Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 14. august 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Elisabeth Mork Fjeldbær

OSI

1:18:58

43 45 46 47

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

56:17

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Torgersen

Ruukki

1:04:02

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

59:13

+0:00

2.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

1:00:07

+0:54

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

42:14

+0:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

1:02:09

+19:55

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

2:09:04

51

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

46:54

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

52:36

+5:42

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

51:58

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

59:28

+7:30

3.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:06:59

+15:01

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:07:31

+15:33

5.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:10:43

+18:45

5.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:10:43

+18:45

7.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:54:22

+1:02:24

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

51:57

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

53:36

+1:39

3.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

53:51

+1:54

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:18:18

+26:21

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:20:03

45 46 47

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:18:44

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

DNO International

46:52

+0:00

2.

Svein Nygård

NORGES BANK

50:23

+3:31

3.

Guttorm L Egge

SPAREBANK 1 GRUPPEN

1:00:35

+13:43

4.

LARS Karelius Noer

NRK

1:01:40

+14:48

5.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:01

+15:09

6.

Anders Søndersrød

NRK BIL

1:08:37

+21:45

7.

Per Martin Rørvik

FBI

1:09:28

+22:36

8.

Jon Sletvold

KJELSÅS

1:09:54

+23:02

9.

Lars Grande

FBI

1:15:16

+28:24

10.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:16:21

+29:29

11.

Marius Burmo

PRIVAT

1:16:32

+29:40

12.

Russell Flynn

Reload

1:20:30

+33:38

13.

Atle Pedersen

Reload

1:21:07

+34:15

14.

Lasse Nerhoed

NRK

1:26:59

+40:07

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Knudsen

Privat

47:05

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

48:31

+1:26

3.

Rolf Anders Systad

Lyn

50:37

+3:32

4.

Johan Haavardtun

Schenker

50:55

+3:50

5.

Arne M. Torgersen

Oslo kommune BIL

1:05:20

+18:15

6.

Mats Carlin

FBI

1:08:39

+21:34

7.

Uno Hanslien

Bilpost

1:22:05

+35:00

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

47:44

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:51

+4:07

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

59:14

+11:30

4.

Terje Næss

Terramar

1:05:54

+18:10

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:10:04

+22:20

6.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:16:20

+28:36

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:19:42

+31:58

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

SIemens

39:15

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

39:29

+0:14

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

40:09

+0:54

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

41:17

+2:02

5.

Endre Hallan

NORCONSULT BIL

43:37

+4:22

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

47:49

+8:34

7.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

50:02

+10:47

8.

Tom Pettersen

KPP/Runners

54:01

+14:46

9.

John Jacobsen

Statnett BIL

54:33

+15:18

10.

Richard Blom

FBI

55:48

+16:33

11.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

59:43

+20:28

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

42:00

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

43:49

+1:49

3.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

47:30

+5:30

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

50:34

+8:34

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

52:50

+10:50

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

53:50

+11:50

7.

Per Nermo

COWI BIL

54:23

+12:23

8.

Helge Revhaug

PRIVAT

55:48

+13:48

9.

Per Magnus

FHI

57:28

+15:28

10.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

57:36

+15:36

11.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

59:12

+17:12

12.

Peter Blom

FBI

59:54

+17:54

13.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

59:57

+17:57

14.

Geir Trøan

TELENOR

1:00:42

+18:42

15.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:06:53

+24:53

16.

Roar Bjordal

OPSAL

1:07:47

+25:47

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

37:29

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

42:22

+4:53

3.

Einar Skåre

Brevpost

44:50

+7:21

4.

Trond Wettergreen

Andvord

45:12

+7:43

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:44

+10:15

6.

Per Haugen

NEDERMAN

49:45

+12:16

7.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

50:19

+12:50

8.

Arne Holmgren

OPIL

1:04:37

+27:08

9.

Kaare Solhjell

Privat

1:07:28

+29:59

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

52:06

45 46 47 100

Arrang

Knut Møgedal

Aker Solutions

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka

40:57

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

44:09

+3:12

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

46:13

+5:16

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

50:02

+9:05

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:15

+13:18

6.

Eyvind Aas

GEOFORM

55:27

+14:30

7.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

57:43

+16:46

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:04:13

+23:16

9.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:04:22

+23:25

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:04:39

+23:42

11.

Arne Øfsthus

Fugro

1:06:36

+25:39

12.

Hans S. Randen

PRIVAT

1:11:13

+30:16

13.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:23:45

+42:48

14.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:34:48

+53:51

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

50:06

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:13

+0:07

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

52:47

+2:41

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:00:30

+10:24

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

59:57

47

DSQ

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

Arrang

Tor Drage 

Aker Solutions

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

55:10

+0:00

2.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:03:37

+8:27

3.

Magne Grande

FBI

1:13:23

+18:13

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:18:55

+23:45

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:29:39

+34:29

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:33:17

+38:07

7.

Svein Forthun

HIO

1:44:29

+49:19

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

1:12:57

37 55 45 46 47

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nøkland

PRIVAT

36:24

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

37:33

+1:09

3.

Anne Kristine Amble

COWI BIL

39:15

+2:51

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

43:18

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

59:50

+16:32

3.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:19:47

+36:29

4.

Fredrik Sørensen

Tyrving, IL

1:22:26

+39:08

DSQ

Kari Schjølberg-Henriksen

FBI

58:59

50 41 37 55 45 46 47

DSQ

Hanne Austad

ORK

59:19

51

DSQ

Ac Bessed

Montpellier

2:02:13

45 46 47

DSQ

Anne Margrethe Røren

PRIVAT

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

44:17

+0:00

2.

Claus Fritzner

KONGSBERG

59:14

+14:57

3.

Ivar Strømstad

Raumar

59:50

+15:33

4.

Lars Arnesen

Det Norske Oljeselskap

1:06:10

+21:53

DSQ

Lill Birkelund

Porsgrunn OL

1:43:12

34 36

DSQ

Atle Remme

Porsgrunn OL

1:43:13

34 36 55 45

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Bakke

SWECO GRØNER

1:07:18

+0:00

2.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:11:02

+3:44

3.

Audrun Utskarpen

OSI

1:22:51

+15:33

4.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:36:10

+28:52

DSQ

Even Angell Petersen

Nydalens Skiklub

48:47

36

DSQ

Arve Austad

Texas Instruments

1:00:39

37 36 42 43 45 46 47

DSQ

Odd Klettli

BSK

1:21:19

46

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

59:56

+0:00

2.

Torgeir Vaage

C10 Farma

1:22:36

+22:40


Sist oppdatert:

8 september 2014, 07:50:40

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

144

Antall startet:

144