Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

P18 OBIK og AB4 Fossum 19. august 2014

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mari Gåsbakk

Fossum IF

36:56

91

DSQ

Julie Wøien

PRIVAT

49:48

91

DSQ

Cornelia Bromnes

Privat

49:49

91

DSQ

Even Rennemo

Asker

52:01

120

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje B Myhre

Fossum IF

54:29

+0:00

2.

Mille Therese Jacobsen

Fossum IF

54:33

+0:04

DSQ

Julie E Åbyholm

Fossum IF

30:30

106 93 111 100 120

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Hodt

Fossum IF

53:24

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Brabrand

Imås

1:38:50

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aase Norrud

Fossum IF

58:03

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

58:47

+0:00

2.

Susannah Malm

STatnett

1:29:56

+31:09

DSQ

Tone Kvåle

PRIVAT

1:05:50

111

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

43:49

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

57:18

+13:29

3.

Nina Elise Jørgensen

PROMIS BIL

1:10:29

+26:40

4.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:27:32

+43:43

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:36:06

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

36:22

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:03:12

+26:50

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

38:58

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:03

+3:05

3.

Anne Sagberg

Stabæk IF

44:18

+5:20

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

46:20

+7:22

5.

Aud Spjelkavik

FBI

1:03:28

+24:30

6.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:08:23

+29:25

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

48:58

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

55:11

+6:13

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:17:02

+28:04

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:24:22

+35:24

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

25:04

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

37:55

+0:00

2.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

38:12

+0:17

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Dahlen

Telenor

46:37

+0:00

2.

Erik Paulsen

OEC Consulting

49:55

+3:18

3.

Lars Karelius Noer

NRK

53:21

+6:44

4.

Erlend Gjestrud

NOtodden OL

57:09

+10:32

5.

Hallvard Koren

Moss OK

1:00:15

+13:38

6.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:01:48

+15:11

7.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:18:14

+31:37

8.

Lasse Nederhoed

NRK

1:27:34

+40:57

DSQ

Øystein Holo

Fossum IF

1:00:39

93 104 102 103 107 95 106

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

44:02

+0:00

2.

Odd Arve Lien

Fossum IF

45:16

+1:14

3.

Jon Fixdal

Teknologirådet

47:09

+3:07

4.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

49:02

+5:00

5.

Johansson Pär

Folkehelsa

52:15

+8:13

6.

Mats Carlin

FBI

1:21:22

+37:20

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

42:47

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

49:25

+6:38

3.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

51:22

+8:35

4.

Pål Therkelsen

PRIVAT

51:38

+8:51

5.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

52:55

+10:08

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

53:45

+10:58

7.

Per Kaarby

Overtoppen

56:20

+13:33

8.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

57:29

+14:42

9.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:06:40

+23:53

10.

Terje Melsom

Fossum IF

1:07:41

+24:54

11.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:12:57

+30:10

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

35:12

+0:00

2.

Terje Mathisen

Evry Oslo

36:29

+1:17

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

40:36

+5:24

4.

Per Schanche

Asker SK

41:06

+5:54

5.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

41:36

+6:24

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

43:19

+8:07

7.

Tormod Øvergaard 

Istone

45:31

+10:19

8.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

46:59

+11:47

9.

Morten Malm

Akva Group

48:33

+13:21

10.

Richard Blom

FBI

53:46

+18:34

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

54:10

+18:58

12.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:12:42

+37:30

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

38:35

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

47:25

+8:50

3.

Reidar Kierulf

RKP

49:47

+11:12

4.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

49:59

+11:24

5.

Fridulv Sagberg

FBI

50:13

+11:38

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

51:21

+12:46

7.

Nipen Olav

STatoil Oslo BIL

56:23

+17:48

8.

Per Nermo

Cowi BIL

1:06:44

+28:09

9.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

1:07:06

+28:31

10.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:10:33

+31:58

11.

Helge Stenseth

DNK

1:11:09

+32:34

12.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:14:14

+35:39

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Haugen

NEDERMAN

41:33

+0:00

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

41:36

+0:03

3.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:10:36

+29:03

DSQ

Knut G Karlsen

Omega AS

32:15

93

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

32:27

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

37:55

+5:28

3.

Kåre Knudsen

GeoForm

41:50

+9:23

4.

Arne Reistad

Thales BIL

42:24

+9:57

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:27

+12:00

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:07

+13:40

7.

Tom Ibsen

OUS

48:06

+15:39

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

48:16

+15:49

9.

Tor Ommundsen

Veritas

48:27

+16:00

10.

Arne Øfsthus

FUGRO

49:10

+16:43

11.

Øystein Madsen

GE Healthcare

55:03

+22:36

12.

Tom Sletner

Røyken O-lag

56:37

+24:10

13.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:08:10

+35:43

14.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:10:37

+38:10

DSQ

Karl A Langerød

Lovisenberg

43:04

111 100 120

DSQ

Knut Møgedal

Aker Solutions

47:29

100

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

54:11

93

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

1:03:05

95 106 93 111 100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:33

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

43:51

+0:18

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

44:09

+0:36

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

44:19

+0:46

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

44:51

+1:18

6.

Annar Brustad

FOBIL

45:06

+1:33

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

49:34

+6:01

8.

Harald Birkeland

OUS

1:44:11

+1:00:38

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

43:36

+0:00

2.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

49:54

+6:18

3.

Magne Grande

FBI

50:16

+6:40

4.

Aage Mella

Østmarka OK

52:40

+9:04

5.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

58:37

+15:01

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:05:10

+21:34

7.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:19:38

+36:02

8.

Svein Forthun

HIO

1:25:53

+42:17

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Invild Solan Bolin

Fossum IF

Avlest

Jonas Hasaas

Fossum IF

19:42

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

45:16

+0:00

DSQ

Karen Jomaas

Fossum IF

4:23

109 102 106 93 111 100 120

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

33:16

+0:00

2.

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

34:49

+1:33

3.

Frida Næss Ulseth

NYDALEN

35:35

+2:19

4.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

35:45

+2:29

5.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

40:11

+6:55

6.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

42:09

+8:53

7.

Marianne Arnesen

Asker

45:03

+11:47

8.

Hilde Ståhlbrand

OUS

52:17

+19:01

9.

Jenni Byvald

PRIVAT

1:24:39

+51:23

DSQ

Sigurd Grevstad

Fossum IF

42:26

95 120

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

42:17

+0:00

2.

Trond Hegna

Vernepliktsverket

43:19

+1:02

3.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

45:50

+3:33

4.

Åsne Holo

Fossum IF

45:52

+3:35

5.

Emil Størmer

Fossum IF

46:13

+3:56

6.

Trond Myhre

Fossum IF

47:27

+5:10

7.

Pernille Katla

Fossum IF

47:54

+5:37

8.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

48:35

+6:18

9.

Håkon Sagberg

Tyrving, IL

49:52

+7:35

10.

Helge Revhaug

PRIVAT

50:49

+8:32

11.

Knut Selstad

Fossum IF

51:23

+9:06

12.

Truls Hodt

Fossum IF

54:18

+12:01

13.

Maria Nygaard-Østby

Fossum IF

54:45

+12:28

14.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

56:13

+13:56

15.

Kjetil Østvold

PWC Bil

1:04:35

+22:18

16.

Toril Eine

Fossum IF

1:06:23

+24:06

17.

Jostein Rønsen

Fossum IF

1:06:30

+24:13

DSQ

Vidar Elvekrok

Eiker OL

57:00

111

DSQ

Ragne Norrud

Fossum IF

1:00:08

106 93

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Rosland

Vegvesenet Arendal

51:51

+0:00

2.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:36:46

+44:55

3.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:48:18

+56:27

DSQ

Anne Thorine Lundstein

SLF BIL

1:33:11

95 94 111 100

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Kocbach

Orienteringsforbundet

45:01

+0:00

2.

Nils Petter Fremming

Kustein

50:12

+5:11

3.

Nils Eddie Hæstad

Fossum IF

53:08

+8:07

4.

Ola Løvald Bråten

Asker

53:13

+8:12

5.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

56:59

+11:58

6.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

59:18

+14:17

7.

Trond Lund

Tyrving, IL

1:00:55

+15:54

8.

Paul Torbund

Østmarka OK

1:01:38

+16:37

9.

Vebjørn Berre

Fossum IF

1:01:41

+16:40

10.

Einar Melsom

Fossum IF

1:01:54

+16:53

11.

Terje Urfjell

Imås

1:04:35

+19:34

12.

Erling Hjermstad

Fossum IF

1:05:14

+20:13

13.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:07:33

+22:32

14.

Osen Per

STatoil Oslo BIL

1:10:45

+25:44

15.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

1:11:55

+26:54

DSQ

Christian Jomaas

FOSSUM

20:00

94 104 102 103 107 95 106 91 111 100 120

DSQ

Lars Hjermstad

Fossum IF

50:44

90 93 94 103 107

DSQ

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

1:03:36

103 107

DSQ

Torgeir Vaage

C10

1:21:50

111 100 120


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 september 2014, 10:52:33

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

177

Antall startet:

177