28

32:24

DSQ

Oddvar Opland

Stompa

43:24

175

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

47:57

+0:00

12:37

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

51:10

+3:13

13:27

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

58:43

+10:46

15:27

4.

Per Løvaas

Vegvesenet

1:08:19

+20:22

17:58

5.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:20:16

+32:19

21:07

DSQ

Arne Seterhaug

Eget

1:03:54

59 117 118 110 149 154 155 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

54:43

+0:00

20:15

2.

Thor Meland

Statoil

1:08:56

+14:13

25:31

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:09:41

+14:58

25:48

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Selmer

Freidig

55:36

+0:00

20:35

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Owren

Student

36:11

+0:00

9:31

2.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

41:09

+4:58

10:49

3.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

46:47

+10:36

12:18

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Q Fossum

Skoleelev

48:30

+0:00

12:45

2.

Maria Ulseth Sylte

Skoleelev

50:17

+1:47

13:13

3.

Are Lodgaard

Byåsen IL

57:02

+8:32

15:00

4.

Mari Eidnes

Student

1:10:58

+22:28

18:40

5.

Jonas Vindal

Skoleelev

1:46:33

+58:03

28:02

DSQ

Petter Harstad

Statoil

1:30:49

149 154 155 150

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

51:44

+0:00

9:04

2.

Wolfgang Kampel

NTNUI

55:55

+4:11

9:48

3.

Ola Keiserås

Skoleelev

56:57

+5:13

9:59

4.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

1:00:51

+9:07

10:40

5.

Bjørg Margrethe Granly

Siemens

1:18:06

+26:22

13:42


Sist oppdatert:

7 august 2014, 07:59:45

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

280

Antall startet:

280