Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 17 / KM Stafett, Jervskogen 19. august 2014

Klasse: D < 135 år

1.

Ireland Junior Squad 1

 

1:15:20

 

1

Caoimhe Oboyle

24:42

1.

24:42

1.

2

Roisin Long

25:07

3.

49:49

1.

3

Aoife Mccavana

25:31

1.

1:15:20

1.

2.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:21:30

 

1

Sigrid Melkild

24:56

2.

24:56

2.

2

Randi Marie Mohus

25:01

2.

49:57

2.

3

Stine Fougner

31:33

4.

1:21:30

2.

3.

Ireland Junior Squad 2

 

1:22:41

 

1

Siobhan Delaney

28:02

3.

28:02

3.

2

Cliona Mccullough

24:37

1.

52:39

3.

3

Niamh Corbett

30:02

3.

1:22:41

3.

4.

Statoil Stjørdal BIL 1

 

1:55:29

 

1

Tove Løberg

49:11

5.

49:11

5.

2

Marianne Houbiers

36:40

4.

1:25:51

4.

3

Heidi Sivertsen

29:38

2.

1:55:29

4.

5.

Svipop 1

 

36:59

 

1

Aashild Langseth

36:59

4.

36:59

4.

Klasse: D 135-194 år

1.

Trondheim kommune 2

 

1:18:18

 

1

Siw Sellæg

27:56

1.

27:56

1.

2

Mona Sæther

26:42

1.

54:38

1.

3

Gøril Eide

23:40

1.

1:18:18

1.

2.

HiST 1

 

1:30:34

 

1

Trine Barstad

28:34

2.

28:34

2.

2

Siri Drogset

33:57

3.

1:02:31

3.

3

Gunnhild Oftedal

28:03

3.

1:30:34

2.

3.

Trondheim kommune 1

 

1:35:39

 

1

Grethe Liatun

29:31

4.

29:31

4.

2

Åse Rita Ellingsen

32:51

2.

1:02:22

2.

3

Anne Betty Sødal

33:17

4.

1:35:39

3.

4.

Statoil BIL Trondheim 1

 

2:05:54

 

1

Hege Bolås

33:13

5.

33:13

5.

2

Erika Bugten

47:16

6.

1:20:29

5.

3

Ingrid Venås

45:25

6.

2:05:54

4.

5.

bombastisk 1

 

2:09:43

 

1

Anne-Sofie Gjermstad

52:36

7.

52:36

7.

2

May-Britt Bjørnås

38:48

4.

1:31:24

7.

3

Berit Grande

38:19

5.

2:09:43

5.

6.

Eggen Arkitekter AS 1

 

2:13:17

 

1

Vebjørg Ekseth

52:58

8.

52:58

8.

2

Kjersti Tannvik

53:37

8.

1:46:35

8.

3

Bente Skorge

26:42

2.

2:13:17

6.

7.

Statkraft 1

 

2:16:42

 

1

Gro Merete Tjeldflåt Ulstad

29:08

3.

29:08

3.

2

Asbjørg Engdal Olsen

53:10

7.

1:22:18

6.

3

Solveig Schjetne

54:24

7.

2:16:42

7.

8.

HiST 2

 

1:17:20

 

1

Ebba Bredland

37:54

6.

37:54

6.

2

Sissel Horghagen

39:26

5.

1:17:20

4.

Klasse: D > 194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:28:13

 

1

Ruth Øfsti

55:38

2.

55:38

2.

2

Inger Røhjell

38:34

1.

1:34:12

1.

3

Anne Stenseth

54:01

1.

2:28:13

1.

DSQ

Nidarøst, OK 1

 

2:36:46

 

1

Gerd Karin Skjøtskift

46:30

1.

46:30

1.

2

Randi Engen

52:54

.

0:00

.

DSQ

3

Randi Kiste

57:22

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H < 135 år

1.

ViaNova Trondheim 1

 

1:20:45

 

1

Knut Sveinung Rekaa

23:11

1.

23:11

1.

2

Vegard Grønli

27:26

1.

50:37

1.

3

Bjørnar Lynum

30:08

3.

1:20:45

1.

2.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

1:26:54

 

1

Sigmund Størset

29:53

5.

29:53

5.

2

Jostein Bø Fløystad

29:41

3.

59:34

3.

3

Halvor Lund

27:20

1.

1:26:54

2.

3.

Ireland Junior Squad 3

 

1:31:45

 

1

Niall Mccarthy

25:22

2.

25:22

2.

2

Josh Oshourihan

29:24

2.

54:46

2.

3

Frazer Howe

36:59

8.

1:31:45

3.

4.

SSH 1

 

1:34:12

 

1

Roar Skulbørstad

31:05

8.

31:05

8.

2

Kristian Stensrud

31:22

4.

1:02:27

4.

3

Vegard Hansen

31:45

6.

1:34:12

4.

5.

Ireland Junior Squad 1

 

1:43:21

 

1

Conor Short

28:53

4.

28:53

4.

2

Cillin Corbett

46:42

12.

1:15:35

10.

3

Zach Harrington

27:46

2.

1:43:21

5.

6.

O-lauget 1

 

1:44:28

 

1

Øyvind Skaug

35:55

12.

35:55

12.

2

Petter Andreas Bergh

38:10

6.

1:14:05

9.

3

Kyrre Auran

30:23

4.

1:44:28

6.

7.

BEKK 1

 

1:44:54

 

1

Bernt Rognes

34:07

11.

34:07

11.

2

Ole Andreas Alsos

35:47

5.

1:09:54

5.

3

Øystein Jaren Samuelsen

35:00

7.

1:44:54

7.

8.

Cofely Fabricom GDF Suez 1

 

1:52:44

 

1

Torgeir Aune

30:00

6.

30:00

6.

2

Arild Heggeset

40:33

10.

1:10:33

6.

3

Kurt Amundsen

42:11

9.

1:52:44

8.

9.

Ireland Junior Squad 2

 

1:56:48

 

1

Paul Pruzina

33:08

9.

33:08

9.

2

Jonathan Quinn

39:35

8.

1:12:43

7.

3

Paul Oshourihan

44:05

10.

1:56:48

9.

10.

Oracle Trondheim BIL 1

 

2:01:55

 

1

Erik Frøseth

33:35

10.

33:35

10.

2

Øystein Grøvlen

39:11

7.

1:12:46

8.

3

Bjørn Munch

49:09

11.

2:01:55

10.

11.

Atmel BIL 1

 

2:10:34

 

1

Jan Egil Ruud

25:58

3.

25:58

3.

2

Odd Magne Reitan

51:47

14.

1:17:45

12.

3

Per Olav Flø

52:49

12.

2:10:34

11.

12.

Sleipner 1

 

2:12:44

 

1

Ola Lædre

57:37

14.

57:37

14.

2

Jardar Lohne

44:41

11.

1:42:18

14.

3

Truls Ryum

30:26

5.

2:12:44

12.

13.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

2:20:08

 

1

Ingmund Bjørkan

37:33

13.

37:33

13.

2

Inger-Lill Bratbergsengen

40:28

9.

1:18:01

13.

3

David Hagen

1:02:07

13.

2:20:08

13.

14.

Acando / Lindbak 1

 

2:24:04

 

1

Arild Værnes

30:01

7.

30:01

7.

2

Jan Erik Ledal

46:50

13.

1:16:51

11.

3

Frode Rømma

1:07:13

14.

2:24:04

14.

Klasse: H 135-194 år

1.

NTNU bil 1

 

1:35:59

 

1

Arild Holm Clausen

32:16

4.

32:16

4.

2

Svein Erik Bratsberg

28:25

2.

1:00:41

2.

3

Lasse Natvig

35:18

2.

1:35:59

1.

2.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:41:14

 

1

Øyvind Schjelderup

31:43

3.

31:43

3.

2

Rune Stræte

31:46

3.

1:03:29

3.

3

Johan Helle

37:45

4.

1:41:14

2.

3.

Statnett Trondheim 1

 

1:46:00

 

1

Olve Mogstad

35:50

10.

35:50

10.

2

Øystein Husby

32:48

4.

1:08:38

4.

3

Lars Erik Strømsnes

37:22

3.

1:46:00

3.

4.

TrønderEnergi 1

 

1:49:33

 

1

Svein Olav Åmot

35:41

8.

35:41

8.

2

Stein Ivar Foss

34:37

5.

1:10:18

5.

3

Frode Vassenden

39:15

5.

1:49:33

4.

5.

Politiets il, Trondheim 1

 

1:50:02

 

1

Nils Kristian Moe

32:25

5.

32:25

5.

2

Jim Løvås

46:27

10.

1:18:52

8.

3

Reidar Selmer

31:10

1.

1:50:02

5.

6.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:53:44

 

1

Christian Hohl

25:55

1.

25:55

1.

2

Nonstad Bård

24:53

1.

50:48

1.

3

Jens Ø. Gjersvold

1:02:56

17.

1:53:44

6.

7.

Siemens 1

 

2:09:09

 

1

Geir Paulsen

36:40

11.

36:40

11.

2

Håvard Lorange

46:46

11.

1:23:26

9.

3

Øyvind Stangenes

45:43

11.

2:09:09

7.

8.

Statkraft 1

 

2:12:04

 

1

Robert Von Hirsch

42:22

14.

42:22

14.

2

Snorre Gangaune

46:21

9.

1:28:43

11.

3

Tor Erik Schjølberg

43:21

7.

2:12:04

8.

9.

Statoil BIL Trondheim 1

 

2:15:48

 

1

Helge Løseth

35:48

9.

35:48

9.

2

Bjarne Bugten

55:35

15.

1:31:23

13.

3

Atle Haugan

44:25

8.

2:15:48

9.

10.

Skanska Aktiv Trondheim 3

 

2:16:25

 

1

Per Magne Gjersvold

39:27

13.

39:27

13.

2

Svein Nassvik

51:55

13.

1:31:22

12.

3

Thomas Ramberg

45:03

10.

2:16:25

10.

11.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

2:17:17

 

1

Inge Nørstebø

34:16

6.

34:16

6.

2

John Kjøren

43:41

7.

1:17:57

7.

3

Jon Vindal

59:20

14.

2:17:17

11.

12.

Skanska Aktiv Trondheim 2

 

2:18:58

 

1

Magne Svare

34:21

7.

34:21

7.

2

Magne Måge

1:04:42

17.

1:39:03

16.

3

Lars Langdal

39:55

6.

2:18:58

12.

13.

Powel 1

 

2:19:57

 

1

Kim Bjerkevoll

39:01

12.

39:01

12.

2

Klaus Livik

38:40

6.

1:17:41

6.

3

Morten Belsvik

1:02:16

16.

2:19:57

13.

14.

NTNU bil 2

 

2:22:31

 

1

Øystein Nytrø

44:38

17.

44:38

17.

2

Sigurd Skogestad

50:34

12.

1:35:12

14.

3

Oddgeir Rokseth

47:19

12.

2:22:31

14.

15.

DNB BIL 1

 

2:26:10

 

1

Tor Arne Haugen

44:47

18.

44:47

18.

2

Vidar Lunda

56:40

16.

1:41:27

17.

3

Even Hofstad

44:43

9.

2:26:10

15.

16.

HiST 1

 

2:28:00

 

1

Per Hveem

42:56

16.

42:56

16.

2

Stein Øvstedal

52:21

14.

1:35:17

15.

3

Roar Sundby

52:43

13.

2:28:00

16.

17.

TrønderEnergi 2

 

2:38:04

 

1

Rune Krogh

42:23

15.

42:23

15.

2

Per Olav Johansen

44:38

8.

1:27:01

10.

3

Kåre Onsøyen

1:11:03

18.

2:38:04

17.

18.

Sør Trøndelag fylkeskommune 1

 

2:48:52

 

1

John Tore Vik

27:59

2.

27:59

2.

2

Tore Kiste

1:20:55

18.

1:48:54

18.

3

Asbjørn Rønning

59:58

15.

2:48:52

18.

DSQ

UNINETT 1

 

2:13:50

 

1

Håvard Eidnes

45:33

19.

45:33

19.

2

Otto Wittner

40:37

.

0:00

.

DSQ

3

Olav Kvittem

47:40

.

0:00

.

Klasse: H > 194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:22:46

 

1

Waage Anders

24:44

1.

24:44

1.

2

Kristian J. Fougner

30:41

4.

55:25

2.

3

Roar Stenseth

27:21

2.

1:22:46

1.

2.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:24:42

 

1

Svein E. Hove

28:19

3.

28:19

3.

2

Jon Arne Klemetsaune

24:21

1.

52:40

1.

3

Åge Sivertsen

32:02

5.

1:24:42

2.

3.

Politiets il, Trondheim 1

 

1:34:07

 

1

Jens Bjørnar Morseth

40:54

8.

40:54

8.

2

Terje Hanssen

26:16

2.

1:07:10

4.

3

Per Bjørgum

26:57

1.

1:34:07

3.

4.

Eget 1

 

1:38:50

 

1

Nils Olav Vennevik

32:53

4.

32:53

4.

2

Øistein Åsmul

35:28

6.

1:08:21

5.

3

Roar Forbord

30:29

3.

1:38:50

4.

5.

Evry 1

 

1:49:36

 

1

Pål Skyberg

26:30

2.

26:30

2.

2

Ottar Kristiansen

29:17

3.

55:47

3.

3

Torgeir Iversen

53:49

10.

1:49:36

5.

6.

HiST 1

 

1:55:00

 

1

Oddmar Iversen

35:14

6.

35:14

6.

2

Harald Lauglo

47:17

8.

1:22:31

8.

3

Hallstein Hemmer

32:29

7.

1:55:00

6.

7.

NTNU Matematikk Senior 1

 

1:57:15

 

1

Magnus Landstad

35:38

7.

35:38

7.

2

Harald Krogstad

49:12

10.

1:24:50

9.

3

Finn Faye Knudsen

32:25

6.

1:57:15

7.

8.

NTNU bil 2

 

2:00:04

 

1

Arne Kjell Foldvik

54:42

11.

54:42

11.

2

Kjell Bratbergsengen

33:30

5.

1:28:12

10.

3

Halvor Flatberg

31:52

4.

2:00:04

8.

9.

Haarberg 1

 

2:03:47

 

1

Torger Haarberg

41:53

9.

41:53

9.

2

Finn Bjørgum

40:14

7.

1:22:07

7.

3

Tor Meland

41:40

8.

2:03:47

9.

10.

ROTORO 1

 

2:11:46

 

1

Robert Strøm

33:02

5.

33:02

5.

2

Rolf Hellan

48:56

9.

1:21:58

6.

3

Harald Grønli

49:48

9.

2:11:46

10.

DSQ

BRENVIN 1

 

1:28:47

 

1

Leidulv Vinje

23:50

.

0:00

.

DSQ

2

Tore Brurok

36:59

.

0:00

.

3

Leif Engen

27:58

.

0:00

.

DSQ

NTNU bil 1

 

2:31:31

 

1

Edmund Olsen

46:07

10.

46:07

10.

2

Kåre Aflekt

1:01:26

11.

1:47:33

11.

3

Arnfinn Langeland

43:58

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed kort

1.

Eget 1

 

1:24:23

 

1

Tor Gjermstad

30:37

6.

30:37

6.

2

Steinar Aasvang

30:17

1.

1:00:54

1.

3

Terje Midtbøe

23:29

1.

1:24:23

1.

2.

Det norske 1

 

1:42:59

 

1

Tom Bugge

26:49

1.

26:49

1.

2

Hanne Skogestad

46:40

7.

1:13:29

5.

3

Edgar Furuholt

29:30

2.

1:42:59

2.

3.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:45:09

 

1

Hilde Nestvold

32:28

7.

32:28

7.

2

Frode Stølan

35:15

3.

1:07:43

3.

3

Ståle Engdal

37:26

3.

1:45:09

3.

4.

Ottadalen Utskræmtlag 1

 

1:54:51

 

1

Anna Karine Lunna

28:07

2.

28:07

2.

2

Karl Morten Lunna

41:20

5.

1:09:27

4.

3

Hans Ragnvald Steine

45:24

5.

1:54:51

4.

5.

SINTEF 2

 

1:57:00

 

1

Eli Ringdalen

35:51

8.

35:51

8.

2

Tore Heggem

40:28

4.

1:16:19

6.

3

Bodil Monsen

40:41

4.

1:57:00

5.

6.

NTNU tre 1

 

2:14:26

 

1

Andrea Tietze

40:30

10.

40:30

10.

2

Martin Cepelka

41:45

6.

1:22:15

7.

3

Stefano Occhetti

52:11

6.

2:14:26

6.

7.

Ireland Junior Squad 1

 

1:03:30

 

1

Ijs Mix1

29:05

4.

29:05

4.

2

Ijs Mix2

34:25

2.

1:03:30

2.

DSQ

AI-AI 1

 

1:29:36

 

1

Marte Willumsen

30:23

5.

30:23

5.

2

Oddveig Hovdenak

34:06

.

0:00

.

DSQ

3

Tonje Bostad

25:07

.

0:00

.

DSQ

AI-AI 2

 

1:51:56

 

1

Hanne Bysting

28:13

3.

28:13

3.

2

Bjørnar Kvalen

54:26

.

0:00

.

DSQ

3

Øystein Hoffart

29:17

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Reinertsen 1

 

2:17:14

 

1

Andreas Winnem

27:27

.

0:00

.

DSQ

2

Theresa Böllmann

54:26

.

0:00

.

3

Eleonora Mondo

55:21

.

0:00

.

DSQ

NTNU bil 1

 

3:32:37

 

1

Vigdis Heimly

39:45

9.

39:45

9.

2

Oddgeir Øfsti

1:13:29

8.

1:53:14

8.

3

Bjørn Flor

1:39:23

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Selmer

Freidig

12:27

+0:00

9:34

2.

Svein Hjelset

Eget

12:33

+0:06

9:39

3.

Roar Ansnes

Eget

13:25

+0:58

10:19

4.

Kine Smevik

Student

14:42

+2:15

11:18

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Bjørnar Kristiansen

Rambøll

Arrangør

Odd Musum

Rambøll

Arrangør

Ole Ivar Sæheim

Rambøll

Arrangør

Rolf Helge Røsand

Rambøll

Arrangør

John Sirum

Rambøll

Arrangør

Fredrik Johannessen

Rambøll

Arrangør

Odd Arne Rye

Rambøll

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll


Sist oppdatert:

8 september 2014, 19:50:32

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

221

Antall startet:

221