Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 16 / Saksvikvollen 12. august 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Aagaard

Overvik

54:51

+0:00

39:10

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

21:50

+0:00

12:50

2.

Thomas Ramberg

Skanska

21:57

+0:07

12:54

3.

Kine Smevik

Student

22:46

+0:56

13:23

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter

24:13

+2:23

14:14

5.

Martin Haugland Sundby

Eget

25:25

+3:35

14:57

6.

Karl Morten Lunna

Sonans

26:31

+4:41

15:35

7.

Torvald Grindstad

Global Maritime

27:07

+5:17

15:57

8.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

32:56

+11:06

19:22

9.

Martin Cepelka

NTNUI

36:44

+14:54

21:36

10.

Anita Ervik

Bufetat

38:14

+16:24

22:29

11.

Adrian Nutudal

Skoleelev

45:19

+23:29

26:39

12.

Andreas Nutudal

Skoleelev

45:20

+23:30

26:40

DSQ

Roberto Iacono

HIST

147 148 149 113 117 114 115 96 110 106 150 175

DSQ

Andrea Tietze

NTNUI

39:52

113 117 114 115

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

42:19

+0:00

13:39

DSQ

Guro Stødle

NTNU bil

59:57

69 55 65 92 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åsbøl

NTNUI

39:43

+0:00

10:11

2.

Kristin Åstebøl

Nordic Semiconductor

41:34

+1:51

10:39

3.

Line Hovdenak Stenersen

Skoleelev

50:38

+10:55

12:58

4.

Roisin Long

Ajax

51:20

+11:37

13:09

5.

Vibeke Falck

Trondheim Kommune

55:42

+15:59

14:16

6.

Marte Willumsen

Agraff

1:00:54

+21:11

15:36

7.

Vera Vik Bjarkø

Skoleelev

1:01:22

+21:39

15:44

8.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:02:06

+22:23

15:55

9.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:07:33

+27:50

17:19

10.

Theresa Böllmann

Reinertsen

1:29:44

+50:01

23:00

Arrangør

Anna Karine Lunna

BEKK

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

1:16:26

+0:00

24:39

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

53:06

+0:00

13:36

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:26:28

+33:22

22:10

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

1:24:45

+0:00

13:27

2.

Randi Wærnes

Skanska

1:37:15

+12:30

15:26

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

46:46

+0:00

15:05

2.

Sylvi Gaut

SWECO

56:00

+9:14

18:03

3.

Maj Lisbet Rønning

Natura

58:34

+11:48

18:53

4.

Marianne Houbiers

Statoil

1:16:35

+29:49

24:42

5.

Beate Sitter

HiST

1:26:57

+40:11

28:02

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

48:32

+0:00

12:26

2.

Katrine Austmo Møller

Statoil

1:09:11

+20:39

17:44

3.

Marit Melhuus

XYLEM

1:21:54

+33:22

21:00

4.

Nina Kristine Reitan

NTNU

1:39:41

+51:09

25:33

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

45:25

+0:00

11:38

2.

Tone Almås

Leik, IL

45:57

+0:32

11:46

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

46:52

+1:27

12:01

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

48:53

+3:28

12:32

5.

Hilde Forbord

Big Bite

55:38

+10:13

14:15

DSQ

Eli Kvingedal

Natura

16:42

63 51 65 55 69 150 175

DSQ

Catherine King

Ajax

1:17:39

57 35 59 39 63 51 65 55 69

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:51

+0:00

15:26

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

57:50

+0:00

14:49

2.

Hanne Svegård

Skatteetaten

59:26

+1:36

15:14

3.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:05:02

+7:12

16:40

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:26

+7:36

16:46

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:06:35

+8:45

17:04

6.

Aashild S. Langseth

Eget

1:08:50

+11:00

17:38

7.

Erika Bugten

Statoil

1:15:05

+17:15

19:15

8.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:30:17

+32:27

23:08

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HiST

54:52

+0:00

17:41

2.

Vigdis Heimly

NTNU

55:14

+0:22

17:49

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

56:49

+1:57

18:19

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:04:44

+9:52

20:52

5.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:12:22

+17:30

23:20

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

46:46

+0:00

11:59

2.

Kjellrun Sporild

Fylket

47:53

+1:07

12:16

3.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

50:08

+3:22

12:51

4.

Grete Berge Owren

Melhus vgs

52:48

+6:02

13:32

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

55:03

+8:17

14:06

6.

Trine Barstad

HIST

56:07

+9:21

14:23

7.

Siri Drogset

HiST

1:04:36

+17:50

16:33

8.

Eli Ringdalen

Sintef

1:08:23

+21:37

17:32

9.

Bodil Monsen

Sintef

1:32:54

+46:08

23:49

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:03:42

+0:00

20:32

2.

Linda White

NTNU

1:22:16

+18:34

26:32

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

53:04

+0:00

13:36

Arrangør

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

58:53

+0:00

18:59

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:07:17

+8:24

21:42

3.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:12:14

+13:21

23:18

4.

Anne Furuholt

TOBB

1:20:21

+21:28

25:55

5.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

1:46:18

+47:25

34:17

DSQ

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

2:02:26

65 92 150

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

57:10

+0:00

18:26

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:09:26

+12:16

22:23

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:09:56

+12:46

22:33

4.

Randi Irene Engen

SIT

1:29:46

+32:36

28:57

5.

Britt Kristiansen

Eget

1:46:43

+49:33

34:25

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

56:59

+0:00

14:36

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:43:44

+0:00

33:27

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Foss

Aker Solutions

59:51

+0:00

19:18

2.

Roar Ansnes

Eget

1:06:00

+6:09

21:17

3.

Nikolai Renolen

Skoleelev

1:18:20

+18:29

25:16

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Freidig

29:49

+0:00

7:27

2.

Helmer Volden

Wing OK

44:46

+14:57

11:11

3.

John Kjøren

Skanska Aktiv Trondheim

46:58

+17:09

11:44

4.

Torbjørn Aass

NTNU

47:39

+17:50

11:54

5.

Erik Storaas

Camron Systems

50:35

+20:46

12:38

6.

Martin Haugen

Evry

53:07

+23:18

13:16

7.

Ole Kristian Nytrøen

Ambulanse Midt-Norge

55:10

+25:21

13:47

8.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:00:54

+31:05

15:13

9.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:00:56

+31:07

15:14

10.

Espen Fanavoll

NTNU

1:04:27

+34:38

16:06

11.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:10:23

+40:34

17:35

12.

Andreas Karvonen

Siemens

1:28:55

+59:06

22:13

13.

Eirik Munkeby

Skanska

2:03:56

+1:34:07

30:59

DSQ

Michele Baravalle

NTNUI

1:09:14

51

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Rekaa

ViaNova Trondheim

53:39

+0:00

8:30

2.

Halvor Lund

SINTEF Energi

57:40

+4:01

9:09

3.

Sigmund Størseth

SINTEF Energi

59:34

+5:55

9:27

4.

Robert Nyhus

TINE Tunga

1:04:44

+11:05

10:16

5.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

1:05:01

+11:22

10:19

6.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:09:14

+15:35

10:59

7.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:13:20

+19:41

11:38

8.

Tor Håkon Skogstad

Skoleelev

1:16:00

+22:21

12:03

9.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:17:02

+23:23

12:13

10.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

1:18:29

+24:50

12:27

11.

Magne Svare

Skanska

1:21:32

+27:53

12:56

DSQ

Gustav Ruø

Student

22:43

45 47 49 51 65 95 69 150 175

DSQ

Hans Petter Mathisen

NTNUI

1:08:03

36 39 44 45 47 49 95 69 150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

38:44

+0:00

9:41

2.

Kim Bjerkevoll

Powel

47:52

+9:08

11:58

3.

Christian Gutvik

NTNU

1:00:11

+21:27

15:02

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:09:45

+31:01

17:26

5.

Hallvard Sægrov

Eget

1:10:34

+31:50

17:38

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen legesenter

51:37

+0:00

8:11

2.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:16:30

+24:53

12:08

DSQ

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:01:36

150

DSQ

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

1:28:36

49 51 65 95 69

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

44:02

+0:00

11:00

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

46:17

+2:15

11:34

3.

Frode Sandøy

Powel

48:48

+4:46

12:12

4.

Kurt Amundsen

Avinor

51:56

+7:54

12:59

5.

Frode Johansen

Broadnet

54:03

+10:01

13:30

6.

Kai Ove Moen

Telenor B.I.L. Trondheim

1:02:23

+18:21

15:35

7.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:11:01

+26:59

17:45

8.

Morten Wennevik

Bouvet

1:26:18

+42:16

21:34

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

54:27

+0:00

8:38

2.

Skjalg Stordal

Eget

1:00:40

+6:13

9:37

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:01:00

+6:33

9:40

4.

Øystein Husby

Statnett

1:13:54

+19:27

11:43

5.

Henning Lysaker

Rainpower

1:14:21

+19:54

11:48

6.

Ola Lædre

Sleipner

1:15:13

+20:46

11:56

7.

Truls Ryum

Sleipner

1:17:15

+22:48

12:15

8.

Ståle Hansen

Statoil

1:20:07

+25:40

12:43

9.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:20:40

+26:13

12:48

10.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:23:52

+29:25

13:18

11.

Jardar Lohne

Sleipner

1:30:50

+36:23

14:25

12.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:33:16

+38:49

14:48

DSQ

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

36:32

47 49 51 65 95 69 150 175

DSQ

Vegard Hansen

Prima

1:06:00

39

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

41:28

+0:00

10:22

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

46:20

+4:52

11:35

3.

Morten Belsvik

Powel

50:44

+9:16

12:41

4.

Jon Vindal

Skanska

52:25

+10:57

13:06

5.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

52:47

+11:19

13:11

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

56:37

+15:09

14:09

7.

Bjørnar Kvalen

Agraff

1:30:24

+48:56

22:36

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

55:09

+0:00

8:45

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

56:18

+1:09

8:56

3.

Stig Forbord

Optoplan

1:05:22

+10:13

10:22

4.

Jon Røstum

Sintef

1:05:40

+10:31

10:25

5.

Harald Førdedal

Interwell

1:10:07

+14:58

11:07

6.

Agnar Renolen

Emap

1:12:17

+17:08

11:28

6.

Stein Ivar Foss

Eget

1:12:17

+17:08

11:28

8.

Frode Haugskott

Skaun kommune

1:12:24

+17:15

11:29

9.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:12:53

+17:44

11:34

10.

Bård Smestad

KDA

1:14:09

+19:00

11:46

11.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:23:09

+28:00

13:11

12.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:24:38

+29:29

13:26

DSQ

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

47:12

49 51 65 95 69 150 175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

43:47

+0:00

10:56

2.

Geir Paulsen

Siemens

44:13

+0:26

11:03

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

44:32

+0:45

11:08

4.

Erling Bye

BDO

51:39

+7:52

12:54

5.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

52:07

+8:20

13:01

6.

Petter Mikalsen

Telenor

53:26

+9:39

13:21

7.

Tore Fornes

Statoil

53:54

+10:07

13:28

8.

Bobo Nordahl

NGU

54:05

+10:18

13:31

9.

Erik Jørum

Orkdal Energi

56:37

+12:50

14:09

10.

Bjørn Munch

Oracle

59:41

+15:54

14:55

11.

Mike Long

NTNU

1:02:29

+18:42

15:37

12.

Ivar Erdal

Ecotone

1:04:02

+20:15

16:00

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:08:44

+0:00

10:54

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:11:04

+2:20

11:16

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:14:03

+5:19

11:45

4.

Geir Arnesen

Eget

1:21:24

+12:40

12:55

Arrangør

Dag Stenersen

Sintef

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

40:44

+0:00

10:11

2.

Helge Eriksen

Eget

44:23

+3:39

11:05

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

46:05

+5:21

11:31

4.

Øyvind Sæther

NTNU

46:36

+5:52

11:39

5.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

47:27

+6:43

11:51

6.

Erik Horghagen

BDO AS

47:48

+7:04

11:57

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

50:01

+9:17

12:30

8.

Olav Kvittem

Uninett

51:13

+10:29

12:48

9.

Jan Kåre Vatne

Mo Oklubb

51:51

+11:07

12:57

10.

Klaus Livik

Powel

52:12

+11:28

13:03

11.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

53:26

+12:42

13:21

12.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

54:02

+13:18

13:30

13.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

1:01:38

+20:54

15:24

14.

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

1:03:00

+22:16

15:45

15.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:04:13

+23:29

16:03

16.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:06:32

+25:48

16:38

17.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:06:45

+26:01

16:41

18.

Frode Stølan

Telenor

1:13:30

+32:46

18:22

DSQ

Svein Nassvik

Skanska

1:31:14

55

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

1:06:56

+0:00

10:37

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:14:36

+7:40

11:50

3.

Helge Løseth

Statoil

1:17:01

+10:05

12:13

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:17:50

+10:54

12:21

5.

Inge Nørstebø

Skanska

1:21:51

+14:55

12:59

6.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:29:53

+22:57

14:16

Arrangør

Bernt Rognes

BEKK

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Henrik Thaulow

Eget

1:04:31

+0:00

16:07

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

37:01

+0:00

9:29

2.

Even Hofstad

DNB

49:34

+12:33

12:42

3.

Ole Nervik

Eget

52:07

+15:06

13:21

4.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

55:22

+18:21

14:11

5.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

56:01

+19:00

14:21

6.

Bjørn Rindstad

NGU

56:50

+19:49

14:34

7.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

59:36

+22:35

15:16

8.

Oddmar Iversen

HiST

1:01:59

+24:58

15:53

150, jeg mener bestemt at jeg var på post 11, på m...

9.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:02:54

+25:53

16:07

10.

John Sirum

Rambøll

1:10:53

+33:52

18:10

11.

Harald Lauglo

HiST

1:12:03

+35:02

18:28

12.

Roar Sundby

HiST

1:15:17

+38:16

19:18

13.

Arne U. Hoff

Cap Gemini

1:15:53

+38:52

19:27

14.

Ståle Engdal

Telenor

1:17:43

+40:42

19:55

15.

Jostein Grepstad

NTNU

1:18:04

+41:03

20:01

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:07:44

51

DSQ

Asbjørn Rønning

Fylket

1:15:01

55 69

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

NRK

1:12:16

+0:00

11:28

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:20:31

+8:15

12:46

3.

Per Hveem

HiST

1:27:13

+14:57

13:50

4.

Tore Heggem

HiNT

1:39:36

+27:20

15:48

5.

Stein Øvstedal

HiST

1:47:10

+34:54

17:00

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

45:20

+0:00

14:37

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

49:07

+3:47

15:50

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:28:34

+43:14

28:34

4.

Ivar Wangensteen

NTNU

1:37:21

+52:01

31:24

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

43:46

69 55 65 92 150

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

45:31

+0:00

11:40

1.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

45:31

+0:00

11:40

3.

Ole Lutro

NGU

46:36

+1:05

11:56

4.

Svein Hove

Statens Vegvesen

47:13

+1:42

12:06

5.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

47:26

+1:55

12:09

6.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

50:05

+4:34

12:50

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

50:17

+4:46

12:53

8.

Geir Dolmen

KVT

50:19

+4:48

12:54

9.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

52:16

+6:45

13:24

10.

Tom Bugge

Det norske

56:29

+10:58

14:28

11.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

56:30

+10:59

14:29

12.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

56:41

+11:10

14:32

13.

Terje Norddal

Rambøll

57:05

+11:34

14:38

14.

Bjørn Hafskjold

NTNU

58:08

+12:37

14:54

15.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:04:27

+18:56

16:31

16.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:08:28

+22:57

17:33

17.

Harald E Krogstad

NTNU

1:17:12

+31:41

19:47

Arrangør

Pål Skyberg

Evry

Arrangør

Torgeir Iversen

Evry

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:21:22

+0:00

12:54

2.

Frode Stensrud

Eget

1:27:16

+5:54

13:51

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:39:59

+18:37

15:52

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

52:02

+0:00

16:47

2.

Bjørn Norberg

Veritas

1:01:34

+9:32

19:51

3.

Jan Sliper

NBTL AS

1:06:13

+14:11

21:21

4.

Per Skaaraas

Eget

1:07:03

+15:01

21:37

5.

Bjørn Flor

Eget

1:52:00

+59:58

36:07

DSQ

Olaf Eggen

Jernia

1:07:40

150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

45:42

+0:00

11:43

2.

Leif Engen

SIT

53:54

+8:12

13:49

3.

Odd Musum

Rambøll

54:34

+8:52

13:59

4.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

55:41

+9:59

14:16

5.

Leif Røhjell

Siemens

57:17

+11:35

14:41

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:00:27

+14:45

15:30

7.

Magne Måge

Skanska

1:05:38

+19:56

16:49

8.

Tore Brurok

Eget

1:12:00

+26:18

18:27

9.

Finn Bjørgum

Eget

1:14:55

+29:13

19:12

10.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:17:49

+32:07

19:57

11.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:27:44

+42:02

22:29

DSQ

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:17:34

69

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:35:58

+0:00

15:13

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:45:27

+9:29

16:44

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

52:58

+0:00

17:05

2.

Ola Aalde

Reinertsen

53:02

+0:04

17:06

3.

Harald Grønli

Eget

56:02

+3:04

18:04

4.

Edmund Olsen

NTNU

1:09:14

+16:16

22:20

5.

Tor Lindstad

Sintef

1:29:30

+36:32

28:52

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

59:08

150

DSQ

Rolf Hellan

Eget

1:09:35

69 55 65 92

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

46:21

+0:00

11:53

2.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

47:11

+0:50

12:05

3.

Arne Seterhaug

Eget

1:02:46

+16:25

16:05

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:05:10

+18:49

16:42

Brutt

Per Løvaas

Vegvesenet

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:14:21

+0:00

23:59

2.

Roald Eriksen

Statstrim

1:16:00

+1:39

24:30

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:43:43

+29:22

33:27

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:00:36

+0:00

15:32

DSQ

Arne Kjell Foldvik

NTNU

56:37

150

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:20:34

+0:00

25:59

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Eiksund

Skoleelev

52:27

+0:00

16:55

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Skoleelev

38:47

+0:00

9:41

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

48:27

+9:40

12:06

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Conall Whelan

Student

50:51

+0:00

13:02

2.

Ruairi Long

Ajax

53:52

+3:01

13:48

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Trondheim Kommune

54:36

+0:00

8:40

2.

Wolfgang Kampel

NTNUI

55:19

+0:43

8:46

3.

Olav Andreas Remmen

Trollelg

56:16

+1:40

8:55

4.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

57:17

+2:41

9:05

5.

Karen Oline Kolstad

Freidig

57:35

+2:59

9:08

6.

Manuel Gassner

Student

59:11

+4:35

9:23

7.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:03:47

+9:11

10:07

8.

Lars Owren

Student

1:09:06

+14:30

10:58

9.

Frank Aasgård

Egete

1:16:53

+22:17

12:12


Sist oppdatert:

13 august 2014, 17:36:12

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

316

Antall startet:

316