Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

P15 OBIK Fossum 7. august 2014

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

58:21

+0:00

2.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

59:02

+0:41

DSQ

Aase Norrud

Fossum IF

56:27

100

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Drage Roti Torunn

Fossum IF

47:42

+0:00

2.

Maria Torgersen

Ruukki

1:20:31

+32:49

3.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:22:25

+34:43

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

PROMIS BIL

1:12:40

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:37:32

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

47:22

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

56:46

+9:24

3.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:06:44

+19:22

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

39:37

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

46:11

+6:34

3.

Aud Spjelkavik

FBI

56:52

+17:15

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:04:40

+25:03

5.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:05:24

+25:47

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Ibsen

UiO

54:21

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

58:03

+3:42

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:01:32

+7:11

4.

Inger Lise Bjordal

Rikshospitalet

1:15:53

+21:32

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:28:54

+34:33

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Aibel

58:33

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

59:49

+1:16

3.

Stein H. Hagen

STein Hagen Consulting

1:11:50

+13:17

4.

Helge Weydahl

FFI

1:15:47

+17:14

5.

Lasse Nederhoed

NRK

1:25:31

+26:58

6.

Erlend Gjestrud

NOtodden OL

1:26:02

+27:29

7.

Atle Pedersen

Reload

1:40:55

+42:22

Innsendt korrigert klubb

8.

Russell Flynn

Reload

1:52:03

+53:30

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

47:25

+0:00

2.

Rolv Anders Systad

LYN

50:38

+3:13

3.

Arne Torgersen

FoRSVARSdepartementet

1:04:28

+17:03

4.

Uno Hanslien

Bilpost

1:12:15

+24:50

5.

Tor Eigil Hodne

STatnett

1:26:40

+39:15

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solhjem

HS

49:59

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

50:51

+0:52

3.

Øystein Østermann

HEMING/NJÅRD

56:13

+6:14

4.

Pål Therkelsen

PRIVAT

56:45

+6:46

5.

Per Kaarby

Overtoppen

59:11

+9:12

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:01:03

+11:04

7.

Roger Birkeland

Telenor BIL

1:01:47

+11:48

8.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:10:08

+20:09

9.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:16:44

+26:45

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

50:04

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:17

+0:13

3.

Richard Blom

FBI

50:46

+0:42

4.

Morten Malm

Akva Group

51:05

+1:01

5.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

54:50

+4:46

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:00:01

+9:57

7.

John Ravlo

ECOHZ

1:08:00

+17:56

8.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:10:44

+20:40

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:04

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

54:18

+12:14

3.

Jørn Bue Olsen

Asker SK

54:52

+12:48

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

56:41

+14:37

5.

Peter Blom

SINTEF FBI

56:52

+14:48

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

59:18

+17:14

7.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

1:00:09

+18:05

8.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:02:10

+20:06

9.

Per Nermo

Cowi BIL

1:04:21

+22:17

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:07:32

+25:28

11.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:15:53

+33:49

12.

Reidar Kierulf

RKP

1:20:51

+38:47

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut G Karlsen

Omega AS

38:45

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

48:57

+10:12

3.

Thor Erik Aas

DNB

51:20

+12:35

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

53:54

+15:09

5.

Lars-Evan Pettersson

NVE

54:52

+16:07

6.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

55:09

+16:24

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

35:41

+0:00

2.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

40:53

+5:12

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:51

+7:10

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:16

+14:35

5.

Tom Ibsen

OUS

53:56

+18:15

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

55:57

+20:16

7.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

59:11

+23:30

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

59:35

+23:54

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:01:24

+25:43

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:04:32

+28:51

11.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:05:22

+29:41

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:13:44

+38:03

13.

Arne Reistad

Thales BIL

1:32:47

+57:06

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GeoFORM

41:33

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

46:23

+4:50

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

55:10

+13:37

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

43:33

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

49:06

+5:33

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

49:32

+5:59

4.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:00:18

+16:45

5.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:03:35

+20:02

6.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:18:25

+34:52

7.

Aage Mella

Østmarka OK

1:30:21

+46:48

DSQ

Svein Forthun

HIO

1:24:46

118 114 115 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Kristian Østermann

HEMING/NJÅRD

30:46

Avlest

Sven Petter Solhjem

PRIVAT

46:37

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

AC Bessede

Montpellier

49:20

+0:00

2.

Tora Drage Roti

Fossum IF

51:51

+2:31

3.

Kari Schjølberg-Henriksen

SINTEF FBI

58:36

+9:16

4.

Fredrik Næss

Tikampen.no

1:06:41

+17:21

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

101 85 109 116 118 114 115 100 75

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:01:18

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:03:59

+2:41

3.

Runar Mykkletun

CAppelens Antikvariat

1:06:17

+4:59

4.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

1:34:54

+33:36

5.

Viggo Normann

Redpill Linpro

1:50:55

+49:37

DSQ

Hilde Walgermo

Zinc

1:17:54

90 120 116 118 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Seierstad

GEoFORM

1:01:33

+0:00

2.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:04:05

+2:32

3.

Adam Millberg

Aker Solutions

1:09:37

+8:04

4.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:22:11

+20:38

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Osen Per

STatoil Oslo BIL

1:21:45

+0:00

2.

Torgeir Vaage

C10

1:54:16

+32:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 august 2014, 08:19:50

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

112

Antall startet:

112