Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2014Dataeksport
Brikkesys.no

Løp19 - Skogly 2. september 2014

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alzbeta Petrlikova

Eget

15:17

+0:00

10:55

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Cepelka

NTNU

17:36

+0:00

7:59

2.

Svein Hjelset

Eget

26:24

+8:48

11:59

3.

Trine Aagaard

Overvik

33:55

+16:19

15:24

4.

Rita Marie Sandberg

St.Olav

1:16:56

+59:20

34:58

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

53:17

+0:00

22:12

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Høydalsvik

NTNU

51:07

+0:00

11:53

2.

Marte Willumsen

Agraff

1:03:09

+12:02

14:41

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:15:12

+24:05

17:29

4.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:15:22

+24:15

17:31

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Uggen

Sintef

48:44

+0:00

11:20

2.

Tonje Bostad

pir2

49:24

+0:40

11:29

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:01:29

+12:45

14:17

4.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:02:52

+14:08

14:37

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Houbiers

Statoil

47:06

+0:00

19:37

2.

Beate Sitter

HiST

53:57

+6:51

22:28

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter

59:14

+12:08

24:40

4.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:00:19

+13:13

25:07

5.

Kirsti Blikeng

DNB

1:07:02

+19:56

27:55

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

53:04

+0:00

12:20

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

49:09

+0:00

11:25

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

49:41

+0:32

11:33

3.

Eli Kvingedal

Natura

53:23

+4:14

12:24

Arrangør

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

26:30

+0:00

11:02

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

46:00

+0:00

10:41

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

50:31

+4:31

11:44

3.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

59:31

+13:31

13:50

4.

Mona Sæther

Trondheim kommune

1:00:02

+14:02

13:57

5.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:02:12

+16:12

14:27

6.

Aashild S. Langseth

Eget

1:15:13

+29:13

17:29

7.

Erika Bugten

Statoil

1:15:18

+29:18

17:30

8.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:17:21

+31:21

17:59

9.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:22:34

+36:34

19:12

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

48:51

+0:00

20:21

2.

Vigdis Heimly

NTNU

50:17

+1:26

20:57

3.

Sissel Horghagen

HiST

53:40

+4:49

22:21

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

54:59

+6:08

22:54

5.

Gro Rypdal

Bluegarden

58:48

+9:57

24:30

6.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:14:30

+25:39

31:02

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

47:15

+0:00

10:59

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

49:24

+2:09

11:29

3.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

51:06

+3:51

11:53

4.

Trine Barstad

HIST

57:12

+9:57

13:18

5.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:05:38

+18:23

15:15

6.

Eli Ringdalen

Sintef

1:05:52

+18:37

15:19

7.

Catharina Davies

NTNU

1:26:18

+39:03

20:04

8.

Bodil Monsen

Sintef

1:35:42

+48:27

22:15

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

58:09

+0:00

24:13

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:02:51

+4:42

26:11

3.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:04:24

+6:15

26:50

4.

Mildrid Ljosland

HiST

1:06:06

+7:57

27:32

Arrangør

Karin E. Larsen

Trønderenergi

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

40:50

+0:00

17:00

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

44:50

+4:00

18:40

3.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

45:53

+5:03

19:07

4.

Anne Furuholt

TOBB

47:35

+6:45

19:49

5.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:02:19

+21:29

25:57

6.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:11:20

+30:30

29:43

7.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:21:33

+40:43

33:58

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

43:29

+0:00

18:07

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

46:55

+3:26

19:32

3.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

54:41

+11:12

22:47

4.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:02:02

+18:33

25:50

5.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:04:58

+21:29

27:04

6.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:11:37

+28:08

29:50

7.

Randi Irene Engen

SIT

1:13:15

+29:46

30:31

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:05:18

+0:00

27:12

2.

Randi Iversen

Eget

1:09:20

+4:02

28:53

3.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:13:24

+8:06

30:35

4.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:14:12

+8:54

30:55

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:10:07

+0:00

29:12

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Morten Lunna

Sonans

47:02

+0:00

19:35

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

48:37

+0:00

11:34

2.

Eirik Munkeby

Skanska

53:26

+4:49

12:43

3.

Jerome Soulard

Atmel

54:34

+5:57

12:59

4.

Espen Fanavoll

NTNU

1:00:16

+11:39

14:20

5.

Andreas Karvonen

Siemens

1:00:59

+12:22

14:31

6.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:01:03

+12:26

14:32

7.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:30

+14:53

15:07

8.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:06:59

+18:22

15:56

9.

Thomas Bakken

Maskinagentur

1:12:10

+23:33

17:10

10.

Anthony Bossard

Atmel

1:19:09

+30:32

18:50

11.

Thomas Ramberg

Skanska

1:20:45

+32:08

19:13

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Natvig Årstad

Student

39:24

+0:00

6:21

2.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

40:48

+1:24

6:34

3.

Helmer Volden

Wing OK

52:26

+13:02

8:27

4.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

59:01

+19:37

9:31

5.

Erik Frøseth

Oracle

1:04:05

+24:41

10:20

6.

Magne Svare

Skanska

1:06:22

+26:58

10:42

7.

Eirik Robertsen

NTNUI

1:21:12

+41:48

13:05

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

38:29

+0:00

9:09

2.

Torbjørn Aass

Faveo

41:47

+3:18

9:56

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:04:40

+26:11

15:23

4.

Tarje Skjefstad

Agraff

2:46:55

+2:08:26

39:44

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

51:26

+0:00

8:17

2.

Ola Berger

Granåsen legesenter

52:23

+0:57

8:26

3.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:24:44

+33:18

13:40

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

41:30

+0:00

9:52

2.

Bjørn Erling Eggen

JBV

47:56

+6:26

11:24

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

48:29

+6:59

11:32

4.

Kurt Amundsen

Avinor

51:00

+9:30

12:08

5.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

56:19

+14:49

13:24

6.

Morten Wennevik

Bouvet

1:13:42

+32:12

17:32

7.

Øyvind Gregersen

NTNU

1:22:32

+41:02

19:39

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Musum

Yahoo

53:05

+0:00

8:33

2.

Vegard Hansen

Prima

55:56

+2:51

9:01

3.

Brage Keiserås

Eget

57:18

+4:13

9:14

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:00:59

+7:54

9:50

5.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:03:56

+10:51

10:18

6.

Henning Lysaker

Rainpower

1:12:55

+19:50

11:45

7.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:15:49

+22:44

12:13

8.

Jardar Lohne

Sleipner

1:18:21

+25:16

12:38

9.

Ola Lædre

Sleipner

1:19:35

+26:30

12:50

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

41:20

+0:00

9:50

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

49:12

+7:52

11:42

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

49:15

+7:55

11:43

4.

Per Olav Flø

Atmel BIL

53:39

+12:19

12:46

5.

Jan Hage

Eget

54:43

+13:23

13:01

6.

Jon Vindal

Skanska

56:12

+14:52

13:22

7.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:03:25

+22:05

15:05

Arrangør

Rune Krogh

TrønderEnergi

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

48:57

+0:00

7:53

2.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

57:21

+8:24

9:15

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

58:28

+9:31

9:25

4.

Stig Forbord

Optoplan

58:57

+10:00

9:30

5.

Stein Ivar Foss

Eget

1:02:35

+13:38

10:05

6.

Terje Berg

Statkraft

1:13:36

+24:39

11:52

Arrangør

Frode Vassenden

TrønderEnergi

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

45:40

+0:00

10:52

2.

Tore Fornes

Statoil

46:46

+1:06

11:08

3.

Erlend Nervik

Unicon

47:27

+1:47

11:17

4.

Erling Bye

BDO

47:40

+2:00

11:20

5.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

48:01

+2:21

11:25

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska

50:02

+4:22

11:54

7.

Bobo Nordahl

NGU

50:33

+4:53

12:02

8.

Ole Hjulstad

Bergen Group Fosen

53:24

+7:44

12:42

9.

Bjørn Munch

Oracle

59:22

+13:42

14:08

10.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:55:51

+1:10:11

27:35

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

51:40

+0:00

8:20

2.

Sturla Sæther

Statoil

53:09

+1:29

8:34

3.

Geir Arnesen

Eget

1:13:20

+21:40

11:49

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:15:02

+23:22

12:06

5.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:20:47

+29:07

13:01

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

42:36

+0:00

10:08

2.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

46:15

+3:39

11:00

3.

Øyvind Sæther

NTNU

52:10

+9:34

12:25

4.

Olav Kvittem

Uninett

52:15

+9:39

12:26

5.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

52:32

+9:56

12:30

6.

Helge Eriksen

Eget

53:58

+11:22

12:50

7.

Erik Horghagen

BDO AS

56:05

+13:29

13:21

8.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

59:47

+17:11

14:14

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:07:06

+24:30

15:58

10.

Jim Løvås

Politiet

1:08:33

+25:57

16:19

11.

Frode Stølan

Telenor

1:12:25

+29:49

17:14

12.

Klaus Livik

Powel

1:15:39

+33:03

18:00

Arrangør

Robert Von Hirsch

Statkraft

Arrangør

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

Arrangør

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

56:26

+0:00

9:06

2.

Inge Nørstebø

Skanska

1:04:08

+7:42

10:20

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:04:42

+8:16

10:26

4.

Bernt Rognes

BEKK

1:04:51

+8:25

10:27

5.

Helge Løseth

Statoil

1:08:12

+11:46

11:00

6.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:18:28

+22:02

12:39

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

43:04

+0:00

10:00

2.

Ole Nervik

Eget

50:42

+7:38

11:47

3.

Reinold Ellingsen

NTNU

54:04

+11:00

12:34

4.

Jan Erik Kofoed

NTNU

55:12

+12:08

12:50

5.

Roar Sundby

HiST

56:44

+13:40

13:11

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

56:51

+13:47

13:13

7.

Even Hofstad

DNB

56:58

+13:54

13:14

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

57:24

+14:20

13:20

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

59:00

+15:56

13:43

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:00:11

+17:07

13:59

11.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:00:35

+17:31

14:05

12.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

1:01:32

+18:28

14:18

13.

Terje Bostad

SIT

1:02:32

+19:28

14:32

14.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:06:51

+23:47

15:32

15.

Harald Lauglo

HiST

1:07:32

+24:28

15:42

16.

John Sirum

Rambøll

1:16:29

+33:25

17:47

17.

Jostein Grepstad

NTNU

1:20:35

+37:31

18:44

18.

Ståle Engdal

Telenor

1:30:19

+47:15

21:00

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:10:04

+0:00

11:18

2.

Per Hveem

HiST

1:11:20

+1:16

11:30

3.

Tore Heggem

HiNT

1:18:10

+8:06

12:36

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

35:55

+0:00

14:57

2.

Stein Fanavoll

EMGS

38:02

+2:07

15:50

3.

Harald E Krogstad

NTNU

40:10

+4:15

16:44

4.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

51:51

+15:56

21:36

5.

Ivar Wangensteen

NTNU

1:39:53

+1:03:58

41:37

Arrangør

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

45:58

+0:00

10:41

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

50:18

+4:20

11:41

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:28

+4:30

11:44

4.

Ottar G Kristiansen

Evry

51:26

+5:28

11:57

5.

Tom Bugge

Det norske

51:41

+5:43

12:01

6.

Tore Kiste

Fylket

52:06

+6:08

12:06

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

52:34

+6:36

12:13

8.

Pål Skyberg

Evry

53:12

+7:14

12:22

9.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

53:30

+7:32

12:26

10.

Svein Hove

Statens Vegvesen

53:44

+7:46

12:29

11.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

55:07

+9:09

12:49

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:01:24

+15:26

14:16

13.

Torgeir Iversen

Evry

1:02:38

+16:40

14:33

14.

Geir Dolmen

KVT

1:02:41

+16:43

14:34

15.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:06:46

+20:48

15:31

16.

Terje Norddal

Rambøll

1:07:33

+21:35

15:42

17.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:08:32

+22:34

15:56

18.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:15:22

+29:24

17:31

19.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:19:14

+33:16

18:25

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:20:49

+0:00

13:02

2.

Erik Lund

NTNU

1:22:55

+2:06

13:22

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:31:05

+10:16

14:41

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

1:21:31

55 106 114 59 150

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

37:43

+0:00

15:42

2.

Per Skaaraas

Eget

40:52

+3:09

17:01

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

45:09

+7:26

18:48

4.

Bjørn Norberg

Veritas

45:55

+8:12

19:07

5.

Jan Sliper

NBTL AS

59:43

+22:00

24:52

6.

Bjørn Flor

Eget

1:08:46

+31:03

28:39

DSQ

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:13:54

117 114 59 150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

46:02

+0:00

10:42

2.

Leif Engen

SIT

48:18

+2:16

11:13

3.

Knut Skjesol

Statkraft

53:19

+7:17

12:23

4.

Martin Melhuus

Veritas

54:38

+8:36

12:42

5.

Odd Musum

Rambøll

56:41

+10:39

13:10

6.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:00:49

+14:47

14:08

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:01:55

+15:53

14:23

8.

Magne Måge

Skanska

1:02:32

+16:30

14:32

9.

Tore Brurok

Eget

1:02:41

+16:39

14:34

10.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:03:17

+17:15

14:43

11.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:07:22

+21:20

15:40

12.

Finn Bjørgum

Eget

1:14:12

+28:10

17:15

13.

Edvin Spakmo

Spakmo

1:25:58

+39:56

19:59

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

1:31:56

+0:00

14:49

2.

Robert Strøm

NGU

1:39:48

+7:52

16:05

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

42:44

+0:00

17:48

2.

Rolf Hellan

Eget

44:56

+2:12

18:43

3.

Kåre Aflekt

NTNU

51:19

+8:35

21:22

4.

Edmund Olsen

NTNU

53:21

+10:37

22:13

5.

Magne Sæternes

Justervesenet

57:50

+15:06

24:05

6.

Roar Kvam

HiST

1:02:40

+19:56

26:06

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

53:23

+0:00

12:24

2.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

57:04

+3:41

13:16

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

57:09

+3:46

13:17

4.

Per Løvaas

Vegvesenet

59:36

+6:13

13:51

5.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:02:35

+9:12

14:33

6.

Torger Elseth

Eget

1:11:16

+17:53

16:34

7.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:17:29

+24:06

18:01

8.

Arne Seterhaug

Eget

1:36:56

+43:33

22:32

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

42:04

+0:00

17:31

2.

Thor Meland

Statoil

48:33

+6:29

20:13

3.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:03:51

+21:47

26:36

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:04:36

+22:32

26:55

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

56:49

+0:00

13:12

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

58:49

+2:00

13:40

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:22:11

+0:00

34:14

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Q Fossum

Skoleelev

51:06

+0:00

11:53

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

52:39

+0:00

8:29

2.

Wolfgang Kampel

NTNUI

52:54

+0:15

8:31


Sist oppdatert:

8 september 2014, 16:55:49

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

261

Antall startet:

261