Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellenLagkonkurranse OG-karusell 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 4 20. august 2014

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

43:26

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

45:35

+2:09

3.

Runar Krognes

Leik

50:28

+7:02

4.

Jon Røstum

OL Gaula

53:27

+10:01

5.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

54:41

+11:15

6.

Brage Keiserås

Leik

1:01:32

+18:06

7.

Ola Hjulstad

Melhus

1:03:51

+20:25

8.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

1:07:41

+24:15

9.

Anders Estenstad

Leik

1:13:24

+29:58

10.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:19:44

+36:18

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik IL

39:22

+0:00

2.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

42:09

+2:47

3.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

43:44

+4:22

4.

Jan Hage

Leik

43:53

+4:31

5.

Ole Hjulstad

Melhus IL

44:10

+4:48

6.

Anders Solstad

Orkanger IF

44:33

+5:11

7.

Pauline Røstum Bellignmo

Gaula OK

50:30

+11:08

8.

Eivind Bakk

Melhus IL

52:17

+12:55

9.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

56:41

+17:19

10.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:02:39

+23:17

11.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:07:37

+28:15

12.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:41:10

+1:01:48

DSQ

Stein Hoseth

Melhus IL

2:01:35

48 45 151 39 40 41 42 43 31

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

Leik

30:57

+0:00

2.

Tone Almås

Leik

32:10

+1:13

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

34:47

+3:50

4.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

46:59

+16:02

5.

Kristin Sølberg

IL Leik

56:12

+25:15

6.

Ingrid Rønning

Melhus IL

1:08:18

+37:21

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sunnset

Melhus IL

23:34

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

Melhus

24:29

+0:55

3.

Anne Kari Stubsjøen

Leik

26:30

+2:56

4.

Brita Gabrielsen

Børsa IL

26:50

+3:16

5.

Kjell Sølberg

Leik IL

26:51

+3:17

6.

Ingrid Opedal

Melhus IL

27:46

+4:12

7.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

27:53

+4:19

8.

Martin Melhuus

Melhus

30:57

+7:23

9.

Elfrid By

Orkanger IF

32:12

+8:38

10.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

32:44

+9:10

11.

Arne Grønset

Orkanger IF

35:43

+12:09

DSQ

Mette Moa

Orkanger IF

152 153 156 158 159 155 31 249

DSQ

Jørgen Indegård

Orkanger IF

27:11

31

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

25:34

+0:00

2.

Åse Høgsteggen

Leik IL

33:30

+7:56

3.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

37:03

+11:29

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

41:05

+15:31

5.

Ivar Keiserås

Melhus IL

1:33:51

+1:08:17

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

37:22

Anna Bellingmo

Gaula OK

22:21

Synne Reitan

Gaula OK

22:20

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

41:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 august 2014, 23:23:10

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51