Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 18 / KM Individuelt, Trolla 26. august 2014

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hjelset

Eget

33:37

+0:00

2.

Thomas Svensson Moen

Student

35:31

+1:54

3.

Lerzan Bækkevold

Eggen Arkitekter

46:09

+12:32

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter

46:10

+12:33

5.

John K Lium

Eget

57:53

+24:16

6.

Eili Kvenild

St. Olavs Hospital

57:58

+24:21

DSQ

Bendik og Selmer Sægrov-Sorte

SINTEF

41:12

154 175

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

BIL

57:23

+0:00

15:56

2.

Julie Stene Nilsen

Eget

1:01:21

+3:58

17:02

3.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:04:23

+7:00

17:53

4.

Eleonora Mondo

Reinertsen

1:19:18

+21:55

22:01

5.

Astrid Marthinsen

NTNUI

1:24:30

+27:07

23:28

6.

Lydia Høyem Anker

Agraff

1:40:54

+43:31

28:01

DSQ

Asta Krattebøl

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:08:53

39 57 106 114 118 123 150

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

52:30

+0:00

14:35

2.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:23:49

+31:19

23:16

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:33:56

+41:26

26:05

DSQ

Ingela Reppe

Statoil bil

52:30

61 55 39 57 106 114 118 123 150

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

40:32

+0:00

11:15

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

49:37

+9:05

13:46

3.

Kari Solem Aune

COWI

50:20

+9:48

13:58

4.

Hilde Forbord

Big Bite

52:54

+12:22

14:41

5.

Eli Kvingedal

Natura

53:35

+13:03

14:53

6.

Gro Merete Tjeldflåt Ulstad

Statkraft

54:45

+14:13

15:12

7.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

55:01

+14:29

15:16

8.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:06:26

+25:54

18:27

9.

Marianne Houbiers

Statoil

1:20:35

+40:03

22:23

10.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:37:31

+56:59

27:05

Arrangør

Eli Ringdalen

Sintef

1:30:00

106 114 118 123 150

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

42:06

+0:00

16:11

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

44:33

+2:27

17:08

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

44:40

+2:34

17:10

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

45:02

+2:56

17:19

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

46:25

+4:19

17:51

6.

Trine Barstad

HIST

47:05

+4:59

18:06

7.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

48:52

+6:46

18:47

8.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

50:45

+8:39

19:31

9.

Catharina Davies

NTNU

51:44

+9:38

19:53

10.

Nina Beate Liabakk

NTNU

53:06

+11:00

20:25

11.

Siri Drogset

HiST

57:25

+15:19

22:05

12.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

58:35

+16:29

22:31

13.

Aashild S. Langseth

Eget

1:00:01

+17:55

23:05

14.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:01:13

+19:07

23:32

15.

Bodil Monsen

Sintef

1:02:09

+20:03

23:54

16.

Erika Bugten

Statoil

1:02:52

+20:46

24:10

17.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:05:40

+23:34

25:15

18.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:13:57

+31:51

28:26

19.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:16:10

+34:04

29:17

20.

Vigdis Heimly

NTNU

1:17:44

+35:38

29:53

21.

Sissel Horghagen

HiST

1:19:20

+37:14

30:30

22.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:26:38

+44:32

33:19

DSQ

Turid Røsand

Trondheim Kommune

42:04

69 92 95 96 110 113 115 117 121 123 150

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

41:22

+0:00

15:54

2.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:01:28

+20:06

23:38

3.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

1:02:04

+20:42

23:52

4.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:09:35

+28:13

26:45

5.

Anne Furuholt

TOBB

1:13:07

+31:45

28:07

6.

Berit Grande

Sticos

1:19:08

+37:46

30:26

7.

Mildrid Ljosland

HiST

1:24:03

+42:41

32:19

8.

Jorunn Vikan Larsen

Miljødirektoratet

1:38:37

+57:15

37:55

9.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:39:58

+58:36

38:26

10.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:50:50

+1:09:28

42:37

DSQ

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

1:00:27

110

Klasse: D 70-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

49:04

+0:00

18:52

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:02:44

+13:40

24:07

3.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:28:31

+39:27

34:02

4.

Randi Irene Engen

SIT

1:31:52

+42:48

35:20

5.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:35:00

+45:56

36:32

6.

Randi Iversen

Eget

2:03:59

+1:14:55

47:41

7.

Gerd Sæternes

Byåsingan

2:05:38

+1:16:34

48:19

DSQ

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:41:25

110

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNU

56:20

+0:00

10:37

2.

Martin Uglem

Student

57:35

+1:15

10:51

3.

Jerome Soulard

Atmel

1:35:24

+39:04

18:00

4.

Thomas Ramberg

Skanska

1:50:52

+54:32

20:55

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

40:22

+0:00

7:36

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

44:51

+4:29

8:27

3.

Helmer Volden

Wing OK

52:02

+11:40

9:49

4.

Gustav Ruø

Student

57:27

+17:05

10:50

5.

Petter Andreas Bergh

NTNU

58:42

+18:20

11:04

6.

Frank Aasgård

Eget

1:04:48

+24:26

12:13

7.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:07:25

+27:03

12:43

8.

Torbjørn Aass

FAVEO

1:10:41

+30:19

13:20

9.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:20:03

+39:41

15:06

10.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

1:20:10

+39:48

15:07

11.

Eirik Lockertsen

NTNUI

1:26:41

+46:19

16:21

12.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:33:30

+53:08

17:38

13.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:43:25

+1:03:03

19:30

14.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:45:37

+1:05:15

19:55

DSQ

Magne Svare

Skanska

1:17:38

35

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

46:37

+0:00

8:47

2.

Truls Ryum

Sleipner

51:23

+4:46

9:41

3.

Edvard Haanæs

Trackway Resources

52:16

+5:39

9:51

4.

Vegard Hansen

Prima

53:06

+6:29

10:01

5.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

53:26

+6:49

10:04

6.

Skjalg Stordal

Eget

53:37

+7:00

10:06

7.

Fredrik Johannessen

Rambøll

53:51

+7:14

10:09

8.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

57:21

+10:44

10:49

9.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

58:48

+12:11

11:05

10.

Stein Ivar Foss

Eget

1:06:47

+20:10

12:36

11.

Kurt Amundsen

Avinor

1:08:32

+21:55

12:55

12.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

1:10:47

+24:10

13:21

13.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:12:10

+25:33

13:36

14.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:13:07

+26:30

13:47

15.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:14:12

+27:35

14:00

16.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:14:17

+27:40

14:00

17.

Frode Johansen

Broadnet

1:17:06

+30:29

14:32

18.

Jardar Lohne

Sleipner

1:18:12

+31:35

14:45

19.

Ove Bremseth

Skanska Aktiv Trondheim

1:24:02

+37:25

15:51

20.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:25:10

+38:33

16:04

21.

Jon Vindal

Skanska

1:26:34

+39:57

16:20

22.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:32:32

+45:55

17:27

23.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:33:55

+47:18

17:43

24.

Vidar Lunda

DNB

1:35:57

+49:20

18:06

25.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:56:39

+1:10:02

22:00

26.

Per Olav Flø

Atmel BIL

1:59:24

+1:12:47

22:31

27.

Morten Wennevik

Bouvet

2:10:22

+1:23:45

24:35

DSQ

Stig Forbord

Optoplan

1:06:57

39 44 45 47 49 51

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:35:42

117

DSQ

Bjørnar Kvalen

Agraff

2:00:41

123 150 175

Arrangør

Arild Holm Clausen

NTNU

53:31

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

34:43

+0:00

9:22

2.

Sturla Sæther

Statoil

35:25

+0:42

9:34

3.

Inge Nørstebø

Skanska

36:05

+1:22

9:45

4.

Jostein Alvestad

Statoil

39:00

+4:17

10:32

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

39:36

+4:53

10:42

6.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

42:47

+8:04

11:33

7.

Helge Løseth

Statoil

43:33

+8:50

11:46

8.

Tor Hammer

BN-Bank

43:42

+8:59

11:48

9.

Olve Mogstad

Statnett

44:49

+10:06

12:06

10.

Dag Stenersen

Sintef

45:23

+10:40

12:15

11.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

46:14

+11:31

12:29

12.

Lasse Natvig

NTNU

46:57

+12:14

12:41

13.

Erling Bye

BDO

47:12

+12:29

12:45

13.

Håvard Eidnes

Uninett

47:12

+12:29

12:45

15.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

47:17

+12:34

12:46

16.

Øystein Nytrø

NTNU bil

47:25

+12:42

12:48

17.

Geir Arnesen

Eget

47:37

+12:54

12:52

18.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

47:48

+13:05

12:55

19.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

47:50

+13:07

12:55

20.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

51:36

+16:53

13:56

21.

Erik Horghagen

BDO AS

52:24

+17:41

14:09

22.

Jim Løvås

Politiet

52:56

+18:13

14:18

23.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

53:16

+18:33

14:23

24.

Per Magne Gjersvold

Skanska

53:21

+18:38

14:25

25.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

55:16

+20:33

14:56

26.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

55:25

+20:42

14:58

27.

Ola Eiken

Quad geometrics

55:42

+20:59

15:03

28.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

1:00:15

+25:32

16:17

29.

Olav Kvittem

Uninett

1:00:29

+25:46

16:20

30.

Tore Fornes

Statoil

1:04:27

+29:44

17:25

31.

Tor Arne Haugen

DNB

1:05:19

+30:36

17:39

32.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

1:09:42

+34:59

18:50

33.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:10:30

+35:47

19:03

34.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:11:09

+36:26

19:13

35.

Frode Stølan

Telenor

1:11:17

+36:34

19:15

36.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:12:35

+37:52

19:37

37.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:21:34

+46:51

22:02

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

52:00

106

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

45:18

+0:00

12:14

2.

Harald Oftedal

Statoil

45:40

+0:22

12:20

3.

Steinar Aasvang

Siemens

45:46

+0:28

12:22

4.

Frank Bjarkø

NRK

46:47

+1:29

12:38

5.

Pål Skyberg

Evry

49:27

+4:09

13:21

6.

Per Hveem

HiST

49:42

+4:24

13:25

7.

Carl Martin Larsen

NTNU

53:09

+7:51

14:21

8.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

53:22

+8:04

14:25

9.

Tore Heggem

HiNT

54:02

+8:44

14:36

10.

Edgar Furuholt

Det Norske

55:18

+10:00

14:56

11.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

56:50

+11:32

15:21

12.

Ole Nervik

Eget

57:10

+11:52

15:27

13.

Ottar G Kristiansen

Evry

57:13

+11:55

15:27

14.

Svein Hove

Statens Vegvesen

58:08

+12:50

15:42

15.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

58:18

+13:00

15:45

16.

Nils Olav Vennevik

Eget

59:36

+14:18

16:06

17.

Trond Damås

Skanska

59:41

+14:23

16:07

18.

Geir Dolmen

KVT

1:01:49

+16:31

16:42

19.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:04:13

+18:55

17:21

20.

Tom Bugge

Det norske

1:04:20

+19:02

17:23

21.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:05:19

+20:01

17:39

22.

John Sirum

Rambøll

1:05:30

+20:12

17:42

23.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:06:17

+20:59

17:54

24.

Jacob Hygen

Helsedirektoratet

1:08:28

+23:10

18:30

25.

Tore Kiste

Fylket

1:08:29

+23:11

18:30

26.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:09:39

+24:21

18:49

27.

Ståle Engdal

Telenor

1:10:19

+25:01

19:00

28.

Halvor Flatberg

NTNU

1:12:09

+26:51

19:30

29.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:13:18

+28:00

19:48

30.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:14:59

+29:41

20:15

31.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:20:53

+35:35

21:51

32.

Jostein Grepstad

NTNU

1:27:03

+41:45

23:31

33.

Harald Lauglo

HiST

1:27:22

+42:04

23:36

34.

Stein Øvstedal

HiST

1:28:36

+43:18

23:56

35.

Torgeir Iversen

Evry

1:39:41

+54:23

26:56

DSQ

Per Laksfors

Siemens

45:38

58

DSQ

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

54:06

58 59 60 61 63 106 118 121 123 150

DSQ

Tor Gjermstad

HEMIT

1:04:52

106

Klasse: H 70-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

39:21

+0:00

15:08

2.

Leif Røhjell

Siemens

40:10

+0:49

15:26

3.

Leif Engen

SIT

42:57

+3:36

16:31

4.

Knut Skjesol

Statkraft

44:39

+5:18

17:10

5.

Odd Musum

Rambøll

44:59

+5:38

17:18

5.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

44:59

+5:38

17:18

7.

Eigil Sørli

Q-Free

45:45

+6:24

17:35

8.

Martin Melhuus

Veritas

46:29

+7:08

17:52

9.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

47:13

+7:52

18:09

10.

Magne Måge

Skanska

49:05

+9:44

18:52

11.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

49:26

+10:05

19:00

12.

Oddvar Opland

Stompa

53:57

+14:36

20:45

13.

Magnus Landstad

NTNU

54:02

+14:41

20:46

14.

Kjell Atle Strande

Creditreform

54:04

+14:43

20:47

15.

Tore Brurok

Eget

54:35

+15:14

20:59

16.

Stig Arild Haugskott

Posten

55:09

+15:48

21:12

17.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

55:13

+15:52

21:14

18.

Finn Faye Knudsen

NTNU

57:33

+18:12

22:08

19.

Robert Strøm

NGU

1:00:14

+20:53

23:10

20.

Per Skaaraas

Eget

1:01:04

+21:43

23:29

21.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:01:44

+22:23

23:44

22.

Olaf Eggen

Jernia

1:05:46

+26:25

25:17

23.

Ola Aalde

Reinertsen

1:06:06

+26:45

25:25

24.

Harald Grønli

Eget

1:08:48

+29:27

26:27

25.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:09:37

+30:16

26:46

26.

Rolf Hellan

Eget

1:12:00

+32:39

27:41

27.

Torger Elseth

Eget

1:12:42

+33:21

27:57

28.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:18:56

+39:35

30:21

29.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:24:07

+44:46

32:21

30.

Thor Meland

Statoil

1:29:30

+50:09

34:25

31.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:33:50

+54:29

36:05

32.

Bjørn Flor

Eget

2:18:57

+1:39:36

53:26

DSQ

Arne Seterhaug

Eget

38:48

96 110 113 115 117 121 123 150

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

1:01:14

95

DSQ

Tor Lindstad

Sintef

1:18:54

115 117 121 123 150

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:20

+0:00

13:58

2.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:25:48

+49:28

33:00

DSQ

Jorun Opedal Uglem

Student

65 69 92 95 96 110 113 115 117 121 123 150 17...

DSQ

Vetle Gjeilo

Lom IL

50:48

110

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Edvard Nødland

Elev

43:50

+0:00

11:50

2.

Snorre Gangaune

Statskraft

48:52

+5:02

13:12

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

49:21

+5:31

13:20

4.

Jan Hage

Eget

56:18

+12:28

15:12

5.

Dag Vidar Jensen

Merit Consulting

56:50

+13:00

15:21

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

57:07

+13:17

15:26

7.

Hallvard Sægrov

Eget

1:14:13

+30:23

20:03

8.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:24:12

+40:22

22:45

DSQ

Fredrik Foss

Aker Solutions

57:12

58 59 60 61 63 106 123 150 175

DSQ

Anthony Bossard

Atmel

1:59:54

60 61 63 106 118 121 123 150

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

46:47

+0:00

12:59

2.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:10:23

+23:36

19:33

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:18:16

+31:29

21:44

4.

Martin Cepelka

NTNUI

1:35:06

+48:19

26:25

5.

Roar Ansnes

Eget

2:14:27

+1:27:40

37:20

DSQ

Andrea Tietze

NTNUI

41:52

106 114 118 123 150 175

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

52:53

+0:00

9:58

2.

Frode Stensrud

Eget

1:12:49

+19:56

13:44

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Øystein Nytrø

NTNU bil

Arrangør

Arild Holm Clausen

NTNU

Arrangør

Vigdis Heimly

NTNU

Arrangør

Maj Lisbet Rønning

Natura

Arrangør

Eli Ringdalen

Sintef

Arrangør

Magnus Landstad

NTNU

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Arrangør

Jan Erik Kofoed

NTNU

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Arrangør

Jostein Mårdalen

Freidig

Arrangør

Catharina Davies

NTNU

Arrangør

Svein Erik Bratsberg

NTNU

Arrangør

Linda White

NTNU

Arrangør

Anders Holmen

NTNU

Arrangør

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil


Sist oppdatert:

15 september 2014, 16:30:58

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

269

Antall startet:

269