Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2014Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P20 KM Hakadal 26. august 2014

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Johansen

Ullersmo

56:57

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

1:08:26

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Torgersen

Ruukki

1:20:20

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

55:29

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:19:49

+24:20

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Finstad

PRIVAT

56:12

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

49:17

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

54:41

+5:24

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:53

+16:36

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:12:02

+22:45

5.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:31:34

+42:17

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

49:27

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:07:10

+17:43

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:19:24

+29:57

DSQ

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:52:19

171 172 131

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

LARS Karelius Noer

NRK

1:04:19

+0:00

2.

Christian Vogelsang

NIVA

1:06:51

+2:32

3.

Halvar Koren

OK Moss

1:12:41

+8:22

4.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:14:59

+10:40

5.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:44:51

+40:32

DSQ

Svein Nygård

NORGES BANK

59:10

152 132 153 160 79

Arrang

Martin Veastad

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Knudsen

Privat

58:57

+0:00

2.

Arne M. Torgersen

Oslo kommune BIL

1:04:59

+6:02

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

58:37

+0:00

2.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:20:42

+22:05

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

35:19

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

39:14

+3:55

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:55

+14:36

4.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

54:16

+18:57

5.

Jostein Rønsen

Fossum IF

1:21:17

+45:58

DSQ

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:31

249

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

48:20

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

49:36

+1:16

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

49:53

+1:33

4.

Per Nermo

COWI BIL

55:36

+7:16

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:32

+9:12

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

34:51

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

35:37

+0:46

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

38:41

+3:50

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

40:19

+5:28

5.

Frank Finstad

Electro Scandia

41:44

+6:53

6.

Einar Skåre

Brevpost

44:14

+9:23

7.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

44:22

+9:31

8.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:03

+12:12

9.

Fridulf Sagberg

FBI

48:21

+13:30

10.

Per Haugen

NEDERMAN

48:44

+13:53

11.

Trond Wettergreen

Andvord

50:00

+15:09

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

171 172 131 153 130 159 95 160 83 79 80 249

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

36:39

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

36:58

+0:19

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:08

+4:29

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

42:05

+5:26

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

42:30

+5:51

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

44:15

+7:36

7.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

44:49

+8:10

8.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:20

+9:41

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

52:06

+15:27

10.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

52:50

+16:11

11.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:25

+17:46

12.

Einar Hem

Lillomarka

56:59

+20:20

13.

Arne Øfsthus

Fugro

59:26

+22:47

14.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

1:14:16

+37:37

15.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:26:52

+50:13

DSQ

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:04:27

171 172 131 153 159 160 79 249

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

1:04:51

159

Arrang

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

Arrang

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

39:14

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

46:48

+7:34

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:20

+8:06

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

52:38

+13:24

5.

Ronald Inglingstad

NORDEA

58:08

+18:54

6.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:18:15

+39:01

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

45:41

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

48:25

+2:44

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

53:57

+8:16

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:00:05

+14:24

5.

Svein Forthun

HIO

1:27:00

+41:19

171 172 131 153 130 159 95 160 83 79 80 249

6.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:51:17

+1:05:36

Klasse: B-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Hornseth

NIttedal

59:03

+0:00

2.

Oda Colquhoun

Nittedal

1:02:29

+3:26

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

27:34

+0:00

2.

Eirik Nergård

Nittedal

35:03

+7:29

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arthur Brunborg

NIttedal

27:54

+0:00

2.

Eirik Halvorsen

NIttedal

34:05

+6:11

3.

Lene Colquhoun

NIttedal

56:58

+29:04

DSQ

Unni Halvorsen

NIttedal

31:29

95

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Brunborg

NIttedal

1:56:57

+0:00

DSQ

Ingrid Bredalen

Nittedal

1:03:54

142 144 151

DSQ

Åse Marit Hansen

NIttedal

1:11:08

142 144 151 91

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Hornseth Nygaard

NIttedal

35:13

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

39:10

+3:57

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

46:41

+0:00

2.

Ingvild Fleisje

Nittedal

51:10

+4:29

3.

Emma E Paulsen

Nittedal

58:54

+12:13

4.

Kari Natvig

Nittedal

59:08

+12:27

5.

Hedda Vonen

Nittedal

1:02:43

+16:02

6.

Rune Nergård

Nittedal

1:07:17

+20:36

7.

Ellen Ariansen

NIttedal

1:16:11

+29:30

8.

Dag Thorstensen

Statnett BIL

1:19:57

+33:16

DSQ

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:05:15

97 137 171 81

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bredalen

Nittedal

1:09:27

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:29:12

+19:45

3.

Espen Karlsen

NIttedal

1:54:31

+45:04

DSQ

Bjørn Grinde

Folkehelsa

1:17:20

132


Sist oppdatert:

4 september 2014, 09:44:57

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

106

Antall startet:

106