Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 17 / KM Stafett, Jervskogen 19. august 2014

Klasse: D < 135 år

4.

Statoil Stjørdal BIL 1

 

0:00

 

1

Tove Løberg

49:11

5.

0:00

4.

1

Tove Løberg

49:11

5.

0:00

4.

1

Tove Løberg

49:11

5.

0:00

4.

2

Marianne Houbiers

36:40

4.

0:00

4.

2

Marianne Houbiers

36:40

4.

0:00

4.

2

Marianne Houbiers

36:40

4.

0:00

4.

3

Heidi Sivertsen

29:38

2.

0:00

4.

3

Heidi Sivertsen

29:38

2.

0:00

4.

3

Heidi Sivertsen

29:38

2.

0:00

4.

4.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

0:00

 

1

Sigrid Melkild

24:56

2.

0:00

4.

1

Sigrid Melkild

24:56

2.

0:00

4.

1

Sigrid Melkild

24:56

2.

0:00

4.

2

Randi Marie Mohus

25:01

2.

0:00

4.

2

Randi Marie Mohus

25:01

2.

0:00

4.

2

Randi Marie Mohus

25:01

2.

0:00

4.

3

Stine Fougner

31:33

4.

0:00

4.

3

Stine Fougner

31:33

4.

0:00

4.

3

Stine Fougner

31:33

4.

0:00

4.

4.

Ireland Junior Squad 1

 

0:00

 

1

Caoimhe Oboyle

24:42

1.

0:00

4.

1

Caoimhe Oboyle

24:42

1.

0:00

4.

1

Caoimhe Oboyle

24:42

1.

0:00

4.

2

Roisin Long

25:07

3.

0:00

4.

2

Roisin Long

25:07

3.

0:00

4.

2

Roisin Long

25:07

3.

0:00

4.

3

Aoife Mccavana

25:31

1.

0:00

4.

3

Aoife Mccavana

25:31

1.

0:00

4.

3

Aoife Mccavana

25:31

1.

0:00

4.

4.

Ireland Junior Squad 2

 

0:00

 

1

Siobhan Delaney

28:02

3.

0:00

4.

1

Siobhan Delaney

28:02

3.

0:00

4.

1

Siobhan Delaney

28:02

3.

0:00

4.

2

Cliona Mccullough

24:37

1.

0:00

4.

2

Cliona Mccullough

24:37

1.

0:00

4.

2

Cliona Mccullough

24:37

1.

0:00

4.

3

Niamh Corbett

30:02

3.

0:00

4.

3

Niamh Corbett

30:02

3.

0:00

4.

3

Niamh Corbett

30:02

3.

0:00

4.

4.

Svipop 1

 

0:00

 

1

Aashild Langseth

36:59

4.

0:00

4.

1

Aashild Langseth

36:59

4.

0:00

4.

1

Aashild Langseth

36:59

4.

0:00

4.

Klasse: D 135-194 år

7.

Trondheim kommune 1

 

0:00

 

1

Grethe Liatun

29:31

4.

0:00

7.

1

Grethe Liatun

29:31

4.

0:00

7.

1

Grethe Liatun

29:31

4.

0:00

7.

2

Åse Rita Ellingsen

32:51

2.

0:00

7.

2

Åse Rita Ellingsen

32:51

2.

0:00

7.

2

Åse Rita Ellingsen

32:51

2.

0:00

7.

3

Anne Betty Sødal

33:17

4.

0:00

7.

3

Anne Betty Sødal

33:17

4.

0:00

7.

3

Anne Betty Sødal

33:17

4.

0:00

7.

7.

Eggen Arkitekter AS 1

 

0:00

 

1

Vebjørg Ekseth

52:58

8.

0:00

7.

1

Vebjørg Ekseth

52:58

8.

0:00

7.

1

Vebjørg Ekseth

52:58

8.

0:00

7.

2

Kjersti Tannvik

53:37

8.

0:00

7.

2

Kjersti Tannvik

53:37

8.

0:00

7.

2

Kjersti Tannvik

53:37

8.

0:00

7.

3

Bente Skorge

26:42

2.

0:00

7.

3

Bente Skorge

26:42

2.

0:00

7.

3

Bente Skorge

26:42

2.

0:00

7.

7.

bombastisk 1

 

0:00

 

1

Anne-Sofie Gjermstad

52:36

7.

0:00

7.

1

Anne-Sofie Gjermstad

52:36

7.

0:00

7.

1

Anne-Sofie Gjermstad

52:36

7.

0:00

7.

2

May-Britt Bjørnås

38:48

4.

0:00

7.

2

May-Britt Bjørnås

38:48

4.

0:00

7.

2

May-Britt Bjørnås

38:48

4.

0:00

7.

3

Berit Grande

38:19

5.

0:00

7.

3

Berit Grande

38:19

5.

0:00

7.

3

Berit Grande

38:19

5.

0:00

7.

7.

Trondheim kommune 2

 

0:00

 

1

Siw Sellæg

27:56

1.

0:00

7.

1

Siw Sellæg

27:56

1.

0:00

7.

1

Siw Sellæg

27:56

1.

0:00

7.

2

Mona Sæther

26:42

1.

0:00

7.

2

Mona Sæther

26:42

1.

0:00

7.

2

Mona Sæther

26:42

1.

0:00

7.

3

Gøril Eide

23:40

1.

0:00

7.

3

Gøril Eide

23:40

1.

0:00

7.

3

Gøril Eide

23:40

1.

0:00

7.

7.

HiST 1

 

0:00

 

1

Trine Barstad

28:34

2.

0:00

7.

1

Trine Barstad

28:34

2.

0:00

7.

1

Trine Barstad

28:34

2.

0:00

7.

2

Siri Drogset

33:57

3.

0:00

7.

2

Siri Drogset

33:57

3.

0:00

7.

2

Siri Drogset

33:57

3.

0:00

7.

3

Gunnhild Oftedal

28:03

3.

0:00

7.

3

Gunnhild Oftedal

28:03

3.

0:00

7.

3

Gunnhild Oftedal

28:03

3.

0:00

7.

7.

Statkraft 1

 

0:00

 

1

Gro Merete Tjeldflåt Ulstad

29:08

3.

0:00

7.

1

Gro Merete Tjeldflåt Ulstad

29:08

3.

0:00

7.

1

Gro Merete Tjeldflåt Ulstad

29:08

3.

0:00

7.

2

Asbjørg Engdal Olsen

53:10

7.

0:00

7.

2

Asbjørg Engdal Olsen

53:10

7.

0:00

7.

2

Asbjørg Engdal Olsen

53:10

7.

0:00

7.

3

Solveig Schjetne

54:24

7.

0:00

7.

3

Solveig Schjetne

54:24

7.

0:00

7.

3

Solveig Schjetne

54:24

7.

0:00

7.

7.

Statoil BIL Trondheim 1

 

0:00

 

1

Hege Bolås

33:13

5.

0:00

7.

1

Hege Bolås

33:13

5.

0:00

7.

1

Hege Bolås

33:13

5.

0:00

7.

2

Erika Bugten

47:16

6.

0:00

7.

2

Erika Bugten

47:16

6.

0:00

7.

2

Erika Bugten

47:16

6.

0:00

7.

3

Ingrid Venås

45:25

6.

0:00

7.

3

Ingrid Venås

45:25

6.

0:00

7.

3

Ingrid Venås

45:25

6.

0:00

7.

7.

HiST 2

 

0:00

 

1

Ebba Bredland

37:54

6.

0:00

7.

1

Ebba Bredland

37:54

6.

0:00

7.

1

Ebba Bredland

37:54

6.

0:00

7.

2

Sissel Horghagen

39:26

5.

0:00

7.

2

Sissel Horghagen

39:26

5.

0:00

7.

2

Sissel Horghagen

39:26

5.

0:00

7.

Klasse: D > 194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

0:00

 

1

Ruth Øfsti

55:38

2.

0:00

1.

1

Ruth Øfsti

55:38

2.

0:00

1.

1

Ruth Øfsti

55:38

2.

0:00

1.

2

Inger Røhjell

38:34

1.

0:00

1.

2

Inger Røhjell

38:34

1.

0:00

1.

2

Inger Røhjell

38:34

1.

0:00

1.

3

Anne Stenseth

54:01

1.

0:00

1.

3

Anne Stenseth

54:01

1.

0:00

1.

3

Anne Stenseth

54:01

1.

0:00

1.

DSQ

Nidarøst, OK 1

 

5:30:48

 

1

Gerd Karin Skjøtskift

46:30

1.

0:00

1.

1

Gerd Karin Skjøtskift

46:30

1.

0:00

1.

1

Gerd Karin Skjøtskift

46:30

1.

0:00

1.

2

Randi Engen

52:54

.

0:00

.

DSQ

2

Randi Engen

52:54

.

0:00

.

DSQ

2

Randi Engen

52:54

.

0:00

.

DSQ

3

Randi Kiste

57:22

.

0:00

.

DSQ

3

Randi Kiste

57:22

.

0:00

.

DSQ

3

Randi Kiste

57:22

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H < 135 år

14.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

0:00

 

1

Sigmund Størset

29:53

5.

0:00

14.

1

Sigmund Størset

29:53

5.

0:00

14.

1

Sigmund Størset

29:53

5.

0:00

14.

2

Jostein Bø Fløystad

29:41

3.

0:00

14.

2

Jostein Bø Fløystad

29:41

3.

0:00

14.

2

Jostein Bø Fløystad

29:41

3.

0:00

14.

3

Halvor Lund

27:20

1.

0:00

14.

3

Halvor Lund

27:20

1.

0:00

14.

3

Halvor Lund

27:20

1.

0:00

14.

14.

O-lauget 1

 

0:00

 

1

Øyvind Skaug

35:55

12.

0:00

14.

1

Øyvind Skaug

35:55

12.

0:00

14.

1

Øyvind Skaug

35:55

12.

0:00

14.

2

Petter Andreas Bergh

38:10

6.

0:00

14.

2

Petter Andreas Bergh

38:10

6.

0:00

14.

2

Petter Andreas Bergh

38:10

6.

0:00

14.

3

Kyrre Auran

30:23

4.

0:00

14.

3

Kyrre Auran

30:23

4.

0:00

14.

3

Kyrre Auran

30:23

4.

0:00

14.

14.

Cofely Fabricom GDF Suez 1

 

0:00

 

1

Torgeir Aune

30:00

6.

0:00

14.

1

Torgeir Aune

30:00

6.

0:00

14.

1

Torgeir Aune

30:00

6.

0:00

14.

2

Arild Heggeset

40:33

10.

0:00

14.

2

Arild Heggeset

40:33

10.

0:00

14.

2

Arild Heggeset

40:33

10.

0:00

14.

3

Kurt Amundsen

42:11

9.

0:00

14.

3

Kurt Amundsen

42:11

9.

0:00

14.

3

Kurt Amundsen

42:11

9.

0:00

14.

14.

Sleipner 1

 

0:00

 

1

Ola Lædre

57:37

14.

0:00

14.

1

Ola Lædre

57:37

14.

0:00

14.

1

Ola Lædre

57:37

14.

0:00

14.

2

Jardar Lohne

44:41

11.

0:00

14.

2

Jardar Lohne

44:41

11.

0:00

14.

2

Jardar Lohne

44:41

11.

0:00

14.

3

Truls Ryum

30:26

5.

0:00

14.

3

Truls Ryum

30:26

5.

0:00

14.

3

Truls Ryum

30:26

5.

0:00

14.

14.

Oracle Trondheim BIL 1

 

0:00

 

1

Erik Frøseth

33:35

10.

0:00

14.

1

Erik Frøseth

33:35

10.

0:00

14.

1

Erik Frøseth

33:35

10.

0:00

14.

2

Øystein Grøvlen

39:11

7.

0:00

14.

2

Øystein Grøvlen

39:11

7.

0:00

14.

2

Øystein Grøvlen

39:11

7.

0:00

14.

3

Bjørn Munch

49:09

11.

0:00

14.

3

Bjørn Munch

49:09

11.

0:00

14.

3

Bjørn Munch

49:09

11.

0:00

14.

14.

Atmel BIL 1

 

0:00

 

1

Jan Egil Ruud

25:58

3.

0:00

14.

1

Jan Egil Ruud

25:58

3.

0:00

14.

1

Jan Egil Ruud

25:58

3.

0:00

14.

2

Odd Magne Reitan

51:47

14.

0:00

14.

2

Odd Magne Reitan

51:47

14.

0:00

14.

2

Odd Magne Reitan

51:47

14.

0:00

14.

3

Per Olav Flø

52:49

12.

0:00

14.

3

Per Olav Flø

52:49

12.

0:00

14.

3

Per Olav Flø

52:49

12.

0:00

14.

14.

Acando / Lindbak 1

 

0:00

 

1

Arild Værnes

30:01

7.

0:00

14.

1

Arild Værnes

30:01

7.

0:00

14.

1

Arild Værnes

30:01

7.

0:00

14.

2

Jan Erik Ledal

46:50

13.

0:00

14.

2

Jan Erik Ledal

46:50

13.

0:00

14.

2

Jan Erik Ledal

46:50

13.

0:00

14.

3

Frode Rømma

1:07:13

14.

0:00

14.

3

Frode Rømma

1:07:13

14.

0:00

14.

3

Frode Rømma

1:07:13

14.

0:00

14.

14.

ViaNova Trondheim 1

 

0:00

 

1

Knut Sveinung Rekaa

23:11

1.

0:00

14.

1

Knut Sveinung Rekaa

23:11

1.

0:00

14.

1

Knut Sveinung Rekaa

23:11

1.

0:00

14.

2

Vegard Grønli

27:26

1.

0:00

14.

2

Vegard Grønli

27:26

1.

0:00

14.

2

Vegard Grønli

27:26

1.

0:00

14.

3

Bjørnar Lynum

30:08

3.

0:00

14.

3

Bjørnar Lynum

30:08

3.

0:00

14.

3

Bjørnar Lynum

30:08

3.

0:00

14.

14.

BEKK 1

 

0:00

 

1

Bernt Rognes

34:07

11.

0:00

14.

1

Bernt Rognes

34:07

11.

0:00

14.

1

Bernt Rognes

34:07

11.

0:00

14.

2

Ole Andreas Alsos

35:47

5.

0:00

14.

2

Ole Andreas Alsos

35:47

5.

0:00

14.

2

Ole Andreas Alsos

35:47

5.

0:00

14.

3

Øystein Jaren Samuelsen

35:00

7.

0:00

14.

3

Øystein Jaren Samuelsen

35:00

7.

0:00

14.

3

Øystein Jaren Samuelsen

35:00

7.

0:00

14.

14.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

0:00

 

1

Ingmund Bjørkan

37:33

13.

0:00

14.

1

Ingmund Bjørkan

37:33

13.

0:00

14.

1

Ingmund Bjørkan

37:33

13.

0:00

14.

2

Inger-Lill Bratbergsengen

40:28

9.

0:00

14.

2

Inger-Lill Bratbergsengen

40:28

9.

0:00

14.

2

Inger-Lill Bratbergsengen

40:28

9.

0:00

14.

3

David Hagen

1:02:07

13.

0:00

14.

3

David Hagen

1:02:07

13.

0:00

14.

3

David Hagen

1:02:07

13.

0:00

14.

14.

SSH 1

 

0:00

 

1

Roar Skulbørstad

31:05

8.

0:00

14.

1

Roar Skulbørstad

31:05

8.

0:00

14.

1

Roar Skulbørstad

31:05

8.

0:00

14.

2

Kristian Stensrud

31:22

4.

0:00

14.

2

Kristian Stensrud

31:22

4.

0:00

14.

2

Kristian Stensrud

31:22

4.

0:00

14.

3

Vegard Hansen

31:45

6.

0:00

14.

3

Vegard Hansen

31:45

6.

0:00

14.

3

Vegard Hansen

31:45

6.

0:00

14.

14.

Ireland Junior Squad 1

 

0:00

 

1

Conor Short

28:53

4.

0:00

14.

1

Conor Short

28:53

4.

0:00

14.

1

Conor Short

28:53

4.

0:00

14.

2

Cillin Corbett

46:42

12.

0:00

14.

2

Cillin Corbett

46:42

12.

0:00

14.

2

Cillin Corbett

46:42

12.

0:00

14.

3

Zach Harrington

27:46

2.

0:00

14.

3

Zach Harrington

27:46

2.

0:00

14.

3

Zach Harrington

27:46

2.

0:00

14.

14.

Ireland Junior Squad 2

 

0:00

 

1

Paul Pruzina

33:08

9.

0:00

14.

1

Paul Pruzina

33:08

9.

0:00

14.

1

Paul Pruzina

33:08

9.

0:00

14.

2

Jonathan Quinn

39:35

8.

0:00

14.

2

Jonathan Quinn

39:35

8.

0:00

14.

2

Jonathan Quinn

39:35

8.

0:00

14.

3

Paul Oshourihan

44:05

10.

0:00

14.

3

Paul Oshourihan

44:05

10.

0:00

14.

3

Paul Oshourihan

44:05

10.

0:00

14.

14.

Ireland Junior Squad 3

 

0:00

 

1

Niall Mccarthy

25:22

2.

0:00

14.

1

Niall Mccarthy

25:22

2.

0:00

14.

1

Niall Mccarthy

25:22

2.

0:00

14.

2

Josh Oshourihan

29:24

2.

0:00

14.

2

Josh Oshourihan

29:24

2.

0:00

14.

2

Josh Oshourihan

29:24

2.

0:00

14.

3

Frazer Howe

36:59

8.

0:00

14.

3

Frazer Howe

36:59

8.

0:00

14.

3

Frazer Howe

36:59

8.

0:00

14.

Klasse: H 135-194 år

18.

Sør Trøndelag fylkeskommune 1

 

0:00

 

1

John Tore Vik

27:59

2.

0:00

18.

1

John Tore Vik

27:59

2.

0:00

18.

1

John Tore Vik

27:59

2.

0:00

18.

2

Tore Kiste

1:20:55

18.

0:00

18.

2

Tore Kiste

1:20:55

18.

0:00

18.

2

Tore Kiste

1:20:55

18.

0:00

18.

3

Asbjørn Rønning

59:58

15.

0:00

18.

3

Asbjørn Rønning

59:58

15.

0:00

18.

3

Asbjørn Rønning

59:58

15.

0:00

18.

18.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

0:00

 

1

Øyvind Schjelderup

31:43

3.

0:00

18.

1

Øyvind Schjelderup

31:43

3.

0:00

18.

1

Øyvind Schjelderup

31:43

3.

0:00

18.

2

Rune Stræte

31:46

3.

0:00

18.

2

Rune Stræte

31:46

3.

0:00

18.

2

Rune Stræte

31:46

3.

0:00

18.

3

Johan Helle

37:45

4.

0:00

18.

3

Johan Helle

37:45

4.

0:00

18.

3

Johan Helle

37:45

4.

0:00

18.

18.

Powel 1

 

0:00

 

1

Kim Bjerkevoll

39:01

12.

0:00

18.

1

Kim Bjerkevoll

39:01

12.

0:00

18.

1

Kim Bjerkevoll

39:01

12.

0:00

18.

2

Klaus Livik

38:40

6.

0:00

18.

2

Klaus Livik

38:40

6.

0:00

18.

2

Klaus Livik

38:40

6.

0:00

18.

3

Morten Belsvik

1:02:16

16.

0:00

18.

3

Morten Belsvik

1:02:16

16.

0:00

18.

3

Morten Belsvik

1:02:16

16.

0:00

18.

18.

Statnett Trondheim 1

 

0:00

 

1

Olve Mogstad

35:50

10.

0:00

18.

1

Olve Mogstad

35:50

10.

0:00

18.

1

Olve Mogstad

35:50

10.

0:00

18.

2

Øystein Husby

32:48

4.

0:00

18.

2

Øystein Husby

32:48

4.

0:00

18.

2

Øystein Husby

32:48

4.

0:00

18.

3

Lars Erik Strømsnes

37:22

3.

0:00

18.

3

Lars Erik Strømsnes

37:22

3.

0:00

18.

3

Lars Erik Strømsnes

37:22

3.

0:00

18.

18.

Statoil BIL Trondheim 1

 

0:00

 

1

Helge Løseth

35:48

9.

0:00

18.

1

Helge Løseth

35:48

9.

0:00

18.

1

Helge Løseth

35:48

9.

0:00

18.

2

Bjarne Bugten

55:35

15.

0:00

18.

2

Bjarne Bugten

55:35

15.

0:00

18.

2

Bjarne Bugten

55:35

15.

0:00

18.

3

Atle Haugan

44:25

8.

0:00

18.

3

Atle Haugan

44:25

8.

0:00

18.

3

Atle Haugan

44:25

8.

0:00

18.

18.

Statkraft 1

 

0:00

 

1

Robert Von Hirsch

42:22

14.

0:00

18.

1

Robert Von Hirsch

42:22

14.

0:00

18.

1

Robert Von Hirsch

42:22

14.

0:00

18.

2

Snorre Gangaune

46:21

9.

0:00

18.

2

Snorre Gangaune

46:21

9.

0:00

18.

2

Snorre Gangaune

46:21

9.

0:00

18.

3

Tor Erik Schjølberg

43:21

7.

0:00

18.

3

Tor Erik Schjølberg

43:21

7.

0:00

18.

3

Tor Erik Schjølberg

43:21

7.

0:00

18.

18.

NTNU bil 1

 

0:00

 

1

Arild Holm Clausen

32:16

4.

0:00

18.

1

Arild Holm Clausen

32:16

4.

0:00

18.

1

Arild Holm Clausen

32:16

4.

0:00

18.

2

Svein Erik Bratsberg

28:25

2.

0:00

18.

2

Svein Erik Bratsberg

28:25

2.

0:00

18.

2

Svein Erik Bratsberg

28:25

2.

0:00

18.

3

Lasse Natvig

35:18

2.

0:00

18.

3

Lasse Natvig

35:18

2.

0:00

18.

3

Lasse Natvig

35:18

2.

0:00

18.

18.

Siemens 1

 

0:00

 

1

Geir Paulsen

36:40

11.

0:00

18.

1

Geir Paulsen

36:40

11.

0:00

18.

1

Geir Paulsen

36:40

11.

0:00

18.

2

Håvard Lorange

46:46

11.

0:00

18.

2

Håvard Lorange

46:46

11.

0:00

18.

2

Håvard Lorange

46:46

11.

0:00

18.

3

Øyvind Stangenes

45:43

11.

0:00

18.

3

Øyvind Stangenes

45:43

11.

0:00

18.

3

Øyvind Stangenes

45:43

11.

0:00

18.

18.

HiST 1

 

0:00

 

1

Per Hveem

42:56

16.

0:00

18.

1

Per Hveem

42:56

16.

0:00

18.

1

Per Hveem

42:56

16.

0:00

18.

2

Stein Øvstedal

52:21

14.

0:00

18.

2

Stein Øvstedal

52:21

14.

0:00

18.

2

Stein Øvstedal

52:21

14.

0:00

18.

3

Roar Sundby

52:43

13.

0:00

18.

3

Roar Sundby

52:43

13.

0:00

18.

3

Roar Sundby

52:43

13.

0:00

18.

18.

TrønderEnergi 1

 

0:00

 

1

Svein Olav Åmot

35:41

8.

0:00

18.

1

Svein Olav Åmot

35:41

8.

0:00

18.

1

Svein Olav Åmot

35:41

8.

0:00

18.

2

Stein Ivar Foss

34:37

5.

0:00

18.

2

Stein Ivar Foss

34:37

5.

0:00

18.

2

Stein Ivar Foss

34:37

5.

0:00

18.

3

Frode Vassenden

39:15

5.

0:00

18.

3

Frode Vassenden

39:15

5.

0:00

18.

3

Frode Vassenden

39:15

5.

0:00

18.

18.

TrønderEnergi 2

 

0:00

 

1

Rune Krogh

42:23

15.

0:00

18.

1

Rune Krogh

42:23

15.

0:00

18.

1

Rune Krogh

42:23

15.

0:00

18.

2

Per Olav Johansen

44:38

8.

0:00

18.

2

Per Olav Johansen

44:38

8.

0:00

18.

2

Per Olav Johansen

44:38

8.

0:00

18.

3

Kåre Onsøyen

1:11:03

18.

0:00

18.

3

Kåre Onsøyen

1:11:03

18.

0:00

18.

3

Kåre Onsøyen

1:11:03

18.

0:00

18.

18.

DNB BIL 1

 

0:00

 

1

Tor Arne Haugen

44:47

18.

0:00

18.

1

Tor Arne Haugen

44:47

18.

0:00

18.

1

Tor Arne Haugen

44:47

18.

0:00

18.

2

Vidar Lunda

56:40

16.

0:00

18.

2

Vidar Lunda

56:40

16.

0:00

18.

2

Vidar Lunda

56:40

16.

0:00

18.

3

Even Hofstad

44:43

9.

0:00

18.

3

Even Hofstad

44:43

9.

0:00

18.

3

Even Hofstad

44:43

9.

0:00

18.

18.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

0:00

 

1

Christian Hohl

25:55

1.

0:00

18.

1

Christian Hohl

25:55

1.

0:00

18.

1

Christian Hohl

25:55

1.

0:00

18.

2

Nonstad Bård

24:53

1.

0:00

18.

2

Nonstad Bård

24:53

1.

0:00

18.

2

Nonstad Bård

24:53

1.

0:00

18.

3

Jens Ø. Gjersvold

1:02:56

17.

0:00

18.

3

Jens Ø. Gjersvold

1:02:56

17.

0:00

18.

3

Jens Ø. Gjersvold

1:02:56

17.

0:00

18.

18.

Politiets il, Trondheim 1

 

0:00

 

1

Nils Kristian Moe

32:25

5.

0:00

18.

1

Nils Kristian Moe

32:25

5.

0:00

18.

1

Nils Kristian Moe

32:25

5.

0:00

18.

2

Jim Løvås

46:27

10.

0:00

18.

2

Jim Løvås

46:27

10.

0:00

18.

2

Jim Løvås

46:27

10.

0:00

18.

3

Reidar Selmer

31:10

1.

0:00

18.

3

Reidar Selmer

31:10

1.

0:00

18.

3

Reidar Selmer

31:10

1.

0:00

18.

18.

NTNU bil 2

 

0:00

 

1

Øystein Nytrø

44:38

17.

0:00

18.

1

Øystein Nytrø

44:38

17.

0:00

18.

1

Øystein Nytrø

44:38

17.

0:00

18.

2

Sigurd Skogestad

50:34

12.

0:00

18.

2

Sigurd Skogestad

50:34

12.

0:00

18.

2

Sigurd Skogestad

50:34

12.

0:00

18.

3

Oddgeir Rokseth

47:19

12.

0:00

18.

3

Oddgeir Rokseth

47:19

12.

0:00

18.

3

Oddgeir Rokseth

47:19

12.

0:00

18.

18.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

0:00

 

1

Inge Nørstebø

34:16

6.

0:00

18.

1

Inge Nørstebø

34:16

6.

0:00

18.

1

Inge Nørstebø

34:16

6.

0:00

18.

2

John Kjøren

43:41

7.

0:00

18.

2

John Kjøren

43:41

7.

0:00

18.

2

John Kjøren

43:41

7.

0:00

18.

3

Jon Vindal

59:20

14.

0:00

18.

3

Jon Vindal

59:20

14.

0:00

18.

3

Jon Vindal

59:20

14.

0:00

18.

18.

Skanska Aktiv Trondheim 2

 

0:00

 

1

Magne Svare

34:21

7.

0:00

18.

1

Magne Svare

34:21

7.

0:00

18.

1

Magne Svare

34:21

7.

0:00

18.

2

Magne Måge

1:04:42

17.

0:00

18.

2

Magne Måge

1:04:42

17.

0:00

18.

2

Magne Måge

1:04:42

17.

0:00

18.

3

Lars Langdal

39:55

6.

0:00

18.

3

Lars Langdal

39:55

6.

0:00

18.

3

Lars Langdal

39:55

6.

0:00

18.

18.

Skanska Aktiv Trondheim 3

 

0:00

 

1

Per Magne Gjersvold

39:27

13.

0:00

18.

1

Per Magne Gjersvold

39:27

13.

0:00

18.

1

Per Magne Gjersvold

39:27

13.

0:00

18.

2

Svein Nassvik

51:55

13.

0:00

18.

2

Svein Nassvik

51:55

13.

0:00

18.

2

Svein Nassvik

51:55

13.

0:00

18.

3

Thomas Ramberg

45:03

10.

0:00

18.

3

Thomas Ramberg

45:03

10.

0:00

18.

3

Thomas Ramberg

45:03

10.

0:00

18.

DSQ

UNINETT 1

 

2:01:51

 

1

Håvard Eidnes

45:33

19.

0:00

18.

1

Håvard Eidnes

45:33

19.

0:00

18.

1

Håvard Eidnes

45:33

19.

0:00

18.

2

Otto Wittner

40:37

.

0:00

.

DSQ

2

Otto Wittner

40:37

.

0:00

.

DSQ

2

Otto Wittner

40:37

.

0:00

.

DSQ

3

Olav Kvittem

47:40

.

0:00

.

3

Olav Kvittem

47:40

.

0:00

.

3

Olav Kvittem

47:40

.

0:00

.

Klasse: H > 194 år

10.

ROTORO 1

 

0:00

 

1

Robert Strøm

33:02

5.

0:00

10.

1

Robert Strøm

33:02

5.

0:00

10.

1

Robert Strøm

33:02

5.

0:00

10.

2

Rolf Hellan

48:56

9.

0:00

10.

2

Rolf Hellan

48:56

9.

0:00

10.

2

Rolf Hellan

48:56

9.

0:00

10.

3

Harald Grønli

49:48

9.

0:00

10.

3

Harald Grønli

49:48

9.

0:00

10.

3

Harald Grønli

49:48

9.

0:00

10.

10.

Eget 1

 

0:00

 

1

Nils Olav Vennevik

32:53

4.

0:00

10.

1

Nils Olav Vennevik

32:53

4.

0:00

10.

1

Nils Olav Vennevik

32:53

4.

0:00

10.

2

Øistein Åsmul

35:28

6.

0:00

10.

2

Øistein Åsmul

35:28

6.

0:00

10.

2

Øistein Åsmul

35:28

6.

0:00

10.

3

Roar Forbord

30:29

3.

0:00

10.

3

Roar Forbord

30:29

3.

0:00

10.

3

Roar Forbord

30:29

3.

0:00

10.

10.

Politiets il, Trondheim 1

 

0:00

 

1

Jens Bjørnar Morseth

40:54

8.

0:00

10.

1

Jens Bjørnar Morseth

40:54

8.

0:00

10.

1

Jens Bjørnar Morseth

40:54

8.

0:00

10.

2

Terje Hanssen

26:16

2.

0:00

10.

2

Terje Hanssen

26:16

2.

0:00

10.

2

Terje Hanssen

26:16

2.

0:00

10.

3

Per Bjørgum

26:57

1.

0:00

10.

3

Per Bjørgum

26:57

1.

0:00

10.

3

Per Bjørgum

26:57

1.

0:00

10.

10.

NTNU Matematikk Senior 1

 

0:00

 

1

Magnus Landstad

35:38

7.

0:00

10.

1

Magnus Landstad

35:38

7.

0:00

10.

1

Magnus Landstad

35:38

7.

0:00

10.

2

Harald Krogstad

49:12

10.

0:00

10.

2

Harald Krogstad

49:12

10.

0:00

10.

2

Harald Krogstad

49:12

10.

0:00

10.

3

Finn Faye Knudsen

32:25

6.

0:00

10.

3

Finn Faye Knudsen

32:25

6.

0:00

10.

3

Finn Faye Knudsen

32:25

6.

0:00

10.

10.

Evry 1

 

0:00

 

1

Pål Skyberg

26:30

2.

0:00

10.

1

Pål Skyberg

26:30

2.

0:00

10.

1

Pål Skyberg

26:30

2.

0:00

10.

2

Ottar Kristiansen

29:17

3.

0:00

10.

2

Ottar Kristiansen

29:17

3.

0:00

10.

2

Ottar Kristiansen

29:17

3.

0:00

10.

3

Torgeir Iversen

53:49

10.

0:00

10.

3

Torgeir Iversen

53:49

10.

0:00

10.

3

Torgeir Iversen

53:49

10.

0:00

10.

10.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

0:00

 

1

Waage Anders

24:44

1.

0:00

10.

1

Waage Anders

24:44

1.

0:00

10.

1

Waage Anders

24:44

1.

0:00

10.

2

Kristian J. Fougner

30:41

4.

0:00

10.

2

Kristian J. Fougner

30:41

4.

0:00

10.

2

Kristian J. Fougner

30:41

4.

0:00

10.

3

Roar Stenseth

27:21

2.

0:00

10.

3

Roar Stenseth

27:21

2.

0:00

10.

3

Roar Stenseth

27:21

2.

0:00

10.

10.

HiST 1

 

0:00

 

1

Oddmar Iversen

35:14

6.

0:00

10.

1

Oddmar Iversen

35:14

6.

0:00

10.

1

Oddmar Iversen

35:14

6.

0:00

10.

2

Harald Lauglo

47:17

8.

0:00

10.

2

Harald Lauglo

47:17

8.

0:00

10.

2

Harald Lauglo

47:17

8.

0:00

10.

3

Hallstein Hemmer

32:29

7.

0:00

10.

3

Hallstein Hemmer

32:29

7.

0:00

10.

3

Hallstein Hemmer

32:29

7.

0:00

10.

10.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

0:00

 

1

Svein E. Hove

28:19

3.

0:00

10.

1

Svein E. Hove

28:19

3.

0:00

10.

1

Svein E. Hove

28:19

3.

0:00

10.

2

Jon Arne Klemetsaune

24:21

1.

0:00

10.

2

Jon Arne Klemetsaune

24:21

1.

0:00

10.

2

Jon Arne Klemetsaune

24:21

1.

0:00

10.

3

Åge Sivertsen

32:02

5.

0:00

10.

3

Åge Sivertsen

32:02

5.

0:00

10.

3

Åge Sivertsen

32:02

5.

0:00

10.

10.

Haarberg 1

 

0:00

 

1

Torger Haarberg

41:53

9.

0:00

10.

1

Torger Haarberg

41:53

9.

0:00

10.

1

Torger Haarberg

41:53

9.

0:00

10.

2

Finn Bjørgum

40:14

7.

0:00

10.

2

Finn Bjørgum

40:14

7.

0:00

10.

2

Finn Bjørgum

40:14

7.

0:00

10.

3

Tor Meland

41:40

8.

0:00

10.

3

Tor Meland

41:40

8.

0:00

10.

3

Tor Meland

41:40

8.

0:00

10.

10.

NTNU bil 2

 

0:00

 

1

Arne Kjell Foldvik

54:42

11.

0:00

10.

1

Arne Kjell Foldvik

54:42

11.

0:00

10.

1

Arne Kjell Foldvik

54:42

11.

0:00

10.

2

Kjell Bratbergsengen

33:30

5.

0:00

10.

2

Kjell Bratbergsengen

33:30

5.

0:00

10.

2

Kjell Bratbergsengen

33:30

5.

0:00

10.

3

Halvor Flatberg

31:52

4.

0:00

10.

3

Halvor Flatberg

31:52

4.

0:00

10.

3

Halvor Flatberg

31:52

4.

0:00

10.

DSQ

BRENVIN 1

 

1:11:30

 

1

Leidulv Vinje

23:50

.

0:00

.

DSQ

1

Leidulv Vinje

23:50

.

0:00

.

DSQ

1

Leidulv Vinje

23:50

.

0:00

.

DSQ

2

Tore Brurok

36:59

.

0:00

.

2

Tore Brurok

36:59

.

0:00

.

2

Tore Brurok

36:59

.

0:00

.

3

Leif Engen

27:58

.

0:00

.

3

Leif Engen

27:58

.

0:00

.

3

Leif Engen

27:58

.

0:00

.

DSQ

NTNU bil 1

 

2:11:54

 

1

Edmund Olsen

46:07

10.

0:00

10.

1

Edmund Olsen

46:07

10.

0:00

10.

1

Edmund Olsen

46:07

10.

0:00

10.

2

Kåre Aflekt

1:01:26

11.

0:00

10.

2

Kåre Aflekt

1:01:26

11.

0:00

10.

2

Kåre Aflekt

1:01:26

11.

0:00

10.

3

Arnfinn Langeland

43:58

.

0:00

.

DSQ

3

Arnfinn Langeland

43:58

.

0:00

.

DSQ

3

Arnfinn Langeland

43:58

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed kort

6.

Ottadalen Utskræmtlag 1

 

0:00

 

1

Anna Karine Lunna

28:07

2.

0:00

6.

1

Anna Karine Lunna

28:07

2.

0:00

6.

1

Anna Karine Lunna

28:07

2.

0:00

6.

2

Karl Morten Lunna

41:20

5.

0:00

6.

2

Karl Morten Lunna

41:20

5.

0:00

6.

2

Karl Morten Lunna

41:20

5.

0:00

6.

3

Hans Ragnvald Steine

45:24

5.

0:00

6.

3

Hans Ragnvald Steine

45:24

5.

0:00

6.

3

Hans Ragnvald Steine

45:24

5.

0:00

6.

6.

Det norske 1

 

0:00

 

1

Tom Bugge

26:49

1.

0:00

6.

1

Tom Bugge

26:49

1.

0:00

6.

1

Tom Bugge

26:49

1.

0:00

6.

2

Hanne Skogestad

46:40

7.

0:00

6.

2

Hanne Skogestad

46:40

7.

0:00

6.

2

Hanne Skogestad

46:40

7.

0:00

6.

3

Edgar Furuholt

29:30

2.

0:00

6.

3

Edgar Furuholt

29:30

2.

0:00

6.

3

Edgar Furuholt

29:30

2.

0:00

6.

6.

Eget 1

 

0:00

 

1

Tor Gjermstad

30:37

6.

0:00

6.

1

Tor Gjermstad

30:37

6.

0:00

6.

1

Tor Gjermstad

30:37

6.

0:00

6.

2

Steinar Aasvang

30:17

1.

0:00

6.

2

Steinar Aasvang

30:17

1.

0:00

6.

2

Steinar Aasvang

30:17

1.

0:00

6.

3

Terje Midtbøe

23:29

1.

0:00

6.

3

Terje Midtbøe

23:29

1.

0:00

6.

3

Terje Midtbøe

23:29

1.

0:00

6.

6.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

0:00

 

1

Hilde Nestvold

32:28

7.

0:00

6.

1

Hilde Nestvold

32:28

7.

0:00

6.

1

Hilde Nestvold

32:28

7.

0:00

6.

2

Frode Stølan

35:15

3.

0:00

6.

2

Frode Stølan

35:15

3.

0:00

6.

2

Frode Stølan

35:15

3.

0:00

6.

3

Ståle Engdal

37:26

3.

0:00

6.

3

Ståle Engdal

37:26

3.

0:00

6.

3

Ståle Engdal

37:26

3.

0:00

6.

6.

SINTEF 2

 

0:00

 

1

Eli Ringdalen

35:51

8.

0:00

6.

1

Eli Ringdalen

35:51

8.

0:00

6.

1

Eli Ringdalen

35:51

8.

0:00

6.

2

Tore Heggem

40:28

4.

0:00

6.

2

Tore Heggem

40:28

4.

0:00

6.

2

Tore Heggem

40:28

4.

0:00

6.

3

Bodil Monsen

40:41

4.

0:00

6.

3

Bodil Monsen

40:41

4.

0:00

6.

3

Bodil Monsen

40:41

4.

0:00

6.

6.

NTNU tre 1

 

0:00

 

1

Andrea Tietze

40:30

10.

0:00

6.

1

Andrea Tietze

40:30

10.

0:00

6.

1

Andrea Tietze

40:30

10.

0:00

6.

2

Martin Cepelka

41:45

6.

0:00

6.

2

Martin Cepelka

41:45

6.

0:00

6.

2

Martin Cepelka

41:45

6.

0:00

6.

3

Stefano Occhetti

52:11

6.

0:00

6.

3

Stefano Occhetti

52:11

6.

0:00

6.

3

Stefano Occhetti

52:11

6.

0:00

6.

6.

Ireland Junior Squad 1

 

0:00

 

1

Ijs Mix1

29:05

4.

0:00

6.

1

Ijs Mix1

29:05

4.

0:00

6.

1

Ijs Mix1

29:05

4.

0:00

6.

2

Ijs Mix2

34:25

2.

0:00

6.

2

Ijs Mix2

34:25

2.

0:00

6.

2

Ijs Mix2

34:25

2.

0:00

6.

DSQ

Reinertsen 1

 

1:22:21

 

1

Andreas Winnem

27:27

.

0:00

.

DSQ

1

Andreas Winnem

27:27

.

0:00

.

DSQ

1

Andreas Winnem

27:27

.

0:00

.

DSQ

2

Theresa Böllmann

54:26

.

0:00

.

2

Theresa Böllmann

54:26

.

0:00

.

2

Theresa Böllmann

54:26

.

0:00

.

3

Eleonora Mondo

55:21

.

0:00

.

3

Eleonora Mondo

55:21

.

0:00

.

3

Eleonora Mondo

55:21

.

0:00

.

DSQ

AI-AI 1

 

1:42:18

 

1

Marte Willumsen

30:23

5.

0:00

6.

1

Marte Willumsen

30:23

5.

0:00

6.

1

Marte Willumsen

30:23

5.

0:00

6.

2

Oddveig Hovdenak

34:06

.

0:00

.

DSQ

2

Oddveig Hovdenak

34:06

.

0:00

.

DSQ

2

Oddveig Hovdenak

34:06

.

0:00

.

DSQ

3

Tonje Bostad

25:07

.

0:00

.

3

Tonje Bostad

25:07

.

0:00

.

3

Tonje Bostad

25:07

.

0:00

.

DSQ

AI-AI 2

 

4:11:09

 

1

Hanne Bysting

28:13

3.

0:00

6.

1

Hanne Bysting

28:13

3.

0:00

6.

1

Hanne Bysting

28:13

3.

0:00

6.

2

Bjørnar Kvalen

54:26

.

0:00

.

DSQ

2

Bjørnar Kvalen

54:26

.

0:00

.

DSQ

2

Bjørnar Kvalen

54:26

.

0:00

.

DSQ

3

Øystein Hoffart

29:17

.

0:00

.

DSQ

3

Øystein Hoffart

29:17

.

0:00

.

DSQ

3

Øystein Hoffart

29:17

.

0:00

.

DSQ

DSQ

NTNU bil 1

 

4:58:09

 

1

Vigdis Heimly

39:45

9.

0:00

6.

1

Vigdis Heimly

39:45

9.

0:00

6.

1

Vigdis Heimly

39:45

9.

0:00

6.

2

Oddgeir Øfsti

1:13:29

8.

0:00

6.

2

Oddgeir Øfsti

1:13:29

8.

0:00

6.

2

Oddgeir Øfsti

1:13:29

8.

0:00

6.

3

Bjørn Flor

1:39:23

.

0:00

.

DSQ

3

Bjørn Flor

1:39:23

.

0:00

.

DSQ

3

Bjørn Flor

1:39:23

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Selmer

Freidig

12:27

+0:00

9:34

2.

Svein Hjelset

Eget

12:33

+0:06

9:39

3.

Roar Ansnes

Eget

13:25

+0:58

10:19

4.

Kine Smevik

Student

14:42

+2:15

11:18

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll

Arrangør

Fredrik Johannessen

Rambøll

Arrangør

Odd Arne Rye

Rambøll

Arrangør

Rolf Helge Røsand

Rambøll

Arrangør

John Sirum

Rambøll

Arrangør

Odd Musum

Rambøll

Arrangør

Ole Ivar Sæheim

Rambøll

Arrangør

Bjørnar Kristiansen

Rambøll


Sist oppdatert:

8 september 2014, 19:50:32

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

639

Antall startet:

639